LEGACY
Procjena vutre
22 odgovora1,789 pregleda
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
PaKaISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#1
Ok ekipa, baa
udno zvu
i naslov =D
Uglavnom iaao sam kod relativno pouzdanog dilera (koliko oni mogu i biti viae od relativnog ne mogu biti pouzdani osim ako se ne naleti na nekog baa pravog) i dobio ovo ato vidite na slici.
http://img226.imagevenue.com/img.php?image=606752678_IMG_3535_122_106lo.JPG
http://img108.imagevenue.com/img.php?image=606774366_IMG_3540_122_254lo.JPG
E sada, to je definitivno marijuana samo - pitanje je kakva. Ima neato druga
iji miris, a puca onako umjereno dobro, rekao bi neka 3/5 ...
Sve bi to dobro proalo (meni ovo li
i na nekakav skunk, ali tu upadate vi, eksperti za procjenu) da mi frend nije rekao da on misli da je ta trava stvara. Moram priznati da miris nije identi
an kao kod "normalne" trave, viae je onako neato intenzivniji i fakat smrdi kao da se radi o nekoj mirodiji (teako me sku~iti znam, ali meni trava ima specifi
an miris, dok ovo baa kao mirodija vonja, ali o
ito je trava u biti mislim da sam ve par puta taj miris negdje "uhvatio").
Mislim ono fakat nije problem, jbg OK mi je, ali
uo sam da stara trava mo~e izazvati odreene bolesti itd. Ja osobno ne bi rekao da je stara, ali ata vi mislite? Boja i miris jesu neato druga
iji, ali nisam skuzio da se radi o ne
em prastarom ... nadam se da su slike dovoljne da otprilike utvrdite da li se radi mozda o nekom ni~e-rangiranom skunku ili ne
em drugom.
I da ... jbg znam da slike nisu baa neato, ali uslikam joa ako bude trebalo.
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
nov 2011.
nov 2011.#4
Lisce oraha...a moze biti i vjeverica...
To je sto bi sa slike zakljucio...
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
PaKaISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#5
Evo dodatne slike, updejtao sam post s njima: http://img226.imagevenue.com/img.php?image=606752678_IMG_3535_122_106lo.JPG
http://img108.imagevenue.com/img.php?image=606774366_IMG_3540_122_254lo.JPG
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
PaKaISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#7
Ovo ~ukasto su sjemenke, bolje od ove dvije zadnje fotke fakat ne mogu brijem dati.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2011.
nov 2011.#8
jbg, sta sad ocekujes da ti kazemo, dobio si tacno to sto si kupio, lici na sasusen hed, fakat nije sensimilija, ko moz znati koja je sorta, semenke su prilicno krupne i svetle, kao da nisu dozrele, a kako mirise i radi to ti znas.
p.s. kako izgleda ispada da si kupovao semenke a ne vutru
p.s ako te na kraju zanima sta si dobio, zasadi te semnke ako proklijaju ;)
evo ista fotka za druge ako hoce kometirati da se ne pate sa linkom i gomilom praznog prostora na fotki:
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#9
vutra ko vutra... nece ti nis bit....
sjemenjara balcanica dilerixa...
Nisam ja
ENTUZIJASTA404 REP51%
→ Poznavalac
Nisam jaENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#10
ja ti samo mogu rec da ona nije prosla pored skunija,nista drugo...
nov 2011.
1 / 12
nov 2011.
nov 2011.