LEGACY
Nadmorska visina
18 odgovora3,480 pregleda
8 REP16%
→ Istraživač
jul 2015.
jul 2015.#1
Zdravo svima,
Zanima me koja je najveca nadmorska visina na kojoj bi outdoor opstao i uspeo naravno
Ajme meni
AMBASADOR1.503 REP0%
→ Legenda
Ajme meniAMBASADOR
jul 2015.
jul 2015.#2
U Indiji ljudi uzgajaju na 3000m visine, ako ti to iata zna
i. :)
CqFiucWKo-8
smileeee
AMBASADOR3.901 REP69%
→ Legenda
smileeeeAMBASADOR
jul 2015.
jul 2015.#3
Ne znam da li je od nadmorske visine ali jednom na skijanju na preko 2000m visine me je vrlo brzo pustao svaki rad.
44 REP88%
→ Istraživač
avg 2019.
avg 2019.#4
Ja planiram da sledece godine prvi grow bude na 1100 - 1200 metara. Verovatno samo treba izabrati odgovarajucu sortu i bice sve ok.
44 REP88%
→ Istraživač
avg 2019.
avg 2019.#6
No idea yet. Al mora da postoji :) ako neko ima predlog neka kaze. Treba mi nesto sto ce biti gotovo do polovine septembra najkasnije.
LupusHerbivor
AMBASADOR3.650 REP61%
→ Legenda
LupusHerbivorAMBASADOR
avg 2019.
avg 2019.#8
I
Bahia Blackhead ali ovaj moj je neki f3 vec mjesan sa ko zna cim tak da dosta kasni. Inace bi taman sada brao. Ali izgled i miris Bahie su tu. Mala je jer sam je presadio pocetkom sedmog jbg ljenost me kostala a biljka koja brzo cvate to ne oprasta.
Mislim da je za 2 3 tjedna finish. Ovo je regular nije auto. Pocne cvat jedno 2,3 tjedna prije ostalih regular sorti.
Vrhovi Bahie nikada nisu puno deblji nego su sada tako da imajte to na umu ako ju sadite. Cvate brzo ali zato daje upola manje na kolicini a kad se susi gubi prek 70 posto tezine jer su fluffy vrhovi. Oprez! Ali vrijedi ak imate lose jeseni. Jos jedna velika prednost je sto Bahia gotovo i nema miris, zapravo i nema sve do samog zavrsetka, tek tada dobije miris. Sjecam se prvi put kad sam je gajio ima vec dosta godina. Uplasio sam se da je neka sugava bimbara jos sam je i htio iscupat van, reko mala fluffasta jos i ne mirise, nisam bas imao puno mjesta na sajtu al reko aj aj i na kraju odlican rad.
jul 2015.
1 / 10
jul 2015.
sep 2019.