VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQMarihuana i hormoni
LEGACY

Marihuana i hormoni

32 odgovora5,150 pregleda

apr 2012.

#1
Hteo bih da vas pitam dal marihuana utice na hormone?Citao sam nesto o ekstaziju znam da znatno utice na hormone,pa dal marihuana ima neko dejstvo na njih?
BladeZMAJ

apr 2012.

#2
Ma daj......
Nisam jaENTUZIJASTA

apr 2012.

#3
Jeva ga ti.. znas da kemija i trava nisu isto? nije da mozda ne utice neko lucenje nekih hormona,ali brate nista stetno.. samo opusteno..

apr 2012.

#4
Sjeam se mnogih "istra~ivanja", veinom ameri kih koje govore da utje e na smanjenje testosterona. Vjerujem da se radi o istra~ivanjima sa predodreenom svrhom negativne propagande. Evo ako se nekome da itat: http://www.ukcia.org/research/EndocrineEffects.pdf Marijuana and Hormonal Changes Problem je ato je od poplave informacija danas na internetu teako pronai relevantne i pouzdane injenice.
Nisam jaENTUZIJASTA

apr 2012.

#5
Mozda sjemenke ubrajaju u to sve,iskreno neda mi se citat :) al nije nemoguce,da u tom razdoblju smanjuje testosteron.. Ali isto tako se testosteron sam obnavlja.. Mislim da ne smanjuje,ali eto svasta ima :) Iz mog kadra,fako sam napljugan,ima tema na forumu.. bajo ako zabrijem postanem dosadan :) fakaj viagru :) haha
Z&NZMAJ

apr 2012.

#6
...dumbass... 1W06eYbTHm4
Nisam jaENTUZIJASTA

apr 2012.

#7
Nemoj zlo danas je uskrs :) ahahhahah
DJFlyHighLEGENDA

apr 2012.

#8
stvarno ne razumijem citiranje kad odgovaras na post iznad ali dobro necu nikad ni shvatit jer svi to rade xD ovo sta je micorad citao, ne vjerujem da je istina, jer koliko god korisnih informacija ima na internetu ima i onih koje su u potpunosti u krivu da dezinformiraju ljude... jedna od tih stranica je Hrvatska protiv droge - droga.hr , nadam se da da micorad nije ovdje pokusao naci neku korisnu informaciju jer sam citao sve i nemogu vjerovat kakve gluposti pisu, mozda ima malo istine, ali to je 2% nasuprot 98% lazi tako da je sve jedno veliko sra*e... pokusaj se informirati na stranicama di ljudi iznose pozitivne i negativne strane pa sam odlucis zelis li nesto konzumirati ili ne. peace out!

apr 2012.

#9
u nekim slucajevima jest' bespotrebno, ali autor moze naknadno da izmeni svoj post pa u tom slucaju moz' da bude nesporazuma raznih... nadam se da kontas sta ocu kazati
DJFlyHighLEGENDA

apr 2012.

#10
jedino ako mislis ako ja napisem malo veci post pa ti izdvojis dio samo i to prokomentiras kao sta si ti napisao, onda kuzim :)
naturaPOZNAVALAC

apr 2012.

#11
da utice na testosteron moze samo pozitivno, oslanjajuci se na jedan licni primer naravno moj muz je konzument dugo godina i jel mi prisao preblizu, ja zatrudnim, haha dok mojoj doktorki nije jasno kako imam sve znakove blago ubrzane stitnjace (hipertireoze), a sa stitnjacom je sve ok negde sam citala da utice i na stitnjacu i na neke ostale organe endokrinog sistema edit: ali na hormone utice i mnogo neke hrane i prehrambenih dodataka
Z&NZMAJ

apr 2012.

#12
Moje skromno mialjenje je da kanabinoidi utjeu na kompletan organizam, pa tako i na hormone. Ono ato je jasno kao dan, naravno onima koji se educiraju, a ne banu tu sa pitanjem koje trpa u isti koa kemiju kao ato su "exeri" i kanabis, koji je biljka i to joa ljekovita, da ako endokanabinoidni sustav u tijelu ovjeka regulira i popravlja, tako isto ima i utjecaj na hormone. Kako, u kojoj mjeri i na koji nain? Pa na to joa niti znanstvenici nemaju konkretan odgovor, a ne ja koji sam samo dokumentarce na youtubeu gledao :icon_rolleyes: Zaato sam nastupio ovako, zaato mislim da je tema glupa i zaato me nerviraju ovakva pitanja? Zato ato mi je muka od gotovana i lijen ina. Zaato bih ti ja crtao ato i kako, kad je sve ve nacrtano, samo si treba dat truda i kucat u taj prokleti apijunski google, koji SVE zna (hebea mi sve ako nebi izbacio koje su mi boje gae, kad bi ga neko pitao :icon_neutral: ) Tako se aire dezinformacije. Ja banem i pitam glupost, nae se jedan il dva pametna koji zapravo blage veze nemaju i prosipaju tu svoju pamet, pa onda dobijemo ovo stanje, kad nitko viae ne razlikuje prirodno od umjetnog :spcartmanmad:

apr 2012.

#13
hvala na odgovorima :)

apr 2012.

#14
hehe, vidi sta prvo izbaci Koje boje ga a tek odgovori, pokidao sam se

apr 2012.

#15
Ja pusim od 14god svaki dan, sad imam 24god. Moj sogor malo manje, al mrtav pijan i napusen je napravio dvoje zdrave djece, ziva istina. Jebo hormone :D To ti je sve kapitalisticka propaganda :P

apr 2012.

#16
Moje skromno misljenje je da sam se ubio od prevodjenja 15 stranica teksta kako radi endokanabinoidni sustav koji se aktivira kanabinoidima (CBD i CBN)... I taj sustav je zanemaren od strane "znanstvenika" pa su tek najnovija (prosle godine) istrazivanja dokazala da je endokanabinoidni sustav najveci "krivac" kontrole imunoloskog sustava, a svi znamo kaj je imunoloski sustav. Istina da se u tekstu govori o raku (rakovima), ali to ne zanci da se imunoloski sustav ne bori sa ostali *****rijama i bolestima u nasem tijelu. Pa tako i s hormonima i stitanjacama i sl.

mar 2013.

#17
Zacudo, nista... :rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se