LEGACY
Test od apoteku
42 odgovora6,138 pregleda
STRELA019
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
STRELA019ISTRAŽIVAČ
dec 2013.
dec 2013.#1
Ljudi da vas pitam nesto, neznam koliko je tacno, ali prvo da vam kazem sta sam cuo, ukoliko pravite test za drogu ali onaj koji ima po apoteke da ima par fore kako da ispadne test negativan, jedna fora su mi rekli da je da pljunes u casku i onda kad brcnes test unutra ili kako vec ide to jer nisam do sad pravio, pokaze da si negativan, jeli je to tacno?
Mada znam da vecina ovakvih testova su pokvareni i ne pokazuju tacno, moze nekad da pokaze obrnuto, npr ako si negativan da pokaze da si pozitivan i obrnuto, ali ipak je lepo da se znaju fore i dali te fore mogu da uspeju :)
Ovo pitam za svaki slucaj, lepo je da se zna.
P.S. mozda ima neka tema koja je otvorena pre ja ovo da otvorim, ali ja sam trazio pa nisam nasao, tako da ukoliko ima, molim moderatore da se ne ljute i slobodno da zatvore temu i da postave link od temu koja je vec otvorena :)
Pozdravcic.
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
dec 2013.
dec 2013.#6
Bilo koji kvalitetniji test je nemoguce prevariti.. Sem ako ne zamenis uzorke.. Potrazicu kasnije knjigu iz mikrobiologije da bi mogao bolje da objasnim ceo proces prilikom nekih drugih testova... Ali za ovaj testo nisam 100% siguran...
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#7
Iz apoteke bar u HR ovi po 35 kuna nisu to
ni. Neznam kako ovi skuplji ali su mi dva testa istog proizvoa
a u jednom danu oba pokazala razli
ito. Jedan bio pozitivan a drugi negativan. Na tom testu piae da THC ostaje u urinu do 14 dana, a znam pojedince kojima je urin pokazao THC u tragovima na pravom testiranju i nakon 20 i viae dana. Pljuvanjem u
aau i tim glupostima nemoa nia postii. Najsigurnije je uzeti urin od nekog tko je
ist, kad doea na testiranje malo ga podgrijati upalja
em i budea negativan.
STRELA019
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
STRELA019ISTRAŽIVAČ
dec 2013.
dec 2013.#8
A npr za mesanje na urin moze da pokaze, ja se ispisem malo, i malo od spric stavim tudji urin, tako moze takodje da pokaze jel?
Jer ideja kako da zagrejem to upaljacem nemam, jer ipak ako dodje do to neko ce biti iza mene 100% :)
Monster_Seed
ZMAJ21.998 REP
Monster_SeedZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#9
Prestani pusiti travu dok se ne osamostalis i ne sredis zivot. :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#11
Hehe, pa Monster sunce ti tvoje :sun2: nemoa shvaati ovakva pitanja da je rije
o nekome nesamostalnom koga starci tjeraju na testiranje pa stoje iza njega. Zakon je u veini dr~ava naaeg brdovitog balkana takav da kad padnea sa vutrom u slu
aju da ne dobijea zatvorsku kaznu dobijea propisanu mjeru odvikavanja od iste. I onda idea fino u kliniku jednom u dva ili tri tjedna da piakia u
aaicu a u veini klinika ti medicinska sestra ili netko od osoblja stoji iza tebe dok piaaa u
aau. U Hr viae ne dobivaa tu mjeru odvikavanja radi pljuge nego nov
anu kaznu, a ta mjera vrijedi u veini dr~ava joa pa vjerujem i njegovoj, tako da to nema veze sa samostalnoau jer se mo~e dogoditi svakome. Kod nas sad takve mjere idu za posjedovanje veih koli
ina, uzgoj (ukoliko se ne presudi zatvorska kazna), uvjetna sloboda (ukoliko si bio u zatvoru zbog ne
eg vezano za travu) i sli
ne stvari. Ja sam dva puta prolazio te stvari, prvi put sam aetao psa ulicom usred noi i klepili me sa pljugom, a drugi put kad su me pustili na uvjet. Prvi put sam se
istio aktivnim ugljenom i prolazio laganini, a drugi put 8 godina poslje sam prvo testiranje bio pozitivan al sam sku~io da me nitko ne prati u WC pa sam sva naredna testiranja proaao bez beda s tuom piaalinom :) .
STRELA019:
Neea postii niata niti mjeaanjem jer je dovoljna jedna kap tvojeg urina u litri tueg i opet ea biti pozitivan. Kupi si umjetnu kitu za te stvari koja ima mali spremnik i stavia je u gae i napunjenu tuim urinom i samo se pomuzea, mislim da sam vidio to na e-bayu, samo pazi da nije crna ako nisi crnac :vb_kez: , ili improviziraj sa nekom apricom. Ma sve se mo~e kad se mora i hoe :thumb:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#13
Ali imaju i
aae koje mjeru temperaturu urina, zapravo kao na pivu "stella"(neznam jeli joa) onaj indikator koji pokazuje kad je pivo hladno i tu je isto neato tako samo reagira na toplo. Nitko zimi ne piaa urin temperature 5 stupnjeva. Oprezno s hladnim urinom. A i fejk kite su provalili ali se toplo nadam da ti ga nitko joa ne dr~i, bar ne muako hehe
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#15
slika govori viae od tisuu rije
i :D pa ti kombiniraj,hehe
ovako pisalo tamo e sam ja pia'o,hehe
e sad,mo~e se i to srediti :)
onako,ko' fol slu
ajno mahnea bananom i pratia medecinsku sestru...kad te pogleda, namignea joj...postoji aansa da proea na testu :D
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#20
Jel ovo onaj fazon umjetne "banane" sto se pricalo ovdje negdje na forumu? :lol:
Prvi put vidim i cujem za taj fazon... A dobra je fora ako je to,to.
Btw da se ogradim,nisam medju kandidatima za ovakve stvari. Mislim, za testiranje i to. hehehe...
;)
dec 2013.
1 / 22
dec 2013.
dec 2013.