VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQindustrijska
LEGACY

industrijska

26 odgovora9,484 pregleda

jun 2006.

#1
iman doma industrijsku konoplju da li se ona može pušiti da li ima uèinka da li u njoj ima išta thc-a
GreenManAMBASADOR

jun 2006.

#2
Sta mislis zasto se zove industrijska?! :idea: :idea: :idea:

jun 2006.

#3
Pa naravno da ima uèinka! Od nje napraviš hlaèe i kad zapuše da vidiš kako Ti fino toplo i Srcu ugodno šta ih imaš... :lol:
ReggaesaurusENTUZIJASTA

jun 2006.

#4
Pa kad bi imao nešto ovako, možda bi i imalo uèinka :D
doomerLEGENDA

jun 2006.

#5
Jebes industrijsku... onda bi radje sadio neke hybridne feferone :) sto cu vjerojatno i napravit poslje growa
GrowimirPOZNAVALAC

sep 2006.

#6
Donesi im u blizinu kakvog dobrog muzjaka pa neka oni sade i dalje....
TripcoPOZNAVALAC

sep 2006.

#7
Odlièno Growimire, to je dobra ideja, sviða mi se!
#8
Jos prosle godine sam naleteo u nekom ataru na poljanu sa ganjom a'l tad nisam znao da je industrija pa sam probao i nije valjalo nista i ako je miris i masnoca hedova zavaravala.
SLO-EraLEGENDA

sep 2006.

#9
industriska konplja je veèinom dvospolnik!!
unknowerAMBASADOR

okt 2006.

#10
Industrijska konoplja ne sadrzi THC . Izgled ,miris i lepljivos su u vecini slucajeva verodostojni ali kako je vec u gornjim postovima navedeno "nema efekta". Desava se da se biljka koju gajite slucajno oprasi industijskom konopljom a dobijeno seme je ne upotrebljivo. Ako niste imali muzjaka na "sajtu",niste planirali da biljku oprasite a biljka vam se oprasi, najbolje bi bilo da ne pokusavate sledece godine saditi dobijeno seme jer cete samo gubiti vreme. Polen se moze prenositi vetrom i do nekoliko kilometara. Industrijska konoplja se koristi u tekstilnoj industriji,proizvodnji kanapa (koji je EXTRA jacine) a vidjao sam i parfeme na bazi konoplje,sapune.......

sep 2019.

#11
ovo smee od biljke mi je po elo poateno uniatavat moje cvijee....koli ina i razina sjetvenosti su dosegle tolike razine da izgleda sve eka samo jedna stvar, indoor. bie dima i sve ali jednostavno nevjerovatno, ovo mi se nikad nije dogodilo.... nekakvo zakaanjelo opraaivanje...mo~da se neke zakaanjele manje biljke izvuku kako sad izgledaju ali industrijsko smee mi je ojajijlo poateno out... dabog da ministru poljoprivrede pao komet na kuu...u~areno radioaktivni....
likfrikLEGENDA

sep 2019.

#12
ma ata to bilo dru~e,? ima neka planta~a industrijske kraj tvog sajta?

sep 2019.

#13
ima da, sve viae u posljednje god, i evo, sad viae nema vani za nas mjesta u mom kraju...ata da se radi, bie lampe skupe ko mercedes novi izgleda....lol
Drugari jel zna neko ima li gde u okolini Rume Iriga Sremske mitrovice industrijske konoplje? Hteo bih da napravim sebi malo cbd ulja ja znam gde je ima i divlje po njivama ali mi je jako daleko

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se