LEGACY
0.2% THC strainovi i njihovo uzgajanje
36 odgovora3,206 pregleda
Johnnybegood
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
JohnnybegoodISTRAŽIVAČ
sep 2019.
sep 2019.#1
Pozdrav.
}ivim u obiteljskoj kui sa roditeljima ali na zasebnom katu te imam okunicu i vrt pa bih si volio zasaditi svoje biljke. trenutno CBD da se nau
im kultivaciji dok THC ne postane legalan.
Zanima me jel bi to bilo legalno?
Iz Hrvatske sam ina
e
Isprike adminu ako ne spada pod ove teme
h0nda
ZMAJ67.907 REP
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
olidoboliLEGENDA
sep 2019.
sep 2019.#3
Uglavnom i da te nedaj bo~e uhvate ne bi najebao toliko zbog koli
ine thc koja je manja od 0,2%. Teako je nai sjemenke koje imaju toliko niski postotak THC-a, a visoki udio CBD-a.
Johnnybegood
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
JohnnybegoodISTRAŽIVAČ
sep 2019.
sep 2019.#4
Onda mi je bolje ilegalno sadit thc i sutit o tome nego se tu zajebavat sa dozvolama
Čupčupava
ZMAJ68.426 REP
ČupčupavaZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#7
Popunia obrazac i poaaljea ministarstvu, ne o
ekujea odgovor jer ga nema po proceduri, dakle va~no da si ti poslao..
Sve u svemu niata lakae i nikakva zajebancija ako baa ~elia.. :)
http://rjesenje.org/obrazac/
Evo ti sve je tu..
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
jazilicious
LEGENDA8.219 REP32%
→ Zmaj
jaziliciousLEGENDA
nov 2019.
nov 2019.#9
Treba zasadit minimalno 1 Hektar konoplje da bi dobio svu potrebnu dokumentaciju :/
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#10
Trebas prijaviti minumum hektar zemlje a na taj hektar mozes jednu biljku posaditi ako zelis ;)
jazilicious
LEGENDA8.219 REP32%
→ Zmaj
Čupčupava
ZMAJ68.426 REP
ČupčupavaZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#13
To u joa proveriti, nisam sigurna, a i fora je u tome ako si u udruzi, kad se sve sabere
lanovi imaju viae od jednog hektara zajedno, valjda.. Ne mogu da tvrdim, poslala sam upit pa emo videti..
Evo odmah sam dobila odgovor iz udruge: Pobrinuli su se za to, tako da je 1m2 najmanje ato mo~ea posaditi :) Vrh :) (baa sam se malo uplaaila, jer radovi za prolee su u jeku, oprema, djubre, zemlja i sad ovo pro
itam).. Eto drugari, mo~e se i jedna na jedan kvadrat ako hoea.. :)
leemon
LEGENDA10.925 REP59%
→ Zmaj
leemonLEGENDA
nov 2019.
nov 2019.#14
dali je eu tocno propisala sjemena koja se mogu uzgajat ili se mogu uzgajat bilokoja sa manje od 0.2%thca?
Čupčupava
ZMAJ68.426 REP
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#16
ste izabrali ata rokate vi?
ja naao neku zemlju u eko zoni, permakultura, 1 hektar, i neki plastenik planiram manji za svaki slu
aj....
:smoke:
nadam se dizanju majki do kraja mjeseca...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
apr 2020.
apr 2020.#17
Sta je bilo s ovim?
Nesto me zanima da se i ja tamo javim no ne znam da li je komplicirano te papire dobiti posto se ipak radi o HR birokraciji koja me do sad nije ouno odusevila hehehe
Saša443
ZMAJ30.898 REP
Saša443ZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#18
i sta je bilo sa @huana.meri?..ne vidim ga nesto po forumu,jel stvarno banovan.
39 REP78%
→ Istraživač
apr 2020.
apr 2020.#19
687970375288141 evo ti i sjemenje i sve za dozvole za sadnju !!! :) uzivaj....i sretno ! :)
sep 2019.
1 / 19
sep 2019.
apr 2020.