LEGACY
freaky reakcija
40 odgovora3,212 pregleda
47 REP94%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#1
Ovako, travu puaim privremeno, poato mi se neda biti u "high" stanju nonstop Puaim unazad 3 i pol godine s veim i manjim prekidima, veom i manjom konzumacijom, razli
itim vrstama...Nisam odustala od nje makar sam 3-4 puta rigala na po
etku, imala paranoje, po
ela se deprimirati pod utjecajem...uglavnom, ju
er sam zapalila s jednom osobom, koja mi ina
e ne sjeda, problem je u tome ato sam vrlo pasivna kao osoba, plaha...sve dopuatam i onda mi smetaju one osobe koje kad ka~em -Ne- nemoj dolazit jer imam nekog posla, ne prihva
aju ne kao odgovor, izmisle neato i ja im obi
no dopustim da upravljaju samnom, ne radi se uope o samom dolasku, nego i o samoj konverzaciji s njima, kad nismo na istoj valnoj duljini, kada neznam kako da se objasnim, ato da radim, pa
ak i koje stvari da im poka~em, jer kao ato ste mogli primjetiti ja sam pomalo "crna" paranoi
na osoba i uvijek pazim na to da ne panaroiram ljude oko sebe s nekakvim glupim informacijama. Neznaa ko je poput tebe, a tko nije. Gledali smo ju
er neki dokumentarac koji sam stavila na komp samo da ju skinem s ***** ali poato sam gledala ve taj film, nije mi se dalo gledati ga opet ve sam zujila u prazno, htjela sam ii spavati i smiriti svoju glavu na svoj na
in ali njoj je bio malo prestraaan taj film ili je to samo moja brija jer sa tom osobom neznam gdje stojim, baa zato ato ju poznajem u sr~- da zna lagati kako bi bilo po njenom...ostala sam sjediti, a onda nagli pad temperature, po
ela sam se tresti viae nisam mogla izdr~ati pa smo legle, ona je bila u kratkim hla
icama i kratkom majicom, spavala ko tele, a ja sam se pokraj nje tresla, u dugoj pidzami, govorila sama sebi nije ti niata i nakon nekog vremena obuzeo me je val topline, ledeno hladne ruke su mi postale tople, viae mi nije bilo hladno...i to nije prvi put da su mi bile ledeno hladne ruke, znam si nekad umrtvit cijelo tijelo i osjeati pritisak u pluima i doslovce se samo prepustim tom pritisku jer znam da bi svaki otpor bio uzaludan, ali ju
er nije bio toliki pritisak i ju
er sam se tresla, a prije toga nisam nikad...Ne vjerujem da je to neki anksiozni napad, jer mi srce nije jako lupalo, nisam se po
ela znojiti baa suprotno....dali mo~e biti da sam se taj dan kad sam izaala iz kue malo nahladila i da je tijelo odreagiralo na to...ma da se danas osjeam dobro, evo me u kratkim rukavima, nos mi je suh...ili neato drugo. Cijenim sva mialjenja...
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
47 REP94%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#3
Znam ja da sam dosta "osjetljiva" osoba, ali imala sam dosta iskustva s travom da se znam kontrolirati, a i izmeu ostaloga dosta se bavim sa sobom i sa duhovnoau....ne patim od neuroloakih problema, osim kada mi ponekad srce po
ne lupati kad ju konzumiram, al to sve dr~im pod kontrolom, ne bojim se kad mi srce lupa...thats it....samo ato moje mialjenje je da je ovo duhovni problem, neato mi ne paae kod te osobe, mo~da na
in na koji se ponaaa prema meni, mo~da mi crpi energiju, pa mi se dogaaju takve stvari....e da spavala sam od 3 ujutro do 17 popodne taj dan....
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#4
Proces oslobadjanja traje dugo.
Najbitnije je u zivotu imati strpljenja i zdravlja.
Jednog dana ces spavati pored druge osobe i bit ce ti ugodno.
:spliff: garantiram ;)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#5
Ajde da se malo pravim pametan :D
Gle, znam kako je to kad ne znaa rei ne. Ja imam taj problem da mi je teako odbiti kad netko tra~i pomo npr. Jednostavno se natjeraj odbiti! Ne mo~ea dopustit drugima da te iscpljuju psihiki. Ladno fak of toj osobi reci, bez okoliaanja, bez uljepaavanja, ka~ea joj da ti ne paae njeno druatvo i gotovo. Ovako ti patia, a ta osoba u~iva. Not cool...
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#7
Vidim da ti nisu strani transcedentalni pojmovi pa cu malo uozbiljiti post. ;)
Postoje (I vrlo su aktivni) tkz. Energetski vampiri tj. osobe koje do energije ne dolaze razmenom vec kradjom. Sa vremenom se nauci prepoznavanje takvih ljudi I njihovo zaobilazenje u sirokom luku. A sa jos malo vremena se nauci i kako da se postavi odbrana i efikasno odbiju napadi takvih "krvopija". A Sa jos malo dodatnog vremena sticu se i mogucnosti da se aktivno utice na ponasanje tih persona i na menjanje njihovih glupih navika otimanja energije.
Svakome ko ne zeli da ulazi u zonu od "sumraka do svitanja" toplo preporucujem da se sklanja od ljudi pored kojih se oseca ugrozenim.
Problem koji si navela je da tvoje NE ljudi ne shvataju ozbiljno i to je nesto sto nema veze sa vutrom vec sa autoritetom koji posedujes kod ti ljudi. Na tome bi bilo korisno da poradis i to jos koliko odmah...
A sto she tice efekata rada vutre, desi se i meni cesto da me biljkica "smrzne", ne beri brigu oko toga, to samo znaci da je vutra mnogo dobra!! ;)
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
JackDanielsAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#8
Mo~da ta nemogu
nost odbijanja tih krvopija proizlazi iz vlastitog straha od odbijanja.
Nemaa joa izgraenu li
nost,ali si na dobrom putu jer si prepoznala problem,samo joa nadji rjeaenje...
Sretno
47 REP94%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#9
Teako mi je racionalizirati takve stvari kao ato su energetski vampiri zato sam se i javila na forum. Razlog zbog kojeg se i dalje dru~im sa tom osobom je taj ato ju znam od malena i u rodu smo. To ti je ono, sklopia prijateljstvo u jednom trenutku i to prijateljstvo je sklopljeno bez obzira na to kakva je osoba, sklopili smo prijateljstvo jer sam ju ja prihvatila onakvu kakva je, ja sam puno vremena potroaila razmialjajui o njoj i o tome ato ne razlikuje dobro i zlo i takve stvari, ato joj to zapravo nije bitno jer su to za mene jako bitne stvari i htjela sam ju malo pou
iti i promjeniti, barem dok smo joa bile manje sam razmialjala o tome s viae entuzijazma. A i ona je suprotno onome ato sam ja, pa me valjda privla
i zbog tog, da vidim drugu stranu medalje, da ne budem naivna u meuljudskim odonosima....
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#10
Ocito je da te muce razne misli, ra
unice i tako dalje.. na to san mislila.. puno razmisljas.. i kad zapalis, to izade na povrsinu.. kad ti netko ne pase, ok, al smatran dalje moras bit pristojna i tolerantna.. bez obzira.. osim ako te osoba ono, vria, la~e ti, zajebaje .. sranja nemoras trpit.. razumis? Ja osobno iman prijatelje za kavinu, jedne za izlaske i jedne za intelektualnu spiku.. svi su razliciti ali svi su ok , na svoju ruku.. i to je ok.. savrseni nepostoje..
Pozdrav ;)
47 REP94%
→ Istraživač
VRTLArrr
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
VRTLArrrENTUZIJASTA
okt 2014.
okt 2014.#12
A cekaj jel ti pises ovo o meni i mojim problemima koje imam ili o sebi ? :signs053: , ne vjerujem da se neko osjeca bas kao i ja , jednostavno ne vjerujem ... iste probleme dijelimo ... moze na PM da to zajedno prebrodimo jer stvarno treba mi neka osoba kao sto sam i ja sam za razgovor , naravno ako si ZA ?
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#13
Uglavnom,zafrknuto :)
Iz ove situacije ima izlaz,postoji sigurno.Samo koji ?
To ti (mislim) ne mo~e nitko ovdje to
no rei.Evo,ja ti npr mogu dati moralnu podraku da rjeaia tu situaciju.
A ti meni daj takoer podraku da ja rjeaim svoju.
I tako u krug.Cijeli ~ivot :D
Ako ne postoji otvoreno iskazano nepovjerenje i sl. izmeu vaae 2 osobe,netko mora biti inicijator.
Posvaaj se sa tom osobom :D
(eto vidia da je ovo malo glupo)
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#14
Ako na trenutak zamislimo da su ljudi bica energije i da prilikom komunikacije tu energiju razmenjuju, Energetski vampiri bi bile one osobe koje jednostrano razmenjuju energiju, dakle otimaju je, ne dajuci nista za uzvrat!!
Kako prepoznajes E.V.? Jednostavo... Posle komunikacije sa takvim ljudima se osecas ispraznjeno, umorno i bezvoljno. U grudima osecas intenzivnu prazninu koja se tek sa protokom vremena postepeno popuni.
Cetiri su osnovna tipa otimanja energije od strane pomenutih ljudi i oni su klasifikovani kao sledeci, dakle imamo jedan par aktivnih I jedan par pasivnih kradljivaca energije:
Aktivni su poznatiji kao:
-Zastrasivac (najagresivniji oblik energetskog vampirizma kada osoba zahvaljujuci svom dominantnom odnosno nadredjenom polozaju neometano i bez ogranicenja crpi tudju energiju. Primera je nebrojeno, Ludi sef na poslu, profesor u skoli.....I najfrapantniji primer svakako odnos roditelj-dete u kome neduzno dete neki put bude zrtva i tokom citavog svog odrastanja.)
-Ispitivac (takodje agresivan (mada nesto blazi od prethodnog) oblik otimanja, primetan je kako na vec navedenim primerima tako i u svakodnevnoj komunikaciji, recimo svratis na trafiku da kupis rizle a prodavac posto poto hoce da sazna za sta ce ti! ;) )
Postoji i par pasivnih kradljivaca:
- Jadan ja (situacije u kojima neko upornim zalopojkama (cesto izmisljenim ili preuvelicanim) okupira paznju zrtve, nakaci se na njega kao pijavica i crpe ga plasirajuci mu iznova i iznova nove tuzne price. Zrtva je uglavnom nesvesna manipulacije koja se desava nad njom)
- Povucenost (namerno zatvaranje Vampira u sebe da bi zrtva prelivajuci energiju u kradljivca pokusala da ga otkljuca i sazna razloge njegovog cutanja, povucenosti i sl. Zrtva I vampir su uglavnom emotivno vezani, neretko i veoma bliski)
Jako retko se Energetski vampiri oslanjaju iskljucivo na jednu varijantu kradje. Uglavnom su to kombinacije vise pomenutih metoda. Iskusni Vampiri procenjuju zrve I koriste metode kojima ce postici najveci uspeh za najkrace vreme. I ne ocekuj od Vampira da se sazali na zrtvu i da prekine to da radi. Oni su jako sebicni i niko drugi ih ne interesuje.
Eto to je otprilike situacija sa Energetskim vampirima ukoliko zamislis da su ljudi bica energije. Ukoliko to ne zamislis, onda sve ovo gore nema puno smisla, a i puno lakse se zivi ne zamisljajuci previse... ;)
47 REP94%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#15
Gagiba nisam ju mogla svrstati u niti jednu kategoriju, ali re
i u ti jednu stvar, sve je na njoj tako la~no, stalno la~e, svaku malu sitnicu, gdje god si mo~e podii rejting ona e to napraviti, meni je to nepojmljivo....nitko tko ju ne zna dovoljno dugo nee shvatiti njene neiskrene namjere, da ne ka~em pokvarene, jer svi se mi pretvaramo ponekad ma da ja kao pojedinac, vrlo rijetko Uglavnom, ona je profesionalac u manipuliranju, roeni glumac. Nije osoba koja mo~e dati kvalitetan savjet u meuljudskim odnosima obi
no sam ja ta koja djelim savjete, ali opet mora se uzeti u obzir da prirodno naginjem ka psihologiji i rjeaavanju ljudskih problema. Njen osnovni problem je njen moral, nije osoba sa
istom obiteljskom pozadinom i ako emo dublje ulaziti u problem nije individualac poput mene koji ulazi u sr~ stvari, ve ~ivi ~ivot dosta povrano, bez utemeljene religije, bez razmialjanja o tome kojem vjerovanju da se okrene....ja smatram da u neato moraa vjerovati, recimo ja vjerujem u dobro i da je dobro
initi dobro i pokuaavam biti ato bolja u tom polju. Ja od sebe mogu o
ekivati da u se razviti u dobru osobu bez obzira na ne stimulirajuu okolinu, ali ne mogu o
ekivati to i od drugih, iz
istog razloga jer se bavim sama sa sobom a i ona je premlada. Treba joj pomo, ali ne mo~ea joj pomo, mo~ea samo trpit njena navla
enja. Kad bi bilo trendi imati neki stav u ~ivotu, vjerojatno bi ga i ona imala.
`to se tie energetskih vampira, dakako vjerujem da oni postoje, ali treba biti oprezan koga ea eliminirati u ~ivotu, a koga neea....ona je zaslu~ila eliminaciju u mnogo navrata, ali svaki put sam progutala njena sranja jer kad vidim koliko je neozbiljna i koliko ne razmialja jednostavno vidia koliko joj treba pomo, a kao ato i sam znaa postoje mnogi ljudi koji ti ne mogu pomo i ljudi poput mene koji su iskusili svakakva sranja u ~ivotu i koji ti ~ele pomo, ali sve zavisi o osobi dali e to prihvatiti ili ne....ja sam po svemu sudei gubitnik u tom prijateljstvu jer trpim puno toga i ma da ispada da sam submisivna, u stvari sam dominanta koja je u prirodi submisivna i naj~alosnija stvar je ato ju poznajem bolje od nekih njenih
lanova obitelji koji bi imali sna~niji utjecaj na nju...
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#16
Za tren samo da razdvojimo religije od vere. :)
Vera je duboko intimno osecanje koje greje telo i duh iznutra, a religije su razliciti putevi za pronalazenje vere. Religije su konzervativne tvorevine koje su kroz vekove prilagodjavane, oblikovane, deljene i kompromitovane od strane religijskih poglavara sa politickim ambicijama, dok je vera od postanka sveta do sada jedan potpuno identican, nepromenjen i blagotvorni osecaj.
Poznajem ljude koji nemaju previsoka razmisljanja o religiji Ali su i te kako veliki vernici...no dobro, to je vec neka druga prica.
Postavlja se pitanje koliko si ti spremna i koliko uopste zelis da utices na osobe oko sebe? To cesto ume biti jako tezak posao. Ukoliko u taj posao ukljucis I vutru, onda on dobija jednu potpuno novu dimenziju.
Mislim da ti je stalo do osobe o kojoj pricas ali primecujem da si na njoj pronasla jako puno nesavrsenosti. Cini se da bi potrajalo ispraviti ih sve, e sad da li je ima vredna tog truda, na tebi je da odlucis...
Lukashenko
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
LukashenkoISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#18
80% ljudi koje sam upoznao su takvi na ovaj ili onaj nacin,pre sam ih izbegavao ali sada uzivam analizirajuci svaku njihovu recenicu,pokrete i reakcije.Ono sto sam shvatio je da je ljudski rod nepopravljivo sheban.Prihvatam takve ljude onakvima kakvi jesu,jer oni realno nisu ni imali izbora,sistem je cudo.Zahvalan sam na vutri jer mi je otvorila oci,a i srce.
SHIT SHIT
ISTRAŽIVAČ188 REP92%
→ Entuzijasta
SHIT SHITISTRAŽIVAČ
apr 2015.
apr 2015.#19
Neki uopce neznaju o cemu pisu a neki tvrde skroz suprotno nemogu ja znat sta je Nikola Tesla mislio ako nisam pratio njegove radove i citao njegove knjige isto tako nemogu ni tvrditi da je to tako jer nemam pojma o tome mozda ipak ako procitam usudim se da tvrdim da je tako mnogo je nas zelenih ovdje na sajtu cast pojedincima slazem se sa chill i mislim da ove teme nemaju nikakvu svrhu u svemu ovome mislim da si fulao/la forum...
okt 2014.
1 / 21
okt 2014.
apr 2015.