VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQLollipopping
LEGACY

Lollipopping

16 odgovora3,839 pregleda

jun 2013.

#1
Dakle nakon ato sam pretra~io forum primjetio sam da nigdje nema rije i o lollipopingu biljoza. Prakti ki nema se ata previae tu znati o tome, ja sam ga radio samo jednom u indoru, ali me opet mu e neke nedoumice. Zanima me dali valja prakticirati lollipopping u outdooru, dali ga je tko radio? Po nekoj logici rekao bih da nema potrebe jer sun eva svijetlost udara pod svim moguim kutovima, neznam mo~da i grijeaim, ispravite me slobodno. Druga stvar, dali valja raditi lollipopping u fazi cvijetanja? Opet po nekoj logici rekao bih da nevalja nikako i da mo~e izazvati stres kod biljke i pretvoriti je u hermia, takoer ako grijeaim ispravite me. Trea stvar i za mene najbitnija jest, ata uraditi biljci sa straano velikom lisnom masom u kasnoj fazi cvijetanja da bi omoguio viae svijetlosti za bolje debljanje hedova? Razmialjao sam o uklanjanju nekih listova, al opet bez uklanjanja bar 50% njih nebi imao koristi jer ih je stvarno previae. Al mi nakon toga palo na pamet da to nemo~e biti dobro jer su listovi bitan imbenik fotosinteze i u biti slu~e kao solarni paneli koji skupljaju energiju za biljku i pripoma~u u proizvodnji aeera i ostalih mikroelemenata izrazito bitnih za razvoj biljke. Sad vi meni recite ata bi bilo najpametnije da uradim sa ovim mojim lisnatim udoviatem da omoguim viae sunca za hedove koji se formiraju na sve strane kao ludi ali ih to silno liae podosta zaklanja?
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#2
mislim da nema potrebe outdoor da ga radis bas kako si rekao sunce sija i udara sa svih strana a za ostalo neznam ima tema i o tome citao sam nadji snadji se lijepa ti je biljkica nema sta samo nek tako nastavi imat ce se sta pusit :) :smoke18:

jun 2013.

#3
najbolje rjeaenje je da cijelu biljku prive~ea i malo je nagnea da sunce bolje dopire do ni~ih cvjetova i to je to, nema potrebe skidati listove...
BladeZMAJ

jun 2013.

#4
Sla~em se...
grga77AMBASADOR

jun 2013.

#5
i ja
SkyHighatristPOZNAVALAC

jun 2013.

#6
I ja :lol:
TarzanZMAJ

avg 2013.

#7
I JA :dada :popworm:

avg 2013.

#8
E moj tarzane, ta je biljka ve prohujala kroz moja plua. Kasno paliaaa :nana:
TarzanZMAJ

avg 2013.

#9
hehehehhe ma znam al morao sam napisat..presmijesno mi bilo kad sam vidio zadnja dva posta pa dodao i ja "i ja" :D :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se