LEGACY
Da li radim ispravno?
14 odgovora2,260 pregleda
iamcbr
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
iamcbrISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#1
Naime ja sam iz jednog grada na jugu Srbije(ne na Kosovu).
Svoju travu dobijam od svog dilera svezu tek ubranu tog jutra, sto se odma vidi jer vonja nenormalno, i to za dzabaka 500 kinti PUNU KESU, prepunu(ovde se ne prate cene kao u bg-u)
Bilo kako bilo sam obradjujem tu svoju travu.
Uzmem 2 kutije kartonske i lepo grancicu po grancicu secem krupnije listice, dok headove zajedno sa semenjem ostavljam na grancici(ostane nesto u vidu klasova), i tako sve to odvojim, listovi i lisitici u jednu kutiju, a granje sa headovima i semenjem u drugu. Lepo posto zivim u kuci nadjem promajno mesto i okacim grancice na konopac da se suse, dok listove lepo na jedan papir ili vise njih posto je u pitanju jbt pola biljke u kesi, i taj papir na skroz drugo mesto, isto promajno, tamno. Tako prodje nedelju dana i grancice se osuse toliko da se mogu slomiti prstima. onda granje i semenje odvojim i bacim i ostanu samo headovi koje izmeljem pomesam sa izmeljanim liscem i tako pusim. Curing ne radim jer me mrzi pa mi recite da li ispravno radim i da li gresim negde?
iamcbr
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
iamcbrISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#2
http://www.youtube.com/watch?v=0u5CmZxFolk --- evo otprilike ovako i ja radim
Fools Mushroom
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Fools MushroomISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#3
Edit: ok..malo sam puko :) ali kad mi je smijeano...:ohno:
Ozbiljno.
Prva stvar je ato kupujea hedove koji imaju sjemenke...?? zato i je tako jeftino
Druga stvar je ato takvi hedovi nemaju ni pribli~no potencijal kakvi bi imali bez njih. makar ih bilo 10...slabi kavaliteta...
Trea stvar, puae se SAMO hedovi!!! liae se baca jer ne sadr~i thc ni za atakora napuaiti:vb_whip: i samo se trujea bezveze puaei to...
etvrto, zapravo ti radia isto ato i dileri...stavljaa hedove sa praainom (listovima), a joa i meljea sve to skupa?!
Ali eto...nemoj to raditi i sve ok...
Da me jesi nasmijao, jesi, i to od srca :D
fools:sun2:
iamcbr
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
iamcbrISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#4
Ja sam trazio da mi ukazete na greske a ne da mi se smejete. Ipak sam ja pocetnik, nismo se svi nauceni rodili, svi smo mi bili pocetnici...
iamcbr
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#6
Nema svako priliku poznavat tako dobrog dilera koji ima sve propisno uzgojeno i neopreaeno u biti vrlo rijetki poznaju takve.
`t se ti
e liaa mo~da bi se od njega dalo napraviti maslac ili eventualno koristiti ih umjesto duhana ako ga ne volia.
Zna biti vutra itekako dobra makar ima pokoju sjemenku
iamcbr
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
iamcbrISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#7
Upravo tako, ne volim duvan uopste tako da cu najverovatnije iskoristiti ovo lisce. Nekako mi zao da ga bacim... ;)
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
okt 2007.
1 / 8
okt 2007.
okt 2007.