LEGACY
posle duvanja bacam peglu
52 odgovora2,380 pregleda
28 REP56%
→ Istraživač
maj 2023.
maj 2023.#1
braco treba mi pomoc znaci kad duvam posle jedno 10, 15 min krene da mi se spava i povratim 2 puta i onda mi bude top ali zasto povracam jedini od vutre naprimer duvam sa ortacima jedini ja povracam kako da resim to?
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
maj 2023.
maj 2023.#2
Koliko imas godina i odakle je to sto koristite ? Sledeci put uzmi 3-5 dimceta i kad ti ponude jos ti kazi nono ...
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2023.
maj 2023.#3
Tako meni od alkohola. Dok 3 puta ne povratim, nema spavanja.
Nisam se napio goodinama :)
Wendigo
ZMAJ59.626 REP
WendigoZMAJ
maj 2023.
maj 2023.#4
Mo~e biti od duvana (ako meaaa sa duvanom), mo~e biti iritiran ~eludac, ako niata ne jedea pa komzumiraa na prazan stomak, ko zna kakva vutra ato re
e gore kolega..a vidi... mo~e biti dosta toga..
Meni to bude ponekad problem - meaam sa duvanom, a ina
e se ne dru~im sa cigaretama :) a simptomi su vrlo sli
ni - ujutru prvi kad puknem ponekad mi krene muka/kiselina, potraje par minuta i sve posle ok, ali to je od dima na prazan stomak 100% (meni)
Čupčupava
ZMAJ68.426 REP
ČupčupavaZMAJ
maj 2023.
maj 2023.#5
Kad se bacaju pegle zbog konzumacije bilo
ega, to viae ne konzumiram i ao.. Ko joa voli bacati pegle? I nikad mi posle bacanja pegle nije bilo top :)
Monster_Seed
ZMAJ21.998 REP
Monster_SeedZMAJ
maj 2023.
maj 2023.#6
Uhh, dobra tema za diskusiju.. Ako je neko imao taj problem , to sam ja, i skoro si napisao sve sto je i bio moj problem, ubedjen sam da i cigare pusis ali ispravi me ako gresim, uglavnom, ja sam dim gutao direkt u zeludac, nagutam se dimcine jer kad povucem direkt u pluca pocnem kasljati ko konj i tako mi to preslo u naviku, dok godinama nisam doveo sebe da propadnem ko zeton, osusio se ko bakalar, kao sto su ti ljudi rekli, jedan od glavnih uzroka je na prazan zeludac cigare,vutra, kafa je smrt za zeludac, ali pazi, smrt potpisujem, dao sam ogromne pare na preglede i sve, i svi mi kazu nit imas bakterije nit bolesti, ni cir ni nista, onda sam odlucio da prestanem i travu i cigare, posle samo 4 do 5 meseci sa 65kg otisao sam na 85kg, dobio sam volju, motivaciju, energiju, zivot mi se promenio a sto je najbitnije kad sam sebe pogledam u ogledalo bio sam zadovoljan onim sto vidim, cigarama sam unistavao organizam a trava je samo bila okidac za moj nemarni zivot, nit sam doruckovao, zapalim cigaru i odma mi ujutru dan krene sa cigarom, dorucak vise nije potreban, vise godina tako je i dovelo do unistavanja organizma, kada sam sve batalio ZIVNO sam, batali sve i oporavi organizam, dovedi sebe u red i kao sto ti ljudi rekose, ako i konzumiras, gledaj da to bude tvoje a ne nesto sa ulice, kanabis je predivna biljka i ona nije odgovorna za to moje stanje, iskljucivo cigarete i moj nemarni zivot bez dorucka, rucka i vecere, znaci sredi malo svoje navike, batali sve dok se ne dovedes u red i mozes konzumirati maru, ti si tek u pocetnoj fazi toga a ako tako nastavis, kroz 2 do 3 godine imaces ozbiljnih zeludacnih problema, ja se nadam da sam bar malo pomogao, ziv bio i srecno sa zdravljem..
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
jun 2023.
jun 2023.#8
meni kao iskusnom pusacu od 20+ godina duvanja se tu i tamo zna zadesit mu
nina poslje duvanja i to prepisujem trovanju sa CO (uglji
nim monoksidom) iz dima koji posauga na sebe kisik...od tuda vrtoglavica i mu
nina. Nebi rekao da je do THC-a, jer mi se to nikada nije desilo nakon herojskih doza kola
a i ulja, vec jedino nakon duvanja.
Kao klincu bi mi se identi
na stvar desila kad se prepuaim cigareta :confused:
Budfield
ZMAJ32.106 REP
BudfieldZMAJ
jun 2023.
jun 2023.#9
@Ajdedodajtopa ko se ljuti liae mu po~uti kompa, jeli znas sta je to vejp?
Ja ti natipkam savjet za ocuvanje zdravlja a ti se ljutis. Ali, najbolje ti je batali vutru i hvataj se knjige i teretane.
Zivio drug
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jun 2023.
jun 2023.#10
a meni nije jasno zasto baca peglu poslije duvanja...pa nisu pegle jeftine :razvaljen::
Budfield
ZMAJ32.106 REP
BudfieldZMAJ
jun 2023.
jun 2023.#11
I valjda ne zivi na nekom visokom katu u zgradi, jbt, kad padne pegla dole na parking BUM! ko bomba jbt :))
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jun 2023.
jun 2023.#12
Ja sam iz Slavonije ..kod nas kazu "slobodno bacanje",ili rigoleto..fora mi ovo sa peglom haah
Zamisli da netko to prevodi guglom na engleski haha...duvaju i bacaju slobodna bacanja...pjevaju neki rigoleto a cappella,a poleti i pegla tu i tamo haha
Budfield
ZMAJ32.106 REP
Boban Marlinovich
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
Boban MarlinovichISTRAŽIVAČ
jul 2023.
jul 2023.#15
Pozdrav. Imam slican problem. Samo sto se meni u sustini ne povraca, vec me udari vrtoglavica, da li je to do toga sto mi smeta dim (sto ja mislim da jeste) ili je neki drugi razlog? ne prepusim se, uzmem dovoljno koliko meni treba ali me odmah uhvati vrtoglavica.. Da li to nekakk mogu sprijeciti nekim vaporizerom npr ili kolacima, ili ako ima neka druga solicija, npr da se naviknem da dim.. svakako je svaka pomoc je dobrodosla..
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jul 2023.
jul 2023.#16
Jesi se probao dobro najesti, pa onda zapaliti? Mogue da ti tlak padne nakon sto zapalia.
Boban Marlinovich
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
Boban MarlinovichISTRAŽIVAČ
jul 2023.
jul 2023.#17
da, jesam.. prije i poslije duvanja jedem. mislim da mi smeta dim i da je u tome problem
Peroooooo
ZMAJ24.437 REP
PerooooooZMAJ
jul 2023.
jul 2023.#18
... a zaato bi se navikavao na dim -na silu ???-zbog radi
ega-dokazivanja nekog? jel te sili netko? , ma be~i ako ti ne odgovara -ne paae pa nije pod mus-nemoj dimit i basta-ima 100na
ina za " izudarat se" ili ato ve
~elia ,
uvaj svoje zdravlje
Boban Marlinovich
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
Boban MarlinovichISTRAŽIVAČ
jul 2023.
jul 2023.#19
Ne. nista nisi pogodio, zadrzi svoje predpostavke za sebe, molim te.. Meni licno je mnogo lakse smotati nego napraviti kolac, i volim da motam. i kada sam sa drustvom radije cu zapaliti nego nositi kolace ili sta vec.. Dimit cu jer volim da dimim, samo me smara to jer imam blagu vrtoglavicu, eto samo to.
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
DjedMrazENTUZIJASTA
jul 2023.
jul 2023.#20
mozda i nije vrtoglavica u smislu da ti ne odgovara, jer gle, kad se navutras dobre vutre, za razliku od neke lose, onda ti se tijelo i mozak kao misic opusti i ''leluja'' u svojim mislima neznam kako drugacije reci, e sad to moras znati kontrolirati ako nisi ucestali konzument. Znaci kad te uhvati ti meditiraj, opusti se, neka te ''vozi'', dont panic to je samo od vutre nista strasno. Pusti glazbu...opustanje uz kvalitetnu vutru je misaono putovanje..pusti da kreativnost izade iz tebe , nemoj mislit da je to vrtoglavica, to je opustenost samo.
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jul 2023.
jul 2023.#22
@DjedMraz
To sam i ja htio napisati. Deaava se i meni nekad medjutim sku~io sam da pomaze da zapalim joa jednu pa se promjeni smjer lelujanja i anulira situaciju :rasta:
Boban Marlinovich
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
Boban MarlinovichISTRAŽIVAČ
jul 2023.
jul 2023.#23
ne, pusim cisto. vrlo je moguce da je to ipak do vutre.. uglavnom lezinjam dok duvam pa se ustanem i onda mi je to vjerovatno problem jer sam totalno zakucan hahaha..
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
26.240 REP
jul 2023.
jul 2023.#25
28 REP56%
→ Istraživač
jul 2023.
jul 2023.#26
braco hvala, pomogli ste samo sam poceo da jedem nesto slatko pre duvanja i top mi je
maj 2023.
1 / 27
maj 2023.
jul 2023.