LEGACY
CHAT...od 23.-3.00. h, every day
24 odgovora2,481 pregleda
DD
POZNAVALAC778 REP20%
→ Ambasador
DDPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#1
za napredak legalizacije....
VUTRA.......com .... i svi mi zajedno..... :P
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
DD
POZNAVALAC778 REP20%
→ Ambasador
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2007.
jan 2007.#6
da nije malo kasno...ja obicno idem spavat oko 23 a kamoli 3 ujutro ccc
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#7
he he..
je kasno :)
ali DD je nocna ptica :)
trebalo bi viae dnevnih termina...
8-10, 14-16, 17-19, 22-00, 02-04
to jest cijeli dan :)
2 REP4%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#8
a i niste bas pricljivi nesto....ja bi htjela komunikaciju neke vrste...ako je ko za:sick:
Eddie
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Eddie
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#11
Mozda je pandurka ...
Valjda je kontala da ce joj se javit hrpa nedojebanih growera nudeci svoju vutru na degustaciju ... pa bajbukana ...
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
jan 2007.
1 / 13
jan 2007.
feb 2007.