LEGACY
Što svaki aktivist za legalizaciju treba znati
14 odgovora2,792 pregleda
Tihojla
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
TihojlaENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#1
Evo pripremio sam par linkova na tekstove koje svaki aktivist za legalizaciju mora pro
itati.
`to je to prohibicija ?
Koja je razlika izmeu dekriminalizacije i legalizacije?
`to je to zlo
in bez ~rtve?
koji je status kanabisa prema UN-ovoj konvenciji o drogama?
U kom smjeru se kreu inicijative oko dekriminalizacije/legalizacije kanabisa?
`to je to "rescheduling"?
Zakonski aspekti kanabisa (kakvo je stane u svijetu?)
Zaato je Nizozemska legalizirala travu?
`to je to Marijuana March
`to ka~u neke poznatije face o travi
Pa pobogu ljudi jel ima atogod na ovom sajtu da se i ja aktiviram? IMA!!!!
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#2
Zaato je Nizizemska legalizirala travu?
Ovo nisam znao i zvuci nekako nebulozno...
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#3
pa da i meni je to malo blesavo, a opet ima mi smisla,ljudi legalizirali i svi se oladili:costumed-smiley-027
@tihojla svaka
ast na threadu,al promaklo mi je naprimjer mmm u internacionalnim inicijativama,vjerjatno zato ato je wiki tak super izvor ne?il zato ato ja to nisam vidio jer me mrzi tra~it:crash:
i da nemogu vjerovat da nisi stvaio da bi svaki aktivist trebo znati za L C jumadrfakr :)
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#4
BUAHAHAHAHA
Citao sam jos malo i koliko sam ja shvatio zabranjeno je gajiti vise od 5 biljaka u Holandiji ali kofi shopovi su izuzetak od istrage... odnosno niko ih ne pita odakle im tolike kolicine kanabisa.
Tihojla
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
TihojlaENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#5
Most policymakers in the Netherlands believe that if a problem has proved to be unsolvable, it is better to try controlling it instead of continuing to enforce laws with mixed results
dakle zato ato su shvatili da ne mogu rijeaiti problem i zato su ga odlu
ili kontrolirati .... druga re
enica...
ako te zanima malo detaljnije
a ako te zanima to
no i konkretno probaj nai Baan Commision report na netu.
Ovo nisam znao i zvuci nekako nebulozno...
Teako. Ako prodaa viae nego ato si proizveo od kuda dolazi razlika?
viae info
PS.
evo izmjenio sam
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#6
Ma znam zasto su leg. vutru... nego si ti to napisao u prvom postu a ja nisam quote-ovao slucajno....
A onaj tekst je bio pod tim linkom mislim ono: . What is certain is that coffeeshops do sell cannabis that comes from countries where it is illegal.
sve u svemu Hvala na linkovima...
feb 2007.
1 / 8
feb 2007.
nov 2012.