VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQNaleteo na biljku
LEGACY

Naleteo na biljku

34 odgovora2,818 pregleda

sep 2012.

#1
Pozdrav svima, vec duze vreme citam ovaj forum i cini mi se kao pravo mesto da postavim jedno pitanje. Nedavno sam naisao na jednu biljku marihuane ispred jedne obicne zgrade, ocigledno da vise njih zna za to ali se ne dira. Ono sto mene interesuje jeste da li ja to mogu iskoristiti, ona jos nije za berbu i gotova, nit se ja razumem mnogo u to, ali znam da ce je neko sigurno obrati il iscupati pre mene ako je ostavim da jos raste, oseti se na cannabis, i vidi se da su izrasli mali hedici, ali koga god da sam pitao ne bi mi mogao reci dal bi to ista sljakalo kad bi osusio, pa eto pitam ovde neke pametnije i ocekujem neke odgovore, da li vredi to ubrati i susiti ? :) zamolio bi da osobe sa negativnim komentarima iskuliraju jer nije mi namera nikog da pokradem, biljka je izrasla nekoj babi ispred terase, niko ne zna kako, mene samo interesuje da li se to moze iskoristiti, dok presadjivanje ne bi radio i ne bi se sprdao sa tim stvarima jer i onako sam vec old known :)

sep 2012.

#2
https://forums.vutra.org/vanjsko-uzgajanje/9900-foto-album-galerija-%2Asa-komentarima%2A-12.html#post224471

sep 2012.

#3
A za ega bi ti to iskoristio ? Moja pretpstavka je nekako da bi ti to poduvao:icon_lol:,ali...poduvao bi i onaj koji je posadio. https://forums.vutra.org/vanjsko-uzgajanje/7428-dabog-da-mu-prisjelo.html?highlight=da+bog+da+mu+prisjelo

sep 2012.

#4
Ne diraj, moja je :dada
x-cluberPOZNAVALAC

sep 2012.

#5
Ne diraj u tue... Tako ea i ti jednom da posijea pa e neko da te sjebe...

sep 2012.

#6
onaj ko je posadio nije trebao da je posadi metar od ulaza u zgradu, a za biljku zna vec par njih samo koje ja poznajem, tkd ce to svakako nestati od necije ruke, verovatno od nekog klinca debila koji ce je na kraju baciti u djubre jer nece od nje nista napraviti...

sep 2012.

#7
a da ta baba-pod chijim balkonom je biljka-nem asluchajnona istom tom balkonu-kakvu papigu ili kanarinca?? ( ako je papiga-pazi da te ne vidi-mogla bi te izdrukat babi ....)
bud_manENTUZIJASTA

sep 2012.

#8
potrudi se sam...tudji trud zajebat nije dobra karma ;)

sep 2012.

#9
Prodajem Ford Eskort, '82 godiste, ekstra ocuvan - baba ga vozila! Sta da radim sa indijskom konopljom, raste mi pred ulazom u zgradu, baba svojom rukom posadila! Gdje god okrenes, sve neke babe :)

sep 2012.

#10
a chuj...danashnje babe su nekadashnji hipici.. sorry na offtopichkaranju..ali morala sam..znam i ja takve babe.
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#11
ja kad setam dukca nalecem na to smece od industrije na tone tako da obidi to nemoj da te vide i prijave zbog smeca tesko ces ti naleteti na brend to se skriva dugo vremena
Ivana_zgPOZNAVALAC

sep 2012.

#12
Meni se ini da si ti ve ionako odlu io ato ea u initi sa tom babinom konopljom, bez obzira ato ti ljudi ovdje rekli i savjetovali, kaj ne?
SulundarAMBASADOR

sep 2012.

#13
ili je hrana od ptica,ili je bacena semenka kroz prozor tokom rolanja. Uopste ne mora da znaci da ce biti losa.Jedino je sigurno da na tom mestu nece sazreti.Ako je samonikla krajputasica svako ima pravo da je ubere bez grize savesti. Verujem da ces dobiti savet i blagoslov i drugih clanova ako se iscimas po fotku:)

sep 2012.

#14
hahhahha...samo daj slikicu...ovdje ima opasnih ovisnika o mari pornu. ovo vec podsjechai na perfidne pedofilske metode ..Kao ; ma sve che biti ok, samo ti meni slikicu daj..ma evo i cokoladu cu ti dat ...i babinu konoplju...samo daj slikicu.. sorry..opet offto*****ram..ali to inzistiranje na slikama...hehhehhehene i kad nema potrebe. sulundar-to nije ishlo tebe..to je vec uopchena i uobichajena pojava na forumu..
SulundarAMBASADOR

sep 2012.

#15
brate,sad si me ofirao. lol

sep 2012.

#16
ma meni je ovo stvarno smjeano...kakve veze imaa ti sa tom biljkom:),...ako je ostavim da joa raste,hihi
mega monkPOZNAVALAC

sep 2012.

#17
Ako si naletio na ne iju biljku NE DIRAJ... meni je neki da ne ka~em ata je ia upao aampionku 2metara,topirana,gusta razgranata, hedovina u pelenama....doe mi da pla em...Krenuo sam zalijat i pognojit i malo o istit korov a kad ono samo rupa u zemlji..ia upao neko ko je slu ano naaao...e pa da je barem pri ekao da se hedovi popune dokraja a neee mora uzet jer je on to naaao a ne misli da je netko mo~da tu biljku odgajao od pelena i da eka pravo vrijeme za berbu...Trebala je berbica biti oko 15.9 bilo bi 6-7 tjedana cvijetanja a sad imam samo rupu u zemlji jer je netko neletio na biljku i prisvojio je..pla em sad jer je tu bilo najmanje pola kile...................... zato NE DIRAJ ako naea negdje biljku jer je sigurno ne ija ,,pa nije nama izrasla...
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#18
vidite da lika ni nema vise bacio buvu cao koliko sam ja trebao otvoriti tema nasao sam nesto

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se