LEGACY
mmm: hitno pogledati
52 odgovora8,286 pregleda
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#1
Svi vi iz Beograda i okoline... skinite ovaj plakat i slobodno stampajte i lepite po okolini, kako bi pozvali sto vise ljudi da se pridruze marsu u subotu... www.irie-people.com/mmm/plakat.gif
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
trusHardy
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
trusHardyISTRAŽIVAČ
maj 2005.
maj 2005.#3
ja sam iz vama daleke istre tako da ne mogu bit sa vama ali želim vam puno sreèe i uspjeha!!
samo naprijed i oprez!
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#4
hvala covek! :) drago nam je sto podrzavas sve ovo... vidimo se nekom prilikom... :) u istri... :)
trusHardy
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
13 REP26%
→ Istraživač
trusHardy
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
trusHardyISTRAŽIVAČ
maj 2005.
maj 2005.#7
odlièno! mogli bi napraviti party za ekipu s osmijehom... ~)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
4 REP8%
→ Istraživač
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
4 REP8%
→ Istraživač
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
embrlajzer
ENTUZIJASTA257 REP14%
→ Poznavalac
embrlajzerENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#14
I na kraju prc...
jebi ga, loše vrijeme je bilo juæe... Duvao je vjetar, oblaèno, ne znam jel kišica èak pala...
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
didjilidoo
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
Spirit Dancer
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
Spirit DancerENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#17
Jebi ga marsh je puko ...
Next year ::histerija
da da paranoicna histerija
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#18
ljudi pozdrav!!! nije bilo tako lose kao sto mnogi misle... kada je veliki broj ljudi izostao... i ne moze se ocekivati nesto spektakularno... u svakom slucaju... izrazili smo svoj stav po pitanju trenutnih zakona.. i bitno je da smo nesto uradili... vreme je izgledalo lose... ali se kasnije prolepsalo... :) kada smo stigli do kalemegdana... :) i da... nije samo vetar duvao... :) i mi smo zajedno sa njim... :) samo je falio peter tosh - legalize it ... hehehehe... ako neko ima bilo kakve informacije, materijal, fotke sa dogadjaja, neka posalje na [email protected] , www.irie-people.com ili neka se javi ovde... :) ites
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#20
50-100 na terazijama... a kasnije se masa proredila... na 20-ak ljudi koji su prosetali gradom od terazija do kalemegdana noseci trasnparente... :) i to je bolje nego niko.. zar ne? :) moramo sami uticati na javnost, i stvoriti takvu atmosferu da moze slobodno da se prica o legalizaciji kanabisa. evo bas na b92 pripremaju emisiju na ovu temu i bice zanimljivih gostiju... ljudi ideje na sunce.. mora se vise raditi van interneta.. predavanja.. emisije.. protesti.. radionice.. :) sve to nam treba, a samo zajedno mozemo vise..
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
maj 2005.
maj 2005.#21
Slazem se u potpunosti,ali mora se naci nacin da se u celu pricu ukljuce ljudi iz javnog zivota.Znaci politika,kultura,estrada, itd.Koga je u krajnjem slucaju briga sta recimo ja mislim i kazem.I da se pojavin na TV-u rekli bi evo neka budala hoce da se droga legalizuje.Treba misliti i raditi u tom pravcu.Meni se cini da sam na snimku video Marka Vidojkovica e sad da li je podrzavao legalizaciju ili je bio povodom onog drugog skupa protiv nasilja to ne znam ali znam da u njegovoj knjizi glavni lik non-stop duva.Recimo eto on bi mozda mogao da pomogne.Ili Ceda koji je gostovao sa Markom kod Timofejeva na B92 i otprilike je na pitanje o legalizaciji rekao da ne vidi sto je duvanje strasnije od alkohola(spomenuo je lozovacu konkretno),a imam informacije iz njegovog bliskog okruzenja da su vrlo liberalni po tom pitanju i da bi verovatno podrzali legalizaciju.Takodje znam i da je Bajaga svojevremeno (negde krajem 80.-ih) hapsen zbog nekog plakata koji su on i neka ekipa okacili(kod SKC-a ako se ne varam) na kojem su trazili legalizaciju vutre.Pisac David Albahari je kao sto ste mogli da procitate i na sajtu B92 kad je bila vest o protestu bio pionir u borbi za legalizaciju jos pocetkom 80.-ih.Ajs Nigrutin koliko sam video i cuo u svakoj stvari spominje vutru.Zvanican stav GSS-a je bio da treba biti liberalan i imao je ideju koja nazalost nikad nije usla u skupstinsku proceduru ali verujem da su i dalje otprilike na istoj liniji.
Moje je misljenje da treba raditi na animiranju takvih ljudi i organizacija,a istovremeno na omasovljavanju pokreta.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#22
that`s the spirit! :)
znam da cu zazaliti zbog ovoga, ali da, ovo je istina:
covece, zar sam ja to rekao? :D
samo da se napravi vishe ovakvih skupova, i vremenom ce biti sve vise i vise ljudi!
41 REP82%
→ Istraživač
maj 2005.
maj 2005.#23
trebate nam javiti kad bude bila takva emisija na B:92. ja ne gledam Tv pa sam vam tih tokova (mislim na fensere u tv emisijama) ~)
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#24
Eto dobrih ideja... :) Kontaktirajte koga mozete.. Probajte preko neta.. preko nekih ljudi.. zasto se ne bismo aktivirali i poceli ozbiljnije da radimo na nekom kanabis e-zinu? zanimljivi tekstovi, vesti.. intervjui.. kritike... ja bih eto recimo mogao da kontaktiram neke ljude sa reggae scene... i sve to da izlazi jednom mesecno.. ako budemo mogli i da odstampamo koji primerak... ali lagano... potrebno je definitivno vise raditi... i vise animirati ljudi... forumi su sranje... kada realno pogledas.. tu su da informisu, ali se mora raditi jos bolje... btw.. pogledajte www.irie-people.com/mmm/index.php?go=main za fotografije sa protesta... uskoro ce ih biti jos.. :)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#25
pa ja ovde jedino mogu lokalne televizije da kontaktiram, mada ne poznajem nikog iz tih televizija... a i ovde nas je malo... hm, hm... videcu prvo da okupim ekipu, pa onda idemo dalje ;)
eh da... (e-)zine bi bilo ql odraditi...
41 REP82%
→ Istraživač
maj 2005.
maj 2005.#26
to je tacno. pogledajte kako funkcionise trzisna privreda (kapitalizam).
svako nudi neke najrazlicitije proizvode i usluge (ekonomija) i ideje (politicari). i ko je od mase njih najuspesniji? onaj ko ima najbolji proizvod (uslugu, ili u nasem slucaju ideju). ali to nije dovoljno. moramo imati vise nego odlican marketing. danas nema nista bez marketinga. skoro da ne mozes ni na wc da odes bez marketinga.
ideja legalizacije je specifican slucaj. ona nije nesto sto svi (ili vecina) zeli, tako da mu se mora prici sa jos vise proucavanja i paznje; i mora se uloziti dodatni napor.
to je kao kad neka kompanija ima los, nekvalitetan, a skup proizvod; ali oni zele da on uspe, pa ulazu dodatno u marketing i PR. evo primer: Coca-Cola; toliko nas bombarduju reklamama da je ona super, da cemo biti vecno srecni, da cemo osetiti blazenstvo ako je pijemo, da mi nesvesno zanemarujemo cinjenice da ona i nije tako zdrava.
zakljucak: treba nam dobar marketing. a ako ocete da puno radite (da se valjte po podu, ::histerija ) onda vam treba i menadzer za ljudske resurse. on ce vas bogami terati da radite. a sto se tice PR-a, on je tehnicki mnogo razlcit od marketinga, ali ima skoro isti efekat.
nolle
ENTUZIJASTA299 REP25%
→ Poznavalac
nolleENTUZIJASTA
jun 2005.
jun 2005.#27
Kaze mi brat(nisam gledao)da je bila emisija na RTS-u pre neki dan gde su vutru i Bob Marley-ja prikazali u skroz pozitivnom smislu.Naime,iznosili su cinjenice da ne postoji registrovan podatak u svetu da se neko navukao na marihuanu kao ni da je tragicno zavrsio od iste.Dok su u istoj skroz napljuvali heroin i alkohol. :pivo
maj 2005.
1 / 27
maj 2005.
jun 2005.