LEGACY
Alien growshop ZATVARANJE
16 odgovora3,811 pregleda
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#1
koliko san vidija, zatvara se alien growshop tako da neznam di bi nabavija sjemenke :ohno:
jel imate nekog drugog dobavlja
a ?
HVALA !!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#2
pa pun je net sajtova, cak vrlo kvalitetnih, rade po deset godina i vise, moz da potrosis dan birajuci, no ne bih stavljao linkove da ne bude da reklamiram, a i ako odlazi sponzor, valjda ce ekipa da nadje drugog, opusteno, ja licno preferiram engleze (koji su obicno direktna ispostava holandjana, ali mi sigurnije kada pismo dolazi iz engleske nego direkt iz holandije). poslednju turu sam porucio preko s**dsman.kom-a i vrlo sam zadovoljan
evo, mozes da pocnes odavde, pa pogledaj izbor breeding kompanija na: ca*nabis-s*eds.co.uk/ca*nabis-s*ed-br*eders.php
a inace, i kanadjani su odlicni, bas dobri, svaki respekt za njih, jedino duze cekas da stigne letter
a mozes i da zaviris ovde: http://hightimes.com/grow/ht_admin/969
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#3
zatvoren je do 9.9 sto znaci da od sutra radi...a imas ih i kod nas samo se nesmje reklamirat ;)
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#4
hvala power seed, pogledat cu
bud_man i ja san to nacuja i rjesavan vec nesto...jel to neka tajna ili ?
ako nije jel mi mozes napisati nesto opsirnije na PM
hvala!!
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#6
Treba poatovati sponzore koji dr~e forum ~ivim. Imate PM ako baa ~elite pomoi jedan drugomu;)
4 REP8%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2012.
jan 2012.#8
Problem nije samo zbog reklamiranja vec i legalnog djela da nebi doslo do zatvaranja foruma jer ubrzo jedan prijedlog preraste u ludilo potraznju preko pma i slicno. Kao sto si ti ovom prilikom uradio. Alienshop je sa nama dosta godina.
ludi skorpion
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
ludi skorpionISTRAŽIVAČ
jan 2012.
jan 2012.#9
I Ne da sam zadovoljan Alienom nego nemam reci 23 12 sam narucio i pre 2 dana dam dobio sve upakovano na kucno samduce.Ni postara nisam video (ha ha )Poz
sep 2011.
1 / 9
sep 2011.
jan 2012.