LEGACY
Trebam informaciju!!!
10 odgovora1,836 pregleda
12 REP24%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#1
Uhvacen sam nedavno sa 6 jointova ukupnog sadrzaja 6 grama (1joint/1gram) od cega je cca 2,5 grama marihuane ukupno. Nisam diler niti sadim, uzeo sam za osobnu upotrebu, ali prije sam bio kaznjavan. Pusten sam i cekam ponovni poziv. Ako mi netko moze reci kakva me kazna ocekuje.
Hvala unaprijed.
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#2
Verovatno novcana, ili uslovna kazna, a ako si vec na njoj onda ono najgore..
E sad ako cekas poziv za jos neko delo a u medjuvremenu si nakalemio jos i ovo ne pise ti se bas najbolje, nemam pojma sta da ti kazem, drzi se ali si u zaje**noj situaciji. Moras da imas dobar alibi, ali ja mislim da ce ti za 6 Dzointa Srolanih to nakalemiti kao (Spremljeno za prodaju).
Sve najbolje ti zelim i sledeci put pamet u glavu i ne nosi sa sobom.
Da inace jel si punoletan?
12 REP24%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#3
ne cekam kaznu za prijasnja djela,odsluzio sam vec dok sam bio maloljetan,nisam prije imao uvjetnu samo dobrotvrni rad ako to sto znaci.znaci najvj. novcana kazna?
35 REP70%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#4
Uf tebre ne znam sta bih ti rekao, uzmi dobrog advokata jer je moj ortak za 2 gr platio kaznu 15000 din, pored toga nije bio osudjivan, mada pre par dana citam u 24 h, da je ukinuta kazna zatvora zbog pusenja marihuane, tako da gledaj da se izvuces na to da si spremio to za tebe, zelim ti sve najbolje.
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#5
ako si poznat od prije policiji vezano za marihuanu onda si u malo te~oj situaciji, imao si prekraaja ovo ono simo tamo, ...
ali opet s druge strane nemora biti da e gledati tako, sve ovisi o tvojoj izjavi i o dobro
udnosti suca i onoga tko ti radi prijavu..
tu nikad neznaa na
emu si... ~elim ti sve najbolje da proe sve kako spada, te da proea samo s lakaom/nov
anom kaznom...
moj moto je: "ne nosi vutru NIKAMO NIKAMO sa sobom"
znam da je teako otii na neki tulum pa ne donjeti niata sa sobom, ali na taj na
in nosia glavu u torbi, kao ato si se i sam uvjerio!
nadam se da e sve ispasti u redu.. javi nam joa kako je proalo u svakom slu
aju! - mo~da ti joa netko odgovori sa boljim informacijama, ovo je sve rezerva kaj sam ti napisao!
12 REP24%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#6
Prije svega puno vam hvala na podrsci! Kaznjavan sam zbog sudjelovanja u kradi samo zato jer sam im pomogo taj materijal vozit na odredjeno mjesto (jbg lopovu drzo ljestve ili lopov bio isto je... no nebitno) i kao sto sam napiso odradio tu kaznu kao dobrotvorni rad, ali od prije policiji nisam poznat u vezi marihuane.
maj 2010.
1 / 6
maj 2010.
maj 2010.