VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQetanol+THC: inhalator+THC
LEGACY

etanol+THC: inhalator+THC

20 odgovora3,890 pregleda
s.t.a.r.s.ISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#1
POZDRAV DRUGARI! Bio sam neko vrijeme odsutan, ali ne i neaktivan ! Dosta sam vremena proveo igrajuci se sa wather curing-om, i o tome cu vam dostaviti pismeni izvjestaj samo da ugrabim vremena....mozda bude od koristi nekom....e sad: imam dva pitanja 1. Rastvaranje thc-a u alkoholu. Obzirom da sam pravim svoj alkohol (jabuka 65-67%), mislio sam da napravim neki oblik plemenitog pica.... jabukasinthe... Prosli put sam u flasu izvrsne jabuke ubacio isto tako izvrstan head i ostavio par dana...ponekad muckao....al posle smo je ortak i ja skinuli i nije bilo nikakve razlike u odnosu na ostale boce koje smo kasnije isto skinuli.... Sta se desava.....? zar se nije trebao rastvorti taj sjajni head i napravti kraljevsku rakiju? Moze li se ova ideja o plemenitom picu sprovesti u djelo il sam se z...o u proracunu? 2. Inhalator Obzirom da sam dosta vjest sa rukama i alatom......mislim da bih mogao napraviti taj inhalator ako bi mi neko objasnio kako to radi.....a ja bih kasnije dokumentovao nacin njegove najlakse i nakvalitetnije izrade u slici i rijeci....ako ga je uopste moguce napraviti u kucnoj radinosti. pozdrav ps. izvinjavam se ako su teme vec postojale,jer ih ne vidjoh
NarquilaENTUZIJASTA

nov 2007.

#2
Tacno je da se thc rastvara u etanolu.Naravno da ce se brze rastvorit u 100% etanolu nego u rakiji koja sadrzi oko 40-50%etanola(eto ti kazes da tvoja 65% odlicno) E sad da bi se to rastvorilo kako treba i dobio nekakav rad Moras u flasu sa rakijom ubacit travu(znaci trhove bezz sjemenja i granja) i po mogucnosti sto vise trave i to fino zatvorit i drzat par dana u mraku i treba promuckat ponekad.Kad to uradis; na pec,sporet bilo stavi lonac, tavu bilo sta i tu stavi vodu(ne do vrha nego jednu cetvrtinu visine lonca naspi vode);kad se voda pocne zagrijavat stavi flasu u lonac i pusti da se to grije 3 il 4 sata...i onda fino kulturno flasu stavis u frizider da se osladi i pijes kad te volja:sun2::sun2::sun2:) E to upravo treba uraditi da bi se sva kolicina thc-a rastvorila jer povecevanjem temperature povecava se i rastopljivost zato i nekad kad se pravi takvo pice ne bude sa jakim high-em jer se ne rastopi dovoljno) Nadam se da sam ti pomogao p.s. ovo sa loncem i vodom to je isti postupak kao i kad se tegle zimnice zagrijavaju
s.t.a.r.s.ISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#3
kraljevski! hvala covjek ..vec cu da probam.. a rakija je bas jaka i cista, jer.... takva je prava...

nov 2007.

#4
Travu ostavi bar 3 tjedna u alkoholu.
ClarenceENTUZIJASTA

nov 2007.

#5
pivo+thc+annihilator...di cesh bolje...
NarquilaENTUZIJASTA

nov 2007.

#6
Ne mora jer nije potrebno da odstoji dugo jer mozes ti ostavit da stoji godinu dana a mozes jedan dan i uradit ovo sa zagrijavanjem i bice bolja ova sto se grije.Stvar je u rastvaranju thc-a u etanolu

nov 2007.

#7
Obicno se govori kako je potrebno oko 3 tjedna da se u cistom alkoholu otopi gotovo sav THC ali i sa 65% uz svakodnevno muckanje bi vecina THC trebala zavrsiti u alkoholu. Nisam vidio da si napiso za to sa zagrijavanjem,to je isto super rjeaenje.No ja bi ipak ostavio 1 tjedan uz muckanje pa onda grijat. Bilo bi dobro ako netko ima podatke o topivosti THC-a u alkoholu,tj. ono kolko ml il dcl treba da bi se mogo rastopit 1 gram THC-a pa da se ne mora stavljti nepotreban alkohol.
s.t.a.r.s.ISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#8
"pa da se ne mora stavljti nepotreban alkohol" ma neka, popice se .... poz ps. a o inhalatoru niko nista?...

nov 2007.

#9
Malo potrazi na netu ima homemade vaporizera,tj. uputa kako ih napravit.Navodno je tesko napravit ali sto nebi uspio ako ti idu takve stvari.Znam da se nekak moze napravit i uz pomoc r-e-a-o-a(koja rjec :vb_whip:,ne mogu se sjetit drugih rjeci za to) sa jednim kolom.
s.t.a.r.s.ISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#10
eto, nisam znao ni kako se zove! sad sam malo potrazio i kontam da se moze napraviti od svacega.....lemilica (pistolj) recimo, samo mi kruzenje vazduha nije bas jasno... poz
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#11
stars ako mislis na vaporizator upisi u search "vaporizator" bez navodnika i i dobit ces vise informacija o doticnoj spravici

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se