LEGACY
Nasao sam vutru...
48 odgovora4,835 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
dec 2016.
dec 2016.#1
Pozdrav, novi sam na forumu. Pokusavao sam googlat i trazit teme gdje bi netko mogao postaviti slicno pitanje ali nisam nista nasao. Ne znam jel zbog toga jer se to nikome nije dogodilo ili zato sto je pitanje jednostavno glupo, al moram pitat. Nemojte se smijat haha
Dakle kao sto naslov govori, ispod svojeg PC stola sam nasao hed vutre. Ima vise od pola grama. Mislim da mi je pao prije otprilike 2 tjedna. Sjecam se da mi je nesto palo kad sam iso smotat al nisam mogao naci u tom trenutku pa sam jednostavno zaboravio na to.
E sad, pitanje je jel' je to uopce sigurno pusit? Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere, a trenutno nemam nista drugo.. Nabava mi tek za 10-ak dana...
Prvo sam napravio inspect heda da provjerim jel ima gljivica, posto je na podu pored tepiha bilo a tamo bas i nije suh zrak u ovo doba godine. Nisam vidio nista sto bi ukazivalo na plijesan, pa cak i iznutra.
Sad me jedino jos zanima ako je to bilo na podu 2 tjedna jel moguce da su se gore neke ipak bakterije zalovile? Jer neka respiratorna infekcija je zadnje sto mi treba, i doktori i pretrage. o_O
S druge strane to nije niti neka kolicina vutre, ako i ima bakterija ima ih vjerojatno toliko malo da mom organizmu ne bi niti stetile. Sto mislite o tome? Inace sam vrlo dobrog zdravlja u zadnje vrijeme te smatram da mi imunitet trenutno i nije ranjiv.
Ako netko ima kakav savjet ili argument neka podijeli sa mnom, bio bih jako zahvalan :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#6
Odnesi u policiju na analizu :)
salim se naravno...nista dok ne zapalis ili daj drugu da proba prvi nece se bunit :)
Weeedler420
ENTUZIJASTA421 REP55%
→ Poznavalac
DobarMomak
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
DobarMomakISTRAŽIVAČ
dec 2016.
dec 2016.#8
Ko zna sto su ljudi koji su sadili u
inili tom hedu,mnogo gore stvari od praaine iz tvoje sobe vjerovatno
Degustator
LEGENDA7.029 REP20%
→ Zmaj
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#10
Proale godine, baa u vrijeme nedimice teake :( sku~im svog ma
ora kako naganja neku lopticu
upavu po dnevnoj sobi. Reko koji k. luak nagaa po laminatu ko sumanut, joa nemo~e zako
it pa se zabija u zidove koliko se zajuri, to mu je od varenja :D. Uglavnom reko daj da ja vidim ata on to naganja, uzmem, neat mekano, nahvatalo se pau
ine i praaine, vjerovatno
orma to izvukao od ispod trosjeda. Krenem skidat pau
inu, kad ono hed, suh ko barut, pomalo izgubljenog mirisa, ali to je hed :drull: i to u krizno doba. Ole~ao je jedno 2-3 godine sigurno pod trosjedom. To mi je bilo ko jackpot, i bez razmialjanja zuuu :joint2:, pa :let: i eto ti veselja :banana_rasta:. Odma reko ma
oru, majstore imaa moju ve
eru, a ja budem zdimio tvoju igra
ku :thumb:.
draš_katalenić
ENTUZIJASTA493 REP73%
→ Poznavalac
draš_katalenićENTUZIJASTA
dec 2016.
dec 2016.#11
Rokaj slobodno, ja naaao o.4 na tepihu nakon mjesec dana, zveknulo me ko malog majmuna :p bude malo suho za grlo, ali radi :thumb:
StepaTHC
POZNAVALAC771 REP19%
→ Ambasador
Blader
ZMAJ27.296 REP
17 REP34%
→ Istraživač
dec 2016.
dec 2016.#15
Hahahahha nisam ocekivao ovakvu aktivnost :popcorn::
Zapalio sam ga dan poslije, samo sam zaboravio javiti ovdje. Dobro je proslo, i nisam se razbolio :banana_rasta: :banana_rasta:
Sljedeci puta definitivno necu imati toliko nedoumica, hvala vam :thumb:
StepaTHC
POZNAVALAC771 REP19%
→ Ambasador
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
Lazarus LedLEGENDA
dec 2016.
dec 2016.#17
"Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere"
Joa jedan koji misli da je svaka malo bolja vutra skank.:D
17 REP34%
→ Istraživač
dec 2016.
dec 2016.#18
Priznajem da nisam znalac, ne sadim. lerdi od kojeg kupujem, inace prijatelj prije svega i poznam ga dugo godina, kaze da je to skank, ima neke poznanike s kojima sadi. Ja mu vjerujem s obzirom da je ta njegova vutra medju jacima koje sam probao, a opce je poznato da skank ima visoku koncentraciju THC
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#19
Nemoj mu vise vjerovat jer nema pojma. I preskoci te price o dilerima jer nisu dobrodosle na forumu
Eto ti da se educiras, da budes pametniji od tog dilera i njegovih poznanika
Skunk - sorta kanabisa kao sto postoji jos tisuce drugih sorti. tocnije hibrid dviju sativa i indike.
Afghanistan x Mexico x Columbia (indika x sativa x sativa)
...i nije najjaca sorta
Albanka - ime za ganju koja tamo raste. obicno mix mixeva sorti, svega i svacega. Kao ulicni pas mjesanac od 10 nepoznatih pasmina
Domacica - netko domacicom zove ulicnu travu koja moze biti bilo sto...a nekome je domacica trava koja je uzgojena kod kuce iz nepoznatog sjemena iz paketa. U oba slucaja nemas pojma sto je to....osim sto su velike sanse da je albanusa ili nesto slicno, ali sa druge lokacije. (nije albanija jedina zemlja odakle dolazi ganja na ulicu)
Hibrid - cross sative i indike ili vise takvih kombinacija. Ovisno o postoku indike ili sative, pa mozemo imati Indika dominant ako ima manje od 50% sative u sebi, ili sativa dominant ako ima vise od 50% sative u sebi. Skunk bi bio Sativa dominant hibrid.
Kad svaku bolju vutru zoves skunk, to je kao da svaki bolji auto zoves Porsche :D
BLONDinaNINA
AMBASADOR2.073 REP16%
→ Legenda
BLONDinaNINAAMBASADOR
dec 2016.
dec 2016.#20
Eto sad ces znati vise o tog tvog lerdica to je sigurno..a sad ti jos lerdicu objasni odakle ti to znas:idea: i gde si i od koga naucio,:vutra: pa ce i on da nam se prikljuci....:D:D
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#21
ovo je jedna od onih tema u kojoj pitas za savjet ali na kraju znas da ces popusit XD mislim da sam i ja imao jednu ovakvu
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#23
ma ono la~ea se vidjet u sa ljudima onda gledaa
i
ak ona praaina tjeaia se da je kristal THC-a ako baa nema pljesni sjetia se koliko je truda trebalo i kako je dobra bila iiii....
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#25
Cek, cek...mozda ti je to zena sakrila za pod bor, a ti nasao ranije.:lol::D
dec 2016.
1 / 25
dec 2016.
dec 2016.