LEGACY
Prvi put pusim hasis
29 odgovora1,462 pregleda
sandwichgangster
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
sandwichgangsterENTUZIJASTA
apr 2023.
apr 2023.#1
Ok, pusio sam cvet bezbroj puta mada nemam neku toleranciju hvala bogu. 0.4 hibrida me prilicno lepo odradi, ali hasis nisam jos pusio. Uskoro imam priliku da ga probam, koliko bi kolicinski trebao da popusim? Da li je drugaciji high?
Peroooooo
ZMAJ24.437 REP
rastagenetic
ZMAJ52.321 REP
Boris Brejcha
AMBASADOR1.674 REP5%
→ Legenda
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
DjedMrazENTUZIJASTA
apr 2023.
apr 2023.#5
a mozda ostanes i razocaran nakraju od previse ocekivanja i pitanja sto, kako,ako....:) ne djeluje sve isto na svakog.
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#6
Pa to je u 100ki 3-5g. :D ja idem na 1mm, uglavnom, ina
e veinu vetar popuai. :D
Budfield
ZMAJ32.106 REP
BudfieldZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#7
Rad je cak malo blazi od vutrane, nista ne brini uopce. Mozes 3 smotat i deri :)
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#10
ja ga uglavnom puaim
istaka na plocu od sporeta ili na no~ pa sr
em sa slamkom dim....al nisam baa mjerodavan ato se tice kolicine jer sam stoner
ina jbg
L1xSIpy
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
0Marac0ZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#11
Trebao bi puait u ne
emu,gdje
e se dim zadr~avat. Ne puaim haaia namjerno,ali kad ga puaim,puaim u staklenom bluntu na sli
an na
in kao ti s no~em!
Omotam glistu oko ovog metala i preko ide staklo koje zagrijavam i kad krene dimit,reguliram palcem na vrhu:D
Omotam oko sredine,tako da je samo taj dio vru
!
Kad si ve
krenuo tim putem,uzmi metalnu foliju,napravi tuljac i s jedne strane zatvori,s druga vu
i dim,a zagrijavaa izvana. Zna
i,folijom kopiraj ovaj stakleni blunt!
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#12
vec vidim da cu starom raz...bat vadi
ep da kopiram maainu :D :p:respect:
sandwichgangster
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
sandwichgangsterENTUZIJASTA
apr 2023.
apr 2023.#13
Hvala vam na odgovorima, stavio sam glistu u buxnu sa duvanom, otkinuo sam se
10/10 preporucujem
Mravak
LEGENDA9.630 REP46%
→ Zmaj
MravakLEGENDA
apr 2023.
apr 2023.#14
Sto nisi uslikao glistu? Sad ce opet netko pitati koliko da stavi... :rasta:
@0Marac0 kad si vec taj vadicep okacio jel valja to za travu? Nekako si ne mogu zamisliti da to funkcionira ...
sone1
ZMAJ46.344 REP
sone1ZMAJ
apr 2023.
apr 2023.#15
Ja roknem manjeg kuglagera na vrh cackalice, pa ponekad i poklopim izmedju dve case ;) secer, med i mleko a nemoz jednostavnije:)
apr 2023.
1 / 16
apr 2023.
apr 2023.