VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQMajica s kanabisom
LEGACY

Majica s kanabisom

15 odgovora2,832 pregleda
PunxerENTUZIJASTA

mar 2010.

#1
Iskreno nisam siguran kamo da stavim ovu temu, pa u je nalijepiti ovdje. Ja imam crnu majicu na kojoj je bijeli list marihuane, niata drugo nije nacrtano (ka~em jer mi frendica ima sliku 2-paca i list sa joa nekim glupostima) pa me zanima jel istina da mi murja mo~e srati zbog toga jer mi je to nekoliko ljudi ve reklo kao da se na majici ne smiju nositi nikakva obilje~ja tipa droga, komunizam i sli ne gluposti. Ja osobno smatram da je to glupost, jer svatko bi trebao smjeti nositi ono ato ~eli dokle god to ne vrijea ostale ljude na osnovi vjere, nacionalnosti i sl. Iskreno ne znam kome smeta da nosim na majici sliku ne eg ato raste iz zemlje kao i zelje npr. Zanima me zna li itko iata o tome ili su me zajebavali
zwerovskiENTUZIJASTA

mar 2010.

#2
hahahha...ma mogu te povuc za frulu...ne mogu ti nist ;)
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#3
Nije istina, mogu ti napisat globu po pravilniku zakona ali sve zavisi kakav je drot ...ako je neki izuceni onda ce ti naplatit a vecina su glupi paaa nema straha..ali nerazumijem zasto zelis nosit takvu majcu i privlacit pozornost plavaca kad ti to nije potrebno,nije tesko povezat da onaj koji ima majcu na marihuanu takoder i ima nesto kod sebe ,pa te lijepo pretresu i eto ga:) tako ti savjetujem da ti to nije potrebno:) vazno je da pusis i da je tebi lijepo zaebi majce:)
aost100ENTUZIJASTA

mar 2010.

#4
jos na toj majici, napiai svoju adresu i od koga kupujea.
PunxerENTUZIJASTA

mar 2010.

#5
Ma znam to sam nekako i sam skonto pa ju ne nosim kada imam neato kod sebe ali ovako za po vani je ok.. Sviala mi se jbg pa sam je uzeo
BoRaiChoAMBASADOR

mar 2010.

#6
Nemam sta drugo reci osim isto sto rece Svirac Trube....

apr 2010.

#7
lol imam 4 takve maice i nosim ih nikad me nisu zaustavili drotovi a da jesu zaboli me, nikad nemam nista u sebe

apr 2010.

#8
lol imam 4 takve maice i nosim ih nikad me nisu zaustavili drotovi a da jesu zaboli me, nikad nemam nista u sebe
ajzak43ISTRAŽIVAČ

dec 2014.

#9
Imam i ja par majica sa upadljivim listom,nosao ih nema gdje nisam,cak sam u mup ulazio i nikad nista hahah

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se