VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacija0.2% THC strainovi i njihovo uzgajanje
LEGACY

0.2% THC strainovi i njihovo uzgajanje

36 odgovora3,206 pregleda
JohnnybegoodISTRAŽIVAČ

sep 2019.

#1
Pozdrav. }ivim u obiteljskoj kui sa roditeljima ali na zasebnom katu te imam okunicu i vrt pa bih si volio zasaditi svoje biljke. trenutno CBD da se nau im kultivaciji dok THC ne postane legalan. Zanima me jel bi to bilo legalno? Iz Hrvatske sam ina e Isprike adminu ako ne spada pod ove teme
h0ndaZMAJ

sep 2019.

#2
Bilo bi kad bi prije sadnje ishodio sve potrebne papire i dozvole!
olidoboliLEGENDA

sep 2019.

#3
Uglavnom i da te nedaj bo~e uhvate ne bi najebao toliko zbog koli ine thc koja je manja od 0,2%. Teako je nai sjemenke koje imaju toliko niski postotak THC-a, a visoki udio CBD-a.
JohnnybegoodISTRAŽIVAČ

sep 2019.

#4
Onda mi je bolje ilegalno sadit thc i sutit o tome nego se tu zajebavat sa dozvolama

sep 2019.

#5
Sve je stvar osobnog izbora. :thumb:

sep 2019.

#6
a pitanje je i sta ti zapravo zelis

sep 2019.

#7
Popunia obrazac i poaaljea ministarstvu, ne o ekujea odgovor jer ga nema po proceduri, dakle va~no da si ti poslao.. Sve u svemu niata lakae i nikakva zajebancija ako baa ~elia.. :) http://rjesenje.org/obrazac/ Evo ti sve je tu..

nov 2019.

#8
suporter, aktivist, zadrugar, kako to????:smoke:

nov 2019.

#9
Treba zasadit minimalno 1 Hektar konoplje da bi dobio svu potrebnu dokumentaciju :/

nov 2019.

#10
Trebas prijaviti minumum hektar zemlje a na taj hektar mozes jednu biljku posaditi ako zelis ;)

nov 2019.

#11
jebote, o tome nisam razmisljo :) :)
leemonLEGENDA

nov 2019.

#12
I napravis scrog

nov 2019.

#13
To u joa proveriti, nisam sigurna, a i fora je u tome ako si u udruzi, kad se sve sabere lanovi imaju viae od jednog hektara zajedno, valjda.. Ne mogu da tvrdim, poslala sam upit pa emo videti.. Evo odmah sam dobila odgovor iz udruge: Pobrinuli su se za to, tako da je 1m2 najmanje ato mo~ea posaditi :) Vrh :) (baa sam se malo uplaaila, jer radovi za prolee su u jeku, oprema, djubre, zemlja i sad ovo pro itam).. Eto drugari, mo~e se i jedna na jedan kvadrat ako hoea.. :)
leemonLEGENDA

nov 2019.

#14
dali je eu tocno propisala sjemena koja se mogu uzgajat ili se mogu uzgajat bilokoja sa manje od 0.2%thca?

nov 2019.

#15
Imaa evropsku sortnu listu, pogledaj na netu..

nov 2019.

#16
ste izabrali ata rokate vi? ja naao neku zemlju u eko zoni, permakultura, 1 hektar, i neki plastenik planiram manji za svaki slu aj.... :smoke: nadam se dizanju majki do kraja mjeseca...
Big LLEGENDA

apr 2020.

#17
Sta je bilo s ovim? Nesto me zanima da se i ja tamo javim no ne znam da li je komplicirano te papire dobiti posto se ipak radi o HR birokraciji koja me do sad nije ouno odusevila hehehe

apr 2020.

#18
i sta je bilo sa @huana.meri?..ne vidim ga nesto po forumu,jel stvarno banovan.
#19
687970375288141 evo ti i sjemenje i sve za dozvole za sadnju !!! :) uzivaj....i sretno ! :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se