VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaPao s 4 biljke
LEGACY

Pao s 4 biljke

252 odgovora26,253 pregleda
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#1
Pozdrav ljudi. Evo ovako jucer su me uhvatili inspektori ispred kuce i odveli u postaju. Imali su dojavu da sadim marihuanu (sve su znali, a samo jedna osoba je znala sve te informacije osim mene). Uglavnom nasli su mi u kuci aparaturu i jednu malu biljcicu oko 7 cm (klon), i vani 4 biljke visine 50 cm. To su sve pokupili i vratili me ponovo u postaju. Kad sam ih pitao kako su dosli do mene rekli su da imaju dojavu da dilam. Iskreno niti sam ikad dilao niti mi je to bila zadnja misao koju bi mogao smisliti i nisam nikome prodao ikad nista, a sto je najgore nisam ni ja zapalio pitaj boga koliko dugo jer nemam niti 20 kn u novcaniku. Uglavnom nakon ispitivanja policija je rekla da ce napisati da je bilo za osobnu upotrebu. Travu sam zasadio iskljucivo za svoje potrebe. Naime bio sam na ljecenju od alkoholizma, i tu su mi propisali terapiju, sanvali za spavanje, misari za smirenje i antidepresive. To sam pio jedno vrijeme ali bi me toliko zatuklo da sam bio kao mrtvac. Otisao kod dilera kupio 50 grama trave, i kad sam zapalio skuzio sam da mi tablete uopce vise nisu potrebne, jer sam spavao super, zivci nikad bolje, a depre ni traga. Sad me zanima kakvu kaznu mogu ocekivati. Priznao sam djelo u potpunosti (za osobnu uporabu) sve dragovoljno predao. Imam zenu i kcer od 1,5 godinu, te placam-o alimentaciju za njezino dijete iz bivse veze. Oboje smo nezaposleni. Naime imam uvjetnu kaznu radi nasilja u obitelji na godinu dana. Inspektor je rekao da to nema veze jer ne spada u isti kazneni zakon. Znaci nikad nisam evidentiran kao konzument droga. Kakvu kaznu mogu ocekivati?
baobabLEGENDA

apr 2016.

#2
Zao mi je sto si pao, al kad sam vidio kakve biljke selis u outdoor to mi je prvo palo na pamet - da ces pasti. Neznam kakvu kaznu mozes ocekivati - u najboljem slucaju uvjetnu zatvorsku kaznu. Sretno dalje!! :thumb: edit: Posto si ljeceni alkoholicar, samo tjeraj tu pricu.. da vise ne pijes, da si presao na travu jer ti puno vise pase i ne tjera te na alkohol...bla bla bla....

apr 2016.

#3
To izbacivanje napolje je dovelo do toga verovatno. Videli pogresni ljudi. Jbg..

apr 2016.

#4
Profil ljudi koje treba gaziti
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#5
Nitko nije vidio 100% jer ni oni nisu znali di se biljoze nalaze, ali su tocno znali koliko ih imam i kad sam ih izbacio vani. (Samo 2 osobe su imale tu informaciju, ja sam jedna)
kizo123POZNAVALAC

apr 2016.

#6
Karma is a bitch.

apr 2016.

#7
a to ti je, ne savetjemo za dzabe da se radi samostalno i drzi jezik za zubima
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#8
Posto nemogu poslati poruku himalayi evo mu ovako pa ti onda seri. Prvo pozdrav svima, pogotovo onima koji se nalaze u slicnoj situaciji kao ja. Prica ide ovako. U prvom mjesecu 2014 sam se prijavio na lijecenje od alkohola. I tamo sam upoznao curu s kojom sam se poceo vidjati dok smo bili tamo i nastavili smo vezu i kad smo izasli vani. Ona je zivila u ZG, a ja u ZD tako da sam svaka 2 tjedna putovao u zagreb, a ostatak veze je isao preko dopisivanja. U jednom mailu (u prilogu br1.) mi je poslala kako je nasla posao kao voditeljica salona za masazu, koji ce ona kako je rekla samo voditi, jer je i prije radila taj posao. Kasnije se pokazalo da to nije bilo bas tako kako je ona rekla. Naime ona vec ima jedno dijete iz dugogodisnje veze s deckom, kojeg je smotala oko malog prsta, pa joj je povjerovao da ona to samo vodi (nije ni on svetac, ali ne pricamo o njemu). Ne treba ni govoriti da su droga (speed) i alkohol bili u igri i to na veliko. Kad je zatrudnjela s njim otisli su u njihovo rodno mjesto, ono je pristala da odu pod uvjetom kad mali navrsi pola godine da se vrate u zagreb. Kada bivsi decko to nije ucinio ona je napustila njega i dijete i vratila se u ZG svom biznisu. Kada joj bivsi nije dao da mali dodje kod nje u zg se napila i zavrsila na ljecenju kad i ja. I tako smo se upoznali. Nakon 2 mjeseca veze mi je poslala poruku da je trudna. Otisao u zg po nju i doveo je doma. Uglavnom zena iz pakla bi bio najbolji opis koji mi pada na pamet. Cilo vrime je bila depresivna i zivcana jer nije smjela piti terapiju koju su joj propisali na ljecenju. Normabeli i sanvali. Sto se terapije tice kutija normica bi njoj trajala oko 5 dana, a ista stvar je bila i sa sanvalima. Spavanje do podne nekad i duze, od rucka niti R. Ajde bila je trudna pa rekao sebi neka odmara. U 7 mjesecu trudnoce dodjem doma s posla, a ona mrtva pijana. Za taj slucaj imam i svjedoka (bratovu zenu). Kako nismo imali love zanimalo me je kako je dosla do pica. Uglavnom uzeo sam ono sto je ostalo u boci i prolio u wc, i rekao joj da nije normalna. Jer je i pusila oko kutije dvi dnevno. Istu tu vecer probudilo me otvaranje vrata od stana. Lagano se dignem da me ne cuje i poceo je pratiti da vidim di ide. Kad ono... taj dan je pomagala mojoj mami da ociste postanaru stan i ona je uzela kljuc kod sebe i kad je ova otisla uzela to vino njemu iz frizidera koje sam prolio, a sad je covjeku uzela 6 limenka pive od pola litre. Uzeo sam joj pive i poslao je u onu stvar i sakrio pive ispod kreveta. Ujutro sam samo dvije nasao neotvorene. Kad je dosla sebi ... kao ono oprosti neznam sto m ije doslo bla,bla. Kao da cigarete nisu bile dovoljne, nego se jos ubijati s alkoholom. uglavnom to proslo i dosao vrijeme (umjetnog porodaja) od cigareta je posteljica pocela odumirati... uglavnom beba nije dobivala dovoljno hrane. Porod prosao OK, dosli doma i 2 mjeseca je sve bilo relativno ok jer je morala dojiti. pa se budila po 2-3 puta po noci kako bi nahranila malu. ali kako je imala losu kvalitetu mljeka (tko zna sto je trpala u sebe dok sam ja bio na poslu) prebacili smo je na baby mill. e tu sad pocinje tortura. Trci kod dr. da joj da terapiju. Ovaj puta je valjda isla nadoknadivcati zaostatke tako da za 4 dana kutije normica nebi bilo. Dogovor je bio jednu noc je mala tvoja drugu moja. Kad bi ja cuvao malu dezurao bi cilu noc i jutro ako sam slobodan bio ili radio popodne taj dan, a moja draga, bi lipo napravila mlijeko u 11 sati navecer da nebi slucajno morala izgubiti 5 minuta za podgrijati vodu. Vjerujem da svi znate kakav je to smrad kad mljeko ostane vani oko 3 sata a kamoli 4 ili vise. Nahranila bi malu i nakrcala se tabletina i spavala do podne jedan. Kad bi joj ponestalo tableta onda je trcala u apoteku po one biljne gluposti, to sam saznao jer sam nasao racun na 300 kuna , tableta za smirenje i spavanje na biljnoj bazi. Nema sto, mi bogatasi za kruh nemamo, a ona lipo kupi sebi kupuje taletice. I tako iz dana u dan. Samo 2 puta je izvela malu da prosece s njom. Kao nemam vremena, treba srediti stan, oprati robu, sudje itd....). Uzmem malu, psa i odem u setnju. Kad se vratim doma ona lipo na facebooku pise poruke i pusi cigaru. a kuca i gora nego sto je bila nego kad sam izasao. E, a da ne kazem da bi me i rucak cak docekao (dobro tu i tamo bi, ali to je rijetkost). Dosla nova godina i mama mi digla tlak na 200, ja se pokupim i odem na docek u kafic u kvartu. Nije mi bilo nesto pa sam se oko 23:30 pokupio doma da idem spavati. Cura je dole slavila s mojima u njihovom stanu. I tako ja spavam, kad odjedanput "koje si ti smece ovo ono mene ostavio dole s njima... i lipo ona mene pljune, ja reflekno dam trisku, na sto ona opet mene pljune i onda sam je dao jos par trisaka. 20 minuta nakon tog dolazi policija (draga zvala) kao napao iz cista mira i tako ja 1.1 proveo u prdekani. Popodne me odvelo na sudenje i cita meni sutkinja izkaz svjedoka, a ono ni rijeci od pljucanju. Ispalo po iskazu da sam je iz cista mira uhvatio udarati kako je ona rekla sakama i nogama po cijelome tijelu i to pred dijetetom. Pita sutkinja da li se slazem s izkazom ja kazem nikako, i tako ona sutra dan dolazi pred sutkinju da kaze sto je to bilo. Kad joj je ova procitala moj izkaz onda je malo pomalo pocela mjenjati svoj izkaz "pa mozda sam ga pljunula i izgovorila mu neke stvari, tako da je uzrok mog ponasanja izasao na vidjelo. Jedino sto je ostala pri toj tvrdnji da sam je udario pred dijetetom, sto naravno nije istina, jer je mala spavala u sobi, a mi smo bili u dnevnom boravku dobio uvjetnu kaznu i usmeno upozorenje CZSS. 14.2 trebalo krstiti malu, pa se i mi vjencali. vjencanje stoljeca. Sastavila pola boce votke, nije mogla stajati u crkvi, izgovorila sve i svasta mojima i svojima (imam sve svatove ukljucujuci i velecasnog za svjedoka). cak joj je i mali od 5 godina dosao na vjencanje koji je stalno pitao sto je mami. Ni na krstenju nisam bio radi nje Uglavnom otisli u restoran na rucak koji je bio sve samo ne ugodan. Ona je spavala u autu (bila u nesvjesti) Dosli doma, otvorila lipo onu bocu sto je popila jutros i sve na eks pola litre votke. Samo sa je pogledao i otisao kod staraca. Nakon uru vrimena je netko bio gore kod nje i rekao da ne izgleda dobro. (ima 1.50 cm i 55 kg) Uglavnom je pocela nesuvislo govoriti , suicidne misli, pa bi se smijala u drugom trenu plakala, pa se zaboravila o cemu prica... Totalni alkoholni delirijum. `to napraviti , ajmo na ispumpavanje. 2.8 promila u krvi. Opet zadrzana na promatranju na psihijatriji. Uglavnom neznam tko joj je pametna dr.koja jo je prepisala normabele 4 komada dnevno. Kao ispalo da je u postporodajnoj depresiji plus ono sto sam je ja istriskao za Novu godinu dovelo do tog stanja. Tako da se iducih 2 miseca rokala s njima i to daleko vise od 4 komada po danu. Dan bi joj bio ovakav citanje knjige do 3-4 ili visiti na kompu i onda uzeti tablete i spavati do podne i tako svaki dan. digla bi se nahraniti malu i vratila leci. Tek bi oko ure, dvi pocela funkcionirati. U par navrata sam je uhvatio da zatvara prozore na kompjuteru kad bi dosao doma, sto mi je bilo sumljivo. I tako nakon par dana ponavljanja jedng te istog, ja instaliram best free keylogger na kompjuteru. Za one koje neznaju program snima svako slovo koje se stisne na tipkovnici. i evo price za vas. Br 1. email upucen na pocetku veze Evo ti ugrubo: S 20 g. postala sam najmlaa voditeljica salona za masa~u i to onog u Krajiakoj , sam centar grada, jedan od najpopularnijih, tzv. De...ev salon, po ela sam kao jedna od njegovih cura, radila isto kao i druge cure, ali samo nakon mjesec dana uspjela sam ,dobiti mjesto voditeljice i nisam viae morala raditi te neke nemoralne stvari, bila sam aefica jednog a s vremenom me postavio i za voditeljicu na Medvea aku. Moj bivai partner znao je ime se bavim, kuma i nitko drugi. Moj se posao sastojao od nala~enja cura, brige o salonima, ukraaavanju, oglaaavanju, ra unima, kontakt s klijentima, itd.itd. Ne znam koliko ti znaa o tim stvarima, znam da ovdje svi sve znaju, a pogotovo za De..ca, on je glavni ve godinama u tome, a sigurno znaa da jedna cura ne mo~e sama to raditi, da iza svake "stoji netko", a ja sam radila s najboljim. Obo~avala sam svoj posao, zaraivala sam ponekad dnevno jednu prosje nu hrv.plau, ali nisam bila u tome samo zbog novaca nego sam iskreno volila taj posao iako je psihi ki bilo straano naporno, ali upoznala sam jako puno poznatih ljudi, nesmijem im spominjati imena, diskrecija je broj jedan u ovom poslu, ali iznenadio bi se kolika masa ljudi koje svaki dan gledaa na tvu posjeuje takva mjesta i izlazi s curama koje im dogovorim, tzv.escort, jednostavno obo~avam taj posao, a s njim mogu ~ivjeti kako mi se sprdne. Uglavnom, kad sam bila mj.dana pred porodom morala sam se vratiti doma jer je Z..an popizdio ato se toliko iscrpljujem i samo je otiaao po auto i vratio nas u Sla...u. Obeao mi je da cemo se vratiti kad Lov.o napuni 6.mj., i nikad nije odr~ao obeanje. Ja sam se vratila i jedno vrijeme radila neato sli no s kolegicom ali nije mi se dopalo, htjela sam ponovno samo biti voditeljica. Kona no me kontaktirao danas netko tko me zna od prij, upravo je otvorio novi salon i treba mu voditeljica. Naala sam odli nog tipa, velika je njuaka u samom vrhu Interpola, ima lanac restorana i kafia ovdje tako da znam da mogu bez straha se vratiti starom poslu. Sutra emo se nai, idem vidjeti salon, saznati sve ato trebam, moram odmah tra~iti i cure, uglavnom--- no da, to je to ukratko........ misli ato hoea ali ja to volim, financijski sam zbrinuta ato zna i da si mogu platiti i Vern ako hou, a moram misliti na svoju budunost, s nijednim drugim normalnim poslom ne mogu ~ivjeti normalno, automatski u se vrlo brzo moi i preseliti u lijepi stan i, i ato najbitnije radit u ato volim, a neu morati prljati ruke.... eto ti ugrubo, misli ato hoea.... br 2. a sada prosirena verzija ili ti ga skrivena istina... ovo je tocno prepiska njenog kucanja na kompjuteru. Dopisuje se s nekim na astroloskom forumu ...ma ni to nisi vidjela, bavila se time od dvadeste do dvadeset i tree godine, pa jedno krae vrijeme krajem 2013. i po etkom 2014. User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:23:17 chrome [(1) Astroloaka tuma enja - Google Chrome] aha trebalo mi para, uvukla se preko salona za masa~u u to... kad sam zbrisala od kue izvukle me trudnoe oba puta ha eto... sad imaa joa jedan primjer User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:28:04 chrome [(1) Astroloaka tuma enja - Google Chrome] bivai je mislio da to samo vodim, jer sam bila glavna ruka aefici i bio je naivan i mlad, ovaj drugi isto mislom drugom sam rekla isto to, al mislim da mi nije do kraja povjerovao.. User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:31:11 chrome Messages - Google Chrome] taman sam krenula brisati poruke. User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:31:51 chrome [(2) Ivana Ilic - Messages - Google Chrome] aha... i pokuaao je tim mejlom i nekim porukama, prijetio mi se ve da e rei roditeljima, meutim sam prvujerila ato sam to no napisala i danas izvrtila na po etak preko 15 tisua naaih poruka unaz User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:34:24 chrome - Messages - Google Chrome] i vidim da se nisam uope jako u njima iskompromitirala i da nema dokaza za iata drugo... User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:35:36 chrome - Messages - Google Chrome] bivsi je dosao s nekom snimkom na mobu mom tati i maehi , misim naveo me na razgovor o tome i potajno snimaol ali su ga izbacili samo van iz kue bez da su iata htjeli sasluaati, mojoj mami rekao preko telefona al i ona ga odj..a , a sadaanjem sam samo htjela biti iskrena jer nisam mogla ba, bilo bi potpuno nepoateno i grizla me savjest pa im smo prohodali kroz tjedan dana sam mu poslala mail ali bez cijele istine, samo da sam se nalazila u takvom druatvu i sreivala drugima kontakte i dobivala proviziju...nisam to ni lagala, ali mu nisam rekla da sam i sama iala s drugima... User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:43:35 chrome [(2) Poruke - Google Chrome] o da!!! trudim se da budem ato iskrenija jer sam ina e i loa la~ljivac, a i bez obzira na nemoralne stvari smatram se obrom osobom i ne ~elim laganjem joa dodatno doptreivati savjest, ali da sam nau ila lekciju-jesam!!! evo doaao je doma s posla, ne mogu viae o tome!! User: komp Date: 23.4.2015. Time: 22:55:05 chrome - Google Chrome] otiaao je spavati... nego, imam i ja tajnu obiteljsku s kojom mislim u grob, ali isto nisam na isto houli izdr~ati zadr~ati je zas&nbs sebe, pa me zanima vidi li se to u natalu i je li mogue da je ono ato si vidjela zapravo vezano za menerekla bih djeci kad ostarim ili budem smatrala da su dovoljno zreli da to prihvate User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:15:46 chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome] mislim da se negdje to mora vidjeti jer nije mda nije mo~da to ono ato si povezala s obiteljskom tajnom mojih, mada sam sigurna da i oni skrivaju neato... User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:29:38 chrome da ali njih se jednog od njih dvoje se to itekako ti e.. niata, ispovjedit u se sveeniku... Bila sam trudna mjesec dan prije nego sam mislila, a da je krvarenje koje sam imala prvi mjesec medicinskim rje nikom implantacijsko krvarenje... User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:38:27 chrome [(1) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome] bilo je to one-night stand seks,za novac.. onda sam upoznala Den..a i makla se od svega toga... User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:40:34 chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - google Chrome] nego ato, ne bih ni tipkala sad da ga ne ujem kako hr e u spavaoj... da, i ja vjerujem da je tako, vjerujem i u reinkarnaciju i da smo si sami odabrali gdje emo se roditi i kroz ato emo sve proi User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:47:45 chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome] da, nije mu bilo jasno kako je termin tek u 11.mjesecu, prvo sam mu i slagala, termin je bio oko 22.11., ja sam rekla da 30.11.,1.12 bi trebala da rodim.. pa je rekao da po njegovom prora unu kasnijed i da mu svejedno fale dva tjedna na taj prvi uzv sam otputovala u svoj rodni grad i opisala ginekologa prili no nestru nim i da oni ne mogu pogoditi termin i naala podatak da se samo 4% djece ini mi se porodi na predvieni termin... na drugi uzv sam otiala privatno u zadar, ve u 6.mjesecu trudnoe, ali sam im dala datum mjesemenge za to implantacijsko krvarenje ali je gini rekao da beba mora da je ipak starija pa mi je cijelu knji~icu s datumom zadnje menstruacije i termina iskri~ao pa se viae niata nije dobro vidjelo ato je napisano, a kad su me pitali da im dam taj prvi uzvk, sliku i mjere da usporede rekla sam da jepokisao8 i stvarno jest bio pokisao, ostao kraj otvorenog prozora za vrijeme pljuska ) User: komp Date: 23.4.2015. Time: 23:57:57 chrome [(3) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome] pa sam se onda prijavila u Zadru u Dom zdravlja ginekologici treoj, njezin je ultrazvuk izra unao isto neki datum u 11.mjesecu ali se tmeu onim akrabotinama viae nije imalo gdje pisati pa je stajalo kod nje u kompjuteru, a onda su po eli problemi, beba je dobila zastoj u rastu krajem desetog mjeseca, smjeatena sam hitno u bolnicu na mirovanje, i ru~no za rei ali sretna okolnost je bila da se zbog mog puaenja i ~ivciranja po ela posteljica uniatavati, bila je sva kalcificirana, ubrzano je starila, tako da mi je prijetilo prsnue posteljice te su se odlu ili na taj umjetno izazvan oporod ranije..... User: komp Date: 24.4.2015. Time: 0:04:29 chrome [(2) Astrologija za ljude otvorenog uma - Google Chrome] prihvatili su me ko da sam njihova!! svi odredhou, hvala ti, kona o se nekome olakaala, idem sad da briaem razgovor i u krpe :* Sad pitanje dana glasi..... Tko bi u ovom slucaju dobio skrbnistvo nad dijetetom? Ja kao obiljezeni obiteljski nasilnik (pitam se radi cega?) kojeg sam ga prihvatio kao moje (moje prezime, uzdrzavanaje, potpora mojih roditelja) jer sam mislio da i je moje, ali nakon svega ovoga nije me ni briga jer mala mi je prirasla srcu. Ili ova krasna cura, koja pored svega ovoga nezaposlena, preko neznam ni ja koliko desetaka tisuca kuna u dugu + mora platiti 6000 kn zaostale alimentacije (odjednom) koja joj je ujedno sada smanjena na 600 kuna radi drugog dijeteta. Ps. kako je jucer rekla "proslost neodreduje buducnost dijeteta" Koliko ja znam iz skole proslost se ponavlja. Pa molim Vas da mi date osvrt iz pravnog stajalista. Hvala

apr 2016.

#9
Sla~em se sa Himalajom. Neka me ovo odvede i do bana ako treba ali iskreno nije mi ni malo ~ao ato si pao.
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#10
Onda te ta druga osoba cinkala, nema tu prevelike mudrosti. A sad, jel te cinkala iz 'koristi' ili 'objesti', to je na tebi da saznaa, jebiga. A za kaznu, vjerojatno uvjetna + nov ana, sumnjam da e ti aibnut par mjeseci zatvora za to s obzirom da si ist po pitanju 'opojnih droga' i da imaa olakotne okolnosti (dijete, nezaposlen, lje eni alkoholi ar..)

apr 2016.

#11
Pro itao sam onaj "roman" od poruke ato si napisao i samo u ti rei: TAKVE STVARI NISU ZA OVAJ FORUM! A niti za airu javnost i totalne strance u tvom ~ivotu,nema potrebe da to iznosia ovde. A kad si video sa kakvom si kur*etinom u vezi trebao si odmah lepo ao zdravo a ne da trpia torturu i gledaa sve to a kamoli da je udaria. Sreno sa policijom.
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#12
Policijski slu~benici Odjela kriminaliteta droga Policijske uprave zadarske dovraili su kriminalisti ko istra~ivanje nad 33-godiannjakom., kojeg se sumnji i za neovlaatenu proizvodnju i promet drogama. Pretragom njegove kue policajci su pronaali pet zasaenih stabljika marihuane, visine od 13 do 50 cm te lampu za uzgoj. Droga i oprema su mu oduzeti, a protiv njega se podnosi kaznena prijava Dr~avnom odvjetniatvu Sto znaci ovo kojeg se sumnji i za neovlaatenu proizvodnju i promet drogama

apr 2016.

#13
Nezakonit uzgoj i dilovanje.

apr 2016.

#14
Znaci upravo to sto pise - "sumnjici se". Da bi dokazali sumnju potrebni su im dokazi, a jaci dokaz od priznanja im ne treba, bar sto se tice neovlastene proizvodnje, za promet im treba dokaz da su te uhvatili na djelu ili svjedok, koji bi posvjedocio da si mu nudio na poklon ili prodaju. Ukoliko nema svjedoka ili te nisu imali za sta uhvatiti :) onda promet otpada i ostaje proizvodnja za licnu upotrebu, a kazna za takvo djelo i nije neki teret, s obzirom na dosta buran zivot koji vodis, kako si napisao u par recenica. Mozes ocekivati svasta, ali dok sudija ne iskaze kaznu, jel', neces znati nista. Malo mi je skakljiva tvoja prica, al' sta cu kad sam taki, sve me skaklji. Nije mi objektivna prica da, neko ko dugo vremena nije zapalio travu ode u nabavku i uzme 50 grama, a nema suplje pare u dzepu. Alimentacija za zenino dijete iz proslog joj braka, a niti jedno niste zaposleni, na uslovnoj zbog porodicnog nasilja.., zamisli kako ce to zvucati u uhu nekog sudije, nedaj boze zenskog.
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#15
a koje dilanje kad 1000000 % ne postoji nitko kome sam ikada prodao, pa na kraju krajeva i ja kupujem vutru kod dilera
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#16
Mnogi nevini su najebali, mnogi krivi su se izvukli, zavisi od puno faktora, kako ti neko moze reci sta ce biti.. 5 biljaka+problematicna proslost tesko da ce biti samo opomenica, drzi se price da si se skinuo sa lekova zahvaljujuci ovome i prestao da pijes i nadaj se najboljem...

apr 2016.

#17
Promet ne podrazumijeva samo prodaju, vec i samo nudjenje "droge" drugim licima, bez obzira sto nisi stekao materijalnu korist (poklanjanje), kao i ustupanje objekta drugim licima za uzivanje u opojnim drogama, bez obzira sto sam u njima nisi uzivao.

apr 2016.

#18
pitanje je zapravo kakvu je izjavu dala ta druga osoba, od toga dosta zavisi. baci pogled sta si napisao, ako to stoji i u pisanoj izjavi tog lica preko kog su te nasli moze biti zaebato
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#19
Papa Romeo sve je meni to jasno kako ti to vidis, i ja bi iz ovih rijeci sto sam napisao. Alimentacija se placala od porodiljne naknade moje kcerke, s obzirom da je zeni mi ovo drugo dijete, alimentacija se smanjila na 700 kn trebalo biti 1400. Nije da ja nisam dugo zapalio travu, naime pusim od svoje 15 godine i to vise nego bi trebalo. Prosjek mi je oko 7-10 komada dnevno, ako je vikend ide i jace. Prvo sam probao travu tek onda cigare. Zadnjih godinu i pol dana zapalim 2-3 put tjedno i sad i to s mulcima u kvartu ako naletim u pravom trenutku kad oni puse. Ja njih pocastim sa turom pive (ako imam) i zapalim s njima. Shvati me zaradim ja neku lovu na crno, ali s obzirom da zena ne radi kakav bi ja to bio covik da ajmo reci od 3000kn dam pola za dim (smece). Jebemu imam kcer za koju moram skrbiti tako da sad da ja dam 100 kn za gram ako i toliko koliko je ovdi u zadru, a mala mi nema pelene ili nedaj boze za pojesti pa kakav bi to covik bio. Da ne pricamo o kreditima i zaostalim ratama, auto (karampana) bez tehnickog a imam i jos 2 deca goriva u njemu, A oni mene optuze za dilanje :crazyd: Pita me broj mobitela, ja mu se samo :) i kazem nemam ti ja taj uredaj, Prodao sam Iphone 5 koji mi je tata poklonio za rodendan da bi moga maloj kupiti poklon za rodendan, pelene i ostalu kozmetiku.
lolcinaAMBASADOR

apr 2016.

#20
Taj sto te je odrukao je rekao i da prodajes,sto vec znaci da ces tesko da se izvuces bez zatvora @Papa Romeo to sto ti pricas se zove omogucavanje uzivanja opojnih droga i posebno je krivicno delo(makar u Srbiji)

apr 2016.

#21
mani se takvih ispovesti na forumu, od toga nemas pomoci. da li si o svemu razgovarao sa advokatom. to je prvo sto treba da uradis. obzirom da kazes da si bez kinte verovatno ne mozes unajmiti nekog boljeg al trebalo bi da ti je neki dodeljen. kreni odatle i pokusaj da saznas sta je u toj izjavi/dojavi konkretno spomenuto. fakat je problem ako je drugo lice dalo izjavu da dilas, oni te pokupili i nasli kod tebe biljke, ti prioznao da su tvoje i jos dobijes advokata po sluzbenoj duznosti, kom obicno nije puno stalo...
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#22
Papa Romeo sve je meni to jasno kako ti to vidis, i ja bi iz ovih rijeci sto sam napisao. Nije da ja nisam dugo zapalio travu, naime pusim od svoje 15 godine, prvo trava tek onda probao cigare. Legao bi s njom i probudio se s njom (iskreno ispod 10 komada dnevno nebi islo). Sad zapalim 2-3 put tjedno i to s mulcima u kvartu kada imaju, ali ja nisam kupio travu, a kamoli nekom prodao preko godinu dana jer sva lova sto zaradim (na crno, baustel) davam za malu kcer, sto niti ne pokriva pola miseca njezini potreba Alimentacija se placala godinu dana od porodiljne naknade za moju kcer.

apr 2016.

#23
mislim da to sve stoji i u postu koji si vec objavio
jesamZMAJ

apr 2016.

#24
u tvojoj trenutnoj situaciji ovo bi bio prvi savjet svakog dobrog odvjetnika: zamoli, ili joa bolje, zamoli nekoga (da na kraju ne zavraia i u pritvoru zbog utjecaja na svjedoka) da lijepo zamoli tu osobu koja te cinkala da se im prije odazove pozivu koji e dobiti i neka se na pristojan na in ogradi od bilo kave prodaje, to za dilanje nek jednostavno porekne

apr 2016.

#25
Budea dobio uvjet, nemoj se zamarat previae. Ja osobno znam ljude koji su sa mnogo viae biljka pali pa niti jedan nije u zatvoru zavraio. Zakon je sada prili no blag prema growerima za osobne potrebe. Nemo~e te nitko optu~iti za promet drogama, ak i da jedna osoba to tvrdi tu se sve svodi na njegovu rije protiv tvoje rije i. Za promet moraju imati najmanje dvije osobe koje e na sudu potvrditi da si im prodavao ili nudio. Pru~anje uto iata i promet opojnih droga nije isto, papa re e da je, pa eto da znate nije. Iskreno, u neusporedivo je hrvatska i srbija, vidim da neki ono wauuu najebo si i te fore. Ma jok, u srbiji bi vjerovatno dobio 3 do 5 godina, kod nas budea dobio 6 mjeseci do godinu dana uvjeta uz neku kuanju ili prisilno odvikavanje, iliti piaanje ato bi se kod nas reklo, a ako to ponovia u periodu uvjeta onda idea u buksu na 6-18 mjeseci.
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#26
Sla~em se s predvodnikom krda. Uvjetna + nov ana/piaanje. U slu aju da nemaju opipljive dokaze da si dilao, a ako ti ka~ea da nemaju onda je rije protiv rije i i ne beri brigu da ea i u buksu.
L0oDZMAJ

apr 2016.

#27
I drzi se price da ti pomaze zbog alkohola :)
1310ZMAJ

apr 2016.

#28
Nije sve tako crno, imaa ti i olakotne okolnosti u ovoj tu~noj pri i. Samim time ato si se lije io od ovisnosti i pokuaavaa krenuti ispo etka, stvoriti dom, imati obitelj a nisi podlegao napasti i ponovno se propio govori o tvojoj vrstoj odluci da promjenis neprihvatljivo ponaaanje i postanea zdrav lan druatva, da imaa posao plaao bi porez i pridonosio a ovako si u depresiji jer sjedia nezaposlen doma.Tablete ne poma~u, joa je i gore, ne ~elia biti zombi, konoplja poma~e ,stalno su emisije na tv o raznim dobrobitima, pomoglo je i tebi, bla bla bla Dr~i se svoje istine a biti e kao ato su ti ve rekli, kako sudac odlu i, protiv optu~be za dilanje brani se rukama i nogama. Postoji stranica Legalis, sudska praksa, mo~da ima sli nih slu ajeva.
chaktusPOZNAVALAC

apr 2016.

#29
Netko te jeftino prodao da bi eventualno zaatitio svoju guzicu i najgore ato ti je to kvazi frend...to te treba viae ~uljati od pravosua , obavezno dobrog odvjetnika i jezik za zube jer kako vidim i ovako previae pri aa....ato se ti e eventualne kazne isto sumnjam da bi trebala biti bauk ali dosta toga zavisi o sudiji, tvom odvjetniku i naravno tebi. Pamet u glavu i jezik za zube ako ikako mo~ea , dobio si ve sad i dovoljno savjeta od svih lanova.
lukasAMBASADOR

apr 2016.

#30
kazes da si pusio s klincima,ko sa djecom spava popisan se budi,vrlo lako je moguce da je prica procurila od njih,ili od te druge navodno povjerljive osobe,a sad sta je tu je,mislim da nemas razloga za brigu,dobices uvjetnu, te novcanu kaznu max. u iznosu do 3000kn
Fenix94POZNAVALAC

apr 2016.

#31
Cega No joke, zatvora ili uslovne?
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#32
Evo tek sad vidio na ovom papiru Pouka o pravima uhicenika Pise ovako neovlastena proizvodnja i promet drogama iz cl. 190. st. .1 i 6. kz-a. Sad gledam na KZ-u od dorh-a, tu ne stoji nista o dilanju. lukas ku..c su to klinci ja ih tako zovem jer su bili mulci kad sam ja imao 20 tako da nema brige za njih.To su ljudi od 25+ godina. Tocno se zna ko je drukao.
Space_LuluLEGENDA

apr 2016.

#33
Moja preporuka ti je da spremia dobar govor, u kratkoj i du~oj varijanti i ispri aa ga ko god hoe da te sluaa. Lepo pojasnia ata, zaato, gde, kad, koliko i trudia se da budea skroz iskreniji. Iskreno, mislim da dosta zavisi ko e ti voditi slu aj i koliko je taj neko upuen u materiju. Jer postoji dobra aansa da zbog koli ine biljaka 4+klon ti nee verovati da je to samo za li nu upotrebu. Tako da smisli kako ea to da opravdaa. I ako su ti pretresali stan/kuu, dosta zavisi ata su joa naali

apr 2016.

#34
sretno
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#35
Space_Lulu nisu nasli nista osim navedenog. Mislim da su me htjeli teretiti za dilanje onda bi pretrazili cilu kucu, u potrazi za lovom, vagom i tko zna cime jos ne (nemam nista od navedenog, jer ponavljam po 100 put "ja nisam diler nikad bio niti cu biti, cak nikome nisam ni dao besplatan joint) Dosao je mladi inskektor predstavio ga kao prijatelja, rastavili aparaturu, stavili u torbu, i vratili se u postaju.
100kaISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#36
Meni povjerovali sa 15 di nee sa 4 haahah

apr 2016.

#37
Ako stvarno nisi prodao/dao nikom nista angazuj advokata i odi u stanicu sa njim.Nikako ne potpisuj nista bez advokata!Moje misljenje da su ti samo upali u kucu na osnovu price koje su saznali ne verujem da imaju svedoka protiv tebe za prodaju.Policija moze dobiti nalog za pretres i na osnovu operativnog rada.Znam slucaj da su nasli coveku 7 biljki pred kraj cvetanja i da se sudio sa njima 3 godina.Ulagao zalbe i na kraju ga apelacioni sud oslobodi,ali takodje nazalost znam slucaj kome su nasli par grama i lezao je 3 godine,ali to je ovde u Srbiji
funky weedLEGENDA

apr 2016.

#38
Koliko sam ja skuzio nisu nasli biljke dok ih ti nisi odveo?tu ti je najveca greska mogao si rec da su ti 3 krepale i da ti je osta taj klon i bilo bi ti puno lakse rec da je za osobne potrebe,pazi kome govoris itd.
kizo123POZNAVALAC

apr 2016.

#39
Upravo tako. Ka~ea murija ti rekla da su imali info da dilaa? Glupost malo vea, oni da su znali da ti ko fol dilaa doali bi ti sa nalogom na vrata a za nalog treba 2 potpisa + takve stvari se ne govpre licima koje se uhapsi ako su upravu i imaju dokaze da su u pravu. Takve se stvari govore da bi vi rekli , "ne ne ja to samo za sebe nisam ja diler". To je isto ko kad razdvoje 2 i onda jedan kasnije drot ue i ka~e "eto sve znamo tvoj prika sve ocinkao" i onda idiot napiae priznanje a vamo njegov prika popio mare i nije niata ocinkao. ha ha. Izgleda kako su i tebe pokupili na foru, zaustavili te na ulici i rekli ti da imaju info da dilaa i ti popuaio foru i odveo ih do biljki sam bez ikakvog naloga. sam si rekao " Uglavnom nakon ispitivanja policija je rekla da ce napisati da je bilo za osobnu upotrebu" od dojave da dilaa pa do osobnu upotrebu, Glupost.

apr 2016.

#40
Zasto pisati neke licne pretpostavke, kad pojma nemas kakvu ce mu i ko kaznu odrediti? "Proizvodnja i promet opojnih droga" je zakonska mjera kojom se zabranjuju sve neovlastene radnje u vezi sa proizvodnjom i prometom opojnih droga i nema nikakve veze sa ubistvom, teskom kradjom, nanosenjem teskih tjelesnih povreda, oruzanom pljackom itd., tako da, po nekoj logici, ustupanje objekta u svrhu uzivanja u opojnim drogama trecim licima podpada pod zakon o "proizvodnji i pustanju u promet opojnih droga", ali je razlika, u odnosu na npr., posjedovanje ili uzivanje u opojnim drogama u samim clanovima i tackama istog zakona, a samim tim i kazne koje se izricu za svaki clan i svaku tacku istog zakona veoma razlicite. @mozak na pasu Moje licno misljenje je, da si dobro uradio priznanjem uzgoja i odvodjenjem inspektora do biljaka, kao i dobrovoljno predavanje istih. To ce ti biti olaksavajuca okolnost na sudu. Olaksavajuca okolnost je i cinjenica da si uzgojio za licne potrebe, u svrhu poboljsanja zdravstvenog stanja, te ce kazna, vjerovatno, biti uslovna, sa odredbama koje te sleduju po zakonu; odlazak na kontrole, psihologu, kao i ostale obaveze koje moras ispunjavati dok si pod uslovom. Ali, kao sto vec napisah, nema potrebe da lupetamo o kazni i kakva ce biti, jer primjera o vec izrecenim kaznama za isto djelo je mnogo, kao i sarolikost samih kazni.
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#41
kizo123 Pa po ovom 190. st. .1 i 6. kz-a ispada da me terete za ono sto su i rekli proizvodnja za vlastite potrebe i aparatura (iliti ga sto bi se reklo 100 %.-tnu istinu). A dilanje ne mogu dokazati osim ako ne uhvate neku nasumicnu budalu i ubijaju boga u njemu 3 dana pa da ga nagovore da kaze da sam mu prodao. Jos jednom napominjem nikada nije bilo niti jedne prodaje u mom zivotu, niti ona spika daj joint da imam prije spavanja.
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#42
Nemoj razbijat glavu onda. Rekli smo ti ve da e 99% bit samo uvjetna+piaanje/nov ana. Ovih 1% ostavljam kao neku izvanrednu mogunost jer nitko od nas ne zna tvoj slu aj u detalje osim onog kaj si nam sam rekao.
yusernamePOZNAVALAC

apr 2016.

#43
Vidim pominju se "zakoni".....a joj...:joint: "zakon" je ne ije mialjenje preneseno na papir, podlo~no promjeni u bilo kojem trenutku, nazvano "zakon" i provodi se silom + svi ljudi su jednaki = pametnom dosta da se oslobodi svih optu~bi ukoliko drugome ovjeku nije atetu napravio i/ili pristao poativati tue mialjenje nazvano "zakon" ili pravilo, uredba, odluka, lanak, sveto pismo...pa isto prekraio. sretno

apr 2016.

#44
sve ovisi kakvog sudiju dobijea i naravno kakvog advokata imaa
đoksonPOZNAVALAC

apr 2016.

#45
ok imo si jednu biljku u kui ,a zaato si im ti pokazao za ostale 4 biljke gdje se nalaze ako su bile vani,koliko sam pratio dnevnik
napalmLEGENDA

apr 2016.

#46
Mislim da ti je neko naaao biljke, poato dosta pljugaa zaboravio si na "sitne gluposti" koje su te koatale ne samo i kazne, ve i growanja i biljki. `teta... nekog ta kazna jako pogodi. Kazna: Mislim da samo uvjet i nov ana. Mada su nov ane dosta velike :( Nastavi dalje, promjeni okolinu, kvazi prijatelje i ispo etka.
hazeriZMAJ

apr 2016.

#47
Citam sta ti se desilo jucer pa reko da se ukljucim malo jer znam ponesto o takvim stvarima.Prvo;napisao si da te terete po clanku 190 st 1 i 6 kz.Stavak 1 ti je posjed,a stavak 6 ti je smrtni slucaj koji je nastao zbog stavka 2,3,4 istog kz tj prodaje,davanje na uzivanje,poklon.Tako da mislim da si nesto pogrijesio u tumacenju(ili murija).Drugo;ako na sudu budes bio gonjen po tocki posjeda i proizvodnje,a budes prestavio pricu koju si vec ispricao dobiti ces uvjet tj rad za opce dobro 90%,osim ako nisi i prije kaznjavan za ista kaznena djela ali i tada uvjet(jedino ako ti sudac bude Radman,e tu nisam pametan...)Trece;ako te budu teretili za dilanje onda moraju imati izjavu "drukera" pa ces tada tocno znati tko te prijavio iako nije "druker" kriv nego tvoja losa prosudba.Ako bude dilanje onda ti moze biti zatvorska kazna do tri godine ali i to je diskutabilno iz razloga sto su te odmah pustili kuci iz stanice sto inace nebi bez jamcevine zbog utjecaja na svjedoka.Moje misljenje je da te netko od blizih tebi ljudi prijavio iz nekih njima osobnih razloga ili netko od tih "klinaca"koji dilaju po kvartu pa se ograduju sa takvim prijavama.Uglavnom kako god bilo zivot je vjecita borba,a ti si sada u sistemu gdje trebas pomoc odvjetnika.Znam kako je to skup sport ali je tako.Iskreno mi je zao sto ti se to dogodilo ali vjeruj mi da murija ima puno vise posla sa pravim dilerima nego sa tvojih 5 stabljika tako da po meni stoji prijava od tebi blizih ljudi.Ajde drzi se..nije kraj svijeta.:thumb: E da,ako je "anonimna" dojava sto ce sigurno biti neces nikada sluzbeno doznati tko te prijavio tako da ti ostaje dobro razmisliti sa kime djelis krov tj zivot.Dobro je u tome sto ce tada biti samo posjed tj uvjet.
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#48
hazeri stavak 6 je svatko tko posjeduje aparatutu bit ce kaznjen s kaznom zatvora od 6 mjeseci do 5 godina. Ps. sto se tog klona tice ili kako su oni nazvali 5 biljke je ubiti grancica koja je pukla kad sam ih izbacivao vani, a sto je najgore ja sam nakon toga rastavio kabel od napajanja, tako da lampa vise nije ni radila vec 3 dana.
hazeriZMAJ

apr 2016.

#49
Clanak 190 st 6 kz-tko kaznenim djelom iz stavka 3,4,5 ovog clanka prouzroci smrt osobe kojoj je prodao tvar iz stavka 1 ovog clanka ili je posredovao u njezinoj prodaji kazniti ce se kaznom zatvora najmanje pet godina.
FeltLEGENDA

apr 2016.

#50
Gadno je to sto su te uhvatili,al imas olakotnih okolnosti kao sto je da imas dijete,lijecenje iza sebe,a i nemas dilanje obuhvaceno nalogom.To kakva ce biti kazna zavisi od tebe samog,drzavnog odvjetnistva i suda.Prijavi se u centar za prevenciju ovisnosti,vjeruj mi da blagonaklono gledaju na taj postupak,barem su prije desetak godina gledali.Tamo obavis razgovore sa psihologom,psihijatrom i pribavis si papirologiju svu mogucu.Pravosudje u Hr. je zajebano,imam iskustva i previse,al prijasnjih godina sa starim zakonom koji je nesto posljednjih godina izmjenjen te nije vise toliko rigorozan.Gledaj,bit cu iskren,mozes dobiti uvjet,a mozes dobiti i zatvorsku kaznu,sve zavisi o tebi,tvojoj proslosti,a i tvojim buducim postupcima.Sto mislis napraviti glede svega,zato ti je moj savjet da se prijavis u centar i obavis sve potrebne razgovora da si osiguras slobodu.
BladerZMAJ

apr 2016.

#51
Ne bi trebao dobiti zatvora... ali ne mo~ea sa sigurnoau rei dok se ne izree presuda. Bilo kako bilo okreni ovo u svoju korist... prvo promjeni sebe. Vidia, taj avatar promjeni u nekoga koji maae drugome... kad sebe promjenia, rijeait ea se i drukerskog aljama ako ga ima u blizini. Na~alost od sadnje ea se morat malo strpit jer ipak si malo duboko u ~ivom blatu... ovo izvan tebe je samo odraz tebe unutra. `ta god bilo izvana, pa u najgorem slu aju i zatvor iskoristi to i pretvori u neato ata e pozitivno utjecat na tebe ostatak vremena koji imaa... Ako ka~ea da je jedan ovjek znao, a nitko drugi nije onda su stvari jako jednostavne. Iskorist ovo da dovedea sebe u red. Odjebi te prie i kvazi terapije tabletama i marihuanom... ne treba tebi niata. Mo~da te ovaj hladni tua malo razbudi ili te gurne joa dublje, na tebi je i uvijek je i bilo...
FeltLEGENDA

apr 2016.

#52
Nije,nego je posjedovanje aparature.Daj se informiraj malo
100kaISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#53
Kazneni zakon

apr 2016.

#54
@hazeri @100ka - koliko vidim, to se odnosi na sport :) ne znam o kakvoj smrti pricate i koji zakon gledate, al mislim da je ovo vazeci u hr http://www.zakon.hr/z/98/Kazneni-zakon
formZMAJ

apr 2016.

#55
Jasnije ne mo~e. Na~alost za mozak na paau.
kizo123POZNAVALAC

apr 2016.

#56
Prije su uvijek stavljali na teret lan zakona " proizvodnja i promet + omogu avanje ", znamo ata je "proizvodnja i promet" a "omogu avanje " je ,davanje , omogu avanje prostora za konzumaciju itd. I to su dobivali oni koji su pali sa dosta gudre i imaju svjedoke protiv sebe a isti taj " proizvodnja i promet " su dobili i oni koji su uhva eni sa dopola izgorenim joksom ali je na kraju na sudu preina eno u posjedovanje. Pola prvog ( proizvodnja ) si priznao i to je gotova pri a, drugi je teako dokaziv i moraa imati protiv sebe min. 2 "kredibilna ",svjedoka, recimo izjava od ankija koji prima terapiju ili neka druga osoba na nekim lijekovima pada na sudu i tu pobjeujea , ali problem je u tome ato recimo istra~ni sudija prihvaa takve izjave od " full of shit credibility" svjedoka prilikom izdavanja naloga za pretres. Jedan svjedok protiv tebe ne pije vode na sudu, tvoja rije protiv njegove uvjek ide u tvoju korist, jer ako bi sudovi prihvaali samo 1 svjedoka pa jebote iaao bi svako svakog tu~akat. Ja opet ka~em da si ti bukvalno sam sebe prijavio. }ao mi je stvarno ali ljudi moji koji je vama kurac? `ta koji kurac uopate pri ate sa murijom? Nema s njima pri e pa da ti je roeni buraz osim ako ste druker tad vam je dopuateno razgovarati until you get a broken legs with a baseball bat. :XD: uj zaustave te ko na ulici pa te privedu u postaju? i puknu ti pri u kao ono " uj sve znamo imamo dojavu da dilaa " i ti ka~ea " ma jok , kakvi brale ja to ono ka malo samo za sebe uzgajam ajte sa menom u gajbu? WTW? To su ti rekli da bi se ti :poop: u gae od straha kad saznaa koja je kazna za dil. Pa jebote nee ti rei uj imamo dojavu da posjedujea jer ne vjerujem da e se iko prepasti kazne za posjedovanje, uvjet.:fuck::fuck::fuck: Racku su oni imali a ne dojavu. Alo bez naloga za pretres ti sam odvodia muriju u gajbu?!Koji je tebi kurac? Murija te zaustavi ka~ea/odpozdravia " dobar dan izvolite osobnu" i to je to nema pri e. E onda oni tebe ako privedu u postaju samo autia i to je to nema pri e. Ka~ea da li sam ja uhapaen? ako ka~u da nisi onda :vozdra: ako ka~u da jesi onda tra~ia advokata i to je to, ako te i namaraju pa bolje popiti mare nego robijati , ali poenta cijelog odnosa sa murijom je moraa se postaviti prema njima tako da te smatraju bar jednakim sebi, zna i bez straha poka~ea da te metode" murga drot " kod vas ne prolaze, da znaa svoja osnovna prava, itd. oni ako vide da mogu sa vama komunicirati tj. ako vi po nete razgovarati pa onda ste gotovi. I joa neato ato mi upada u o i je da ti ka~ea da nikada nisi prodao ni ikad? ikome dao ili poklonio? Ako je to tako mo~e biti da ti se neko ~eli osvetiti na taj na in, uo sam da spominjea neku kurvu, ili si bio slu ajan ulov koji je popuaio pri u da imaju dojavu da dilaa i koji je se :poop: od straha u muriji pa ih ni im izazvan sam :fuck: bez naloga,bez advokata,popa,fratra hoe ili bilo kojeg drugog kurca odveo u gajbu, + i onda umijesto lana " proizvodnja i promet " dobijea na poklon i trei taj za aparaturu:whato:: i ne samo to joa ih odveo do biljki vani za koje nisu 10000000% znali:clap:::clap:::clap:::clap:: Pa da su znali za te biljke uhvatili bi te tamo i onda bi imali 200% siguran slu aj protiv tebe a ne ovako na slijepo metodom " i orava koka zrno ubere" ponavljam da su znali doali bi ti na vrata sa nalogom.Uglavnom tribalo bi da dobijea uvjetnu, osim ako hoe da priko tebe poaalju poruku javnosti pred turisti ku sezonu da eto kao oni neato rade pa bi moga biti ~rtveni jarac, a opet kad se sjetim nekih presuda iz Zadra od prije 20ak godina mo~e biti gadno,jbg po mom mialjenju jebe te taj trei lan/stavak za lampu. uglavnom sretno. PS Moj ti je savjet ne radi viae nikakav uzgoj jer murija sad zna da ti to radia "samo za sebe" i sad znaju tvoj nik ovdje a bogami i po bivae juge sad zna ko si i to zahvaljujui samom sebi i googletu
hazeriZMAJ

apr 2016.

#57
Moj bed.Imas pravo.Gledao sam zakon o sportu.;)
chaktusPOZNAVALAC

apr 2016.

#58
Od rije i do rije i potpisujem....mozak na paau...u krajnjoj liniji ispao si ovca sad kakvo e aiaanje biti prvenstveno ovisi o pravosuu , najbolje da potra~ia vrlo dobrog odvjetnika jer si se lagano ukopao naivno vjerujui drotovima.
hazeriZMAJ

apr 2016.

#59
To je to.Covjek sve ljepo objasnio i napisao.Slazem se potpuno.
jesamZMAJ

apr 2016.

#60
znam slo~it komplet :), al sad koji je baa kabel za napajanje ne znam, al znam emu slu~i :D; isto tako znam da, bar po starom KZ, aparatura (oprema, a u medijima laboratorij ;) ), ako nije spojena, nije dokaz (prema neko internom dogovoru, pa valjda nije obvezujui) e sad, u tvojoj pri i je glupo to poricati mislim da ti ne treba odvjetnik jer je prokleto skup, a ako je predviena zatvorska kazna, dobit ea slu~benog pravobranioca, e, onda se ve treba brinuti prvi savjet sam ve napisala ;) , u tom slu aju ni ne ide dalje u proceduru (dilanje) mo~ea otii i na Sud u pisarnicu ilidilive i tra~iti Uvid u spis (tamo sve "detaljno" piae za ato te se i zaato tereti) good luck, mislim da ea dobro proi zbog svoje naivnosti i "dobrohotnosti" btw, s Finine strane, ovo za alimentaciju si trebao otvoriti zaatieni ra un, ali svejedno, lijepo da zakon dijeli meusobno, hehehe
kizo123POZNAVALAC

apr 2016.

#61
Da da da da to bravo to za pisarnicu sam zaboravio napisati, ali to mo~e da uradi tek kad se podigne optu~nica onda ode sa optu~nicom u pis. i vidi ko su i ako ima svjedoka protiv njega ali ja i dalje mislim da je on sam sebe prijavio a vrije,e e pokazati, ako to bude tako onda ova tema treba biti na vrhu kao Sticky Topic sa naslovom Stupid people doing stupid things. sorry mozak na paau

apr 2016.

#62
Napisah svoje pitanje na drugom mjestu koje ima veze sa zakonom, legalizacijom i kaznama u BiH jer je nasa biljka zabranjena ali moje pitanje obrisase... Nadam se da mi ga ovdje nece obrisati... Interesuje li me da li je neko sa foruma uhvacen u BiH sa biljkom u stanu ZA SOPSTVENE potrebe i kako je prosao?

apr 2016.

#63
Pa htio se covjek pohvalit...

apr 2016.

#64
Ljudi,ne sjedajte mu na muku. Svatko tko nije probao natezanje sa organima,mo~e samo nagaati ata osoba prolazi kad ju uhvate sa par stabljika marihuane.Mo~emo dijeliti savjete,mo~emo biti kapetani poslije bitke,mo~emo svaata ... dajmo samo podraku.Dovoljno je. Ostavit u ovaj komentar od Disko Kobaje,smijeaan je ali je i neumjesan sa druge strane. :vutra:
t@maraZMAJ

apr 2016.

#65
Bravo Ven....stvarno si to lijepo rekao :) Nije potrebno ote~avati joa viae,i ako treba....za moralnu podraku smo uvijek tu :) Drugo niti nemo~emo na~alost :( Sprdanje sa time niti je smijeano,niti je tome mijesto tu.... A da je muka....to je sigurno,i nedaj bo~e nikome....
afghanistanacAMBASADOR

apr 2016.

#66
da slazem se sa zadnja dva posta u potpunosti. imam par primjera odma u glavi koji mi se motaju gdje su bile oruzane pljacke, iznude ,porezne prevare i ti ljudi su dobili smijesne kazne nitko vise od 3 god. a covjeka ovako postenog sa par biljki lin uju. sve ovo mi je iz bli~eg gledista poznato i mogu rec da su u bajbukani samo socijalci koji nisu imali love, veze sa neke strane, problematicne obitelji i oni koji su sami toliko toga nepromisljenog napravili da koda su htijeli tranu. Ako imas imalo mozga i ~elje da nastavis dalje na slobodi vjerujem da ces dobit ovu bitku i proci ato glae. peace i sretno

apr 2016.

#67
Izbjegavam od po etka uklju ivanje u ovu temu, ali ne mogu viae. Vidim dosta ljudi ovdje nema pojma bar u osnovama kako djeluje sustav, niti je svjesno svojih prava, niti je svjesno ograni enja policijskih prava i ovlasti. Ovo zaista spada u poseban slu aj, gdje policija "na aktera" navede osobu da im se sam preda u ruke sa svime i ne bih se udio da to pokuaaju sada i neki drugi negdje drugdje, jer o ito i to mo~e proi. Kada se ve bavimo hobijem kojim se bavimo treba biti svjestan svoje pozicije, rizika i prava koja potencijalno dolaze s time. Policija je prva karika u lancu koja vas ~eli zaje****, ali takoer i najslabija, najmanje profesionalna, i definitivno manje obrazovana od tu~ilaca i sudaca. Kladim se da bi se uz dobrog odvjetnika dalo svaata nezakonitoga iskopati u cijelom ovom slu aju. MOzak na paau govori kako su mu policajci rekli da e oni pisat za osobne potrebe uzgoj, ali policija nema veze s time, jer je dr~avno odvjetniatvo ono koje s obzirom na dokaze di~e optu~nicu, a ne policija. Isto kao i pritvor ato odreuje dr~avno odvjetniatvo, a ne policija. I samim time ato nisi zavraio u pritvoru ti govori da neea zavraiti niti u zatvoru, osim ako baa nisi totalno pustio mozak na paau, onda bi se mogao malo ii ohladiti. Na kraju krajeva sa ekaj dok ti doe optu~nica pa ea sve vidjeti. Privatni odvjetnik ti ne treba ako si nevin kao ato ka~ea i imaa takvu financijsku situaciju kakvu ka~ea. Moja procjena je u najgorem slu aju neki uvjet 2 godine na 6 mjeseci zatvora. Ni te uvjetne kazne nisu tolko "zle" kolko ljudi misle, ali to je ve za neku drugu temu. I joa nekaj, digne mi se kosa na glavi kad ujem spominjanje piaanja i nekih odvikavanja. Piaanja su za klince mlae od 18, a sve ostalo su vas ~eae navukli na aprehu ako vam to uvale. A spominjanje bilo kakvih odvikavanja od trave(?!?!?) zaista ne spada u 21. stoljee, a joa manje forumu ove tematike i smatram da svako tko pristane na takva odvikavanja direktno podr~ava daljnju kriminalizaciju naae drage biljke. @mozak na pasu tebi sretno i preporu am ti da se pokuaaa promjeniti malo, jer o ito je da ti je mozak na paai, ali ima nade jer je o ito i da si svjestan toga, samo je ~alosno ato umjesto da se pokuaaa promjeniti ti se joa i hvalia time :confused:
baobabLEGENDA

apr 2016.

#68
Slazem se sa napisanim, ali znam ljude koji su isli na pisanje zbog trave, a imali su dosta vise od 18.
FeltLEGENDA

apr 2016.

#69
Gledaj,ja i dalje stojim kod svojeg da se prijavis u centar jer kako sam ranije rekaoblagonaklono gledaju na to.Ne govorim o testiranju nego o savjetovanju jer na sudu prolazi cinjenica da se zelis promjeniti,a znamo da bez obzira sto je ganja u pitanju oni je kategoriziraju kao drogu i stavljaju je uz bok sa mnogo gorim stvarima.Imam iskustva sa gadnijim stvarima od zelenog,i sve je islo na druk bez fizickih dokaza.Slusaj nekog tko ima iskustva i zna kako sustav funkcionira,jer sustav u Hr pravosudju je zajeban.Nije kako je bilo prije 10,15 godina ali jos uvijek je tamo negdje.Zato pamet u glavu i nemoj se zavaravat da je ovo protiv tebe macji kasalj jer nije.

apr 2016.

#70
Olakotne okolnosti su jako bitna stavka u tvojoj obrani.`to ih viae nakupia ... to su ti vee aanse ;)
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#71
Poznajem osobu koja ima ni manje ni viae nego 44 godine i mora i na 'piaanje', tako da da, 'piaanje' je i dalje jedna od njihovih metoda.
i33iAMBASADOR

apr 2016.

#72
Proalo im brate u zd bar tri puta ato ja znam u zadnjih 10-tak dana, ista finta ko kod ovog nesretnika, ali mislim da on nije ode baa cijelu pri u ispri ao....

apr 2016.

#73
Ja ostajem pri svojem dojmu i iskustvu da je piaanje obi an blef s kojim pokuaavaju "normalne" ljude odvui od konzumacije. Nama teakim haaomanima sa stavovima piaanja niti ne nude. Mislim najte se aaliti pa danas likovi za dilanje dobivaju aakom i kapom uvjete i druatveno koristan rad, i onda e dr~ava trpati nekog normalnog na robiju samo zato jer puai i odbio se lije iti od puaenja i ii na piaanja? To se nije radilo niti 90tih kada si uvijek popio najmanje forehand i backhand ak si pao s pljugom... Ne znam, meni jednostavno ne postoji realnost pod ovim zakonima u kojoj bih mogao zavraiti u zatvoru samo zato jer puaim i odbijam prestati puaiti, niti je ikada do sada postajala osim kada sam imao 16, 17 godina i bio naivan... I sla~em se da nezaposleni ljudi sa ~enom i djecom, alimentacijama, dosjeom obiteljskog nasilja i problemom alkoholizma padanje sa biljkama moraju puno ozbiljnije shvatiti od prosje nog graanina bez dosjea, poslom od 8-16 i koliko toliko urednim ~ivotom. Isto tako, nije isto ni grad u kojem padnete, jer prosje nom sucu u Zagrebu je pedesetica sia, dok je prosje nom sucu u nekoj manjoj sredini ista koli ina kao da je Escobara uhvatio. Isto vrijedi i za muriju.
FeltLEGENDA

apr 2016.

#74
Upravo o tome i govorim,i nekad je bilo tako,a tako je i danas.U Zg su ljudi dobivali male i nikakve kazne dok su u nekim sredinama za isto nje... dobivali robiju.Tako je bilo nekad,a tako je bogami i danas,zato se u slucaju padanja moramo poceti ponasati kako bi oni htjeli i pokazati da nam je stalo do naseg zivota na slobodi.Posao,obitelj i zelja koju pokazujemo promjenama uvelike pomazu kod pravosudnih tijela,ali na kraju krajeva moramo biti dosljedni sebi i ne uvlaciti nikog drugog,a budimo iskreni,oni nikad nebi imali nista bez drukera.Mozak si je sam kriv za ovu situacijuvaljda je toga svjestan,ali neka sada bude pametan kako sam ranije rekao,da osigura slobodu100%
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#75
Citam kako je covek prosao pa me zanima ovako: imam svu opremu za gajenje biljaka i 4 biljke ali biljke su industrijska konoplja radi provere opreme... Kad zavrsim sa industrijskom probacu pravu.. E sad glasi pitanje... Dali mogu naj*bati zbog industrijske konoplje i opreme za grow.. Pozdrav
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#76
Na sta ti trosis struju i vreme :( Cupaj to uzimaj semena i rokaj, ako si pametan neces imati problema ;)
StipaZMAJ

apr 2016.

#77
Meni od pocetka nije jasno zasto si postupio kao sto si napisao. Imao sam slican slucaj kao i ti prije 9 godina ali nisam bio toliko naivan iako sam imao 16. Ima tu puno rupa u tvojoj prici. Kazes dolazi policija jer imaju dojavu. Nisi napisao jel imaju nalog za uhicenjem. Dakle dobrovoljno odlazis u postaju sto se da pretpostavit. Ako je stvarno tako to ti je prva velika greska. Drugo, kazes da imaju saznanja da dilas i tocan broj biljki, ti njih odvodis na mjesto za koje oni uopce ne znaju po tvojoj prici. Ova pogreska je veca od one prve, znaci sam sebe ukopavas jos dublje. Da si se drzao neke price da imaju kriva saznanja i sve poricao ja vjerujem da ne bi bio tu gdje jesi. Nadalje, odvodis ih ponovo u stan, a ne pises jel oni imaju nalog za pretres, pri pretresu moraju biti minimalno 2 svjedoka sto mi ovdje isto ne znamo jel napravljeno. Ako nije i ako si imalo pametan sve ovo njihovo pada u vodu jer nije odradjeno po zakonu ako se pozoves na to. E sad da ti kazem o nekakvoj kazni koju mozes ocekivati. Ja sam po starom (strozem zakonu) pao sa pola kile, 16 sjemenki, vagom i lovom. Dakle imao sam na teretu preprodaju, proizvodnju i konzumaciju posto sam rekao da je moje i da sam sadio jer nisam htio drukat. Za to sam dobio 5 godina uvjeta, 2 godine socijalnu sluzbu na vrat i 6 mjeseci pisanja. Istina je da sam bio maloljetan ali sam trebao dobiti dom za maloljetnike po tadasnjem zakonu. Ako slozis uvjerljivu pricu koja je istinita sa malo uljepsanih lazi u njoj i to na sudu dobro prezentiras i uvjeris ponajprije suca, bit ce to sve dobro. Nekakav uvjet i novcana kazna. Ne vjerujem da ces u corku. Ali i dalje stojim pri tome da si jako glupo u svemu postupio (bez uvrede) iz ovoga sto si napisao. Sudeci po svemu odrastao si covjek i mislim da si trebao ostat hladne glave, a nisi. Sretno sa svime i iduci put nemoj biti brzoplet i naivan, ovo je sad tezi nacin na kojem ces nauciti. Biraj ljude kojima vjerujes jer danas brat brata odruka radi 5 komada dima. Zivio!!!
napalmLEGENDA

apr 2016.

#78
Vidim da se spominje piaanje, na piaanje idu registrirani ovisnici. Imam prijatelja koji nikad nije bio ovisan o teakaj drogaj, nek se sam prijavio kao ovisnik u centar za ovisnost i dobio terapiju ... Doktor koji radi u centru vrai testiranje piaanjem ... ispo etka je prijatelj uzima samo terapiju, pa je imao raznih zdrastvenih problema (jetra). Terapiju je s vremenom smanjio i po eo natrag puaiti ganju, stanje mu se popravilo, ak se i doktor slo~i s njime ... samo nigdje nije slu~beno. Na piaanje isto idu radnici firmi koja to tra~i ;) Ako nije reg. kao ovisnik nee biti piaanja. Ako je tvoje prvo kazneno sa "drogom", vjerojatno uvjetna od 2 god. u zamjenu na 6 mj. zatvora ako se isto prekrai. A bilo bi dobro posjetiti advokata ako nije bilo naloga i ako si dobrovoljno predao... wtf. Uvijek postoji joa jedan dio pri e koji znaa samo ti, tj. znaa di si zahebao. Ostalo ea znati kada dobijea optu~nicu, nakon optu~nice sud... a na kraju troakovi suda :( Postoji mogunost... otii na poreznu neka ti izdaju dokument da nemaa nikva primanja ili to ato imaa da plaaa alimentaciju i to se prilo~i sudu... maknu ti troakove suenja. A ako uzgajaa doma nemaa se ato po kvartu slikati sa pljugerim... posao,obveze (klinci), hobi, spavanje. .. Maknuti se ljudi koji to ne rade tako! Sretno!

apr 2016.

#79
a to je to. i slicno se spominje cesto. sto dalje od hemije, vratimo se prirodi
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#80
Nije bilo naloga za uhicenje (da je bio bi u pritvoru, a ne na slobodi.), kad je uzimao aparaturu (samo jedan je dosao kod mene kuci) u kuci su bili zena, kcer, mali od zene (alimentacija) i pas. Nitko od njih nije vidio da smo pokupili aparaturu iz malog wc-a koji je uvjek bio zakljucan jer je bio pun smeca (nikad se nije koristio samo su se stvari bacale tamo), a kamoli da je netko od svjedoka potpisao da je nazocio pretresu. Doduse ja sam potpisao u policiji izjavu da mi se oduzima aparatura, ali da sam bio upoznat sa svojim pravima malo sutra.Nitko mi nije ni procitao prava, nego sam dobio tek papir na kraju o pravima uhicenika.
hazeriZMAJ

apr 2016.

#81
:thumb::thumb::thumb: Kolega citm ovo vec par dana i stvarno mi je zao sto ti se to dogodilo ali jednostavno ti trebas odvjetnika.Trebas ga zbog tih velikih gresaka koja je murija napravila,a odvjetnik ti moze tu pomoci da se potpuno umanji steta.Ako ti nisi prilikom pretresa imao dva svjedoka onda to nije legalan pretres i tu sve drugo pada u vodu.Znam slucaj gdje je covjek imao sve legalno pa tako i dva svjedoka,nadeno mu 300 grama trave ali svjedok nije vidio trenutak kada je murija to izvadila iz rupe i pala mu presuda.Isto kao i kod tebe su mu upali sa nalogom za sumnju na dilanje i to je sve.uUglavnom po ovome sto ti pises ja smatram kako tu ima materijala da te se oslobodi(naravno ako nemaju druge izjave za prodaju i slicno). Murija dobije dojavu za dilanje,posjed -sudac istrage im daje nalog za pracenje,pretres ali kada imaju dobar razlog za radnje -radi se pretres gdje si upoznat sa pravima,dodjeli ti se odvjetnik,izabiru dva svjedoka koje ti odabres(ako ne onda murija potegne susjede) -nade se roba,potpisuje potvrda o oduzimanju predmeta -policijska postaja,vodi se ispitivanje povodom svih optuzbi(sa odvjetnikom kako bi sve izjavljeno bilo legitimno na sudu) -predlaze se ili ne predlaze zadrzavanje 48 sati pa onda sudac odreduje ili ne odreduje pritvor na 30 dana ili se branis od optuzbi na slobodi.To je to...tako je barem bilo,mozda se sada nesto promjenilo ali bez svega toga nema temelja za sudenje.

apr 2016.

#82
e jbg.
hazeriZMAJ

apr 2016.

#83
Upravo tako.Pa nema tu slucaja bez obzira sto je potpisao potvrdu o oduzimanju aparature(lampa,kabel) Ako nema svjedoka nema dokaza o pretresu gdje je nadena aparatura.
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#84
Jbt ovde pola foruma moze da zivi od advokatske plate, sta god da radite ostavljajte posao i u advokate eyessss: :spliff:
hazeriZMAJ

apr 2016.

#85
Ja pisem samo sa ciljem da nekako olaksam covjeku.Ma kako god...odo ja zapaliti pljugu:puuuh:: i cao,cao-....
StipaZMAJ

apr 2016.

#86
Nisam advokat, ali u ovih svojih 25 god. cuo sam za svakakve padove, ali ovo mi polako ulazi u vjerovali ili ne rubriku. @mozak na pasu stvarno ne mogu vjerovat sto ti se dogodilo, evo vec 10 minuta sjedim i ne vjerujem. Covjek je u pravu, iole dobar odvjetnik ovo moze porusit. Lose je to odradjeno.
mozak na pasuENTUZIJASTA

apr 2016.

#87
Oni nisu ni imali nalog za pretres. rekao mi je moze,o ovo nalaksi ili tezi nacin, kao da sam predam aparaturu ili ce ici kod suca i napraviti pretres cijele kuce.
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#88
ekaj, ti si njima sve predao bez naloga? O jebate...
hazeriZMAJ

apr 2016.

#89
Nije u Hrvatskoj kao sto je nekada bilo kada je murija prvo prebila covjeka pa onda pitala.Sada ipak cijeli postupak treba biti potpuno legitiman,nalozi,svjedoci,snimanje izjave u policiji tako da moj stav povodom problema sa padom je isti;kontaktiraj odvjetnika,upoznaj ga sa svime ovime sto si nama napisao pa ces onda biti pametniji.Inace ovako preko foruma ce ti se po glavi motati sto misli,a nigdje riesenja.Uglavnom ti ljudi sa foruma dobro govore ali ipak je odvjetnik taj koji sve zna sa pravne strane.Znam da treba novaca za odvjetnika ali brate cupaj,vuci,potegni...potrudi se rjesiti problem dok nije doslo do suda. Poz i drzi se!;)

apr 2016.

#90
Ako je potpisan papir da je dobrovoljno predao mislim da ni ne treba nalog.

apr 2016.

#91
Na~alost i dalje postoji uenje,kako,zaato,zbog ega,ata nisi ovo,ata nisi ono,ja bi ovako,ja bi onako ... i tako dalje. Ako je postojala odreena indicija od strane policije da ga sa ekaju,zaustave,pitaju,ovo ono ... budite sigurni da su imali dobre argumente da ga 'startaju'. Mogao je mozak na pasu u tome momentu glumiti da nema pojma o emu se radi i svaata neata ... uvjeravam sve koji se ude, da bi policija izaala iz njegovog stana sa opremom malo kasnije...onoliko koliko je potrebno da sud izda nalog za pretres. Do izdavanja naloga bi mozak na pasu ekao u stanici. Ovako,dobrovoljno predavanje opreme i bilo ata ,ato ga ve~e za slu aj ... treba biti navedeno u policijskom zapisniku kao dobrovoljno sudjelovanje u rjeaavanju slu aja. `to e u kona nici sud uzeti kao olakotne okolnosti prilikom donoaenja presude. Plus,sve ostalo ato mozak na pasu navede u svojoj obrani na suenju. U svakom slu aju djelo je bezna ajno a tako bi se trebalo i tretirati na sudu. Moj prijedlog za mozak na pasu je sljedei; Kad dobijea poziv od dr~avnog odvjetniatava kao osumnji enik,gdje e ti biti navedeno da moraa imati odvjetnika... napiai molbu da ti se dodijeli odvjetnik po slu~benoj du~nosti jer kako i sam navodia... nemaa ti te love za te skupe odvjetni ke fore i forice. I joa jednom,sretno ;)
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#92
To stoji, da.
fakiPOZNAVALAC

apr 2016.

#93
citam citam trudim se ne mozemo mi njemu nikako pomoci ,valjda je mislio da ima neki advokat ovde pa da ga free isprati dati im da udju bez naloga puj puj daleko bilo onda opet mislim sto mnogi pisu nisi ti toliko miran koliko se pise po necemu su upoznati sa tobom msm da si ostao ne dorecen cak sta vise msm da tema nije trebala ni da ode na 5 strana usro si motku jebiga idemo dalje znam tesko je ne daj boze nikom ali backo moj pali mozak budi se i sretno !
CvećarENTUZIJASTA

maj 2016.

#94
-Ne mo~emo njemu pomoi ali mo~emo nama. Zna i ovako, kada vam policija zvoni na vrata vaa prvi korak je da se ne otvara ako se ne uje niata, a ako ve otvorite vrata, bilo bi po~eljno da se samo otakrinu i da ne dozvolite policiji da mo~e iata da vidi i nikako ali NIKAKO ih ne puatajte u stan-kuu ako nemaju nalog a nalog je danas malo te~e izdati za neke insinuacije, obi no ga izdaju kada baa imaju pri u, ina e za 5 malih biljkica kao uli od nekog momka i odmah kao ajde ''mo~e'' nalog, ma va~i. Oni e na sve na ine naravno PRI OM da vas uplaae, da vam priprete kao ''ako ne saraujete eka vas to i to'' i verujte mi BIE UPORNI, vi samo treba da ljubazno odgovarate na pitanja i klimate glavom i lagano u glavi smialjajte razlog da ~urite i da morate da ''idete'', telefon, radite na kompu, spremate jelo, itd. razloga! Zna i, smirite se, otakrinite vrata, budite ljubazni i s'koncentrisani i dajte policiji do ZNANJA da ZNATE SVOJA PRAVA, u ovakvom slu aju vas brzo napuataju, kada znaju da vi znate svoja prava ato tra~i malo ~ustrosti ali baa malo, kulturna ~ustrost jer znate da ste U PRAVU... Nadam se da ovo nikome od nas nee trebati, POZZ. Groweri...!!!

maj 2016.

#95
Iz vlastitog iskustva koje sam do~ivio prije mnogo godina mogu ti rei da to ato si uo iz rekla kazala ti je zapravo igra gluhog telefona. Prvo oni nee dolaziti prije naloga, niti provjeravati ili sli no jer se na taj na in odaju da imaju sumnju u tebe. Dou ti s nalogom veinom u cik zore, preska u ogradu i razvaljuju vrata, doslovno ih ruae. Prije toga skupljaju informacije, snimaju razgovore, slikaju te, bilje~e kretnje, zapravo vode tvoj dnevnik. Srea kod nas se sve to promjenilo, viae toga nema, ali je u srbiji i dalje zaebano.
CvećarENTUZIJASTA

maj 2016.

#96
@No Joke... Sve je to ta no ali veruj mi da u Srbiji ima njih koji dolaze na foru jer nisu mogli iskam iti nalog jer se teako dobija, i to su obi no ovakvi lakai ''slu ajevi''. Sam zakon da ne smea ni da posedujea ni pola grama marihuane policiji daje za pravo da jure i osobe koje imaju u svom stanu jednu biljku i ako to doznaju i odu po nalog SIGURNO ga NEE dobiti ali da bi oni napredovali u karijeri, sve e u initi nebi li doali do slu aja, pa ak i to da dou bez naloga a da ka~u da ako ih ne puste unutra da e onda nabaviti naknadno nalog ali da poato (tamo neko) nije kooperirao sa njima da e mu biti mnooogoooo gore ako budu ''morali'' po nalog... ovakvih slu ajeva imaa dosta a ovakvih sli nih baa baa DOSTA...!!!
hazeriZMAJ

maj 2016.

#97
Sla~em se sa svakom rije i koju je no JOKE napisao.

maj 2016.

#98
A gle ata da vam ka~em, onda je kod vas u srbiji golem nedostatak inteligencije u policiji. Za razliku od toga naai su i prije desetljea bili na mnogo viaoj razini. Inkriminirati se na na in da prije naloga dolaze, pa logi no ako ti dou tako, da ea se rijeaiti i boxa i biljke i svega ato imaa. Samo bi netkom bez mozga palo na pamet nastaviti uzgajati nakon tog prvog posjeta. Dovoljno je da ovjek malo razmisli i zna ata mu je initi.
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#99
Ne vidim kako normalnom coveku koji gaji 1,2,3,4,5 biljaka za svoje potrebe moze da se desi da bude uhapsen ili pod nadzorom policije ili sumnjiv na bilo koji nacin osim ako sam ne prica okolo.. Pa nema u policiji prorocica koje kazu gde ima marihuane... Dakle dok cutite necete imati problema jednostavno :)
CvećarENTUZIJASTA

maj 2016.

#100
@sbcjeceo... Sla~emo se!!! -Ako su proro ice poatene onda bi nas one videle kao botani are. :sun2:
hazeriZMAJ

maj 2016.

#101
Ima murija itekako pametnijeg posla nego hvatati growere sa par biljki.99% onoga ato rade je praaina,a 1% vutra i to ako su koli ine u igri.Ako growas za sebe i autia neea imati nikada problema,siguran sam.A za srbiju neznam ali mislim da je sli no kao i kod nas.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se