VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacija!deja
LEGACY

!deja

38 odgovora2,895 pregleda
bongashLEGENDA

nov 2007.

#1
}ena mi danas ulee sa ovim. Ka~e dobila na nekoj prezentaciji. Mo~da je ve vieno, ali mene je naprosto oduaevilo. :carrot: Odli na ideja za promociju hempa, usudio bi se rei u inkovitije od maraeva i agresivnog pristupa ...

nov 2007.

#2
Ta firma je nas novi sponzor. Sve je dogovoreno vec :-) Baner stavljam za koji dan.
bongashLEGENDA

nov 2007.

#3
vidia ti kako se brzo proairilo. :thumb: ... i doalo u prave ruke. :icon_biggrin:

nov 2007.

#4
Zakon Genjo :))
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#5
wooo hoo :facesjump:

nov 2007.

#6
evo pokusao (ne ide mi, valjda zbog manjka thc vitamina) sam ovo stavit pod zivotinje i ostalo ali moglo bi se i tu zgurat nego prije jedno godinu i pol ili dvije kupio ja hranu za male ptice, reko da promjenim da ne jedu proso nonstop i uzmem ja u petcentru u zg nesto za male ptice (kanarinca tocno) kutiju dodjem kuci i isipam kanarincu u posudu kad ono sjemenke trave gledam ja zbunjen, citam na kutiji, pise cannabis sativa nisam to ni probao sadit, vjerojatno je neki "hemp" e sad kak moze petcentar to uvozit na kutije vjerojatno je neka industrijska koja bi imala premalo vitamina u sebi da se uzgoji mozda bi to trebalo istrazit, ja malo kopo po nekim zakonskim regulativama no kad god nekog vjerodostojnog pokusam priupitat, klasika sto to tebe zanima......

nov 2007.

#7
Momak, sve je to ok... nego... skim ti pricas ako smijemo znat?
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#8
Sa ljubicastom maglicom izgleda :)))
GreenManAMBASADOR

nov 2007.

#9
Pa momak se nije prvo malo informisao. :) Planira da seje semenke iz hrane za papagaje. :icon_mrgreen:

nov 2007.

#10
super ima da mu nikne papagaj

nov 2007.

#11
Ja mislim da mu je zadrhtala ruka sebiga zima je...pa skreno mis na potpuno drugi forum. :alien555: Ptice i sjemenke, krema i legalizacija sve u jednoj temi pa to je divno.

nov 2007.

#12
eto desi se i najgorima :( javim kakve su boje papagaji kad niknu
RadeAMBASADOR

nov 2007.

#13
Gnom je izgleda kljucao mnogo semena pa se ovako prebacio??????????
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#14
Ne gledaj na mene nista... :) nije moj "reon" :) hehehehhe :b_cowboy:
marijuana loverENTUZIJASTA

nov 2007.

#15
e a sta ta krema radi? ili je samo tako?ko sto u amsterdamu imas recimo lizaljke s okusom marihuane ali unutra nemas thc?to nesta tako?

nov 2007.

#16
Pa ono, mozda postoji jos koja primjena konoplje osim stoniranja :) Ako je krema za njegu tijela, onda mozda njeguje tijelo.. brate mili...
LedoENTUZIJASTA

nov 2007.

#17
ako je za njegu tjela... Mozda je dobra i za stopala???

nov 2007.

#18
Pretpostavljam da znate da je krema THC FREE.
kotvaENTUZIJASTA

nov 2007.

#19
a kaj e mi to onda????:ludaci_lol:

nov 2007.

#20
Pa THC je samo jedan od lijekovitih marihuana sastojaka.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se