VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaJadna baka
LEGACY

Jadna baka

34 odgovora4,873 pregleda
GreenManAMBASADOR

jan 2005.

#1
"Blic" , 29.01.2005.
trusHardyISTRAŽIVAČ

mar 2005.

#2
e da te takva hrani....ni popaj ti nebi bio ravan he he
JoeENTUZIJASTA

mar 2005.

#3
Ko bi provalio da stara baka gaji kanabis? I jos je prijavio muriji? Mozda je baka mogla da dobije status medicinski odobrenog koriscenja. Ovakve price mi izgledaju kao izmisljene...
dread irieENTUZIJASTA

mar 2005.

#4
evo brate pogledaj sta ima jos na ovu temu... http://www.irie-people.com/search/search.php?query_string=kanabis+baka
#5
gamad!
Spirit DancerENTUZIJASTA

maj 2005.

#6
hahaha kolko je dobro ... to ja zovam ultra_baka ~~
P.P.POZNAVALAC

maj 2005.

#7
jebemu mater, ja bi takvu baku.. baba-zakon!!!!
zekrtENTUZIJASTA

maj 2005.

#8
..dobar si :) ..trebalo bi obrazovati bake..
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#9
A jebemu ja sve.Kakav èovjek treba biti da prijavi baku .Ma glupi ljudi ne kuži da je to njoj lek.Sada æe baba najvjerojatnije umret :)) ::placko
govancherosISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#10
baxuze 0021
xarabasENTUZIJASTA

sep 2005.

#11
Eto.......kakve ljudi bake imaju.Nek je ona nama ziva jos 100 godina.Apeliram na sudiju nek je kazni samo novcano.

sep 2005.

#12
Ja sam za to cuo ranije,e sta bih ja dao za takvu baku...pa ja cak ne mogu ni sam sebi da spremim nesto sa Kanabisom ko covek zbog matoraca!!! P.S. U nedelju idem na ekskurziju u Vrnjacku Banju na 3 dana,eto grasa iznenada...umesto cigara... 0098 ~) :pivo ::h2o !~ ::balonja
xarabasENTUZIJASTA

okt 2005.

#13
Ja sam se neki dan prehladioi skuham sebi caj od ganje.Nije da mi je i nesto pomoglo,ali nisam bio u bedu ::gulp

dec 2005.

#14
shto je oj drug smislio prichu, naravno pod uticajem granja, a takodje se dosta pominje bakuta. pricha kaze: otisho sam na selo kod moje bake, kao da im malo pomognem oko poljoprivrede i naravno poneo sam neshto vutre. i tako jednog dana je padala kisha i meni je bilo dosadno i uzeo sam i smotao u jox-ove svu vutru shto sam imao.. ispalo je taman da popunim jednu paklicu cigareta... ostavim ja to tako, pored kreveta i odem od ortaka prekoputa da vidim shta radi i ponesem par dzointa. sedeo tamo koliko sedeo, u jednom trenutku odluchim da se vratim kuci...kad tamo imam shta i da vidim... baka sedi na mom krevetu , pord je puna piksla i prazna paklica... a baka plache kao kisha shto je do malopre padala. ja je pitam: pa zashto places bako? a ona mi odgovara kroz suze: shmrc, ubili 2pac-a ....

sep 2006.

#15
i u selu ocaus kod teslica nasli su kod bake 30 stabljika(zenskih)oko krompira ona tvrdi da je tjerala zlatice ali fasovala prijavu,
unknowerAMBASADOR

sep 2006.

#16
verovali ili ne... pisao sam vec o tome kada je u EX YU zabranjeno uzgajanje "konoplje".. deo price se odnosi i na moju pokojnu babu koja mi je ispricala da su oni ranije na ovaj nacin terali bube "zlatice" sa krompira..."ali sine sada je to zabranjeno,pa moramo ovako.."
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#17
Moja baba i ja gajimo marihuanu i zajedno pijemo chaj od ganje... xexexexe :rofl: Moja bakuta je zakon i svi u kraju je skroz gotive bash zbog tako nekih stavova... chak sam je i nauchio samnom da se pozdravlja na "crnachki nachin" a to mu dodje ono sa bacanjem koske jedno drugom i udaranje sa pesnicama i na kraju mi pokazhe 'piece' sa dva prsta i kazhe "What's up Nigga"... XAXAXAXAXAXAXA :rofl:
5ARPOZNAVALAC

sep 2006.

#18
poato baka?baa tra~im jednu takvu :lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se