LEGACY
Ciscenje
27 odgovora2,306 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
mar 2019.
mar 2019.#1
Nisam pusio 5 dana pio sam dosta vode pio akrivni ugalj pio cajeve sutra radim test krvi da lu ci biti pozitivan i kako do sutra da se nekako ocistim
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
mar 2019.
mar 2019.#2
Preko noi nikako, kao ni za 5 dana. Gledaj da odlo~ia to nekako ako je izvodljivo, ili se pomoli pa kako bude :)
10 REP20%
→ Istraživač
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
mar 2019.
mar 2019.#4
Povedi drugara nekog pa nek da mokrau umesto tebe, nemam pojma, mo~da se nae neko sa konkretnijim savetom..
ledeni6
AMBASADOR4.890 REP97%
→ Legenda
ledeni6AMBASADOR
mar 2019.
mar 2019.#5
5 dana, hmm jako tesko, ja pao na testu nakon 9 dana, a u tih 9 dana istrcao skoro 100km, i opio cuda vode, mialim da je to individualno, ali 5 dana je bas premalo. Sretno
Nogud
AMBASADOR3.710 REP63%
→ Legenda
unearth1984
AMBASADOR3.031 REP44%
→ Legenda
Nogud
AMBASADOR3.710 REP63%
→ Legenda
NogudAMBASADOR
mar 2019.
mar 2019.#10
ako sam pogresio nek se obrise komentar da ne unosi zabuni medju ljude, mozda sam pomesao al sve mislim da u mokraci ostaje najkrace(5do9dana), duze u krvi(do mesec) i najduze u kosi(dok se ne ocelavis).
flop87
ZMAJ25.845 REP
unearth1984
AMBASADOR3.031 REP44%
→ Legenda
unearth1984AMBASADOR
mar 2019.
mar 2019.#13
Ja sam bio toliko odvaljen da sam naopacke procitao tekst.
grouchy :thumb:
3 REP6%
→ Istraživač
mar 2019.
mar 2019.#14
Sutra me testiraju moji, ali vec su me nekoliko puta testirali oni kupe onaj test za skoro sve droge i proveravaju me. Zadnji put sam zapalio u ovaj ponedeljak sad, pre toga nisam palio dva meseca. Oko 22h su mi rekli da ce sutra ujutru da me testiraju a ja sam od tada popio preko 2l tecnosti. Sta mislite mogu li se iscistiti do sutra, posto sam jedan dzoint ispusio sa drugarom u ponedeljak a pre toga da ponovim nisam palio bas dug period.
mar 2019.
1 / 15
mar 2019.
mar 2019.