VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Dobar dan ekipa
LEGACY

Dobar dan ekipa

16 odgovora2,564 pregleda
MarvenLEGENDA

feb 2019.

#1
Bok svima. :wave: Evo da se i ja predstavim svekolikom pu anstvu. Dolazim iz Hrvatske. Forum sam slu ajno naaao na netu, kad god bih pretra~ivao neato oko marice naletio bih na ovaj forum, uvijek. :D Tek nekoliko puta sam itao malo iz znati~elje koliko se mo~e kada nisi registriran, ali se nisam ohrabrio za registraciju, jer kao... no, no, ne treba to meni, haha. :eek: Prvi puta sam zapalio prije nekih 3-4 godine s prijateljima koji su na puno viaoj razini i znanju, nisam ina e imao ikakvog doticaja s ovim svijetom. Veinu vremena sam bio rekreativni puaa uz ekipu ako bi netko imao/ ponudio, nisam se samostalno bavio time do unazad 2 godine, jer financije nisu dozvoljavale, a i ekipa oko mene se brzo mijenjala. Joa uvijek sam totalni po etnik oko bilo ega. Koliko sam mogao vidjeti u ovo malo vremena, ekipa se ovdje u svim segmentima profilirala u apsolutne profesionalce vezanog za vutru, joa ne vjerujem koliko je ovo fucking detaljno, cijela znanost. Vidim da na forumu ima toliko toga re enog, za bilo koje pitanje. Svaka ast znalcima, mo~e se puno nau iti i pro itati, haha. :respect::respect: Kao ato rekoh, po etnik sam, ako se barem tako mogu nazvati. Joa uvijek se mu im s basic stvarima, kao ato je najobi nije motanje pljuge, to za sada traje 15- 20 minuta, nekada je bilo i po 45 minuta za motanje. :plac: Iata viae od toga meni joa niata ne zna i, kakve su i koje rizle, filteri, grinderi, tehnike i na ini motanja, kvaliteta i razlike same trave, itd, you get the point. Dakle, kao da me enolog vodi kroz vinski podrum i objaanjava sve o vinima, a ja samo znam da u vinu ima vode. :lol: Nisam baa imao od koga nau iti, jer mi se ekipa esto mijenjala, pa "sve" ato veinom znam sam saznao ili ovdje ili na youtubeu. Vjerojatno i sada hrpu stvari radim krivo. Volio bih da sam mogao viae toga nau iti uz nekoga u~ivo, ali ato je tu je. Dosta sam nepovjerljiv oko vutre jer, khm, znamo svi o emu se radi u okviru zakona, a mene paranoja hvata oko toga, zasada nikad problema s organima reda. smiley9934 Nabavim zalihu uz frenda (nemam ni vlastitog dilera:oops:) i trkom bje~im doma da me tko ne zaustavi dok nije na sigurnom. Joa uvijek se ne usudim nadimljen hodati ulicom ili zapaliti vani, jer se ne mogu kontrolirati, izdaju me o i ili smijeh. :rofl: Volio bih ako mo~e na brzinu mala pomo da ne lutam kroz cijeli forum. Zanima me kako skroz fino o istiti grinder? Zadnja zaliha je bila dosta masna i jako se uhvatilo za zube. Grinder je 40 mm airine, ne bih htio previae a kati oko zuba da ih ne zatupim. Na youtubeu sam vidio preporuku za koriatenje alkohola 80% ili viae ato nije problem, to mogu nabaviti, litra je oko 80 kn/ 10 eura. Hvala na pomoi sadaanjoj i buduoj, vjerujem da u imati hrpu blesavih po etni kih pitanja, so stay patient with me. ::listomahanje::
L0oDZMAJ

feb 2019.

#2
Dosao dobro na :vutra: Ja sam ga valjao(grinder) u alkohol,pa cetkica za zube i na kraju metalna cetka,ona nija bila potrebna,al ga je ocistila,to jes usjajela,dobio noviji nego sto je bio :) Da napomenem da nije plasticni grinder :)) Uzivaj na forumu i opusti se... Stej haj

feb 2019.

#3
Dobro doaao na :vutra:najbolji forum na balkanu.::listomahanje:::clap::
.i.ZMAJ

feb 2019.

#4
pozdrav brate jedan mali hint za po etak tra~ilica na forumu radi dobro i daje odgvoro na veinu bedastih pitanja a nove lanove spaaava od zajedljivih komentara i banova
jesamZMAJ

feb 2019.

#5
welcome to :rolleyes:

feb 2019.

#6
dobrodosao...:thumb:

feb 2019.

#7
i pazi sta i kako pricas sa "ekipama".
BadiZMAJ

feb 2019.

#8
:wave: dobro nam doaao :razvaljen::

feb 2019.

#9
Lep uvod, dobro nam doaao :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se