LEGACY
Pocetak kraja marihuana prohibicije ?
46 odgovora7,009 pregleda
47 REP94%
→ Istraživač
mar 2005.
mar 2005.#1
Naidjoh maloprije na jedan zanimljiv tekst.
Radi se o "razmatranju legalizacije" marihuane u drzavama Nevada, New Hampshire, Vermont, i Washington, dok se u aljasci vec legalizovala.
http://www.hightimes.com/ht/legal/content.php?bid=269&aid=24
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#2
jos nisam to pogledao, sad cu... ali to ce genjo-u da koristi :D nama nece (jos)
47 REP94%
→ Istraživač
mar 2005.
mar 2005.#3
Pa koristi i nama, mnogo ... jer kad u USA napokon bude legalizovan cannabis i u ostalim zemljama ce polako.
U SAD je krenula ta nepravda, tu ce i da zavrsi.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#7
nema naša legalitacija ništa sa USA
MI ŽIVIMO U EVROPI ::super
Nmeaèka,Španija,UK......e njih mi èekamo ~)
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
avg 2005.
avg 2005.#8
Ako ameri legalizuju vutru mislim da ce mnoge zemlje bar smanjiti (ako ne legalizuju vutru) lov na nas kao na neke vestice.Nepravda je velika,svako ima pravo da pusi ili ne pusi vutru,a to bi trebalo ljudi sami da odluce.
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2005.
sep 2005.#10
kad ja malo razmislim, meni je sve isto oce je legalizirat ili ne.... jer zivim u malom mjestu i ode policija nikad nikoga nije jebala zbog toga i njih boli kurac oce ko imat trave, pusit ili prodavat...
ali isto bi bilo lijepo da je legalizirana!!!! jebiga..... ~) :pivo
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
kurt_cobain
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2005.
sep 2005.#15
jel mogu da se preselim kod tebe
::super mozes... donesi vutre i onda cemo slaviti!!! ~~
iz0t0p
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
iz0t0pENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#16
jel mogu da se preselim kod tebe
::super mozes... donesi vutre i onda cemo slaviti!!! ~~
evo ja dolazim i donosim neki dobar tshi !~
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
hemicarISTRAŽIVAČ
sep 2005.
sep 2005.#17
dogovoreno kolektivno prepusavanje,jao sinoc sam sanjo da duvam mora zato sto nisam mesec dana pa mi je u podsvesti,ali sam se tako prepusio u snu da mi ne treba jos mesec
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2005.
sep 2005.#18
jel mogu da se preselim kod tebe
::super mozes... donesi vutre i onda cemo slaviti!!! ~~
evo ja dolazim i donosim neki dobar tshi !~
he he he...... ~) ~) ~) mo~e!!!!!
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#19
jel mogu da se preselim kod tebe
::super mozes... donesi vutre i onda cemo slaviti!!! ~~
evo ja dolazim i donosim neki dobar tshi !~
he he he...... ~) ~) ~) mo~e!!!!!
guess who's comin' to dinner - natty Avram ;)
iz0t0p
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
iz0t0pENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#20
xexexe kod tebe cu pre da stignem :D je l ti brat kuci ili u bg-u@avram
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#21
malo si offtopic otisao, al' dobro: u bg-u je
sledeci put tako nesto pitaj na pvt
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2005.
sep 2005.#22
jel mogu da se preselim kod tebe
::super mozes... donesi vutre i onda cemo slaviti!!! ~~
evo ja dolazim i donosim neki dobar tshi !~
he he he...... ~) ~) ~) mo~e!!!!!
guess who's comin' to dinner - natty Avram ;)
daj dodite svi... organizirat cemo featu..... :petak ~) :pivo ~~ ~~
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
mar 2005.
1 / 24
mar 2005.
sep 2005.