VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQŠatovi
LEGACY

Šatovi

56 odgovora3,468 pregleda

jan 2021.

#1
Zanima me u cemu je fora sa tim "aatovima" Svaki put kad puaim s nekom novom ekipom primam aatove, meni to nije niata posebno no njima neato zna i im toliko ~ele pa ako netko zna razlog neka napiae

jan 2021.

#2
Ako si ~ensko, to je fora da se ostvari prvi poljubac. :ljubav:
BadiZMAJ

jan 2021.

#3
Baa tako, niata posebno...po etni ko pre...avanje:D
COM5LEGENDA

jan 2021.

#4
Ljudi jesam ja mo~da za mirovinu?? `ta su aatovi?? :| Nisam toliko star... Ma nisam uope star...

jan 2021.

#5
Hahaha, sto implicira da si mlad i ne znas :D iako kazes imas preko 3 banke.:) To ti je kad u drustvu povuces buksnu oa onaj dim iz sebe vratis onome sto je vukao prije tebe i tako u krug, nije nuzno njemu al eto, glupost :D sve to da bi se kao vise napusio, pogotovo kad je buksna mala a ekipa velika

jan 2021.

#6
Nisam
BadiZMAJ

jan 2021.

#7
COM5
truareZMAJ

jan 2021.

#8
Djecja posla. Prerast ea to. Ja sam svoj prvi joint zapalio tek nakon ato sam na suho masakriro plua sa stotinama plasti nih boca, a ni pivske staklene nisu smetale. Zadnji aat sam primio u proalom tisuljeu, osvijestia se da ipak moraa uvat plua ak planiraa dimit do 100-e kao ja :D
COM5LEGENDA

jan 2021.

#9
@Badi thanks na slici objaanjenja :) Mislim da bi malo trebali pauzirati sa tim trendom za vrijeme korone :))

jan 2021.

#10
Djecaci...aat je bio onaj zadnji dim koji pe e i nacin da se izvuce sve iz pljuge..znaci do zadnjeg dima !! Nekada davno nije bilo lako doci do Vutre,pa se stedilo..kasnije se to zloupotrebljavalo hahah `at su davali oni koji su bili zadnji na pljugi,a vukao ga je sljedeci na redu

jan 2021.

#11
Da cika opa, okrene se taj patrljak od buksne naopako, ono sto gori je u ustima a flop je prema kolegi ili koleginici duvacu, ona ili on primaknu usta a ti duvas na ista, dim izlazi pravo u usta onoga ko prima aat i dzokavac se ispusi do kartona :D
truareZMAJ

jan 2021.

#12
Zadnji obi no nahebe kad naleti rafal ~ara u usta jer se naravno pljuga morala iscijedit do zadnje kapi.
flop87ZMAJ

jan 2021.

#13
ima izreka ko karton nije pusio taj ni travu nije pusio :D ekipa sve objasnila za shatove, sto se mene tice nista posebno osim ako je neka fina cura u blizini :D

jan 2021.

#14
Ja sam to zvao aaht, jer uz ono malo dima povu ea oralne zadahe aatodavca.

jan 2021.

#15
meni je to isto kao kad ti cura poslje bj ide dati so nu pusu...
KönneRLEGENDA

jan 2021.

#16
`ati, ni to tak loae :D ja sam uvijek bila za ubit djoku, aat ubica ni samo za klince, dobar je za foricu i promjenicu
TrulyoZMAJ

feb 2021.

#17
I ja prvi put ujem za ovo. Ma nema boljeg nego kad zapalia na wc-u kad kenjaa, em ne smrdi drekec, em ti je bajno, joa kad je wc 2x2 metra - mo~es komotno prelistati mobitel 100 puta, i usput pasivno puaiti ustajali dim. Jedini problem je ako zaboravia na wc papir, pa se sjetia kad su gae spremne za recikliranje.

feb 2021.

#18
nikad na defekaciju naduvan, opuste se misici, nema kontrakcija... kao da sam danima na klonji, uzas :lol:

feb 2021.

#19
@Trulyo moja svakodnevnica, kad sam u kui, duvam u wc-u:D. Mogu ti rei da je po elo ii na ~ivce nakon viae godina, sad mi je malo problemati no da se rijeaim te navikesmiley9934 Edit: upravo ti ovo piaem dok sjedim na aolji:))
changadmtLEGENDA

feb 2021.

#20
mi smo ko klinci radili i "turski shat"...isto sve kao sto je opa cupa objasnio, samo sto se krece iz cuceceg polozaja, i u toku procesa ispustanja/uvlacenja dima oba duvarosa se polako pridizu i usprave, da bi ih kao pritisak jace pukao u glavu. xD glupost teska :D

feb 2021.

#21
nije bas glupost, mislim jeste glupost, ali ima caka. cucnes, par brzih dubokih uzdaha, pa ustanes i tras dole, neki kao blek aut :D a ne, mora se izvrsiti i pritisak u podrucju dijafragme, to smo se kao klinci igrali uspavljivanja, bilo nam interesantno :crazyd: samo u tvom slucaju osim pritiskanja uzmes par dimova, nekako similar :D prosle nedelje bila neka vest iz italije, nesto slicno, "izazov" se zove black out. klinka umrla u toku izvodjena mislim?
BadiZMAJ

feb 2021.

#22
Uff ne podsjeaj me, tako smo se i mi uspavljivali u osnovnoj...pa kad bi netko krenuo padat ovi okolo bi ga hvatali...sve dok nije doaao na red jedan osjetljiviji...pao u nesvjest, ovi ga nisu uspjeli uhvatit, lupio je glavom u pod i niata zovi hitnu:crazyd: Nije to za zezanciju, desi se njesra samo tako.:)

feb 2021.

#23
A ata ti je to na avataru, kolega? :rofl:
truareZMAJ

feb 2021.

#24
Hahaha baa sam htjeo napisat da bi se ja sruaio i bez aata. Joa se sjeam razbijenih koljena od tog uspavljivanja. Samo ato smo mi to radili malo druga ije, u nuli bi, ja mislim da bi se tad zatvorenih o iju 10 puta duboko udahnuli i izdahnuli i zadnje samo udahnuli, i dr~anjem daha naglo ustali i u tom trenutku, onaj koji te pridr~ava, ti jako pritisne glavne arterije na vratu i padaa ko pokoaen.

feb 2021.

#25
Getting high on your own supply... :D Ja mogu rei da kad puaim u u nju pomogne da me ja e opali. Promena pritiska kad se ustanem bude ko da sam sko io kilomatar. :D Takoe je dobra fora puaenje napolju na hladnom, pa ulazak u ugrejanu kuu. U roku od minut se istopim. :D
TrulyoZMAJ

feb 2021.

#26
E sad ima smisla moj avatar hahaha. ::listomahanje::
changadmtLEGENDA

feb 2021.

#27
ma ne kazem da nema efekat, desavalo se da samo neko sedne da dupe posle toga...ali je svakako glupost raditi tako nesto. :)

mar 2021.

#28
Pro ital Truarou slu aj, ispaljivanje vazduha, aat od pete,pa do ustanka, resorection ka~u... Ljudi moji, NEMOJTE NIKAD IKO TO DA POKU`AVA DA NAPRAVI!!Niko,Ikad.!!! barem ne bez da te netko dr~i,pa ni to ,...imam tu~nu pri u iza ovog,19.god. se krije...izgubili smo Frenda, tad 1.vi put,invalid90%,zbog udarca 125kg 186cm,u vuglu na as... pokuaivanjem "aatovat"-mo~e sam sebi to svako, ALI NIKO,DA JE POKU`AO TO DA RADI NA ULICU, ASFALT je.. boga milog..Izvinite ... U glavnom, mladi, stari, najstariji, nikad, al Stvarmo vas ko boga molim. NE IZVODITE Izduvanjem vazduha iz pocepa, da si aatujeje vuju,ili samo se onesves ujete.., naglo ustajanje,pa Da vas dr~i netko ili ne,dovodi do nestanka kiseonika u mozak, pa kad tlak se izmjeni iz sekunde... ja to ne u oprostit za ~ivota mi, emu sam svijedo io, ideiji blesavog mladog,neznalicom tada..i danas nije puno druga iji..!!!! Nikad!IKO BOGA VAS MOLIM,DA KO IZVODI `ATOVANJE, NAGLO USTAJANJE, RESEREK`EN..OVO JE U PAKAO neka si to ponese ko izjavio to glupu, heb..u,IGRU.izmislio Jeste uli..?? Ovaj Post posve ujem svom bratu, kolegi, spoatujemo te znaa i sam,Big Matej,rip.. ..ova je rna aala, da se razvedrim, akk uspijem Watsap sis ?wana aat?jes, indeed, on the soft safe ground...R.I.P. M.H. Love
truareZMAJ

mar 2021.

#29
Sla~em se s tobom u potpunosti. Kad si klinac od 10 i neato sitno godina ne razmialjaa o posljedicama. Koliko je samo bilo situacija u ~ivotu gdje nave er legnea u krevet i zahvalia se Onom gore ato je sve proalo da bolje nije moglo jer te ina e viae ne bi bilo. Da je barem svakome pameti u glavi kad je najpotrebnije. }ao mi je za takvu sudbinu tvog kolege.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se