VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQSimptomi mogućeg upada murije
LEGACY

Simptomi mogućeg upada murije

84 odgovora9,715 pregleda
SequorisISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#1
Zanima me, dal su ikome ovdje uletjeli murjaci u kuu i ako da, dal je iata upuivalo na to da bi mogli uletjet, te kako je to sve skupa izgledalo tj. dal li se imalo vremena za reagirat (tipa bacit vutru u zahod)?
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2008.

#2
90% onih koji zavrae u novinama su imali 4x600 ili takve sli ne "laboratorije GMO marihuane" sa 10-30 biljaka, mo~da malo previae pri e naokolo ili su ih jednostavno susjedi vidjeli da utrpavaju 2m3 zemlje u kuu/stan :) Malo je onih koji su pali sa 4-5 biljaka ili o njima ne piau?? :icon_mrgreen: Nemaa dosje, uzoran si graanin, student ili uredno zaposlen,pristojan prema svima i nema problema ;) :maryjane:

dec 2008.

#3
a ovima ato padaju zbog kamiona zemlje svakih dva mjeseca preporu ujem hydro:ludaci_lol: aalu na stranu ali dok sam gajio i ~ivio u cg,najapijunskiju zemlju u galaxiji frka me bilo i stalno nosit zemlju i za 1x400 a joa vea frka zavraavat od nekoga tako da se hydro vrh pokazao,ali je sunce ,sunce jedina mi je ~elja hydro na suncu da probam,to me ebe,ne znam kakvo bi bilo :bong7bp: ako ti niko ali bukvalno niko ne bude znao i ako nisi incidentan(ne mislim na cirkone u zubima) koliko god sposoban ili nesposoban bio nema aansi da padnea
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#4
ppp...ne daj boze... =) ja jedino sto sam pogresio , je to sto sam stavio pravo ime i prezime na skype.. al sam ga ubrzo i promenio...radi sigurnosti... :))))) .. (tnx za savet Red_Weed, posto sam skype stavio na profil..) .... mozda je i bila paranoja... =P a za muriju...i tu raciju... jedino sto mogu da ti kazem..i da te posavetujem...da ne prodajes to...cuvaj to za sebe i cuti... :))) pozz..
DžidžadžojacPOZNAVALAC

dec 2008.

#5
`ta mo~e da uputi na to ? Pa recimo [*]Gajenje na veliko [*]Gajenje radi valjanja [*]Prevelika usta
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#6
tacno tako.. =)))

dec 2008.

#7
ne treba ni nick na skype nije to baa sigurno lupi drugo ime ako niata,ja niata od toga ne volim baa:angry015:
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#8
ja voim.. :) ....
TarkiPOZNAVALAC

dec 2008.

#9
sve je 5 dok ne radis s time i dok uz ganju nemas 3 gana, 2 bombe, 4 puske, vagicu i 20g bijelog :D
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2008.

#10
Simptomi upada policije u stan su slijedei: - Bol u koljenima - Prljav vea - Neuredna soba - aavi tabani Ukoliko vam se manifestiraju svi ovi simptomi budeti sigurni da vam je policija na tragu
DžidžadžojacPOZNAVALAC

dec 2008.

#11
-smrad iz usta

dec 2008.

#12
i cijeenje braon tekuine iz anusa tokom dzoginga e tu ti je kraj

dec 2008.

#13
lol

dec 2008.

#14
ali bol u koljenima brate nasmejao si me za medalju.
hirnISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#15
:pat:hhhhhhhhhhhhhh e brate menise svidja ova "cadjavi tabani" lolchina
DžidžadžojacPOZNAVALAC

dec 2008.

#16
evo, nariaao sam se, i pogledao post opet, izvrnuo sam se

dec 2008.

#17
post za medalje...hehehehhe
ROXPOZNAVALAC

dec 2008.

#18
Mene zanima kako uspiju nac jednu-dve biljke ljudima, kao onome sto je donio 2 godine zatvora zbog toga.
3ananasa2ENTUZIJASTA

dec 2008.

#19
brbljaju previae eto kako...
schISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#20
kad murija bane na vrata, ti im fino zatvoria vrata pred nosom, zaklju aa, bacia sve u akoljku, apsolutno sve, i onda ih pustia ak imaju nalog. ja se nisam snaaao u datome momentu i zato sam najebo
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2008.

#21
Pa jel nebi bilo pametnije prvo pitati imaju li nalog jer ako imaju onda e razvalit vrata i onda e ko zna joa kakve optu~be si na vrat navu

dec 2008.

#22
Izvadis bodljikavu kiturinu i poletis na mjesec sa njom.

dec 2008.

#23
ako nije tajna po kom osnovu su ti uali u stan ?
SequorisISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#24
pa nemojte me zezat da ti murija zvoni na vrata kad ti idu u pretres stana? i ato se desi ako i imaju nalog a ti im ne otvaraa ve se pravia kao da nema nikog doma? zvone dok se netko ne pojavi? To bi bio te~i lol

dec 2008.

#25
ih koliko puta im nisam otvorio ne jer sam doma sadio ve me mrzi da skrnavim mozak svoj sa njihovom pri om dva puta sam ih sreo ispred vrata i pitaju ~ivi li tu pero ma~i ma nema njega ove ve godinama u ju~noafri koj republici je :ninja:

dec 2008.

#26
sch@, malo ko se tad snae.
schISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#27
imali su nalog i neko im je reko da e se kod mene uvijek neato na jer sam kao konstantni potroaa . nisam prodavo niata, al na osnovu ne ijeg iskaza su mi uletili sa spikom kao - mi smo za djecu - i hop -zna ka
DžidžadžojacPOZNAVALAC

dec 2008.

#28
za djecu ata ? ove e masa ljudi ovde skroz nerazumno pri a.
SequorisISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#29
ek, dakle zaklju ak je da murija nikad ne ulee nasilno tj. provaljuje u stan, ak niti sa nalogom? Pa vi koji ste otvorili muriji ste onda stvarno poseban grow...
FlegyPOZNAVALAC

dec 2008.

#30
murja jedino nasilno ulazi u stan ako imas jos puske i opasnog streljiva i jos kojeg kolegu uz to da drzi bombu :) a ovak jednostavno pokuca pokaze nalog i udu ko ljudi a ak ti razvale vrata onda moraju i stetu platiti mada je drzava u krizi onda sigurno to nece raditi :) i kada rade pretres napomenes im da oces sve kako je bilo da ne razbacuju i sam ides za njima da nesta ne ukradu i problem rijesen :maryjane:
pecko88ENTUZIJASTA

dec 2008.

#31
[bez sadržaja]
schISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#32
ma ajde ako ukradu, al ako apdmetnu dok svjedoci ne gledaju to je ve problemos

dec 2008.

#33
Zato svjedoke izaberea sam da pa~ljivo pratu sitvaciju.I naravno,nedaj bo~e nikomu da ga to snae,ateta ljudi a nikomu naudili.A patu i biljke:prof10:
vrtlarENTUZIJASTA

dec 2008.

#34
da bi ti napravili pretres moraju ti sa sobom dovesti josh jednog tvog susjeda kao svjedoka... ako ga ne isfuraju nije legalan pretres... (kolko sam ja upucnen u ovu materiju, ali 95% sam siguran u ovo)

dec 2008.

#35
Moraju biti najmanje 2...100%

jan 2009.

#36
Ovo je najispravnije sto moze da se uradi i naravno ne odgovaras im na bilo kakva pitanja bez advokata. I upravu je covek ako se to desi malo ko ispravno postupi. Ja se zajebo ali naucio:watchplant:
LedoENTUZIJASTA

jan 2009.

#37
Ovaj dio mozes komotno ma ku o rep okait. Nemoraju oni nista vratit kako je bilo, kolegi su auto na granici rastavili tapacirunge, pregledali ono nema nista. I ti onda brate ajde sla~i sam. Jdino bi morali platit steru da su, napravili neka fizi ka oate enja. Znai slomili nesta, razbili i slicne pi*darije. Isto tako nece nikad provaljivat vrata, jer se i to mora zatrazit od suca da stavi u nalog. To se radi kod okorljelih kriminalaca, il vec odavno poznatih dilera. Ako vec otvorite vrata, reko je gore Greenpower1, moraju bit 2svjedoka to je tocno. U pravilu vi zovete susjeda, prijatelja i sl. A kucu vam mogu pretres i ako vi niste kod kuce, nego ih recimo vasi roditelji puste naravno ako kuca glasi na njih.
FlegyPOZNAVALAC

jan 2009.

#38
ej ljudi danas su mis usjeda pretresla murja (moji su bili ko svjedoci) i jos dosta ovih mojih iz kvarta je pretreseno danas i vec ih je dosta u pritvoru zbog toga...a ja sam next naj vjerovatnije... oce mi ko pomoc da popusim sve sta imam da ne bacam hehe :) :tovarenje_banana: p.s: neznam jeste vi ali meni danas stigla kapa djeda bozicnjaka iz nirvane :D

jan 2009.

#39
e ljudi a zasto da se ne gaji radi valjanja?

jan 2009.

#40
zato ato te banuju sa vutra orga:icon_eek:
dominoENTUZIJASTA

jan 2009.

#41
po kratkom postupku! :respect:

feb 2009.

#42
Uvjek veruj u svom instinktu za te stvari ako imas paranoju ondak skloni gandju na stranu i budi oprezan,nikad se nezna

feb 2009.

#43
Najbolje je imat svog drota u kuci... I love my mum xD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se