VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQPitanje-visok krvni pritisak i otkucaji nakon pušenja
LEGACY

Pitanje-visok krvni pritisak i otkucaji nakon pušenja

35 odgovora2,299 pregleda

jan 2021.

#1
Cao svima imam jedno pitanje duvam vec par godina unazad nista preterano kad je neka bleja zezanje i to nisam zavistan mogu bez vuje i sve to.O cemu se radi pre nedelju dana dunuo sam vu preko pajpa ili kako se vec zove,pocela je cuka da mi udara sto mi nije bilo prvi put desilo se par puta nista ozb ali ovog puta sam bio zavrsio u bolnici zbog cuke imao sam preteran krvni pritisak i nenormalne otkucaje mislio sam da cu da riknem kaonda sam zguto 5 dsa pa ujutru problem nije mi se to desilo ranije dali je mozda do vutre da ne prskaju necim ili stavljaju nesto pusio sam druge vutre super sam se osecao nekakve otkucaje smejem se ko budala sve full naduvan dali je zbog vutre ili do mene.
Z&NZMAJ

jan 2021.

#2
Jesi ti siguran da je to bila vutra? Edit: Tema preimenovana. Naslov "Pitanje" ne govori niata...

jan 2021.

#3
Ili si popusio kakvu opaku sativcugu pa te paranoja oprala. :)

jan 2021.

#4
Imam jednog drugara, koj ima sli an problem kao ti , samo ato on mo~e da odere 2l rakije bez problema ali od 3 cima vutre mu se desi sli an aou, otkucaji, paranoja, buncanje, nebitno, ja sam mialjenja da vutra, kao i sve stvari u ~ivotu, mogu a i ne moraju da ti prijaju. Nije sve za svakoga. Duni joa koj put ako nastavi da se ponavlja prestani o igledno. Mo~e biti milion faktora i razloga zaato se to deaava od tolerancije do psihe, prirodne sklonosti, praznog stomaka itd... Mislim da nam se svima to desilo u manjoj ili veoj meri samo je neko ostao pribran a neko se malo viae uplaaio pa zavraio u bolnici, nemoj da me shvatia pogreano, ne osuujem, ako si ti tako mislio da treba samo ti tako radi. To je moje mialjenje i ne mora zna iti da sam u pravu.

jan 2021.

#5
Gde je znak pitanja na kraju upitne re enice?

jan 2021.

#6
Ma da bate vuja samo sto to sranje necu vise da pusim.

jan 2021.

#7
Ma da bate vuja samo sto to sranje necu vise da pusim. Pa imas pravo prekinucu jedno vreme dok ne odem za srb inace zivim u ovoj prokletoj nemackoj a ovde vutra iz holandije stize najbolja vutra koju sam ikad pusio pusio sam i u Amsterdamu nikad taj problem nisam imao samo sad ova sorta od drugara mi se uopste ne svidja. Pa imao sam u zadnje vreme i stres i ludila i znam da oce da opali na lose kad nisi raspolozen al za bolnicu nikad ma ko zna sta trpaju unutra

jan 2021.

#8
Pa imao sam u zadnje vreme i stres i ludila i znam da oce da opali na lose kad nisi raspolozen al za bolnicu nikad ma ko zna sta trpaju unutra
ledeni6AMBASADOR

jan 2021.

#9
Interpukcijski znakovi bi puno pomogli u razumijevanju. Toliko sam se umorio citajuci te da sam odustao odgovoriti, samo sam te htio zamoliti ak vec pises, probaj i procitati to prije nego stisnes post reply

jan 2021.

#10
oce tako; a jos i jeftinija nego iz sopa? desi se, nista strasno, ta tura je bila ko zna sta.
ledeni6AMBASADOR

jan 2021.

#11
@grouchy nemapotrebeuopcepisatinikakveznakovejeraknisimasterofgrammarondanirazmaknemapotrebetakosemozdautvokevrijemepisaloakoudigitalnodobanemapotrebezamakarpokusajemdanapiyeondanemasmislaniodgovarati Sorry admini na ovom

jan 2021.

#12
Rokaj indicu. Od sativa sam znao biti tako nabrijaniji ali od indica nikada.

jan 2021.

#13
Cuo sam za te sative mislis da rokaju do naknadno u vu pa se mozda zbog toga zguscava krv
ledeni6AMBASADOR

jan 2021.

#14
O bem ti misa... Okrecem se po stanu da mi nije netko smijestio skrivenu kameru
SitriPOZNAVALAC

jan 2021.

#15
@Goksi 32 ne znam jesi li vidio ovaj VICEov prilog. Uglavnom diler pri a da je njema ko tr~iate preplavila jeftina albanska trava prskana sinteti kim kineskim kanabinoidima, koji ljudima znaju stvarati ovakve probleme kao ato si ti imao. To rade da bi digli potenciju same trave. Mo~da je tako neato i u tvom slu aju ako ne znaa porijeklo trave. fSjzOYmFIsg

jan 2021.

#16
Tako sam i mislio pazi buraz pusio sam ovde pitaj boga koje sve vrste nikad taj problem sa srcem nisam imao i pitacu lika gde je to nabavio mnogo losa stvar
SitriPOZNAVALAC

jan 2021.

#17
Da moglo bi biti. Jer lik u prilogu ka~e da ih apricaju sa JHW ili Spiceom. A to i jesu nuspojave Spicea: Konzumenti Spice-a izvjeatavaju o simptomima koji uklju uju ubrzani rad srca, povraanje, uzrujanost, zbunjenost i halucinacije. Spice mo~e takoer poveati krvni tlak i prouzrokovati smanjenje dotoka krvi do srca (myocardial ischemia). U nekoliko slu ajeva povezan je sa sr anim udarima. esti korisnici mogu iskusiti simptome ustezanja i simptome ovisnosti.[2] https://hr.wikipedia.org/wiki/Spice_(droga)

jan 2021.

#18
Ma da buraz pocela slika da mi se gubi kao da sam infarkt imao zvali notarzt kad su videli krvni pritisak gurnuli mi morfijum u venu a cuka samo sto mi iz grudi nije izletela ja reko gotovo sacu da zakucam zvao kevu pa sta bude nek bude hvala bogu sputio me morfijum posle nekog vremena
SitriPOZNAVALAC

jan 2021.

#19
Katastrofa...
Z&NZMAJ

jan 2021.

#20
I zato postoje sajtovi poput ovog foruma. Uzgojia svoje i znaa da ne moraa na hitnu kad pretjeraa :P
Bing BongISTRAŽIVAČ

apr 2021.

#21
Izgleda mi kao da si pusio Spice... Imao sam slicne simptome nakon samo 2-3 dima, skoro da sam pao, morao da prilegnem... OCAJ! Ne preporucujem!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se