VUTRA
ForumMarihuanaLegalizacijaEvo sta kaze ugledni psihijatar
LEGACY

Evo sta kaze ugledni psihijatar

24 odgovora3,161 pregleda
GreenManAMBASADOR

nov 2005.

#1
http://www.zivot-mladih.hr/ovisnosti1/ovisnosti/Droga/legalizacija/legalizacija.html Ne znam zasto ali cini mi se da se doktor u sustini slaze sa nama. ~~
speedballENTUZIJASTA

nov 2005.

#2
evo konacno se neko od uglednih doktora setio da kaze istinu ne samo o marihuani nego i o ecst.,lsdu i speedu da nisu toliko teske droge,kao sto se prica u javnosti i sto se pricalo na ovom sajtu. Marihuanu ne treba legalizirati jer ionako je veæ dovoljno dostupna daje puše svi koji je zaista žele pušiti. Nema razloga uèiniti je dostupnom i onom dijelu puèanstva koji nema narkofilski interes, a probao bi je iz puke radoznalosti. -doktore slazemo se u potpunosti

nov 2005.

#3
ma treba je dekriminalizovati... ne zelim da me murija smara kad kod sebe imam joint ::placko
speedballENTUZIJASTA

nov 2005.

#4
ma lako avrame za muriju,nego kada posmatram iz mog ugla imam mladjeg brata i zaista ne bih zeleo da on ima olak kontakt sa travom za nekih pet godina,jer iz mog iskustva zaista je tesko samo duvati a ne probati ostalo.cast pojedincima ali to su retki slucajevi.

nov 2005.

#5
Pa bas zato ti treba da mu objasnis neke stvari, kao brat bratu, mozda cak i da zavaris neki joint sa njim, da on ne bi pomislio da zelis da mu izvuces priznanje da vari ili tako nesto. Mada pazi, mozda on ne zeli da vari i mozda dodje do kontraefekta...

nov 2005.

#6
Pa, nije bas uvek tako lako s murijom :) Ali svejedno, legalizacija (ili dekriminalizacija za pocetak) bi upravo pomogla da se bolje kontrolise vutra i da se razdvoji od "teskih" droga. Takodje bi bilo moguce bolje obrazovati omladinu. Sigurno je produktivnije reci: "ukoliko se odlucite da koristite marihuanu, morate da pazite na to, to i to" nego ono cuveno: "nemo' slucajno da duvas, sutra ces da lezis mrtav u jarku s iglom u ruci". P.S. Bolje vas nasao :)
brendPOZNAVALAC

dec 2005.

#7
Doktore ukenja ga na kraju.

dec 2005.

#8
"Plan legalizacije je odbaèen"...volio bih poprièat s èovjekom za 20 godina... Al jedan problem se sad javlja po pitanju legalizacije cannabisa: sad veæ poèinje zabranjivanje cigareta...Teško je zabranit duhan a legalizirat cannabis...to æe nažalost bit neolakotna okolnost.
Be_HappYISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#9
Druga je to stvar... duvan je bio previse, ZAISTA previse dostupan svima!! A u slucaju legalizacije Ganje striktno bi bila dostupna u ODREDJENIM OKVIRIMA!!

dec 2005.

#10
Druga je to stvar... duvan je bio previse, ZAISTA previse dostupan svima!! A u slucaju legalizacije Ganje striktno bi bila dostupna u ODREDJENIM OKVIRIMA!! Bio bi u coffe shopovima, al opet bi ostali dileri koji bi malièice snizili cijenu (iako sumnjam da bi imali približnu kvalitetu kao coffe shop kad ovi uvoze iz Indije itd.) i prodavali ljudima, a ni coffe shopovi ne pitaju kolko imaš godina, samo ulazi. Kad su mi bili frendovi u Amstu, prije nego otišli svi se bili pitali kako æe uæ sa 17 godina gore. Èovjek kaže da svaki dan bili, nitko nikog ništa ne pita, bilo njih bilo koga. Kapitalizam je kapitalizam, a dijete za njega ništa ne predstavlja osim novo tržišta na koje æe moæ još bolje utjecat i zaraðivat, bila vu legalna ili ne...
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#11
Pa i cigarete se mogu nabaviti po ni~oj cijeni ali im je i kvaliteta slabija. A i dilera s cigaretama nema toliko koliko i dilera s travom. Tako da i kad bi legalizirali vutru nebi bilo baa puno njih koji bi se bavili dilanjem!
DomeISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#12
dobar tekst...dobar doktor... ne znam kad je ijedan doktor ovako nešto izjavija javno. svaka èast!
zekrtENTUZIJASTA

jan 2006.

#13
Istina, covjek je STVARNO KOREKTNO REKAO STVARI. mAKSIMALNO KOREKTNo. Covjek je jedan od rijetkih za koga to mogu reci na ovim prostorima-

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se