VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQOprasena maja
LEGACY

Oprasena maja

39 odgovora3,544 pregleda
Yo GrouJPOZNAVALAC

sep 2016.

#1
Pozdrav puno sam citao ali na ova pitanja nisam nasao odgovor -Ako je biljka oprasena i ima semenki i odradi se grow do kraja kad se povade semenke i ono malo sto ostane travice jel valja? Dali tresne? -Kako iskoristiti oprasenu biljozu? Osim menki :skot::
StipeZMAJ

sep 2016.

#2
povadis menke i konzumiras biljku kao i inace. naravno da tresne

sep 2016.

#3
A ako biljoza puca jako, 'menke sa uvaa za prolee ;)

sep 2016.

#4
neki kazu da je oprasena slabija, mozda, davno nisam imao takvu situaciju, jedino sto imas manje da motas; nista strasno, mislim jeste ali... :)
Yo GrouJPOZNAVALAC

sep 2016.

#5
A cemu je razlika u oprasenom semenu i ne oprasenom? Oprasena isto tako izraste, isto je high feeling, isto rodi kao i ne oprasena?

sep 2016.

#6
Pa nije opraaeno sjeme, opraaena je biljka. Kako mislia ne opraaeno sjeme, pa svako sjeme dolazi na svijet opraaivanjem. Isto ko ato se djeca raaju "praaenjem"
Yo GrouJPOZNAVALAC

sep 2016.

#7
Strasno neka skanija je bila u pitanju hahaha :bocni:: ma mislim oprasena biljka i ne oprasena biljka cemu je razlika u dobijenom semenu

sep 2016.

#8
Neopraaena biljka ne daje sjemenke, samo cvijet. Sjemenka je plod, kao ato je kod ovijeka dijete plod, ku~ia? Malo osnove funkcioniranja biljnog svijeta prou i, viae manje ni nema razlike sa na inom funkcioniranja ljudskog svijeta.

sep 2016.

#9
lol oprasena biljka ima seme, neoprasena biljka nema seme; ili ima po koje jer se desi da sama od sebe isprducka po koju (zasto sam ovo dodao:upiii:
wuvuzelaAMBASADOR

sep 2016.

#10
@Yo GrouJ Moze biti musko ili zensko Ako ces ih zabosti vidjeces razliku Ako ne,nema onda razlike
StipeZMAJ

sep 2016.

#11
ne isprducka nego joj u jednom trenutku narastu muski cvijetovi i onda oprasi sama sebe(svoje zenske cvijetove). Znaci, opet je oprasena. Ne moze se desiti sjeme ako se nesto ne prasi. Nece se oprasit po duhu svetom :D

sep 2016.

#12
to, ali nisam hteo da komplikujem i isparanoisem drugara, a i kolicina semena u tom slucaju je zanemarljiva, 10ak po biljci, bar u mom slucaju.
L0oDZMAJ

sep 2016.

#13
Hehe :) :vozdra::popcorn:: plod je cudo:ajnstajn:

sep 2016.

#14
kada se biljka oprasi cvjet se pretvara u sjeme(u cvijetu) i gubis veliki dio pusljivog materijala osim toga velika kolicina energije se trosi na stvaranje sjemena umjesto da stvara veci cvijet
wuvuzelaAMBASADOR

sep 2016.

#15
Treba temu u sticky prebaciti :ljubav:
napalmLEGENDA

sep 2016.

#17
KVHo9WHrI38 :)
Mobi DikPOZNAVALAC

sep 2016.

#18
Proale godine meni je na outu opraaena biljka. Dugo nisam iaao na sajt i u meuvremenu jedna muaka je procvetala i opraaila curu. Nisam puaa , pravim ulje za le enje i od te opraaene imao sam za dve treine manje ulja u odnosu na grama~u osuaenih hedova od neopraaenih biljaka, ali sam imao stotinama sazrelih semenki i ove godine sam posadio te semenke i nisu se baa dobro pokazale i sve sam ih po upao. Ulje je bilo veoma dobro, baa je udaralo... Evo slike opraaene cure...

sep 2016.

#19
Moj prvi grow pa malo zajebo,malo ljenost sa neznanjem, u zemlju stavio rano aprila,posadijo njih 10, od toga 2 muakadina,taman eko da sve opraai i tek onda ga secko van, posaeni u vrtu preatijan sa stajskim gnojivom, tek sam 14 dana nazad pognojijo 2 puta sa cvetalom duplom dozom po prvi put. Od njih 7 bilja mislim da su 2 hermija koje sam pustijo jer su ionako sve izjebane i pune dece. Od njih u pravit ulje i za sestru i zeta ostavit malo da puake. Evo da objavim slike pa da mi date pokoji savjet,ina e sam iz slo i to je moj prvi puta da sam na bilokojem forumu pa zato molim za malo razumevanja,thnx i puno pozdrava svima.....aja...ta forum je bogovski hehe

sep 2016.

#20
Vi u SLO bar imate di kupiti fem. sjeme bez panike. I onda nema opraaivanja, bude viae ulja koje je potentnije i djelotvornije ;)

sep 2016.

#21
Moj prvi grow pa malo zajebo,malo ljenost sa neznanjem, u zemlju stavio rano aprila,posadijo njih 10, od toga 2 muakadina,taman eko da sve opraai i tek onda ga secko van, posaeni u vrtu preatijan sa stajskim gnojivom, tek sam 14 dana nazad pognojijo 2 puta sa cvetalom duplom dozom po prvi put. Od njih 7 bilja mislim da su 2 hermija koje sam pustijo jer su ionako sve izjebane i pune dece. Od njih u pravit ulje i za sestru i zeta ostavit malo da puake. Evo da objavim slike pa da mi date pokoji savjet,ina e sam iz slo i to je moj prvi puta da sam na bilokojem forumu pa zato molim za malo razumevanja,thnx i puno pozdrava svima.....aja...ta forum je bogovski hehe
fortunatoAMBASADOR

sep 2016.

#22
kak sam sku~il thread brija je o ravnopravnosti biljaka; sjeme bu ti nekaj rodilo, ono dobiveno opraaivanjem, al odi na amazonke zato kaj je cica najvea :); aj

sep 2016.

#23
Di i sta je to " amazonke" :)

sep 2016.

#24
Aaaaaaaa evo uklopila mi lampa,sad sam uateko\kapiro\uklopio ata je amazonka, pa ata bi drugo bilo, ~ensko,mlado,lepo,divje,aumsko,mirialjavo,jako,odporno itd hahahahahahha

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se