LEGACY
Oprasena maja
39 odgovora3,544 pregleda
Yo GrouJ
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
Yo GrouJPOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#1
Pozdrav puno sam citao ali na ova pitanja nisam nasao odgovor
-Ako je biljka oprasena i ima semenki i odradi se grow do kraja kad se povade semenke i ono malo sto ostane travice jel valja? Dali tresne?
-Kako iskoristiti oprasenu biljozu? Osim menki :skot::
Stipe
ZMAJ157.066 REP
The Man From Utopia
POZNAVALAC779 REP20%
→ Ambasador
The Man From UtopiaPOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#3
A ako biljoza puca jako, 'menke sa
uvaa za prolee ;)
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#4
neki kazu da je oprasena slabija, mozda, davno nisam imao takvu situaciju, jedino sto imas manje da motas; nista strasno, mislim jeste ali... :)
Yo GrouJ
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
Yo GrouJPOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#5
A cemu je razlika u oprasenom semenu i ne oprasenom? Oprasena isto tako izraste, isto je high feeling, isto rodi kao i ne oprasena?
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#6
Pa nije opraaeno sjeme, opraaena je biljka. Kako mislia ne opraaeno sjeme, pa svako sjeme dolazi na svijet opraaivanjem. Isto ko ato se djeca raaju "praaenjem"
Yo GrouJ
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
Yo GrouJPOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#7
Strasno neka skanija je bila u pitanju hahaha :bocni:: ma mislim oprasena biljka i ne oprasena biljka cemu je razlika u dobijenom semenu
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#8
Neopraaena biljka ne daje sjemenke, samo cvijet. Sjemenka je plod, kao ato je kod
ovijeka dijete plod, ku~ia?
Malo osnove funkcioniranja biljnog svijeta prou
i, viae manje ni nema razlike sa na
inom funkcioniranja ljudskog svijeta.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#9
lol
oprasena biljka ima seme, neoprasena biljka nema seme; ili ima po koje jer se desi da sama od sebe isprducka po koju (zasto sam ovo dodao:upiii:
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
wuvuzelaAMBASADOR
sep 2016.
sep 2016.#10
@Yo GrouJ
Moze biti musko ili zensko
Ako ces ih zabosti vidjeces razliku
Ako ne,nema onda razlike
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#11
ne isprducka nego joj u jednom trenutku narastu muski cvijetovi i onda oprasi sama sebe(svoje zenske cvijetove). Znaci, opet je oprasena.
Ne moze se desiti sjeme ako se nesto ne prasi. Nece se oprasit po duhu svetom :D
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#12
to, ali nisam hteo da komplikujem i isparanoisem drugara, a i kolicina semena u tom slucaju je zanemarljiva, 10ak po biljci, bar u mom slucaju.
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#14
kada se biljka oprasi cvjet se pretvara u sjeme(u cvijetu) i gubis veliki dio pusljivog materijala osim toga velika kolicina energije se trosi na stvaranje sjemena umjesto da stvara veci cvijet
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
Mobi Dik
POZNAVALAC811 REP23%
→ Ambasador
Mobi DikPOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#18
Proale godine meni je na outu opraaena biljka.
Dugo nisam iaao na sajt i u meuvremenu jedna muaka je procvetala i opraaila curu.
Nisam puaa
, pravim ulje za le
enje i od te opraaene imao sam za dve treine manje ulja u odnosu na grama~u osuaenih hedova od neopraaenih biljaka, ali sam imao
stotinama sazrelih semenki i ove godine sam posadio te semenke i nisu se baa dobro pokazale i sve sam ih po
upao.
Ulje je bilo veoma dobro, baa je udaralo...
Evo slike opraaene cure...
Purepleasure4life
POZNAVALAC1.018 REP46%
→ Ambasador
Purepleasure4lifePOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#19
Moj prvi grow pa malo zajebo,malo ljenost sa neznanjem, u zemlju stavio rano aprila,posadijo njih 10, od toga 2 muakadina,taman
eko da sve opraai i tek onda ga secko van, posaeni u vrtu preatijan sa stajskim gnojivom, tek sam 14 dana nazad pognojijo 2 puta sa cvetalom duplom dozom po prvi put. Od njih 7 bilja mislim da su 2 hermija koje sam pustijo jer su ionako sve izjebane i pune dece. Od njih
u pravit ulje i za sestru i zeta ostavit malo da puake. Evo da objavim slike pa da mi date pokoji savjet,ina
e sam iz slo i to je moj prvi puta da sam na bilokojem forumu pa zato molim za malo razumevanja,thnx i puno pozdrava svima.....aja...ta forum je bogovski hehe
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#20
Vi u SLO bar imate di kupiti fem. sjeme bez panike. I onda nema opraaivanja, bude viae ulja koje je potentnije i djelotvornije ;)
Purepleasure4life
POZNAVALAC1.018 REP46%
→ Ambasador
Purepleasure4lifePOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#21
Moj prvi grow pa malo zajebo,malo ljenost sa neznanjem, u zemlju stavio rano aprila,posadijo njih 10, od toga 2 muakadina,taman
eko da sve opraai i tek onda ga secko van, posaeni u vrtu preatijan sa stajskim gnojivom, tek sam 14 dana nazad pognojijo 2 puta sa cvetalom duplom dozom po prvi put. Od njih 7 bilja mislim da su 2 hermija koje sam pustijo jer su ionako sve izjebane i pune dece. Od njih
u pravit ulje i za sestru i zeta ostavit malo da puake. Evo da objavim slike pa da mi date pokoji savjet,ina
e sam iz slo i to je moj prvi puta da sam na bilokojem forumu pa zato molim za malo razumevanja,thnx i puno pozdrava svima.....aja...ta forum je bogovski hehe
fortunato
AMBASADOR1.795 REP8%
→ Legenda
fortunatoAMBASADOR
sep 2016.
sep 2016.#22
kak sam sku~il thread brija je o ravnopravnosti biljaka; sjeme bu ti nekaj rodilo, ono dobiveno opraaivanjem, al odi na amazonke zato kaj je cica najvea :); aj
Purepleasure4life
POZNAVALAC1.018 REP46%
→ Ambasador
Purepleasure4life
POZNAVALAC1.018 REP46%
→ Ambasador
Purepleasure4lifePOZNAVALAC
sep 2016.
sep 2016.#24
Aaaaaaaa evo uklopila mi lampa,sad sam uateko\kapiro\uklopio ata je amazonka, pa ata bi drugo bilo, ~ensko,mlado,lepo,divje,aumsko,mirialjavo,jako,odporno itd hahahahahahha
sep 2016.
1 / 24
sep 2016.
sep 2016.