LEGACY
Prva Država!!!
22 odgovora2,314 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#1
Naime ako ste gledali kasno ve
ernje vijesti vidjeli, ste da su u kanadi vrlo blizu k tome da se marihuana legalizira...
Kad
lanak izae na internetu kopirati
u ga...
(ispriavam se ako sam temu stavio u krivi podforum):icon_lol:
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#3
pa nije to onda prva dr~ava u kojoj e bit legalizirano...kolko znam ve se mo~e puait u nizozemskoj,a mislim da je i u americi u nekim dr~avama legalizirana
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#4
u nizozemskoj cini mi se nikad nije bila ilegalna tako da se ne ubraja medju sve to, a u SAD-u je samo medicinski u nekim drzavama legalizirano tako da se isto bas ne moze ubrajati u tu kategoriju. Pogledajte si National Gegraphic-ov dokumentarac Marihuana nation, daje prilicno dobru sliku kanade i njihovu politiku i glediste na cannabis.
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#5
LOL ja sam mislija da je legalna samo u gradu amsterdamu ne i u ciloj dr~avi, lol di mi je logika ali ukratko VIVA la Canada heh
mario_m3
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
mario_m3ISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#6
Sad ce bit legalno u cijeloj Californiji u SAD, pa u kanadi, a od nedavno je legalno i u ceskoj, u Nizozemskoj je legalno vec godinama, samo tako neka nastave!! :)))
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#8
Ipak nisi ako ne radia kriminalna djela,a biljka rasla u tvom domu ili na Jamajci ista stvar.
Tvoj dom-tvoja biljka ali je ne vucaraj po dr~avnom imanju!
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
18 REP36%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#10
Mislim da gresis tebra... Po tebi je ako ti recimo nadju HOLY biljku kuci-nisi kriv dok je pusis(kuvas caj od nje itd itd :) kuci?
Eh sto nije tako -.-
mar 2010.
1 / 12
mar 2010.
apr 2010.