LEGACY
Da li vas boli glava ujutro kad se vece prije prepusite?
24 odgovora1,085 pregleda
macak98
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
macak98ISTRAŽIVAČ
sep 2023.
sep 2023.#1
Zdravo drugari, zanima me jel ima ko slicne simotome? Naime imam obicaj isousit 3,4 dzointa uvece kad dodjem sa posla i lec spavat, ujutro mi je tako tesko da ustanem i imam bolove u glavi, ponekad osjecaj kao da sam jos napusen
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2023.
sep 2023.#2
Promijeni duhan.
Ja sam to primijetio kad motam sa Old Holbornom,~uto pakovanje . Ima neku dodanu aromu koja mi izazove glavobolju.
macak98
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
macak98ISTRAŽIVAČ
sep 2023.
sep 2023.#3
Ja zivim u Njemackoj i koristim iskljucivo Marlboro Gold jer sam takodje pusac
Peroooooo
ZMAJ24.437 REP
PerooooooZMAJ
sep 2023.
sep 2023.#4
..toplo mlijeko i keksi su zdravi -poma~e malo kod trovanja duhanom-mjenjaj d u h a n -za rolanje....
:thumb:
macak98
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
Pikacu
AMBASADOR3.718 REP63%
→ Legenda
macak98
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
Pikacu
AMBASADOR3.718 REP63%
→ Legenda
PikacuAMBASADOR
sep 2023.
sep 2023.#8
Voda ti je najva~nija poslije zraka isto kak za biljke tako i za nas.
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
sep 2023.
sep 2023.#9
Mogu potvrditi ovo za vodu. Primetio si sigurno da su ti suva usta nakon puaenja. E tako ti je u celom telu. Dehidriraa i onda krene glavobolja. Isto se desi kad se napijea. Veina glavobolja je uzrokovana dehidratacijom, u stvari.
Popij par
aaa vode pre spavanja ili, joa bolje, uz pljugu i nemaa brige. :thumb:
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
sep 2023.
sep 2023.#11
ja npr ne smijem zaspat ful naduvan jer me probudi glavobolja.... al meni je to zbog sinusa. sinusi se upale i napune se.... i onda show program
....tako da ako inace imas problema sa sinusima.... ili cesto nos zastopan... onda je to to.
hippertripper
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
hippertripperISTRAŽIVAČ
sep 2023.
sep 2023.#12
Duhan promijeni, zamjeni omjere u pljugi i voda, voda, voda.. od
ega smo u sastavu najviae...voda:D ili ako su sinusi, sve ti Stipe lijepo napisao:wave:
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
DjedMrazENTUZIJASTA
sep 2023.
sep 2023.#13
da da, mjenjaj ovo mjenjaj ono, pij ovo.., a mozda mjenjaj vutru ;) mene npr ne boli glava jutro nakon vutre , upravo suprotan efekt pri budenju i ustajanju, ugoda i smirenost ,lakoca misli i pokreta, ..postoji ti mogucnost doslovno lose vutre jer je ipak nemacka u pitanju, ima svega na trzistu..drs se .,probaj ne dimit uopce i ako ne prestaju bolovi idi k lijecniku..:thumb:
sep 2023.
1 / 13
sep 2023.
sep 2023.