LEGACY
Marihuana i hormoni
32 odgovora5,150 pregleda
the Dreamer
LEGENDA5.861 REP9%
→ Zmaj
the DreamerLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#4
Sjeam se mnogih "istra~ivanja", veinom ameri
kih koje govore da utje
e na smanjenje testosterona. Vjerujem da se radi o istra~ivanjima sa predodreenom svrhom negativne propagande. Evo ako se nekome da
itat:
http://www.ukcia.org/research/EndocrineEffects.pdf
Marijuana and Hormonal Changes
Problem je ato je od poplave informacija danas na internetu teako pronai relevantne i pouzdane
injenice.
Nisam ja
ENTUZIJASTA404 REP51%
→ Poznavalac
Nisam jaENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#5
Mozda sjemenke ubrajaju u to sve,iskreno neda mi se citat :)
al nije nemoguce,da u tom razdoblju smanjuje testosteron..
Ali isto tako se testosteron sam obnavlja.. Mislim da ne smanjuje,ali eto svasta ima :)
Iz mog kadra,fako sam napljugan,ima tema na forumu.. bajo ako zabrijem postanem dosadan :) fakaj viagru :) haha
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#8
stvarno ne razumijem citiranje kad odgovaras na post iznad ali dobro necu nikad ni shvatit jer svi to rade xD
ovo sta je micorad citao, ne vjerujem da je istina, jer koliko god korisnih informacija ima na internetu ima i onih koje su u potpunosti u krivu da dezinformiraju ljude... jedna od tih stranica je Hrvatska protiv droge - droga.hr , nadam se da da micorad nije ovdje pokusao naci neku korisnu informaciju jer sam citao sve i nemogu vjerovat kakve gluposti pisu, mozda ima malo istine, ali to je 2% nasuprot 98% lazi tako da je sve jedno veliko sra*e... pokusaj se informirati na stranicama di ljudi iznose pozitivne i negativne strane pa sam odlucis zelis li nesto konzumirati ili ne.
peace out!
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
naturaPOZNAVALAC
apr 2012.
apr 2012.#11
da utice na testosteron moze samo pozitivno, oslanjajuci se na jedan licni primer naravno
moj muz je konzument dugo godina i jel mi prisao preblizu, ja zatrudnim, haha
dok mojoj doktorki nije jasno kako imam sve znakove blago ubrzane stitnjace (hipertireoze), a sa stitnjacom je sve ok
negde sam citala da utice i na stitnjacu i na neke ostale organe endokrinog sistema
edit: ali na hormone utice i mnogo neke hrane i prehrambenih dodataka
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#12
Moje skromno mialjenje je da kanabinoidi utjeu na kompletan organizam, pa tako i na hormone. Ono ato je jasno kao dan, naravno onima koji se educiraju, a ne banu tu sa pitanjem koje trpa u isti koa kemiju kao ato su "exeri" i kanabis, koji je biljka i to joa ljekovita, da ako endokanabinoidni sustav u tijelu
ovjeka regulira i popravlja, tako isto ima i utjecaj na hormone. Kako, u kojoj mjeri i na koji nain? Pa na to joa niti znanstvenici nemaju konkretan odgovor, a ne ja koji sam samo dokumentarce na youtubeu gledao :icon_rolleyes:
Zaato sam nastupio ovako, zaato mislim da je tema glupa i zaato me nerviraju ovakva pitanja? Zato ato mi je muka od gotovana i lijen
ina. Zaato bih ti ja crtao ato i kako, kad je sve ve nacrtano, samo si treba dat truda i kucat u taj prokleti apijunski google, koji SVE zna (hebea mi sve ako nebi izbacio koje su mi boje gae, kad bi ga neko pitao :icon_neutral: ) Tako se aire dezinformacije. Ja banem i pitam glupost, nae se jedan il dva pametna koji zapravo blage veze nemaju i prosipaju tu svoju pamet, pa onda dobijemo ovo stanje, kad nitko viae ne razlikuje prirodno od umjetnog :spcartmanmad:
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#15
Ja pusim od 14god svaki dan, sad imam 24god. Moj sogor malo manje, al mrtav pijan i napusen je napravio dvoje zdrave djece, ziva istina. Jebo hormone :D
To ti je sve kapitalisticka propaganda :P
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#16
Moje skromno misljenje je da sam se ubio od prevodjenja 15 stranica teksta kako radi endokanabinoidni sustav koji se aktivira kanabinoidima (CBD i CBN)... I taj sustav je zanemaren od strane "znanstvenika" pa su tek najnovija (prosle godine) istrazivanja dokazala da je endokanabinoidni sustav najveci "krivac" kontrole imunoloskog sustava, a svi znamo kaj je imunoloski sustav.
Istina da se u tekstu govori o raku (rakovima), ali to ne zanci da se imunoloski sustav ne bori sa ostali *****rijama i bolestima u nasem tijelu. Pa tako i s hormonima i stitanjacama i sl.
25 REP50%
→ Istraživač
apr 2012.
1 / 17
apr 2012.
mar 2013.