VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQNasao sam vutru...
LEGACY

Nasao sam vutru...

48 odgovora4,835 pregleda

dec 2016.

#1
Pozdrav, novi sam na forumu. Pokusavao sam googlat i trazit teme gdje bi netko mogao postaviti slicno pitanje ali nisam nista nasao. Ne znam jel zbog toga jer se to nikome nije dogodilo ili zato sto je pitanje jednostavno glupo, al moram pitat. Nemojte se smijat haha Dakle kao sto naslov govori, ispod svojeg PC stola sam nasao hed vutre. Ima vise od pola grama. Mislim da mi je pao prije otprilike 2 tjedna. Sjecam se da mi je nesto palo kad sam iso smotat al nisam mogao naci u tom trenutku pa sam jednostavno zaboravio na to. E sad, pitanje je jel' je to uopce sigurno pusit? Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere, a trenutno nemam nista drugo.. Nabava mi tek za 10-ak dana... Prvo sam napravio inspect heda da provjerim jel ima gljivica, posto je na podu pored tepiha bilo a tamo bas i nije suh zrak u ovo doba godine. Nisam vidio nista sto bi ukazivalo na plijesan, pa cak i iznutra. Sad me jedino jos zanima ako je to bilo na podu 2 tjedna jel moguce da su se gore neke ipak bakterije zalovile? Jer neka respiratorna infekcija je zadnje sto mi treba, i doktori i pretrage. o_O S druge strane to nije niti neka kolicina vutre, ako i ima bakterija ima ih vjerojatno toliko malo da mom organizmu ne bi niti stetile. Sto mislite o tome? Inace sam vrlo dobrog zdravlja u zadnje vrijeme te smatram da mi imunitet trenutno i nije ranjiv. Ako netko ima kakav savjet ili argument neka podijeli sa mnom, bio bih jako zahvalan :)

dec 2016.

#2
mnogo brate tripujes, zapali to
StipeZMAJ

dec 2016.

#3
jel to mizofob govori ? :p

dec 2016.

#4
ja bih to u solju i pustio vodu!
FeltLEGENDA

dec 2016.

#5
Daj smotaj i puai :thumb:

dec 2016.

#6
Odnesi u policiju na analizu :) salim se naravno...nista dok ne zapalis ili daj drugu da proba prvi nece se bunit :)
Weeedler420ENTUZIJASTA

dec 2016.

#7
Ma i da se ubudavilo..rokaj
DobarMomakISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#8
Ko zna sto su ljudi koji su sadili u inili tom hedu,mnogo gore stvari od praaine iz tvoje sobe vjerovatno
DegustatorLEGENDA

dec 2016.

#9
...mislim da je krajnje vreme da usisas sobu !

dec 2016.

#10
Proale godine, baa u vrijeme nedimice teake :( sku~im svog ma ora kako naganja neku lopticu upavu po dnevnoj sobi. Reko koji k. luak nagaa po laminatu ko sumanut, joa nemo~e zako it pa se zabija u zidove koliko se zajuri, to mu je od varenja :D. Uglavnom reko daj da ja vidim ata on to naganja, uzmem, neat mekano, nahvatalo se pau ine i praaine, vjerovatno orma to izvukao od ispod trosjeda. Krenem skidat pau inu, kad ono hed, suh ko barut, pomalo izgubljenog mirisa, ali to je hed :drull: i to u krizno doba. Ole~ao je jedno 2-3 godine sigurno pod trosjedom. To mi je bilo ko jackpot, i bez razmialjanja zuuu :joint2:, pa :let: i eto ti veselja :banana_rasta:. Odma reko ma oru, majstore imaa moju ve eru, a ja budem zdimio tvoju igra ku :thumb:.
draš_katalenićENTUZIJASTA

dec 2016.

#11
Rokaj slobodno, ja naaao o.4 na tepihu nakon mjesec dana, zveknulo me ko malog majmuna :p bude malo suho za grlo, ali radi :thumb:
StepaTHCPOZNAVALAC

dec 2016.

#12
Cekamo smoke report. o_O :)
pajo8LEGENDA

dec 2016.

#13
Izgleda daje umro ahha
BladerZMAJ

dec 2016.

#14
Pa ata nije napisao da je umro nego ovako neizvjesnost :smoke:

dec 2016.

#15
Hahahahha nisam ocekivao ovakvu aktivnost :popcorn:: Zapalio sam ga dan poslije, samo sam zaboravio javiti ovdje. Dobro je proslo, i nisam se razbolio :banana_rasta: :banana_rasta: Sljedeci puta definitivno necu imati toliko nedoumica, hvala vam :thumb:
StepaTHCPOZNAVALAC

dec 2016.

#16
Vid' preziveo. Ko bi rek'o :D

dec 2016.

#17
"Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere" Joa jedan koji misli da je svaka malo bolja vutra skank.:D

dec 2016.

#18
Priznajem da nisam znalac, ne sadim. lerdi od kojeg kupujem, inace prijatelj prije svega i poznam ga dugo godina, kaze da je to skank, ima neke poznanike s kojima sadi. Ja mu vjerujem s obzirom da je ta njegova vutra medju jacima koje sam probao, a opce je poznato da skank ima visoku koncentraciju THC
StipeZMAJ

dec 2016.

#19
Nemoj mu vise vjerovat jer nema pojma. I preskoci te price o dilerima jer nisu dobrodosle na forumu Eto ti da se educiras, da budes pametniji od tog dilera i njegovih poznanika Skunk - sorta kanabisa kao sto postoji jos tisuce drugih sorti. tocnije hibrid dviju sativa i indike. Afghanistan x Mexico x Columbia (indika x sativa x sativa) ...i nije najjaca sorta Albanka - ime za ganju koja tamo raste. obicno mix mixeva sorti, svega i svacega. Kao ulicni pas mjesanac od 10 nepoznatih pasmina Domacica - netko domacicom zove ulicnu travu koja moze biti bilo sto...a nekome je domacica trava koja je uzgojena kod kuce iz nepoznatog sjemena iz paketa. U oba slucaja nemas pojma sto je to....osim sto su velike sanse da je albanusa ili nesto slicno, ali sa druge lokacije. (nije albanija jedina zemlja odakle dolazi ganja na ulicu) Hibrid - cross sative i indike ili vise takvih kombinacija. Ovisno o postoku indike ili sative, pa mozemo imati Indika dominant ako ima manje od 50% sative u sebi, ili sativa dominant ako ima vise od 50% sative u sebi. Skunk bi bio Sativa dominant hibrid. Kad svaku bolju vutru zoves skunk, to je kao da svaki bolji auto zoves Porsche :D
BLONDinaNINAAMBASADOR

dec 2016.

#20
Eto sad ces znati vise o tog tvog lerdica to je sigurno..a sad ti jos lerdicu objasni odakle ti to znas:idea: i gde si i od koga naucio,:vutra: pa ce i on da nam se prikljuci....:D:D

dec 2016.

#21
ovo je jedna od onih tema u kojoj pitas za savjet ali na kraju znas da ces popusit XD mislim da sam i ja imao jednu ovakvu

dec 2016.

#22
Zar si znao?:D

dec 2016.

#23
ma ono la~ea se vidjet u sa ljudima onda gledaa i ak ona praaina tjeaia se da je kristal THC-a ako baa nema pljesni sjetia se koliko je truda trebalo i kako je dobra bila iiii....
hazeriZMAJ

dec 2016.

#24
Evo da se i ja upisem..cistim ja box,sredujem..dignem malo sator oko upuha da ocistim prasinu kad... ...i naravno..danas popodne tj,sada gori u rizli:smoke: ................i ziv sam:let:

dec 2016.

#25
Cek, cek...mozda ti je to zena sakrila za pod bor, a ti nasao ranije.:lol::D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se