VUTRA
ForumMarihuanaMarihuana FAQNesanica nakon prestanka konzumiranja
LEGACY

Nesanica nakon prestanka konzumiranja

32 odgovora4,544 pregleda

jul 2019.

#1
pozdrav svima :) nov sam clan pa nemojte zamjeriti ako vec postoji ova tema na forumu vec nekoliko dana ne pusim jer se zelim ocistiti i to rezultira nesanicom, jasno mi je zbog cega i zasto ali me zanimaju vasa iskustva s tim, kako zaspete a da ne zapalite? postoji li nekakav nacin. hvalaa
Z&NZMAJ

jul 2019.

#2
Dobro se izmoria tokom dana i zaspat ea. Meni npr. poma~e i itanje. esto se borim da zavraim poglavlje, a ponekad i zaspim sa knjigom u rukama. I da,izbjegavaj ekrane barem sat vremena prije spavanja. Dakle, surfanje, filmovi i sl. nisu preporu ljivi prije spavanja.

jul 2019.

#3
he, he, ja bez tv-a ne mogu da zaspim, prosto mi dodje kao neka uspavanka, nebitno koji je kanal, ako kojim slucajem nema struje, vrtim se par sati dok ne zaspem, isto i kad spavam van kuce gde nema tv u sobi??? mada sam ja sa spavanjem poseban, skoro kano pas, kako legnem u 10ak minuta vec dremam, cak i preko dana.

jul 2019.

#4
Ja ne dimim tjedan dana i spavam ko top i prvi dan i sve ostale i nikad s tim problema I spavam du~e nego udimljen.... Pa ti vidi...
superoperaterAMBASADOR

jul 2019.

#5
Slicna stvar se i meni dogodila kad sam htio da malo 'odmorim'. Vrtio sam se u krevetu sve dok nisam skonto da ja inace motam travu sa mnogo duhana, skoro pola - pola. Ustao sam iz kreveta, smotao duhan i zapalio.. Zaspao sam na pola cigare i to na fotelji u dnevnoj. Sto ce reci da sam bio 'ovisan' o duhanu a ne travi. Od tad motam sa minimum ili nikako duhana i problema sa nesanicom, prilikom pauza, vise nema.

jul 2019.

#6
Par dana nakon sto prestanes duvati traje ta nesanica i poslije toga spavas kao top.... Ali vec imamo temu...:cool23: https://www.vutra.org/threads/marihuana-nesanica.12061/

jul 2019.

#7
Ja ne pusim vec mjesec i pol..Jbga bit ce ti prvi tjedan vjerovatno cupavo, stisni zube i istrpi..Meni teretANa dosta pomogne..Odradim trening preko dana pa sam navecer umoran i pospan..
DvolicniLEGENDA

jul 2019.

#8
Frende samo fizikalija i nema vrtenja po krevetu ko na ringispilu
klada1115POZNAVALAC

jul 2019.

#9
Kramp motika
Planer80LEGENDA

jul 2019.

#10
Pivo
SnupISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#11
Kolega Zlo&Naopako ti je lepo rekao.. Mada svi si ti dobre savete dali. Najbitnije da se umoris u toku dana.. Pa uvece jedno pivo, a mozes da koristis i kapi valerijane da se opustis i neke cajeve. Imas i njih koji opustaju i sluze sa laksi san.

okt 2019.

#12
Izdr~ia par dana jbg, nakon nekoliko dana to se regulira nekako i ak mo~da budea imao kvalitetniji san.. ono ato mene hebe su koamari i none more koji po nu drugi/trei dan od prestanka puaenja, valjda Vutra to priguaiva na neki na in pa kad se organizam malo o isti od THC a, u snu po inju demoni izlaziti.. onda opet zapalim i nema ru~nih snova ... Zapravo godinama nisam sanjao(jesam,svi sanjamo ali se ne sjeam toga), osim kod tih par pauza s puaenjem kad bi me none more oprale...to su mi jedini snovi vise od desetljea da se sjeam
SnupISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#13
E bravo druze.. Tako i meni. Jednom kada sam napravio pauzu, posle svakodnevnog pusenja, u prvih par dana pauze su mi se dogadjale one takozvane paralize u snu. To je jebeno strasna stvar. Plus kosmari.. A sve je to verovatno prekrivala vuja, jer sto kazes, retko kad sam sanjao dok konzumiram istu. Mada lepse spavam kad konzumiram. Samo zatcorim oci i tako se i probudim, izmedju toga prazno. :djede:
YaichiiAMBASADOR

okt 2019.

#14
pokuaavaa reci da te muci savjest zbog necega ? ja spavam normalno samo kad puaim trebam bar 7-8 sati sna ....
Duško KushAMBASADOR

okt 2019.

#15
Nesanicu imam ako, se ne naduvam, za jutarnji prvi, obavezno sacuvam.
nesalaLEGENDA

nov 2019.

#16
meni se znalo desavat, onda zapalim mrvice...vise duhana i zaspim... al sad zadnji put nista...zaspo ko i kad zapalim...samo manje sam spavo.... sad nisam zapalio sigurno nekih mjesec dana ako ne i vise... sad bi vec mogo ic spavat oko 20h, a nije nesta da radim... jedino sto se rano probudim...al to sam tak naviko...uvijek oko 5...

dec 2019.

#17
Caj od maticnjaka sa 50 kapi valerijane ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se