LEGACY
Marihuana i terapija
14 odgovora1,511 pregleda
420mare
POZNAVALAC1.157 REP62%
→ Ambasador
420marePOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#1
Pozdrav drugari, zanima me da li smem da duvam ukoliko uzimam neku terapiju, odnosno uz lekove zato sto trebam da pijem lekove 2 puta dnevno za dorucak i veceru pa sada ne znam da li smem da duvam ili je situacija ista kao i sa alkoholom? Hvala unapred :wave:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#2
sa nekim moze, sa nekim ne.
tema je za med ili upotrebu, a mislim i da ima slicna tema negde.
420mare
POZNAVALAC1.157 REP62%
→ Ambasador
420marePOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#3
U pitanju su lekovi za regulisanje insulina dok ne dodjem do odredjene telesne tezine, a na internetu sam citao da marihuana takodje pomaze u ovom slucaju oko insulina, da se razumemo radio sam test sa glukozom i nemam dijabetes vec zbog gojaznosti sam dobio ovaj problem i malo mi je falilo do dijabetesa medjutim promenio sam ishranu i smrsao oko 17 kg za 2 meseca i ostalo mi je jos oko 8kg.
420mare
POZNAVALAC1.157 REP62%
→ Ambasador
420marePOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#4
Doktor odnosno endokrinolog mi je rekao da kada se spustim na oko 90kg bicu potpuno zdrav, trenutno sam na oko 98kg
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#5
Ne znam jel vutra smeta sa tim lijekovima. Ali.. uspio si smrsati 17 kg za par mjeseci:clap::ostalo ti je jos malo do te carobne granice, i sto bi se sad zayebavao i rizikovao, i uopste razmisljao o tome¿
Iskuliraj i vutru i sve ostalo, fokus na cilj (90kg) i guraj do kraja.
Imas se kad napusavati kralju, prvo zdravlje, pa onda uzitak;)
Za to vrijeme taman proucis forum, i kad muke prodju zapalis svoje najsladje...
420mare
POZNAVALAC1.157 REP62%
→ Ambasador
420marePOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#6
Hvala puno, poslusacu tvoj savet tesko je ali sta cu:confused:
Vasica
LEGENDA7.132 REP21%
→ Zmaj
VasicaLEGENDA
jan 2025.
jan 2025.#7
Drugari imam jedno pitanje. Drugarica mi ima neko autoimuno oboljenje, ne znam sad napamet tacan naziv, i dobila je preporuku da koristi ulje i znajuci mene da se ja borim sa Ms pomocu ulja pitala me za savet.
Od zvanice terapije pije lek Epica koliko sam shvatio to je za depresiju i neuropatske bolove. Da li uz njega sme da koristi ulje?
Johnny666
AMBASADOR2.535 REP30%
→ Legenda
Johnny666AMBASADOR
jan 2025.
jan 2025.#8
Ako mislis na ovaj lijek https://mediately.co/rs/drugs/KTm13OBOQtHrhQCcu7kqsjpefh5/epica-50mg-kapsula-tvrda. Ne ni trebalo biti problema. To je pregabalin, ulje moze jedino da pogorsa nuspojave kao sto su vrtoglavica i pospanost ako ih ima.
jul 2020.
1 / 8
jul 2020.
jan 2025.