LEGACY
Nova istraživanja-Marihuana smanjuje IQ ?
58 odgovora5,078 pregleda
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#1
Dakle,istina ili la~,zablude,ata mislite o tome,jeli mogue?!!!
http://healthland.time.com/2013/01/15/new-research-questions-marijuanas-impact-in-lowering-iq/
36 REP72%
→ Istraživač
mar 2013.
mar 2013.#2
Sigurno da smanjuje a koliko to ovisi o upotrebi. Pogotovo kratkorocno pamcenje. U svemu ako nisi umjeren imaa posljedice pa tako i u vje~banju...
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#3
Svaki dan smanjujem IQ da mi ne bude previsok, ne volim kad sam prepametan. Sino ga uspijem nakon drugog spaljenog komada smanjiti sa 158 na 60 i evo mjerim se jutros IQmetrom ve
je nazad na 140. Do podne sam na 160 koliko zaista imam. Ponoviti
u stvar dok se ne zadr~i gdje mu je mjesto.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Blade
ZMAJ23.847 REP
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#9
e pa poato neki neznaju ;) ato IQ a neki ne ~ele ni znat,mogli bi svi rijeait jedan IQ online besplatni test ali s tim da ga rijeaite ne naduvani,ujutro mi se
ini naj,i kad ste naduvani pa ovdje stavimo rezultat pa emo u stvarnosti vidjet koliko utje
e na IQ,naravno ako pojedince nije sram....
evo ja sam joa ju
er napravio naduvani test i joa u ne naduvan,baa da vidim kolika je razlika pa ako se sla~ete zaljepit u link besplatnog online testa..:)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#10
Ma ato bi me bilo sram? Strah me je :rofl:
Zamisli da ispadne da sam pre pametan ili pre glup! Ne bih mogao ~ivjeti s tim... ipak te~im prosjeku ;)
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#11
Ma ne
ea se razo
arat bar ja nisam ju
er,k tome taman spalio prije testa i rezultat je bio zadovoljavajui... :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#12
trava zaglupljuje a demokracija ne zaglupljuje :ludaci_lol:
poato volim biti glup nedjeljom ujutro,palim evo upravo jedan mali :)
new-old-grower
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#14
ima vise vrsta IQ testa...nei nalaze zamjerke i mensinom testu jer..navodno ne uzima dovoljno u obzir " nauchenu/stechenu inteligenciju" ( ne znam kako bolje prevesti )..neki nalaze zamjerke zbog vremenskih ogranichenja ili pak nedostatka ogranichenja kod pojedinih testova...
sve u svemu...nadje se IQ testova na kojima bi ljudi koji imaju preko 130 -po mensi...rijeshili za jedva 90-100..
rezultati mogu ovisiti o mnogochemu...stresu, ishrani, bioritmu, dobu dana, kvaliteti sna,svemu i svachemu....ista osoba mozhe rijeshiti isti test sa razlikom od 10-20 bodova..ovisno o tome jeli imao/la "dobar/losh dan"...
uostalom..svaka statistika se mozhe okretati i prikazivati onako kako naruchitelji ( npr. istrazhivanja ili ankete ) zhele....
@ mandor...daj link za taj IQ test
thc boss
AMBASADOR3.296 REP51%
→ Legenda
thc bossAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#15
koliko je napravljeno tih studija, one se stalno mijenjaju i za deset godina e tvrditi da trava povisuje inteligenciju te studije nek si zabiju zna se gdje.
Froggy
LEGENDA5.178 REP2%
→ Zmaj
FroggyLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#16
evo jedan dobar.. i besplatan je:
http://www.go-mrav.com/iq/iqtestflash.shtml
Rezultat: 118
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#17
da ali bit je u tome da mi svi rijeaavamo isti test,neato kao naae istra~ivanje,dakle napuaen i ne napuaen.....
dakle napuaen imam 98 a ne napuaen u danas odradit pa edit-irat ovaj post...... :)
test: 39 min 39 pitanja http://www.besplatne-igre.eu/misaone-igre/iq-igre/iq-test.php
malo su teaka pitanja pred kraj al eto,probaj te... ;)
evo ne naduvan 108 :)
sad vidim Priroda da su testovi isti ;)
usrname
AMBASADOR2.080 REP17%
→ Legenda
usrnameAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#18
Moram priznati da sam iznenaen rezultatom, - ina
e se uglavnom osjeam glupasto. Mislim da je to neka greaka u izra
unu...ili sam jednostavno imao sree pogaajui ono ato ne znam. Ne duvam evo tri mjeseca. :)
GrowGroww
ENTUZIJASTA248 REP12%
→ Poznavalac
GrowGrowwENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#20
a jbg ato je je...nakon du~eg konzumiranja i prepuaavanja od jutra do mraka normalno da smanjuje :rasta1:
ceebeedeebeedoo
ISTRAŽIVAČ194 REP96%
→ Entuzijasta
ceebeedeebeedooISTRAŽIVAČ
mar 2013.
mar 2013.#21
ja sam na ovim testovima redovno isao preko 140, a sada (3 godine redovne konzumacije) 127 tako da nije nemoguce...
nije da se zalim =] ionako sam uvek mislio da je to sa testovima tezak bs, inteligencija je za mene mnogo siri pojam
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#22
Nema veze s travom, ali ima s inteligencijom. Britanci rade na piluli za zaglupljivanje...:)
http://www.rtl.hr/vijesti/zabava/712006/idioti-cine-vecinu-populacije-budite-jedan-od-njih/
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#23
pa rezultati varijaju i u odnosu na starost ispitanika.vjerojato je da chesh, shto si stariji, imati neshto nizhi iq...tj. ako si preshao neku 25.-30.
to je normalno tj. prirodno.
usrname
AMBASADOR2.080 REP17%
→ Legenda
usrnameAMBASADOR
apr 2013.
apr 2013.#24
http://youtu.be/PukSTDJ8uLk
Intelekt je disciplina Uma.
Inteligencija je odlika Srca.
http://www.youtube.com/watch?v=UR680gr7PkM
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#25
ma da:) kontam kako sam najstariji na forumu ustvari Hooker je stariji od mene...sta to znaci sa smo najgluplji na forumu?
mobsternewgeneration
AMBASADOR4.001 REP71%
→ Legenda
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#28
@ opa cupa...i sama sam daaavnih dana prebacila 30 i neku.. tako da smo u istoj poziciji-svakog dana sve gluplji i gluplji :P
barem se nadam da je tako... tj. ma mora biti tako...jerbo..da smo pametniji..pa valjda nebi trpili sva ova sranja..
mar 2013.
1 / 30
mar 2013.
apr 2013.