VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaMarihuana znakovi, majice i ostalo...
LEGACY

Marihuana znakovi, majice i ostalo...

40 odgovora10,484 pregleda
PaKaISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#1
Pozdrav, Jasno mi je kako mentalna blokada Babylona dugo nee proi ato se ti e ilegalnog stanja u kojem je naaa sveta biljka trenutno. No recimo - imam jedan hoody na kojem je nacrtan list marihuane i piae "Legalize it". Zanima me ako sam zakonski u prekraaju ako to nosim u javnosti? Mo~e li me gamad radi toga privesti ili mi nabiti neku kaznu? Tek toliko da znam s ime se igram... Peace. Legalize it.
PunxerENTUZIJASTA

feb 2011.

#2
Teoretski moze. To spada pod poticanje na upotrebu opojnih sredstava il tako nesto.. Doduse ja imam crnu majicu sa bijelim listom kanabisa na sredini pa mi nikad nisu nista rekli u vezi toga niti me posebno ispitivali. Ali pazi se kad to nosis, jednom su me pretresli na putu do skavilla i vodili u stanicu jer sam pretres odbio(da stignem sakrit). Tek na putu natrag skuzio sam da na sebi imam tu majicu xD dakle pazi se ;)
SiDAMBASADOR

feb 2011.

#3
neznam kako je za majice, ali vjerovatno je isto kao i za mobitel, ako čovjek ima list marihuane na displayu mobitela, ili prišivak ili otisak na majici, može biti kažnjen do 5000kn kazne ili ti oko 715€ tako da, pazite šta radite
PaKaISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#4
Hvala brate, dakle postoji u zakonu baa to... hmm... jebeno, a ato je s "alternativcima" kada nose crvene zvijezde i Titove slike po sebi to nije poticanje na mr~nju i o~ivljavanje propalog re~ima...jebena gamad. Upravo to ato kazes, nije problem zbog toga nego im budem sumnjiv i onda me pretresu radi toga i nau arobnicu kod mene =). EDIT: SiD ... 5000kn? wtf... daj koji *****... jel' znaa neki slu aj ili iz iskustva itd?
He-ManLEGENDA

feb 2011.

#5
Heey :icon_arrow: http://www.youtube.com/watch?v=lroy3cFaPeM R.I.P. Preo :icon_frown:
hardbluesmanENTUZIJASTA

feb 2011.

#6
Ma ne hebem ja to,ja imam par majica,ogrlicu sa listom,na obje gitare imam naljepnice,i redovno na svakoj svirci u inozemstvu promoviram legalizaciju,ma zaboli me,neka me hapse...sad ozbiljno,znam da je zabranjeno,ali ~ivimo u demokratskoj dr~avi,tako da ono.jedini problem je ato ako te vide ne gine ti pretres,tako da ili majica ili stash...nikad oboje sa sobom nosit ! :-D
xxrobixxAMBASADOR

feb 2011.

#7
rip :(
HighBadgerPOZNAVALAC

feb 2011.

#8
A kako moze da bude zabranjeno kad je sloboda misljenja i govora dozvoljena? Imam i ja majicu Legalize it sa listom, i mindjuse i ogrlicu i sta sve ne...i ono, lagano furam u javnosti...I u skoli! xD Pa mi niko nikad nista nije rekao...A sto se tice pretresa, hm, to imaju obicaj da rade i kad vide da si "cudan" ili kad vide da imas dredove...I tako neka obelezja koja te dovode u vezu sa gandzom...
TarkiPOZNAVALAC

feb 2011.

#9
Zakon o suzbijanju zloupotrebe opojnih droga lanak 4. Zabranjena je izravna i neizravna promid~ba izrade, posjedovanja, uporabe i prometa opojnih droga i promid~ba opojnih droga na bilo koji drugi na in. Ne smijea nositi majicu s listom trave isto ko i ustaaku kapu npr.
PunxerENTUZIJASTA

feb 2011.

#10
Evo prvi jubilarni troznamenkasti :D mogu ti srat koliko znam i za srpove, cekice, svastike i sta ti ja znam isto.. Ali ne vjerujem da je kazna za sliku na mobitelu, mislim mobitel je osobna stvar i nije javna tako da.. Na osnovu cega bi ti trebali naplatit kaznu? :/ ja osobno namjeravam nosit i dalje majicu kad nemam sa sobom nista jer nit je uvredljiva za nikog, nit kome skodim. Nosim ju, eto, sto podrzavam legalizaciju, isto ko sto netko nosi majice nogometnog kluba, politicke stranke, benda i sl. :) @Tarki znaci po tom clanku je i ova stranica ilegalna, iako se ne potice upotreba kako fino pise, i iako je to sloboda govora i obrazovanje eto ima list na njoj xD
SiDAMBASADOR

feb 2011.

#11
evo ima tu neato, ali i uo sam prije da je to ka~njivo, nije to neka novost! http://www.racunalo.com/telekomunikacije/234-marihuana-na-t-mobileu.html
HighBadgerPOZNAVALAC

feb 2011.

#12
Pa pazi...ili ce da me hapse zato sto nosim majicu sa lisitcem, ili da me hapse za skidanje u javnosti... Meni je svejedno...:icon_lol:
TarkiPOZNAVALAC

feb 2011.

#13
Ova stranica ne podlije~e zakonima RH, tak da eto. Mislim gle ljudi jedno je zakon a drugo je provoenje istog. Ak naletia na debilnog pandura on e te kaznit i srat ti, normalan nee. Sve je to relativno. I daj za tu slobodu govora... ljudi alo to je mrtvo slovo na papiru u ustavu, nemojte isfuravati neke idealisti ke utopisti ke aeme jer u pravom ~ivotu toga nema, pogotovo za nas haaiaare kakva sloboda govora, za slobodu govora moa dobit jedino pendrek u bubreg.
PaKaISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#14
Prvi puta ujem, gle svaki trei mladi ima takvo neato na sebi...tako da ono ne seru uopce zbog tog. Ali "ja osobno namjeravam nosit i dalje majicu kad nemam sa sobom nista jer nit je uvredljiva za nikog, nit kome skodim. Nosim ju, eto, sto podrzavam legalizaciju, isto ko sto netko nosi majice nogometnog kluba, politicke stranke, benda i sl. :)" dio mi je odli an, hvala brate no mozda mi se to sad tako cini kad sam napusen hah =) @SiD hvala.
super kushENTUZIJASTA

avg 2013.

#15
a sta je molim ljepo sa tetovazama moj rista ima veliku tetovazu na ramenu ja imam tetovazu na ramenu,a planiram jos napusenog strumfa stavit.. i sta je s tim?

feb 2014.

#16
Kontam da imamo slobodu da nosimo sta hocemo? Ma sta god one znacile :dada
zmiugalomaPOZNAVALAC

dec 2015.

#17
Ja imam duks sa celim prekrivenim ledjima listovima vutre, i duz rukava, kao i majicu prepunu listova, i nikad me niko nije upozorio.Cak sam bio u MUP da produzim licnu i podignem pasos, i niko mi nista nije reko, samo pohvale kako su duks i majica vrh od strane samih pandura.Inace se slobodno setam kroz grad do zore leti u toj garderobi, nit me startuju nit Boze daj

dec 2015.

#18
a sto bi te neko upozoravao, to nije zabranjeno zakonom ;)
L0oDZMAJ

dec 2015.

#19
Upravo gledao danas na netu.30evrica... a bas lep,inace ljubitelj sam svega sto ima oznake Marije nase :razvaljen::

dec 2015.

#20
Dobra je, da sam 20 mlai mo~da bi je obukao. U ovim godinama ta majica bi mi bila ravna tetova~i lista vutre na sred ela. Neata diskretnije i slabije prepoznatljivo tipa ovog mo~e pro ;) :
L0oDZMAJ

dec 2015.

#21
Svako zivi svoj zivot kako zeli ;) :razvaljen::

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se