VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaAmericki policajac snima film o uspjesnom skrivanju droge
LEGACY

Americki policajac snima film o uspjesnom skrivanju droge

86 odgovora7,545 pregleda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#1
Bivši amerièki policajac objavljuje film o tome kako uspješno skrivati drogu JEDAN teksaški policajac koji je godinama uspješno radio u nekoliko istoèno-teksaških Odjela za suzbijanje zloporabe droge, najavio je objavljivanje video-filma koji od iduæeg tjedan namjerava prodavati svima koji žele što uspješnije sakrivati drogu od policije. Barry Cooper, kojega je njegov bivši policijski šef svojedobno prozvao najboljim teksaškim policajcem na Odjelu za suzbijanje zloporabe droga, film namjerava prodavati putem web stranice koju bi trebao pokrenuti iduæeg tjedna. Video kazeta "Never Get Busted Again" ili "Ne budite nikad više uhvaæeni", trebala bi zainteresiranima pomoæi u "skrivanju zaliha droge", "izbjegavanju profiliranja narkomana" i "uspješnom varanju pasa tragaèa za drogom". Bivši policajac, inaèe zagovornik legalizacije marihuane, kaže kako se u izradu filma dao zbog èvrstog uvjerenja da je trenutni amerièki program borbe protiv droge èisto "gubljenje sredstava". Cooper drži da hvatanje i pritvaranje uživalaca marihuane nepotrebno puni državne zatvore nenasilnim prekršiteljima zakona, a kao glavnu motivaciju za svoj rad navodi nepravdu i nepoštenost amerièkog kazneno-pravnog sistema. Objava najave o skorom pojavljivanju filma na amerièkom tržištu izazvala je negodovanje lokalnih vlasti u Teksasu, a Richard Sanders, agent amerièke Agencije za suzbijanje droga iz Tylera, najavio je pokretanje istrage kojoj æe cilj biti utvrðivanje eventualnih kršenja zakona objavljivanjem filma. Osuda Cooperovog poslovnog poteza od strane teksaške policije je jednodušna, a jedan ju je policajac nazvao "pljuskom u lice svemu onom što današnji policajci nastoje postiæi u poštivanu zakona i javne sigurnosti".
unknowerAMBASADOR

dec 2006.

#2
Ako naletis na nekakav link salji ga ovamo...

dec 2006.

#3
Svaka ast matorom keru :lol: Isto i ja ka~em: ako naiea na neki link - copy/paste for us :P
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#4
Trebamo više takvih policajaca u našim redovima... :lol: Ako naðem link - nema problema, isto vrijedi i za vas... :) :P
InqAMBASADOR

dec 2006.

#5
Ne mora da bude legalizovana. Neka svi panduri razmisljaju na ovaj nacin i sve ce biti OK.
vutrudituENTUZIJASTA

dec 2006.

#6
Podrska nema sta, obavestavaj u vezi linka
2fingaISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#7
Svaka èast tom liku

dec 2006.

#8
e da je vise takvih plavaca... imam osjecaj da bi ubrzo mogao taj video procurit :)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#9
nevergetbustedagain.com Šuška se na netu da bi stranica uskoro mogla proraditi, a koja æe biti cijena dotiènog videa još uvijek se može samo nagaðati. Nije teško zakljuèiti - potražnja je ogromna! :lol:
GreenManAMBASADOR

dec 2006.

#10
Juce su u "Blic"-u pisali o ovom filmu,opsti hit!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#11
Mo~da bude u kinima??? :lol: :lol:

dec 2006.

#12
@Green: Daj neki link. Ja gledah na Blic-ovom sajtu, ali nema :(

dec 2006.

#13
da nije ovo navlakusa pa da svi sljede film i onda policija samo navali

dec 2006.

#14
a mozda su u bunaru! ajde ne budi paranoja, nego veseli se filmu, uostalom, ko kaze da moras "po filmu" ako bude blesav (kao i vecina americkih proizvoda) dobro cemo se nasmijati i opet sve vrh... :) :spliff:
GreenManAMBASADOR

dec 2006.

#15
skeniracu ako nadjem :wink:
ClarenceENTUZIJASTA

dec 2006.

#16
mozda nam zeli rec da gudrovinu stavljamo na mijesta koje ce policija uvijek 100% pregledat...
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#17
[bez sadržaja]
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#18
http://www.msnbc.msn.com/id/16322314/ 8) edit> http://www.youtube.com/watch?v=bKxNnC2HNAc&eurl= trailer je tu..mislim da ce se DVD brzo nac na torentima
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#19
imam nadima za kera supercooper btw OVO TREBA PREVESTI HITNOOOOOOOOOOOO
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#20
i mi bi u Europu ovako :)
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#21
ljudi, neznam kak vi,al taj drot je jedna od najboljih stvari, popitanju legalizacije, koja se desila unazad neznam kolko dugo nema puno za prevest onaj interview, ak treba budem ja napravaio prijevod ak neko more stavit titlove ono što mi govorimo govori jedan drot. i ispada da je on taj koji je konaèno shvatio težinu argumenata za ukidanje prohibicije i ne bi se iznenadio da æe on biti taj koji æe pokrenuti novi val, vrlo lako presudni, u borbi protiv prohibicije
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#22
Prevodi brate i salji!
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#23
Joj mene nesto vuce na pomisao da mu je pun .... politike koja na vutri uzima kes a on se mlati sa ljudima koji puse vutru....a ostali zgrcu pare zato sto ne dozvoljavaju legalizaciju.... pa covek resio da zaradi nesto pred penziju a ne da na prave volom 50 godina i da radi za 3000 $
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#24
definitivno on oma svoj interes i/ili konta stvari malo bolje,ili je bar na kraju prokonto (kad je skinio uniformu he he) uglavnom njega æe netko poslušat po pitanju besmisla i luksuza prohibicije. ako se njega ne eksponira malo više medijski onda smo stvarno jadni. ne konkretno mi veæ svi oni koji se bore protiv prohibicije. btw.palo mi na pamet. bilo bi dobro sastaviti sve antiproh. argumente na jednu stranicu il dvije
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#25
eo ga link na indexu http://www.index.hr/clanak.aspx?id=335647
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#26
a pazite spiku koju imaju drotovi na njihovom sajtu "hapsio sam mlade ljude,misleæi da su dileri... danas se time ne ponosim" http://www.leap.cc/Multimedia/LEAPpromo.php
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#27
@greenm e si dobio prijevod?
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#28
Dobio :wink: upravo ga doterujem i kacim na www.legalizacija.org a stavicu ga i ovde ;)
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#29
jesmo vrijedni a?ko mravi.još da nas plate...ehaj, di bi nam bio kraj? èak se i rimuje he he he ne bi bilo loše titlovat onaj video sa www.leap.cc a?
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#30
Jedna prièa za razmišljanje nam dolazi od naših prijatelja iz Texasa. Naime, prijašnji policajac iz odjela za droge, i to jedan od boljih,trenutno savjetuje ljude kako da izbjegnu hapšenje zbog posjedovanja marihuane. Bary Cooper æe do vikenda pustiti site www.nevergetbustedagain.com što na našem znaèi nikad-više-uhvaæen Naravno, zbog toga je u neslaganju sa svojim kolegama, te nam se pridružuje ovog trenutka da isprièa svoju prièu… Bary : Hej Tucker, baš mi je drago biti ovdje. NN : Pa dobro, zašto ti kao prijašnji policajac želiš pomoæi ljudima da koriste drogu? Bary: Hm.. pa, to nije baš ono o èemu se zapravo radi na našem dvd-u. Na temelju prvog amandmana slobode govora, naš dvd govori o uvijek nagriženim pravima amerièkih graðana iz èetvrtog amandmana prema amerièkom ustavu, kojima se garantira zaštita u sluèaju protuzakonite pretrage i hapšenja. To je tema dvd-a. NN : U redu. Cijenim tvoje napore. Bary : Hvala. NN : Meðutim, èini se da na neki naèin dvd podupire korištenje ILEGALNIH droga, barem su dosad i zasad ilegalne. I tako, ti pokušavaš postiæi nešto protiv èega si se cijeli život borio i èemu si posvetio cijeli život. Bary : Pa, nije to baš potpuno toèno. Pored mene ima još oko 6500 kolega policajaca koji su takoðer protiv prohibicije, pogledajte na www.leap.cc Meðu nama ima i politièara, sudaca i tako. Putujemo okolo i govorimo o tome zašto bi trebali napustiti prohibiciju po pitanju ilegalnih droga. Prohibicija nije bila uèinkovita u sluèaju sa alkoholom, i tako se pojavio Al Capone te se poèelo pucati po policajcima i ljudi su poèeli umirati. Jednom kad smo shvatili grešku napravljenu s prohibicijom stvar je prešla u ruke vlade i ubijanja su prestala. NN : Jedna primjedba. Ja takoðer nisam fan rata na drogu. Meðutim, èini mi se da prohibicija funkcionira dosta dobro. Pijenje dramatièno opada u sluèaju sa prohibicijom. Ako ljude želiš sprijeèiti da nešto rade, uvede se zabrana i to je to. Naprimjer, u Saudijskoj Arabiji ako ukradeš nešto, odsijeèe se ruka, u tom smislu prohibicija funkcionira dosta dobro. Bary : Ne. Prohibicija nije uèinkovita. Prvi zapisan sluèaj prohibicije se odvija u edenskom vrtu gdje Bog kao policajac pazi na dvoje ljudi da ne pojedu plodove, no oni su ipak pojeli. Isti sluèaj je bio i sa alkoholom gdje su, opet se ponavljam, ljudi umirali. A u sluèaju da se cijela stvar drugaèije regulira izbjeglo bi se mnogo nepotrebnih smrti. I to je ono što pokušavam uèiniti za svoje kolege policajce koji svakodnevno umiru, i to sve jednostavno ne funkcionira. U zatvorima imamo sve više i više ljudi zbog narkotika, a opet i DEA priznaje da ima više ljudi na ulici nego u zatvorima. Prema tome, zašto da se ubijanje nastavi? NN : Da, razumijem. Jel ti pušiš travu? Bary : Ne, nikako. NN : Dakle ti ne koristiš ilegalne droge. Bary : Ne. NN : Ti jednostavno zauzimaš stav. Bary : Da, morate razumjeti da imamo oko 750 000 ljudi koji idu u zatvore zbog marihuane, a opet nitko se nikada nije predozirao od marihuane. Kada bih trebao nekoga uhapsiti radije bih uhapsio 500 korisnika marihuane nego jednog alkoholièara. Zato jer korisnici marihuane se nikad nisu suprotstavljali, uvijek su ljubazni… NN : Ne mogu vjerovati ovo. Bary : Alkoholièar bi se uneredio, ispovraæao… a pored toga ljudi umiru od trovanja alkoholom svaki dan. Jednostavno moramo prestati uništavati obitelji i stavljati korisnike marihuane iza rešetaka, te napraviti mjesta za zlostavljaèe djece. Usput reèeno, u mojoj državi Texas, ako ti se naðe jedan joint, gubiš pravo na vožnju, tj. oduzima ti se vozaèka dozvola. A opet za silovanje djeteta, žene, zlostavljanje djeteta, ne gubiš to pravo. to jednostavno nema smisla i to je velika nepravda. NN : Da, ja sam uz tebe! Bary : Hvala. Prevod : kanehbosem

jan 2007.

#31
Woohoo!
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#32
a jeste li pogledali onaj video 15ak minuta na www.leapp.cc ja bih to isto titlovao prièe/svjedoèanstva/ispovijesti su moæno oružje, jako moæno, digresija: kršæanstvo je postalo i opstalo upravo zbog prièa (ok i prolivene krvi "krv muèenika su sjeme naše vjere") a naše prièe prièaju policajci plus imaju i svoje prièe mislim pazite ovu izjavu od policajca koji je cijeli život hapsio "dilere" "hapsio sam mlade ljude za koje sam mislio da su dileri - danas se ne ponosim time"
bongashLEGENDA

mar 2007.

#33
Na Torrentu se pojavio komplet DVD + hiden compartments. :-) http://btjunkie.org/torrent?do=download&id=432481f43574763d06cddb6bab994789522c562962f1.torrent
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#34
Napokon...skidam...jeej... @TorcidaSpalato - hvala na torrentu :)
EddieENTUZIJASTA

mar 2007.

#35
Jos kad bi neko to sabio u divx i upload-ovao bilo bi super.
InqAMBASADOR

mar 2007.

#36
Stvarno bi bilo lepo i tom coveku bi smo bili mnogo zahvalni :D

mar 2007.

#37
E ajde stvarno, ko je skinuo ovo neka sabije u DivX i ka i na rapidshare.com

mar 2007.

#38
nemesis vjerujemo u tebe :)
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#39
Mislim da on ipak zeli samo zaraditi lovu.

mar 2007.

#40
ja sam skinuo 2,8G od 4,87G samo nocu skidam,jbg za par dana pa kompresujem
gensAMBASADOR

apr 2007.

#41
evo, skinuo i pogledao... moram priznati da sam o ekivao viae korisnih informacija... ali nema veze nije loae pogledati uglavnom, lik upozorava na na in na koji funkcionira policija... kako se ponaaati ako vas zaustave, gdje u autu sakriti pljugu dvije... dobro je objasnio i na in na koji funkcioniraju policijski psi K9... ima dosta live snimljenih materijala iz policijske arhive, hapaenja, reakcije ljudi...

apr 2007.

#42
skinuo sam ima dvije neelje ali nisam upload radio jer i nema bas informacija za nas zakon vec americki jedino je dobro za pse kao sto si rekao lik samo hoce dobre pare da uzme osim pasa nista nije bas ekskluzivno
UNDERCOVERPOZNAVALAC

nov 2007.

#43
decki jel ko napravio subtitle za filmic? ak di stoji? pozdrav
kanehbosemAMBASADOR

mar 2008.

#44
evo intervju s tim policajcom http://video.google.com/videoplay?docid=-9181639501920142904&q=barry+cooper&total=185&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0 pazi savjet. ako puaia marihuanu, probaj dr~ati ma ku u blizini jer zo zbunjuje psa u slu aju racije ni ovaj nije loa http://video.google.com/videoplay?docid=-9181639501920142904&q=barry+cooper&total=185&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0 u ovom ima dobra fora sa rukavicom a i svia mi se pravilo nemoj nosit viae od onoga koliko mo~ea pojest za to je dobro imati malo vode u blizini kako bi lakae pojeo.. a pazite ga u akciji http://www.youtube.com/watch?v=Nzh3U1Tk3Do&feature=related

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se