VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaKulturni Nokaut
LEGACY

Kulturni Nokaut

24 odgovora3,796 pregleda
Spirit DancerENTUZIJASTA

jun 2005.

#1
Da li je neko gledao Kulturni nokaut ? ZAdnja tema bila je legalizacija marihuane ... Po meni relativno dobro ali nedovoljno .. Vasi utisci ? IRIE ~)
brendPOZNAVALAC

jun 2005.

#2
Ako se o legalizaciji prica, a moj utsak je dobar,mislim da je to jedan korak blize legalizaciji i razbijanju taboo teme da je marihuana "opasna droga"
dread irieENTUZIJASTA

jun 2005.

#3
Ja sam gledao emisiju... :) I iako nije mozda onako kako bi bilo najbolje, svakako je dobro sto se uopste prica. Drago mi je sto su doveli neke ljude koji imaju normalno razmisljanje, pored politicara pacijenata... Neverovatno kakvi idioti predstavljaju primer u nasem drustvu (prim. Pantelic)... :) Big Up! Ipak ako pogledamo bolje... RTS nacionalna televizija... kada na drzavnoj televiziji ima price o legalizaciji, znaci da smo korak blize... :)
GreenManAMBASADOR

jun 2005.

#4
Ko je bio od gostiju bas me zanima.I sta su rekli?Ako nekog ne mrzi neka napise.
embrlajzerENTUZIJASTA

jun 2005.

#5
Brat Sergeja Trifunoviæa, ne znam ime liku... Zastupao je stavove koji vise na ovom sajtu uglavnom... i protiv alkoholizma i prièao je kako se skinuo sa gandže lakše nego s cigara i tako to... Neki sudija koji je izmeðu ostalog izjavio da ne važi prièa o zabranjenom voæu i da æe se svako drogirati ako hoæe bez obzira zabranjeno to ili ne... Na šta se ja mislim - pa što ne legalizujete? A inaèe je zastupao stavove protiv leg... (naravno) Neki gej aktivista... On je bio za... A ono... u vezi medicine rekao je da neki doktori kažu da je korisna neki ne... što je u neku ruku taèno... A ovaj Trifunoviæ je rekao da je nauèno dokazano da je medicinski korisna... I genije nad genijima - Marko Panteliæ... "Alkohol ne možemo da zabranimo on je od pamtiveka poznat... Ili ako æemo tako ajde da zabranimo i kafiæe iza 11 i sl..." "Pa same reèi NARKOMAN, HOMOSEKSUALAC zvuèe nekako drukèije, teže..." Ma šta je taj sve nalupetao nisam ni u stanju bio da zapamtim... Vrlo zanimljivo, prosjeèan neinformisani slušalac bi totalno stao uz njega, zar ne? Uspješan fudbaler, situiran, kakva droga (a uvijek su argumenti protiv legalizacije gandže da je sledeæi korak protistucija (na šta je Trifunoviæ lijepo rekao - pa neæe biti makroa nego sve fino, institucionalizovano), pa gej brakovi...). Eh... Reæi æu vam sad nešto što vam se neæe dopasti. Neæemo mi gledati legalizaciju budite sigurni... A samo zbog neobrazovanosti i retardiranosti našeg društva.
dread irieENTUZIJASTA

jun 2005.

#6
Kako god... Svi mi smo bas zbog toga tu... Da informisemo one koji neznaju... I veruj da cemo videti uspeh... Emisija je i sama po sebi korak napred... Samo nastavi sa isto energije... i rezultati nece izostati...
GreenManAMBASADOR

jun 2005.

#7
Marko Pantelic?Ona p.....a sto misli da je fudbaler?Navijam za Zvezdu i palim se zesce vec godinama ali taj momak stvarno veze nema.Slab je i na terenu ali sto se obrazovanja,informisanosti i ostalog tice tu je cista 0 (nula).Pa naravno da je alkohol poznat od pamtiveka za njega i njegove kolege jer umesto da daju na terenu sve od sebe oni vilene po diskotekama i klubovima,cepaju alkohol i cigare i pevaju narodnjake.Vidjao sam ih svojim ocima. Ali bitno je da se prica o ovoj temi.Samo polako.Doci ce sve na svoje pre ili kasnije. p.s. verovatno kasnije al' sta sad?
Spirit DancerENTUZIJASTA

jun 2005.

#8
PA do tada uzuvajte u travi ::chamuga
xarabasENTUZIJASTA

okt 2005.

#9
Rijec mudraca ~~
zekrtENTUZIJASTA

okt 2005.

#10
..mesiv rispekt stari.. bas dobro receno.. ::super :petak
hemicarISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#11
ma ono sto smo videli od Marka Pantelica je primer mnogo neobrazovanog decka nista vise

nov 2005.

#12
Ma, ljudi bre, vutra slabo ide uz slušanje narodnjaka ... Za njih je raki'èina... :pegla

nov 2005.

#13
GreenMan:: ::super

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se