VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQPošiljka
LEGACY

Pošiljka

10 odgovora2,139 pregleda

mar 2014.

#1
Pozdravljam sve ljude na ovom forumu , nov sam clan ovde . Ljudi hitno mi treba pomoc. Admine ako je pogresan sektor pomeri temu . Slusajte problem narucio sam nesto malo semenki 12 kom , preko onog sajta sto ima original u naslovu . Naime narucio sam na adresu drugarice koja zivi kao podstanar ( ali sam stavio svoje ime ) , na svoju adresu ne mogu narucivati jer nemam pristup sanducetu. Naime prekjuce ujutru joj je postar zazvonio na interfon i trazio mene po mom imenu a devojka je u tom momentu spavala , njen decko koji nije imao pojma o celoj situaciji je odgovorio da ta osoba ( tacnije ja ) ne zivi na toj adresi, i postar je otisao ne ostavivai nista u sanducetu . Ona kad se probudila nakon par sati saznala je o cemu se radi i brzo me informisala , ja sam nazvao postu i objasnio situaciju da sam podstanar i da je greskom receno da ne zivim tu , sluzbenik iz poste mi je rekao da sto pre dodjem u postu i trazim kontrolora dostavke i njemu se obratim , jer se posiljke koje imaju pogresno ime ili adresu vracaju istog dana . Ja sam otisao u postu bukvalno odmah , i kontrolor je proverio bukvalno sve , cak je i zvao doticnog postara koji je delio postu za taj deo grada tog dana i on je rekao da nema pisma za mene. Danas sam ponovo otisao u postu i nasao sam nekog sefa prijemne robe koji me je uveravavao da uopste nije stiglo pismo za mene na to ime i na tu adresu . I jos sto je najjace moja drugarica se sutra seli iz tog stana nevezano za ovo jer je nasla neku bolju ponudu , i sef prijemne robe mi je rekao da mogu podneti zahtev da ako doticno pismo imenovano na moje ime i tu adresu stigne da ostane u posti da lezi , i ja da mogu doci da ga podignem . Mene ljudi zanima da li je taj postar koji kad je skontao da je adresa pogresna ( a pismo je poslato standarnom metodom no tracking nista ) , pa reko vele covek otvorio pismo da vidi da nema nekih para i onda skontao o cemu se radi . Najgore od svega sto sam ja danas podneo taj zahtev da ako pismo dodje da ostane u posti do mog dolaska , morao sam popuniti formular i ostaviti broj licne karte joj :D . Mene moja drugarica ubedjuje da je postar bio , dok sef odeljka za prijem ubedjuje me da je zvao tog postara i da nema nista za mene. Ja vise verujem svojoj drugarici , i plasim se ljudi da li mi mozda prave neku sacekuau kad budem isao to da podizem ako uopste stigne , ili ce mi jednostavno dati posiljku i evenutalno proslediti moje podatke nadleznim organima da me imaju u vidu ? Da li je neko imao iole slicnih situacija ? Sta me savetujete ? Da li da idem uopste ponovo po to ili da bezim ko djavo od krsta od poste naredne barem 2 godine :D . Pomagajte ljudi ko boga vas molim !!!!!!!!!

mar 2014.

#2
da, tema je u potpuno pogresnom "sektoru", niko ti ne moze odgovoriti sta ce da bude ako bude, ako je postar pokupio zadrzo je za sebe ili bacio, ako su vratili nazad oni ti nece slati ponovo dok se ne cujete, a onda nemoj tako da zakomplikujes sa adresom
semenke05ENTUZIJASTA

mar 2014.

#3
Pa nemoj toliko da se cimas ne znaju bas svi kako izgledaju semenke :) verovatno je otvorio u nadi za nekim ske pa se plasio reci jer bi izgubio posao ili nesto slicno, a semenke bacio...papa paranojaaa ne vredi ti se nervirati i brinuti za nesto sto je vec done, zapali, opusti se i sve ce doci na svoje. :leafblunt:
RolamPoKrajuENTUZIJASTA

mar 2014.

#4
Veina poatara koji vide da nema oveka na toj adresi, vrati pismo u poatu sa natpisom povrat i pismo se vrati odakle je poslato, s tim da onaj koji je slao plaa kada mu se vrati pismo poatarinu za povrat. To je u mom slu aju bilo nekog drugog proizvoda jer je poatar budala pa se zbunio kada je donosio(Vrlo sli no, s tim da ja ~ivim na ovoj adresi, a on nije doneo ve je samo vratio tako da je sam sebi napravio problem). E sada, im je on rekao da nije bilo pisma za tebe, mogue da je otvorio i bacio, ali isto sumnjam naea broj moba od njega ili presretnea poatara, pa ga pitaa lepo kao oveka (presretnea u ovom slu aju ne u fazonu ata si uradio sad u ti hebem sve, nego civilizovan razgovor :ridinghorse: ). Doduae ja sam ovog navatao pa sam ga pitao i to je to, i sada lepo ovek aljaka kada ve oea tako da naru ia moraa rei njemu i on e ti doneti, pitaa koji je poatar nadle~an za tu ulicu i eto daa mu okoladu :ludaci_lol: . Doduae u mom slu aju je bila njegova greaka ato nije doneo gde je trebalo i gde je pisalo, ali u tvom slu aju je on bio du~an da napiae POVRAT-NEPOZNAT(lice ne stanuje na toj adresi). Tako da je tvoja greaka jbg..
RollingUpISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#5
Pusti ovo,ako nisi platio ko ga je*be,naruci opet za kojih 2 tjedna do mjesec dana ako si u strahu,nekako sad vezem ovo tvoje iskustvo jer i ja ponekad imam takve brije,cheers!
dr.manijakAMBASADOR

mar 2014.

#6
Meni je postar ukrao posiljku iz holandije vrednu 100e, trebala je da stigne u sanduce ali nije, verovatno je napipao u koverti da tamo ima neceg. Posto nikako ne mozemo da dokazemo da je on uzeo rekao sam jednoj drugarici iz ceske i prijatelju iz holandije da mi posalju pismo u koje ce ubaciti tipa neke zezalice da vidim da li ce stici pismo, ako ne stigne odvalicemo postara od batina, ako stigne onda je greska negde u posti ili se jednostavno zagubila posiljka. Ti vidi da li ce se shopu vratiti pismo, pa ako se vrati nek ti salju ponovo, ako se ne vrati, jbg narucuj ponovo, sta da ti kazem.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se