LEGACY
Konzumiranje
24 odgovora2,326 pregleda
IveYyy
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
IveYyyISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#1
Pozz ljudi,
Imam neki problem, tj. Ne znam dali je problem. Poceo sam pusiti travu prije dvije godine, gotovo od tada pusim svaki dan, mozda ako nisam 1 dan zapalio ako je bila susa tu i tamo, ali sada... Ja bi popusio koliko god imam, znam palit jedan za drugim top ja i frend, bas koljacina bude, i samo se vozimo lagano s autom, zezamo, i pusimo. Prije sam stalno izlazio vani, pio i svasta, a zadnjih godinu dana mi je to sve klosarski i brijacki, ne izlazi mi se subotom vani, i naj gore mi je kad sam nakuren i vidim neke pijane budale bas mi se gade i odvratni su mi. Ja sad ne znam jeli to normalno, msm, jel to sad bas veliki problem ako svaki dan popusim 2-3 grama? Jel normalno da kad me god neko pozove subotom van da ja nikad ne zelim ici?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#2
Mislim da se razbacujea s tim koli
inama al tko sam ja da ti sudim:)
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
H2O888LEGENDA
nov 2015.
nov 2015.#3
ne dimi subotom i podi van,i ja mislim da je puno 2,3g,al ko sam i ja da ti sudim,kad sam i ja zna podimit toliko,al ne svaki dan;)
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#5
Ja dimim svaki dan viae od tri grama i odli
no funkcioniaem na svim poljima...mislim, ja odavno ve ne izlazim tipa noni izlasci subotom i tako to, viae kavica uz novine, predve
ernje aetnje, poneka spontana pijanka...Ne znam koliko imaa godina, ali vidim sebe pre jedno 10 godina...opusti se, to je proces odrastanja i po
inju ti prijati stvari koje ti nekada nisu ni bile simpati
ne. Opusti se i radi ono u
emu u~ivaa...proie i ta faza, a
eka te joa hiljadu i jedna. ;)
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
wuvuzelaAMBASADOR
nov 2015.
nov 2015.#6
na primjer kad ti zena je ljuta a ti pijes neki madjarski porter iz Pecuha,jedes Smoki i citas Vutra.org i pripremas low budget put do nekog od evropskih gradova za neku od slijedecih subota ...
svakako i dalje preporucam da ne izlazis vani subotom
420...420...420
AMBASADOR3.484 REP57%
→ Legenda
420...420...420AMBASADOR
nov 2015.
nov 2015.#7
nije normalno :D jbt. nemoj odjebat cjelu ekipu ozbiljno ... izadji kad te zovu, inace prestat ce te zvat .. napravi pauzu par dana pa zapali ... ima da te smiley9934 aj uzivaj drug
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#8
Radi ata ti doe, nemoj se forsirat i pokuaaj biti svjesan dok puaia. :smoke:
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#9
sto manje puse tj sto manje stavljas u rizlu vise ces biti napusen i obrnuto, veruj mi, pricam iz iskustva, radio sam i hash i nije me pucalo al nisam znao tad sta je hashih :D xxxexexe
edit. nije normalno to sto radis ali ko sam ja da ti sudim, samo BOG moze da ti sudi sto bi
reko Tupak Amaru Shakur :)
poz vidoje
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#10
he he, ja provalio novu foru, na stranu to sto ne izlazim SUBOTOM :lol: (koja vam je to fora?
elem,
kad me mrzi da kuvam, u rane popodnevne casove smotam joint i polako peske u grad, tamo vamo, neka picerija ili pljeska, karadjokina... pa onda u neki kafe...
mada imam problem, najebacu jednog dana, mLogo mi se razveze jezik pa pricam sa nepoznatim ljudima :D
IveYyy
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
IveYyyISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#11
Kad bi samo jednu subotu svi koji piju vani otisli malo pusit i dosli u nas svijet, ustedilo bi se para, policija bi imala manje posla, i bilo bi puno mirnije, ali ne, njima je lijepo opit se i biti pijan i povracat, a jbg tako je to
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
nov 2015.
1 / 13
nov 2015.
jan 2016.