LEGACY
Pusenje semenki??
14 odgovora7,719 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#1
Po mom kraju je pocela da se siri prica kako pusenjem semenki mozes ostati sterilan? Da li je to istina ili samo jos jedna prazna prica?
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#2
NE, nije istina, to je stari uli
ni mit i u potpunosti la~ bez ikakve znanstvene i prakti
ne osnove.
Jedino ka~u neke studije da thc za vrijeme djelovanja "ulijeni" spermije, ali nakon toga ne ostavlja nikakve posljedice.
Uostalom nemaa ata puait sjemenke, zaat bi ih puaio
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#3
sjemenke smrde kad gore! a isto i gran
ice...to se ne puai ;)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#4
I bole glava puno od toga .....
Znala je nekom neiskusnom motachu da se zavuce po neka , NEJE za u dzoint !
Ali uvek moz ih pojedes ,hranljive su
vladozen
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
Midnight_Toker
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#6
neato najgore ato se mo~e nai u bluntu ili jontu je upravo sjemenka
smrdi ko kuga, ali samo to, nije istina da ea ostati sterilan haha
bolje ju pojedi kao ato je ve re
eno, ili baci, u krajnjem slu
aju sa
uvaj pa posadi :)
15 REP30%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#7
A ono, nekad dodje gandza sa uzasno puno semenki i sad ko ce to trebiti do poslednje,nekad ostane po koja...
22 REP44%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#8
Kao klinjo sam mislio da je taj mit istinit, medjutim nije to istina....dokaz iz prve ruke, imam savrseno zdravo dijete a chadim 24/7.
kad smo kod toga, sinoc bas ja okrenuo topa i u po' pri
e osjeti onaj odvratni smrad. tako ti je kad naviknes da nema simenki' a ona uleti neprimjetno
dec 2010.
1 / 8
dec 2010.
dec 2010.