LEGACY
Ako nisi siguran bolje pitaj....
12 odgovora1,700 pregleda
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#1
Nisam znao u koju vec postojecu temu da ubacim ovo sto imam u planu da uradim a i bolje da otvorim novu,jer mi je u cilju da je vide administratori i sto vise moderatora i prijatelja foruma.
U nedoumici sam,verovatno bezrazlozno,ali bolje da pitam da li da to ucinim nego da napravim nesto sto bi nanelo vise stete nego koristi Vutri org. i promovisanju marihuane.To bih savetovao i ostale,bolje pitati i posavetovati se jer se najcesce iz najboljih namera slucajno naprave najvece greske.
Palo mi je na pamet da posaljem poruke putem mail-a na preko 50 adresa poznatih javnih licnosti(glumaca,muzicara,pisaca...),politickih organizacija(stranke,nevladine organizacije...) i drugih koji su po mom misljenju dovoljno otvorenih shvatanja da urade nesto za dobrobit nase biljke u Srbiji.Naravno da bi i sam tekst poruke bio veoma kulturan i u svaku bih ubacio link naseg sajta pa neka pogledaju.Tekst poruke,kad ga lepo srocim bih postavio ovde da se posavetujem sa vama.E sad,pitanje je da li da to uradim i da li bi to izazvalo neke negativne posledice.Mozda i suvise paranoisem ali kao sto rekoh ko pita ne skita.Pre nego smislim sta da im napisem,odgovorite mi da li bi valjalo da to uradim.
Ponavljam,neka ova tema posluzi za sve one koji bi da nesto urade za nasu biljku a nisu sigurni sta bi to moglo povuci za sobom....
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
makisplitAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#2
moje skromno mialjenje:
u viae navrata tokom x godina borim se protiv vjetrenjaca na raznim poljima protiv VELIKOG-TROMOG-NEZAINTERESIRANOG-NESTRUCNOG-SHREK SUSTAVA i jedino ato imam od toga su uniatenih xy ~ivaca,potroaenog novca,energije i nekakvu osobnu satisfakciju.
Boriti se treba i mora da nebude zabune al glavno je pitanje kako i na koji nacin!
Ako si relativno "nepoznat" u krugovima "poznatih" biti cea ismijan uz vjerovatnost da cea navuci na sebe negativnu pozornost ato u ovom slucaju nije dobro dok cea u najboljem slucaju jednostavno biti zanemaren.
U trenutacnom okru~enju samo masa mo~e pokrenuti stvari,jer i "poznati" pojedinac jedino ato mo~e jest biti simpatican ili gonjen ovisno o potrebi
Masa je trenutno u vutra ~argonu pregnjojena i to onako jebacki to ne mislim samo na ove naae prostore i spaaava glavu,nerazumi niata ili pak misli da zna i da ~ivi.
Meu ovom "kremom druatva" koju spominjea postoju pojedinci koji mogu pomoci i imaju sluha pogotovo likovi u nevladinim krugovima ali vanka privatnog kruga malo tko od njih ce se usuditi izaci
Iskreno mislim da bi skrenuta pa~nja na ovaj site i ljude na njemu ucinila viae atete nego koristi u trenutnim uvjetima i sa nikakvim protu argumentima/napadom na stabilnost/sigurnost debelih masnih stolica
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#3
Kad bi ovaj forum zavrsio na nekom news portalu, murji bi odma primirisao posao...
dinosaur
AMBASADOR4.905 REP97%
→ Legenda
dinosaurAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#4
Ideja nije losa, ALI
Kako je Maki rekao skoro sve je tacno.
A tek Vjeverica i to je jos tacnije, mada nas sigurno oni vec promatraju.
Najgore je i pored svakodnevnih tekstova iz cijeloga svijeta o pozitivnim ucincima nase biljke niko nikada nece reskirati svoju stolicu/ugled bez profita
pecurko
POZNAVALAC948 REP39%
→ Ambasador
pecurkoPOZNAVALAC
apr 2012.
apr 2012.#5
Za Srbiju ja licno mislim da je sad pravo vreme da se postavi takvo pitanje, svasta obecavaju pred izbore, o svacemu ispiraju usta, pa bi pitanja o dekriminalizaciji i legalizaciji mogla da imaju i nekog odjeka. Jer kao sto ce panduri namirisati posao, tako ce i "politicari" namirisati glasacko telo...
Bitno je da se o tome prica sto vise...
Imaju sad i ove emisije u kojima se telefonski postavljaju pitanja u direktnom programu, pa bi bilo lepo uhvatiti ih nespremne za odgovor o ovoj temi...
Ovo sto kaze Hooker meni se svidja, ali bez tog linka ka Vutri, jer nema smisla dovoditi bagru u sopstveno dvoriste.
apr 2012.
1 / 7
apr 2012.
maj 2012.