VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQBerba - Sjemenke
LEGACY

Berba - Sjemenke

16 odgovora4,512 pregleda
#1
Imam indoor par biljki od kojih je jedna dobrih gena i vrlo masna. ostale nisu vrijedne spomena. Muakih je bilo ali sam ih posjeko prije gotovo mjesec dana. Meutim sad se na mojoj najljepsoj javljaju sjemenke. ocito je oprasena. Moje pitanje je - dal da sje em biljku sad i sprije im javljanje jos sjemenja ili da je pustim da raste jos tjedan dva. inace biljka je gotovo pa spremna za berbu. Njegovo viso anstvo od smotke. Car Shishtosmoto.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#2
A sad kak je je ostavi ju dok ne bude gotova i poberi ju u pravo vrijeme, ako nije jako opraaena vjerojatno e biti sasvim pristojan dim
#3
Jao. Ali sve vise sjemenja ispada iz toga. berba je skoro ako vec i nije. jao. jao sta da radim. imam ja zaliha tako da mi nije zurba ali ona se u roku 3 dana pretvorila u sjemenjaru. to mi je katastrofa. ja racuno na sensi. Eto vise uopce neznam sta da radim.

okt 2008.

#4
ne prave se sjemenke za tri dana odavno je to po elo da se razvija bie ti malo slabija a ispadaju zato ato su zrele uvaj sjeme,ako ti se svia

sep 2013.

#5
Dali je vrijeme za berbu Nije oprasena http://zaslike.com/viewer.php?file=a2woexmlgwv5ea7wb1m.jpg http://zaslike.com/files/44uwx6t2hgobf57mga34.jpg http://zaslike.com/files/vxh0mf0c3xfvil4vy6m.jpg

sep 2013.

#6
pa jel ti vidis nesto na tim fotkama, nema svrhe stavljati tako mutne fotke, probaj to malo fokusirati, stani dalje ako nemas macro mod

sep 2013.

#7
Koliko je to dugo u cvijetanju ak se smije znati? Ak slikaa ponovo sa tim udom, nemoj zumirati samo jel... :sad2:

sep 2013.

#8
Izgleda "zeleno".

sep 2013.

#9
bar mjesec dana joa ne skidaj :bale

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se