VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaTestiranje na THC - Naredba od suda
LEGACY

Testiranje na THC - Naredba od suda

10 odgovora2,006 pregleda
#1
Pozdrav svima, Dobio sam naredbu od suda, kada sam pao, da se javim u kliniku za mentalno zdravlje. Tamo su mi rekli da moram da dolazim na testiranje na 2 nedelje. Kako zivim u drugom gradu ovo mi pretstavlja problem, vremenski i finansijski. Da li neko zna da li je ovo obavezno, kako se tumaci na sudu, sta se desava ako s pozitivan i da li postoji nacin da se izbegne? Hvala svima unapred

dec 2019.

#2
hehe, pa sumnjam da mozes da izbegnes naredbu suda. al posto ne znam, sacekajmo nekog sa iskustvom :)
#3
Pise u nardebni, da trebam da se podvrgnem odvikavanju, ali nista osim toga

dec 2019.

#4
ok, javio si se onda njima objasni ovo meni lici da jeste, al opet, na klinici bi trebali da ti kazu, probaj da napravis neki kompromis

dec 2019.

#5
Pa javi se u neku kliniku u gradu gdje si sada. Isti vrag. Pisas,ne duvas,na sudu bude olakotna okolnost...
siemprepositivoPOZNAVALAC

apr 2024.

#6
Evo ja upravo imam istu mjeru ve nekoliko mjeseci, od suda sam dobio obveznu mjeru lije enja ovisnosti takoer u klinici za mentalno zdravlje i bolesti, zna i prije godinu dana nisu mogli izvraiti tu mjeru i ponovno su sazvali ro iate (kazneni sud), otiaao sam na sud, prihvatio mjeru ponovno, iaao mjesec dana, nekad pozitivan, nekad negativan. A najsmjesnije od svega je ato po injeno djelo nema veze s drogom openito, a uz to imam uvjetnu kaznu od dvije godine i to Maloljetni kog zatvora jer sam u vrijeme po injenja djela bio mlai punoljetnik, uvjet isti e 3.4, znaci za 2 dana. Kako u slu aju imam neku udnu defektologinju koja mi je predlozila opciju komune radi marihuane emu se i sad smijem. Ja kontam da sam uvjetnu kaznu ispoatovao, djelomi no i testiranja. Smatram da je moje ljudsko pravo sa svojim tijelom odnosno organizmom initi ato hou sve dok ne atetim drugom.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se