LEGACY
Berba - Sjemenke
16 odgovora4,512 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#1
Imam indoor par biljki od kojih je jedna dobrih gena i vrlo masna. ostale nisu vrijedne spomena. Muakih je bilo ali sam ih posjeko prije gotovo mjesec dana.
Meutim sad se na mojoj najljepsoj javljaju sjemenke. ocito je oprasena.
Moje pitanje je - dal da sje
em biljku sad i sprije
im javljanje jos sjemenja ili da je pustim da raste jos tjedan dva.
inace biljka je gotovo pa spremna za berbu.
Njegovo viso
anstvo od smotke.
Car Shishtosmoto.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#2
A sad kak je je ostavi ju dok ne bude gotova i poberi ju u pravo vrijeme, ako nije jako opraaena vjerojatno e biti sasvim pristojan dim
9 REP18%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#3
Jao. Ali sve vise sjemenja ispada iz toga. berba je skoro ako vec i nije. jao. jao sta da radim. imam ja zaliha tako da mi nije zurba ali ona se u roku 3 dana pretvorila u sjemenjaru. to mi je katastrofa. ja racuno na sensi.
Eto vise uopce neznam sta da radim.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
okt 2008.
okt 2008.#4
ne prave se sjemenke za tri dana
odavno je to po
elo da se razvija
bie ti malo slabija
a ispadaju zato ato su zrele
uvaj sjeme,ako ti se svia
27 REP54%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#5
Dali je vrijeme za berbu
Nije oprasena
http://zaslike.com/viewer.php?file=a2woexmlgwv5ea7wb1m.jpg
http://zaslike.com/files/44uwx6t2hgobf57mga34.jpg
http://zaslike.com/files/vxh0mf0c3xfvil4vy6m.jpg
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#6
pa jel ti vidis nesto na tim fotkama, nema svrhe stavljati tako mutne fotke, probaj to malo fokusirati, stani dalje ako nemas macro mod
okt 2008.
1 / 9
okt 2008.
sep 2013.