VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQKonzumiranje
LEGACY

Konzumiranje

24 odgovora2,326 pregleda
IveYyyISTRAŽIVAČ

nov 2015.

#1
Pozz ljudi, Imam neki problem, tj. Ne znam dali je problem. Poceo sam pusiti travu prije dvije godine, gotovo od tada pusim svaki dan, mozda ako nisam 1 dan zapalio ako je bila susa tu i tamo, ali sada... Ja bi popusio koliko god imam, znam palit jedan za drugim top ja i frend, bas koljacina bude, i samo se vozimo lagano s autom, zezamo, i pusimo. Prije sam stalno izlazio vani, pio i svasta, a zadnjih godinu dana mi je to sve klosarski i brijacki, ne izlazi mi se subotom vani, i naj gore mi je kad sam nakuren i vidim neke pijane budale bas mi se gade i odvratni su mi. Ja sad ne znam jeli to normalno, msm, jel to sad bas veliki problem ako svaki dan popusim 2-3 grama? Jel normalno da kad me god neko pozove subotom van da ja nikad ne zelim ici?

nov 2015.

#2
Mislim da se razbacujea s tim koli inama al tko sam ja da ti sudim:)
H2O888LEGENDA

nov 2015.

#3
ne dimi subotom i podi van,i ja mislim da je puno 2,3g,al ko sam i ja da ti sudim,kad sam i ja zna podimit toliko,al ne svaki dan;)
wuvuzelaAMBASADOR

nov 2015.

#4
mislim da je rjesenje problema da izlazis nekim drugim danom

nov 2015.

#5
Ja dimim svaki dan viae od tri grama i odli no funkcioniaem na svim poljima...mislim, ja odavno ve ne izlazim tipa noni izlasci subotom i tako to, viae kavica uz novine, predve ernje aetnje, poneka spontana pijanka...Ne znam koliko imaa godina, ali vidim sebe pre jedno 10 godina...opusti se, to je proces odrastanja i po inju ti prijati stvari koje ti nekada nisu ni bile simpati ne. Opusti se i radi ono u emu u~ivaa...proie i ta faza, a eka te joa hiljadu i jedna. ;)
wuvuzelaAMBASADOR

nov 2015.

#6
na primjer kad ti zena je ljuta a ti pijes neki madjarski porter iz Pecuha,jedes Smoki i citas Vutra.org i pripremas low budget put do nekog od evropskih gradova za neku od slijedecih subota ... svakako i dalje preporucam da ne izlazis vani subotom

nov 2015.

#7
nije normalno :D jbt. nemoj odjebat cjelu ekipu ozbiljno ... izadji kad te zovu, inace prestat ce te zvat .. napravi pauzu par dana pa zapali ... ima da te smiley9934 aj uzivaj drug
BladerZMAJ

nov 2015.

#8
Radi ata ti doe, nemoj se forsirat i pokuaaj biti svjesan dok puaia. :smoke:

nov 2015.

#9
sto manje puse tj sto manje stavljas u rizlu vise ces biti napusen i obrnuto, veruj mi, pricam iz iskustva, radio sam i hash i nije me pucalo al nisam znao tad sta je hashih :D xxxexexe edit. nije normalno to sto radis ali ko sam ja da ti sudim, samo BOG moze da ti sudi sto bi reko Tupak Amaru Shakur :) poz vidoje

nov 2015.

#10
he he, ja provalio novu foru, na stranu to sto ne izlazim SUBOTOM :lol: (koja vam je to fora? elem, kad me mrzi da kuvam, u rane popodnevne casove smotam joint i polako peske u grad, tamo vamo, neka picerija ili pljeska, karadjokina... pa onda u neki kafe... mada imam problem, najebacu jednog dana, mLogo mi se razveze jezik pa pricam sa nepoznatim ljudima :D
IveYyyISTRAŽIVAČ

nov 2015.

#11
Kad bi samo jednu subotu svi koji piju vani otisli malo pusit i dosli u nas svijet, ustedilo bi se para, policija bi imala manje posla, i bilo bi puno mirnije, ali ne, njima je lijepo opit se i biti pijan i povracat, a jbg tako je to
DvolicniLEGENDA

jan 2016.

#12
kog je briga za vas (njih) kad je zabava kod nas!

jan 2016.

#13
A ono generalno razbacivanje..puno je dva tri g... i to nema veze s izlascima van LOL :) Ak ti se neda nejdes lol...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se