LEGACY
Evo sta kaze ugledni psihijatar
24 odgovora3,161 pregleda
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#1
http://www.zivot-mladih.hr/ovisnosti1/ovisnosti/Droga/legalizacija/legalizacija.html
Ne znam zasto ali cini mi se da se doktor u sustini slaze sa nama. ~~
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#2
evo konacno se neko od uglednih doktora setio da kaze istinu ne samo o marihuani nego i o ecst.,lsdu i speedu da nisu toliko teske droge,kao sto se prica u javnosti i sto se pricalo na ovom sajtu.
Marihuanu ne treba legalizirati jer ionako je veæ dovoljno dostupna daje puše svi koji je zaista žele pušiti. Nema razloga uèiniti je dostupnom i onom dijelu puèanstva koji nema narkofilski interes, a probao bi je iz puke radoznalosti. -doktore slazemo se u potpunosti
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#3
ma treba je dekriminalizovati... ne zelim da me murija smara kad kod sebe imam joint ::placko
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#4
ma lako avrame za muriju,nego kada posmatram iz mog ugla imam mladjeg brata i zaista ne bih zeleo da on ima olak kontakt sa travom za nekih pet godina,jer iz mog iskustva zaista je tesko samo duvati a ne probati ostalo.cast pojedincima ali to su retki slucajevi.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#5
Pa bas zato ti treba da mu objasnis neke stvari, kao brat bratu, mozda cak i da zavaris neki joint sa njim, da on ne bi pomislio da zelis da mu izvuces priznanje da vari ili tako nesto. Mada pazi, mozda on ne zeli da vari i mozda dodje do kontraefekta...
4 REP8%
→ Istraživač
nov 2005.
nov 2005.#6
Pa, nije bas uvek tako lako s murijom :) Ali svejedno, legalizacija (ili dekriminalizacija za pocetak) bi upravo pomogla da se bolje kontrolise vutra i da se razdvoji od "teskih" droga.
Takodje bi bilo moguce bolje obrazovati omladinu. Sigurno je produktivnije reci: "ukoliko se odlucite da koristite marihuanu, morate da pazite na to, to i to" nego ono cuveno: "nemo' slucajno da duvas, sutra ces da lezis mrtav u jarku s iglom u ruci".
P.S. Bolje vas nasao :)
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2005.
dec 2005.#8
"Plan legalizacije je odbaèen"...volio bih poprièat s èovjekom za 20 godina...
Al jedan problem se sad javlja po pitanju legalizacije cannabisa: sad veæ poèinje zabranjivanje cigareta...Teško je zabranit duhan a legalizirat cannabis...to æe nažalost bit neolakotna okolnost.
Be_HappY
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
Be_HappYISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#9
Druga je to stvar... duvan je bio previse, ZAISTA previse dostupan svima!! A u slucaju legalizacije Ganje striktno bi bila dostupna u ODREDJENIM OKVIRIMA!!
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2005.
dec 2005.#10
Druga je to stvar... duvan je bio previse, ZAISTA previse dostupan svima!! A u slucaju legalizacije Ganje striktno bi bila dostupna u ODREDJENIM OKVIRIMA!!
Bio bi u coffe shopovima, al opet bi ostali dileri koji bi malièice snizili cijenu (iako sumnjam da bi imali približnu kvalitetu kao coffe shop kad ovi uvoze iz Indije itd.) i prodavali ljudima, a ni coffe shopovi ne pitaju kolko imaš godina, samo ulazi. Kad su mi bili frendovi u Amstu, prije nego otišli svi se bili pitali kako æe uæ sa 17 godina gore. Èovjek kaže da svaki dan bili, nitko nikog ništa ne pita, bilo njih bilo koga.
Kapitalizam je kapitalizam, a dijete za njega ništa ne predstavlja osim novo tržišta na koje æe moæ još bolje utjecat i zaraðivat, bila vu legalna ili ne...
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
dec 2005.
dec 2005.#11
Pa i cigarete se mogu nabaviti po ni~oj cijeni ali im je i kvaliteta slabija. A i dilera s cigaretama nema toliko koliko i dilera s travom. Tako da i kad bi legalizirali vutru nebi bilo baa puno njih koji bi se bavili dilanjem!
nov 2005.
1 / 13
nov 2005.
jan 2006.