VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQPusenje semenki??
LEGACY

Pusenje semenki??

14 odgovora7,719 pregleda

dec 2010.

#1
Po mom kraju je pocela da se siri prica kako pusenjem semenki mozes ostati sterilan? Da li je to istina ili samo jos jedna prazna prica?
BeyondLEGENDA

dec 2010.

#2
NE, nije istina, to je stari uli ni mit i u potpunosti la~ bez ikakve znanstvene i prakti ne osnove. Jedino ka~u neke studije da thc za vrijeme djelovanja "ulijeni" spermije, ali nakon toga ne ostavlja nikakve posljedice. Uostalom nemaa ata puait sjemenke, zaat bi ih puaio
nightpianistISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#3
sjemenke smrde kad gore! a isto i gran ice...to se ne puai ;)
MeskalitoLEGENDA

dec 2010.

#4
I bole glava puno od toga ..... Znala je nekom neiskusnom motachu da se zavuce po neka , NEJE za u dzoint ! Ali uvek moz ih pojedes ,hranljive su
vladozenISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#5
da jedem seme?Nikad!bila bi ateta
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#6
neato najgore ato se mo~e nai u bluntu ili jontu je upravo sjemenka smrdi ko kuga, ali samo to, nije istina da ea ostati sterilan haha bolje ju pojedi kao ato je ve re eno, ili baci, u krajnjem slu aju sa uvaj pa posadi :)

dec 2010.

#7
A ono, nekad dodje gandza sa uzasno puno semenki i sad ko ce to trebiti do poslednje,nekad ostane po koja...

dec 2010.

#8
Kao klinjo sam mislio da je taj mit istinit, medjutim nije to istina....dokaz iz prve ruke, imam savrseno zdravo dijete a chadim 24/7. kad smo kod toga, sinoc bas ja okrenuo topa i u po' pri e osjeti onaj odvratni smrad. tako ti je kad naviknes da nema simenki' a ona uleti neprimjetno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se