LEGACY
Moonrock
34 odgovora4,182 pregleda
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#2
ujem da moonrockovi su shema da se malo loaija trava proda za vecu cijenu kad se zbroji sav materijal. Da jedino sam napravit moonrock je prava stvar ovo ostalo da je preskupo za kvalitetu koju nude jer kao da naj
eae kombiniraju losije materijale...
FujznemDzigili
ENTUZIJASTA428 REP57%
→ Poznavalac
FujznemDzigiliENTUZIJASTA
jan 2017.
jan 2017.#4
Potrebni sastojci : Cvjetovi , Hash Oil i Kif
Priprema : Cvijet namo
iti u Hash Oil pa potom uvaljati u Kif i ostaviti da se osusi :D Nisam ni ja jos pravio al zvuci jednostavno mada sam skupio sve sastojke :)
Evo video kako to izgleda gotovo.... od sedme minute pa gore.
ssKkaeZ_VqM
FujznemDzigili
ENTUZIJASTA428 REP57%
→ Poznavalac
FujznemDzigiliENTUZIJASTA
jan 2017.
jan 2017.#7
Hahah... gledam i nevjerujem... kontam zar sam se toliko sinoc ubio da sam u ovu temu ostavio komentar. Kad ono prebaceno ovdje :D :D
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#8
i tako... napravih nesto has oila i posle isparavanja vidim da mi je nekako malo ispalo?
de cu, sta cu, setim se kamenja i reko ajd da probam da napravim :D kad ono qrac, nece/neumem da nauljm bad??? ok, znam sta cu, nije mi prvi put, uzmem teglu nekog jagoda skanka
i izmrvim i lepo raspodelim po ulju
a onda sve izmesam i sta dobijem? njesra :fuck:
fkng moon dust :lol:
al i dalje lepljivo u pm; i sta cu, dodam jos oko pola tegle skankica izmesam, ali i dalje vlazno/lepljivo :GR
smorio se za medalju, "upropastio" bar 80 grama :upiii: strpam to u kesicu i sad razmisljam gde mogu da nadjem nekog/nesto sa stegom i necim da to ispresujem.
bice valjda slika kad zavrsim :) ili cu ovako da mesam sa duvanom :ajnstajn:
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
Lazarus LedLEGENDA
maj 2017.
maj 2017.#9
A trebao si uraditi kako ide. Koji Hed uvaljati u to ulje pa onda u kif.
Pantagan
ZMAJ53.910 REP
PantaganZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#11
Baa gledam ata je to, pa se mislim:razvaljen::...ima vutre, ima ulja, ima kifa, aj da probam kako to ide:cool:
Hedi na atapi za ra~njie da ga ne treba dirat rukom, ulje sam malo zagrijao da se lakae razma~e i upije u vutru. I na kraju uvaljano u kif i malo doraeno prstima:) Nije neka filozofija, kome se da, vrlo je jednostavno ali je utroaak materijala preko svake mjere. Ovaj mali hedi je popio 0.3 ml ulja a joa je moglo, i oko 0.5 g kifa.
Evo i koja slika ako koga uhvati volja radit :D:thumb:
:respect:
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
reaktor
ZMAJ47.559 REP
reaktorZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#17
Ma sto se zezate ljudi , kakav moon rock kakve kamenje uzmi jedan djoksic i odmori mozak i zezajte se. Evo nas postovani clan majstor svog zanata Panta je pokazao kako se to odradi ali pri tom je rekao citiram "Ja ne vidim razloga da ovo radim opet, a rad je...iao sam spavat:D.
THCu velikoj kolicini u telu stvara umor, a to zapravo i nije neka poenta mrzim grasove koje imaju brdo THC-a isto i takve strainove.Dovoljno je brate jedno 15tak-18max i sve da bude u balansu hrpa terpenata u ulju od 3-4 vrste i to mi je onako gust.
Ovo je moje misljenje :D
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#18
Ovo se ne isplati nikako. Sa 0.30 grama se urokavas sa uljem cca. dva tjedna plus ostaje ti bud za pusenje.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#19
Taj sistem je ok za ekipu u Koloradu,Denveru koji od jedne funte vutre rade trubu na festu..Hebiga..kad se moze saditi bez grca u trbuhu onda se sve moze kombinirati i ne zaliti ako ne uspije.Kako god..zanimljivo ali sto kaze kolega puno materijala za malo produkta.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#20
e super sam se setio, posle pola godine :lol: mLogo sam pusio ovoga :P
evo kako je ispalo na kraju; ispresovano ispod neke stege sto je koriste vulkanizeri sto se zagreva na 130° ali samo s jedne strane pa sam okretao :)
rad je ubitacan, kad iseckam spoljni deo, deo iz sredine je nekako ostao bez ulja, pa je suv i slabije udara, ivice su kao smola. odlicno na kraju ispalo, samo da nekako usavrsim tehniku presovanja, jer ovako u foliji je ulje delimicno "iscurelo" iz radnog materijala dok se grejalo/presovalo.
dec 2016.
1 / 20
dec 2016.
nov 2017.