LEGACY
Hašiš koji se mrvi i sta s njim.
30 odgovora998 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
8. sep 2025.
8. sep 2025.#1
Pozdrav
Dobio sam nedavno haaia ali je u prahu.
Probali smo ga smotati ali ga je nemogue pusit.
Sad pitanje je mo~e li se pomijeaati sa cbd ili THC uljem i da se dobije ta tvrda smijesa?
Hvala !
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
8. sep 2025.
8. sep 2025.#2
Kupia litru alkohola i kuhalo za ri~u oa napravia od toga ulje. Ne ku~im kako se nemoze puaiti? Gadno ili sta?
20 REP40%
→ Istraživač
8. sep 2025.
8. sep 2025.#4
Nije da je gadno ,nego je nemoguce u toj formi smotati normalan pe.. spoji duhan nemos vuc nikako
Pa sam mislio ako se mo~e nekako dobit ta tvrda forma haaiaa posto se u te stvari ne razumijem.
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
8. sep 2025.
8. sep 2025.#5
ne kontam kako je nemoguce? pa jbt marokanca moraa palit da se smrvi da mo~ea smotat, ove kvalitetnije mo~ea u glistu , ako vec preferiraa joint
probaj ga mrvicu ugrijati pa da se slijepi, pa ga onda lakae rasporedi po pljugi
20 REP40%
→ Istraživač
8. sep 2025.
8. sep 2025.#6
Jednostavno nemos
Ne znam prvi put da dobijem takav
Bas ko da samo prah
Ne znam sta mogu napravit s tim da dobijem tvrdu smijesu.
Wendigo
ZMAJ59.626 REP
WendigoZMAJ
8. sep 2025.
8. sep 2025.#7
Jesi li ti siguran da je to
ist haa? Ili ti neko uvalio neato drugo :) hoe kif ponekad te~e da se vu
e, ima toga. Ako je pravi haa, pa joa u prahu (zna
i dobrano suv) to mora da klizi
Meni miriae da si dobio kif (ne vidim lepo na fotki mo~da greaum) ato nije nu~no loae - zavisi ata je proalo kroz grajnder /sito :)
Groff
AMBASADOR1.632 REP4%
→ Legenda
GroffAMBASADOR
8. sep 2025.
8. sep 2025.#8
Stavi prašinu na papir za pečenje, pokrij drugim papirom za pečenje pa stisni peglom na nekih 60 do 70 °.
20 REP40%
→ Istraživač
8. sep 2025.
8. sep 2025.#9
Probali smo vas to na 60 i 90c
Na kraju je ovako ispao
To sam zaboravio da napisem
A trebao bi biti onako gumen...
20 REP40%
→ Istraživač
9. sep 2025.
9. sep 2025.#10
Znaci izgledao kao da je tvrd cim ga malo kroz prste lomi se i onako kao da je vlazno
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
9. sep 2025.
9. sep 2025.#11
Brale, to ti je listje i masa zelena smrvljena i predstavljena kao kanabis. Posoli u cigaru i to je to. Nema tu ata da se uhvati u masu kad je sve listje i praaina od lista.
20 REP40%
→ Istraživač
9. sep 2025.
9. sep 2025.#12
Znaci nista u preau i te fore,ili ga zamrznut ,,,,svaata sam
itao ali ako nema niata od toga probat u tako
sone1
ZMAJ46.344 REP
sone1ZMAJ
9. sep 2025.
9. sep 2025.#13
Dry ice sift, tako meni ispadne od trima iz friza i kroz 160 microna, ne bude mastan kao buble hash, vec nekako suv, 3g izgleda ko 8 iz prese, nemoz smotati jer ovlazi kroz rizlu, pa se pocne lepiti sa duvanom. Anyway ili u alu foliju pa dobro upresujes ili mali grumen medju prste pa kroz pola sata - sat napravis dobru "glistu" ;) :)
Dok je u prahu mozes da dub-ujes sa medom npr :) a mozes i soliti cvetove bez problema, bolje je nego cist duvan :)
20 REP40%
→ Istraživač
9. sep 2025.
9. sep 2025.#14
A probao sam malo je preaat na temperaturi i to sad se da pusit ali jako slabo capu
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
9. sep 2025.
9. sep 2025.#16
`to ka~e Bizzzo gore, a i ti si potrvrdio, slabo te "capu" (puca, radi) jer imaa trim od suhoh liaa.
0 REP0%
→ Istraživač
6. okt 2025.
6. okt 2025.#17
Ne znam kolko smijem o tome, ali u NL imamo situaciju da je ve
ina stonera nezadoljna sa hasjom koji se proizvodi u legalnim nizozemsim firmama/staklenicima. Prejak je i po okusu i po efektu a jako loae gori, ono zapalia joint, pola ti ispadne po hla
ama zapaljene bobe od dima.
I nisam to ja ovak bubnuo sad nego je bilo u nizozemskim vijestima.
Nije isto uzgajati pod Afri
kim Sunce i pod lampama, osjeti se razlika. Afri
ki hasj je puniji sa CBDom, uspava te a ovo novo te lupi u glavi ne znaa jesi poao ili oao.
sep 2025.
1 / 17
sep 2025.
6. okt 2025.