LEGACY
Projekt demantiranja
24 odgovora2,051 pregleda
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#1
Zapoèeo sam "projekt demantiranja", to je osvrt na objavljene tekstove što ih naðemo na internetu. I ne samo to. Ja sam zapoèeo doradu nacionalne strategije suzbijanja zloporabe opojnih droga za RH za god.2006-2012. http://hemp.freehostcpanel.com/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=58
ovdje demantiram neke poluistine koje je izjavio Neven Barkoviæ, http://hemp.freehostcpanel.com/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=42
Nastavit cu demantirati i ostale tekstove koje pronaðem, ali trebam pomoc. Ako se nekome sviða ovaj projekt nek pripomogne oko nacionalne strategije i sa linkovima, što demantirati i eventualno demantima toga. Navedite prvo URL adrese sa koje je tekst koji demantirate. Dio teksta koji demantirate oznaèite rednim brojem, (1),(2),(3)... Ispod teksta koji demantirate redom ispišite demante i numerirajte ih.
šaljite mi to na PM ili mail, hrovergrowgmail.com
Ako imate ispravku nekih mojih demanta ili mi samo želite ukazati na grešku u pravopisu svakako me kontaktirajte. http://hemp.freehostcpanel.com/portal/index.php?option=com_contact&Itemid=3
:talas:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#2
nije ti loša ideja...
al jebote kolko nas ima? (malo) a to što mi treba pravnik da prevede tekst uopæe ne spominjem ;)
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#3
nece valjda svima trebati pravnik da prevede tekst. nije toliko stru
an. pretjerujea.
DD
POZNAVALAC778 REP20%
→ Ambasador
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#5
ma htio sam mala slova stavit umjesto velikih, jgba. sori
ideja je skroz ok
al se osobno ne nalazim u tome
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#6
Dobra ti je frizura, hoces pomoc? :)
Ne valja ti izgled novog vutra foruma ili idem(koji polako mjenja ime u neznam ato)portala?
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2007.
jan 2007.#9
vec zilion ziliona puta rekoh da je ovo privremeno dolje se moze prebacit na default vbulletin style pa dok ne dodje novi stajl tu sljakajte
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#10
ko je pitao sta u vezi izgleda foruma? pobrkaae ti se temice :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
jan 2007.
1 / 13
jan 2007.
jan 2007.