Posto nemogu poslati poruku himalayi evo mu ovako pa ti onda seri.
Prvo pozdrav svima, pogotovo onima koji se nalaze u
slicnoj situaciji kao ja.
Prica ide ovako. U prvom mjesecu 2014 sam se prijavio
na lijecenje od alkohola. I tamo sam upoznao curu s
kojom sam se poceo vidjati dok smo bili tamo i
nastavili smo vezu i kad smo izasli vani.
Ona je zivila u ZG, a ja u ZD tako da sam svaka 2
tjedna putovao u zagreb, a ostatak veze je isao preko
dopisivanja.
U jednom mailu (u prilogu br1.) mi je poslala kako je
nasla posao kao voditeljica salona za masazu, koji ce
ona kako je rekla samo voditi, jer je i prije radila
taj posao. Kasnije se pokazalo da to nije bilo bas
tako kako je ona rekla.
Naime ona vec ima jedno dijete iz dugogodisnje veze s
deckom, kojeg je smotala oko malog prsta, pa joj je
povjerovao da ona to samo vodi (nije ni on svetac, ali
ne pricamo o njemu). Ne treba ni govoriti da su droga
(speed) i alkohol bili u igri i to na
veliko. Kad je zatrudnjela s njim otisli su u njihovo rodno
mjesto, ono je pristala da odu pod uvjetom kad mali
navrsi pola godine da se vrate u zagreb.
Kada bivsi decko to nije ucinio ona je napustila njega
i dijete i vratila se u ZG svom biznisu.
Kada joj bivsi nije dao da mali dodje kod nje u zg se
napila i zavrsila na ljecenju kad i ja. I tako smo se
upoznali.
Nakon 2 mjeseca veze mi je poslala poruku da je trudna.
Otisao u zg po nju i doveo je doma.
Uglavnom zena iz pakla bi bio najbolji opis koji mi
pada na pamet. Cilo vrime je bila depresivna i zivcana
jer nije smjela piti terapiju koju su joj propisali na
ljecenju. Normabeli i sanvali. Sto se terapije tice
kutija normica bi njoj trajala oko 5 dana, a ista
stvar je bila i sa sanvalima.
Spavanje do podne nekad i duze, od rucka niti R.
Ajde bila je trudna pa rekao sebi neka odmara.
U 7 mjesecu trudnoce dodjem doma s posla, a ona mrtva
pijana. Za taj slucaj imam i svjedoka (bratovu zenu).
Kako nismo imali love zanimalo me je kako je dosla do
pica. Uglavnom uzeo sam ono sto je ostalo u boci i
prolio u wc, i rekao joj da nije normalna. Jer je i
pusila oko kutije dvi dnevno. Istu tu vecer probudilo
me otvaranje vrata od stana. Lagano se dignem da me ne
cuje i poceo je pratiti da vidim di ide. Kad ono...
taj dan je pomagala mojoj mami da ociste postanaru
stan i ona je uzela kljuc kod sebe i kad je ova otisla
uzela to vino njemu iz frizidera koje sam prolio, a
sad je covjeku uzela 6 limenka pive od pola litre.
Uzeo sam joj pive i poslao je u onu stvar i sakrio
pive ispod kreveta. Ujutro sam samo dvije nasao
neotvorene.
Kad je dosla sebi ... kao ono oprosti neznam sto m ije
doslo bla,bla.
Kao da cigarete nisu bile dovoljne, nego se jos
ubijati s alkoholom.
uglavnom to proslo i dosao vrijeme (umjetnog porodaja)
od cigareta je posteljica pocela odumirati... uglavnom
beba nije dobivala dovoljno hrane.
Porod prosao OK, dosli doma i 2 mjeseca je sve bilo
relativno ok jer je morala dojiti. pa se budila po 2-3
puta po noci kako bi nahranila malu. ali kako je imala
losu kvalitetu mljeka (tko zna sto je trpala u sebe
dok sam ja bio na poslu) prebacili smo je na baby
mill.
e tu sad pocinje tortura. Trci kod dr. da joj da
terapiju. Ovaj puta je valjda isla nadoknadivcati
zaostatke tako da za 4 dana kutije normica nebi bilo.
Dogovor je bio jednu noc je mala tvoja drugu moja. Kad
bi ja cuvao malu dezurao bi cilu noc i jutro ako sam
slobodan bio ili radio popodne taj dan, a moja draga,
bi lipo napravila mlijeko u 11 sati navecer da nebi
slucajno morala izgubiti 5 minuta za podgrijati vodu.
Vjerujem da svi znate kakav je to smrad kad mljeko
ostane vani oko 3 sata a kamoli 4 ili vise. Nahranila
bi malu i nakrcala se tabletina i spavala do podne
jedan. Kad bi joj ponestalo tableta onda je trcala u
apoteku po one biljne gluposti, to sam saznao jer sam
nasao racun na 300 kuna , tableta za smirenje i
spavanje na biljnoj bazi.
Nema sto, mi bogatasi za kruh nemamo, a ona lipo kupi
sebi kupuje taletice.
I tako iz dana u dan.
Samo 2 puta je izvela malu da prosece s njom. Kao
nemam vremena, treba srediti stan, oprati robu, sudje
itd....).
Uzmem malu, psa i odem u setnju. Kad se vratim doma
ona lipo na facebooku pise poruke i pusi cigaru.
a kuca i gora nego sto je bila nego kad sam izasao.
E, a da ne kazem da bi me i rucak cak docekao (dobro
tu i tamo bi, ali to je rijetkost).
Dosla nova godina i mama mi digla tlak na 200, ja se
pokupim i odem na docek u kafic u kvartu. Nije mi bilo
nesto pa sam se oko 23:30 pokupio doma da idem
spavati. Cura je dole slavila s mojima u njihovom
stanu.
I tako ja spavam, kad odjedanput "koje si ti smece ovo
ono mene ostavio dole s njima... i lipo ona mene
pljune, ja reflekno dam trisku, na sto ona opet mene
pljune i onda sam je dao jos par trisaka. 20 minuta
nakon tog dolazi policija (draga zvala) kao napao iz
cista mira i tako ja 1.1 proveo u prdekani.
Popodne me odvelo na sudenje i cita meni sutkinja izkaz svjedoka,
a ono ni rijeci od pljucanju.
Ispalo po iskazu da sam je iz cista mira uhvatio
udarati kako je ona rekla sakama i nogama po cijelome
tijelu i to pred dijetetom.
Pita sutkinja da li se slazem s izkazom ja kazem
nikako, i tako ona sutra dan dolazi pred sutkinju da
kaze sto je to bilo. Kad joj je ova procitala moj
izkaz onda je malo pomalo pocela mjenjati svoj izkaz
"pa mozda sam ga pljunula i izgovorila mu neke stvari,
tako da je uzrok mog ponasanja izasao na vidjelo.
Jedino sto je ostala pri toj tvrdnji da sam je udario
pred dijetetom, sto naravno nije istina, jer je mala
spavala u sobi, a mi smo bili u dnevnom boravku
dobio uvjetnu kaznu i usmeno upozorenje CZSS.
14.2 trebalo krstiti malu, pa se i mi vjencali.
vjencanje stoljeca. Sastavila pola boce votke, nije
mogla stajati u crkvi, izgovorila sve i svasta mojima
i svojima (imam sve svatove ukljucujuci i velecasnog za svjedoka). cak joj je i mali od 5 godina dosao na vjencanje koji je stalno
pitao sto je mami. Ni na krstenju nisam bio radi nje
Uglavnom otisli u restoran na rucak koji je bio sve samo ne ugodan.
Ona je spavala u autu (bila u nesvjesti)
Dosli doma, otvorila lipo onu bocu sto je popila jutros i sve na eks pola litre votke. Samo sa je pogledao i otisao kod staraca. Nakon uru
vrimena je netko bio gore kod nje i rekao da ne izgleda dobro. (ima 1.50 cm i 55 kg) Uglavnom je
pocela nesuvislo govoriti , suicidne misli, pa bi se smijala u drugom trenu plakala, pa se zaboravila o cemu prica... Totalni alkoholni delirijum.
`to napraviti , ajmo na ispumpavanje. 2.8 promila u
krvi. Opet zadrzana na promatranju na psihijatriji.
Uglavnom neznam tko joj je pametna dr.koja jo je
prepisala normabele 4 komada dnevno. Kao ispalo da je
u postporodajnoj depresiji plus ono sto sam je ja
istriskao za Novu godinu dovelo do tog stanja. Tako
da se iducih 2 miseca rokala s njima i to daleko vise
od 4 komada po danu.
Dan bi joj bio ovakav citanje knjige do 3-4 ili visiti
na kompu i onda uzeti tablete i spavati do podne i
tako svaki dan. digla bi se nahraniti malu i vratila
leci. Tek bi oko ure, dvi pocela funkcionirati.
U par navrata sam je uhvatio da zatvara prozore na
kompjuteru kad bi dosao doma, sto mi je bilo sumljivo.
I tako nakon par dana ponavljanja jedng te istog, ja
instaliram best free keylogger na kompjuteru. Za one
koje neznaju program snima svako slovo koje se stisne
na tipkovnici. i evo price za vas.
Br 1. email upucen na pocetku veze
Evo ti ugrubo:
S 20 g. postala sam najmlaa voditeljica salona za
masa~u i to onog u Krajiakoj , sam centar grada,
jedan od najpopularnijih, tzv. De...ev salon, po
ela
sam kao jedna od njegovih cura, radila isto kao i
druge cure, ali samo nakon mjesec dana uspjela sam
,dobiti mjesto voditeljice i nisam viae morala raditi
te neke nemoralne stvari, bila sam aefica jednog a s
vremenom me postavio i za voditeljicu na Medvea
aku.
Moj bivai partner znao je
ime se bavim, kuma i nitko
drugi. Moj se posao sastojao od nala~enja cura, brige
o salonima, ukraaavanju, oglaaavanju, ra
unima,
kontakt s klijentima, itd.itd. Ne znam koliko ti znaa
o tim stvarima, znam da ovdje svi sve znaju, a
pogotovo za De..ca, on je glavni ve godinama u tome,
a sigurno znaa da jedna cura ne mo~e sama to raditi,
da iza svake "stoji netko", a ja sam radila s
najboljim. Obo~avala sam svoj posao, zaraivala sam
ponekad dnevno jednu prosje
nu hrv.plau, ali nisam
bila u tome samo zbog novaca nego
sam iskreno volila taj posao iako je psihi
ki bilo
straano naporno, ali upoznala sam jako puno poznatih
ljudi, nesmijem im spominjati imena, diskrecija je
broj jedan u ovom poslu, ali iznenadio bi se kolika
masa ljudi koje svaki dan gledaa na tvu posjeuje
takva mjesta i izlazi s curama koje im dogovorim,
tzv.escort, jednostavno obo~avam taj posao, a s njim
mogu ~ivjeti kako mi se sprdne. Uglavnom, kad sam bila
mj.dana pred porodom morala sam se vratiti doma jer je
Z..an popizdio ato se toliko iscrpljujem i samo je
otiaao po auto i vratio nas u Sla...u. Obeao mi je da
cemo se vratiti kad Lov.o napuni 6.mj., i nikad nije
odr~ao obeanje. Ja sam se vratila i jedno vrijeme
radila neato sli
no s kolegicom ali nije mi se dopalo,
htjela sam ponovno samo biti voditeljica. Kona
no me
kontaktirao danas netko tko me zna od prij, upravo je
otvorio novi salon i treba mu voditeljica. Naala sam
odli
nog tipa, velika je njuaka u samom vrhu
Interpola, ima lanac restorana
i kafia ovdje tako da znam da mogu bez straha se
vratiti starom poslu. Sutra emo se nai, idem vidjeti
salon, saznati sve ato trebam, moram odmah tra~iti i
cure, uglavnom---
no da, to je to ukratko........
misli ato hoea ali ja to volim, financijski sam
zbrinuta ato zna
i da si mogu platiti i Vern ako hou,
a moram misliti na svoju budunost, s nijednim drugim
normalnim poslom ne mogu ~ivjeti normalno, automatski
u se vrlo brzo moi i preseliti u lijepi stan
i, i
ato najbitnije radit u ato volim, a neu morati
prljati ruke.... eto ti ugrubo, misli ato hoea....
br 2.
a sada prosirena verzija ili ti ga skrivena istina...
ovo je tocno prepiska njenog kucanja na kompjuteru.
Dopisuje se s nekim na astroloskom forumu
...ma ni to nisi vidjela, bavila se time od dvadeste
do dvadeset i tree godine, pa jedno krae vrijeme
krajem 2013. i po
etkom 2014.
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:23:17
chrome [(1) Astroloaka tuma
enja - Google Chrome]
aha trebalo mi para, uvukla se preko salona za masa~u
u to... kad sam zbrisala od kue
izvukle me trudnoe oba puta
ha eto... sad imaa joa jedan primjer
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:28:04
chrome [(1) Astroloaka tuma
enja - Google Chrome]
bivai je mislio da to samo vodim, jer sam bila glavna
ruka aefici i bio je naivan i mlad, ovaj drugi isto
mislom drugom sam rekla isto to, al mislim da mi nije
do kraja povjerovao..
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:31:11
chrome Messages - Google Chrome]
taman sam krenula brisati poruke.
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:31:51
chrome [(2) Ivana Ilic - Messages - Google Chrome]
aha... i pokuaao je tim mejlom i nekim porukama,
prijetio mi se ve da e rei roditeljima, meutim sam
prvujerila ato sam to
no napisala i danas izvrtila na
po
etak preko 15 tisua naaih poruka unaz
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:34:24
chrome - Messages - Google Chrome]
i vidim da se nisam uope jako u njima
iskompromitirala i da nema dokaza za iata drugo...
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:35:36
chrome - Messages - Google Chrome]
bivsi je dosao s nekom snimkom na mobu mom tati i
maehi , misim naveo me na razgovor o tome i potajno
snimaol ali su ga izbacili samo van iz kue bez da su
iata htjeli sasluaati, mojoj mami rekao preko telefona
al i ona ga odj..a , a sadaanjem sam samo htjela biti
iskrena jer nisam mogla ba, bilo bi potpuno nepoateno
i grizla me savjest pa
im smo prohodali kroz tjedan
dana sam mu poslala mail ali bez cijele istine, samo
da sam se nalazila u takvom druatvu i sreivala
drugima kontakte i dobivala proviziju...nisam to ni
lagala, ali mu nisam rekla da sam i sama iala s
drugima...
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:43:35
chrome [(2) Poruke - Google Chrome]
o da!!! trudim se da budem ato iskrenija jer sam ina
e
i loa la~ljivac, a i bez obzira na nemoralne stvari
smatram se obrom osobom i ne ~elim laganjem joa
dodatno doptreivati savjest, ali da sam nau
ila
lekciju-jesam!!! evo doaao je doma s posla, ne mogu
viae o tome!!
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:55:05
chrome - Google Chrome]
otiaao je spavati... nego, imam i ja tajnu obiteljsku
s kojom mislim u grob, ali isto nisam na
isto houli
izdr~ati zadr~ati je zas&nbs sebe, pa me zanima vidi
li se to u natalu i je li mogue da je ono ato si
vidjela zapravo vezano za menerekla bih djeci kad
ostarim ili budem smatrala da su dovoljno zreli da to
prihvate
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:15:46
chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome]
mislim da se negdje to mora vidjeti jer nije mda nije
mo~da to ono ato si povezala s obiteljskom tajnom
mojih, mada sam sigurna da i oni skrivaju neato...
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:29:38
chrome
da ali njih se jednog od njih dvoje se to itekako
ti
e.. niata, ispovjedit u se sveeniku...
Bila sam trudna mjesec dan prije nego sam mislila, a
da je krvarenje koje sam imala prvi mjesec
medicinskim rje
nikom implantacijsko krvarenje...
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:38:27
chrome [(1) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome]
bilo je to one-night stand seks,za novac.. onda sam
upoznala Den..a i makla se od svega toga...
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:40:34
chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - google Chrome]
nego ato, ne bih ni tipkala sad da ga ne
ujem kako
hr
e u spavaoj...
da, i ja vjerujem da je tako, vjerujem i u
reinkarnaciju i da smo si sami odabrali gdje emo se
roditi i kroz ato emo sve proi
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:47:45
chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome]
da, nije mu bilo jasno kako je termin tek u
11.mjesecu, prvo sam mu i slagala, termin je bio oko
22.11., ja sam rekla da 30.11.,1.12 bi trebala da
rodim..
pa je rekao da po njegovom prora
unu kasnijed i da mu
svejedno fale dva tjedna
na taj prvi uzv sam otputovala u svoj rodni grad i
opisala ginekologa prili
no nestru
nim i da oni ne
mogu pogoditi termin i naala podatak da se samo 4%
djece
ini mi se porodi na predvieni termin...
na drugi uzv sam otiala privatno u zadar, ve u
6.mjesecu trudnoe, ali sam im dala datum mjesemenge
za to implantacijsko krvarenje ali je gini rekao da
beba mora da je ipak starija pa mi je cijelu knji~icu
s datumom zadnje menstruacije i termina iskri~ao pa se
viae niata nije dobro vidjelo ato je napisano, a kad
su me pitali da im dam taj prvi uzvk, sliku i mjere da
usporede rekla sam da jepokisao8 i stvarno jest bio
pokisao, ostao kraj otvorenog prozora za vrijeme
pljuska )
User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:57:57
chrome [(3) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome]
pa sam se onda prijavila u Zadru u Dom zdravlja
ginekologici treoj, njezin je ultrazvuk izra
unao
isto neki datum u 11.mjesecu ali se tmeu onim
akrabotinama viae nije imalo gdje pisati pa je stajalo
kod nje u kompjuteru, a onda su po
eli problemi, beba
je dobila zastoj u rastu krajem desetog mjeseca,
smjeatena sam hitno u bolnicu na mirovanje, i ru~no za
rei ali sretna okolnost je bila da se zbog mog
puaenja i ~ivciranja po
ela posteljica uniatavati,
bila je sva kalcificirana, ubrzano je starila, tako da
mi je prijetilo prsnue posteljice te su se odlu
ili
na taj umjetno izazvan oporod ranije.....
User: komp Date: 24.4.2015. Time: 0:04:29
chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome]
prihvatili su me ko da sam njihova!!
svi odredhou, hvala ti, kona
o se nekome olakaala,
idem sad da briaem razgovor i u krpe
:*
Sad pitanje dana glasi.....
Tko bi u ovom slucaju dobio skrbnistvo nad dijetetom?
Ja kao obiljezeni obiteljski nasilnik (pitam se radi cega?)
kojeg sam ga prihvatio kao moje (moje prezime,
uzdrzavanaje, potpora mojih roditelja) jer sam mislio
da i je moje, ali nakon svega ovoga nije me ni briga
jer mala mi je prirasla srcu.
Ili ova krasna cura, koja pored svega ovoga
nezaposlena, preko neznam ni ja koliko desetaka tisuca
kuna u dugu + mora platiti 6000 kn zaostale
alimentacije (odjednom) koja joj je ujedno sada
smanjena na 600 kuna radi drugog dijeteta.
Ps. kako je jucer rekla "proslost neodreduje buducnost
dijeteta"
Koliko ja znam iz skole proslost se ponavlja.
Pa molim Vas da mi date osvrt iz pravnog stajalista.
Hvala