LEGACY
Jadna baka
34 odgovora4,873 pregleda
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
mar 2005.
mar 2005.#4
evo brate pogledaj sta ima jos na ovu temu... http://www.irie-people.com/search/search.php?query_string=kanabis+baka
26 REP52%
→ Istraživač
Spirit Dancer
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
psihonaut19
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
psihonaut19ISTRAŽIVAČ
avg 2005.
avg 2005.#9
A jebemu ja sve.Kakav èovjek treba biti da prijavi baku .Ma glupi ljudi ne kuži da je to njoj lek.Sada æe baba najvjerojatnije umret :)) ::placko
govancheros
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
12 REP24%
→ Istraživač
sep 2005.
sep 2005.#12
Ja sam za to cuo ranije,e sta bih ja dao za takvu
baku...pa ja cak ne mogu ni sam sebi da spremim nesto sa Kanabisom ko covek zbog matoraca!!!
P.S. U nedelju idem na ekskurziju u Vrnjacku Banju na 3 dana,eto grasa iznenada...umesto cigara...
0098 ~) :pivo ::h2o !~ ::balonja
zivot_i_napushenije
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
zivot_i_napushenijeISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#14
shto je oj drug smislio prichu, naravno pod uticajem granja, a takodje se dosta pominje bakuta. pricha kaze:
otisho sam na selo kod moje bake, kao da im malo pomognem oko poljoprivrede i naravno poneo sam neshto vutre. i tako jednog dana je padala kisha i meni je bilo dosadno i uzeo sam i smotao u jox-ove svu vutru shto sam imao.. ispalo je taman da popunim jednu paklicu cigareta... ostavim ja to tako, pored kreveta i odem od ortaka prekoputa da vidim shta radi i ponesem par dzointa. sedeo tamo koliko sedeo, u jednom trenutku odluchim da se vratim kuci...kad tamo imam shta i da vidim... baka sedi na mom krevetu , pord je puna piksla i prazna paklica... a baka plache kao kisha shto je do malopre padala. ja je pitam: pa zashto places bako? a ona mi odgovara kroz suze: shmrc, ubili 2pac-a ....
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#16
verovali ili ne...
pisao sam vec o tome kada je u EX YU zabranjeno uzgajanje "konoplje"..
deo price se odnosi i na moju pokojnu babu koja mi je ispricala da su oni ranije na ovaj nacin terali bube "zlatice" sa krompira..."ali sine sada je to zabranjeno,pa moramo ovako.."
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#17
Moja baba i ja gajimo marihuanu i zajedno pijemo chaj od ganje... xexexexe :rofl:
Moja bakuta je zakon i svi u kraju je skroz gotive bash zbog tako nekih stavova... chak sam je i nauchio samnom da se pozdravlja na "crnachki nachin" a to mu dodje ono sa bacanjem koske jedno drugom i udaranje sa pesnicama i na kraju mi pokazhe 'piece' sa dva prsta i kazhe "What's up Nigga"... XAXAXAXAXAXAXA :rofl:
jan 2005.
1 / 18
jan 2005.
sep 2006.