VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQDa li radim ispravno?
LEGACY

Da li radim ispravno?

14 odgovora2,260 pregleda
iamcbrISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#1
Naime ja sam iz jednog grada na jugu Srbije(ne na Kosovu). Svoju travu dobijam od svog dilera svezu tek ubranu tog jutra, sto se odma vidi jer vonja nenormalno, i to za dzabaka 500 kinti PUNU KESU, prepunu(ovde se ne prate cene kao u bg-u) Bilo kako bilo sam obradjujem tu svoju travu. Uzmem 2 kutije kartonske i lepo grancicu po grancicu secem krupnije listice, dok headove zajedno sa semenjem ostavljam na grancici(ostane nesto u vidu klasova), i tako sve to odvojim, listovi i lisitici u jednu kutiju, a granje sa headovima i semenjem u drugu. Lepo posto zivim u kuci nadjem promajno mesto i okacim grancice na konopac da se suse, dok listove lepo na jedan papir ili vise njih posto je u pitanju jbt pola biljke u kesi, i taj papir na skroz drugo mesto, isto promajno, tamno. Tako prodje nedelju dana i grancice se osuse toliko da se mogu slomiti prstima. onda granje i semenje odvojim i bacim i ostanu samo headovi koje izmeljem pomesam sa izmeljanim liscem i tako pusim. Curing ne radim jer me mrzi pa mi recite da li ispravno radim i da li gresim negde?
iamcbrISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#2
http://www.youtube.com/watch?v=0u5CmZxFolk --- evo otprilike ovako i ja radim
Fools MushroomISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#3
Edit: ok..malo sam puko :) ali kad mi je smijeano...:ohno: Ozbiljno. Prva stvar je ato kupujea hedove koji imaju sjemenke...?? zato i je tako jeftino Druga stvar je ato takvi hedovi nemaju ni pribli~no potencijal kakvi bi imali bez njih. makar ih bilo 10...slabi kavaliteta... Trea stvar, puae se SAMO hedovi!!! liae se baca jer ne sadr~i thc ni za atakora napuaiti:vb_whip: i samo se trujea bezveze puaei to... etvrto, zapravo ti radia isto ato i dileri...stavljaa hedove sa praainom (listovima), a joa i meljea sve to skupa?! Ali eto...nemoj to raditi i sve ok... Da me jesi nasmijao, jesi, i to od srca :D fools:sun2:
iamcbrISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#4
Ja sam trazio da mi ukazete na greske a ne da mi se smejete. Ipak sam ja pocetnik, nismo se svi nauceni rodili, svi smo mi bili pocetnici...
iamcbrISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#5
Lol ok tnx imacu to u vidu :)
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#6
Nema svako priliku poznavat tako dobrog dilera koji ima sve propisno uzgojeno i neopreaeno u biti vrlo rijetki poznaju takve. `t se ti e liaa mo~da bi se od njega dalo napraviti maslac ili eventualno koristiti ih umjesto duhana ako ga ne volia. Zna biti vutra itekako dobra makar ima pokoju sjemenku
iamcbrISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#7
Upravo tako, ne volim duvan uopste tako da cu najverovatnije iskoristiti ovo lisce. Nekako mi zao da ga bacim... ;)

okt 2007.

#8
Il ako ga puno skupia napravi haa...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se