VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaRak debelog crijeva dukes D meta po potrbusnicu, tankom...
LEGACY

Rak debelog crijeva dukes D meta po potrbusnicu, tankom...

116 odgovora15,202 pregleda
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#1
dobra vecer! evo nisam nikako pisao ali pratim vas koliko mogu s obzirom na moju bolest i vrijeme kada sam aktivan ja sam vedran iz splita jos jedan od rakera , pacijenata koji imaju rak .. moj je odma bio i metastaziran svuda.. ukratko otkrvien 23.12 .2009. operiran 05.01.2010. poceo sa kemo 02.2010. ko zeli guglati neka gugla , rak debeleog crijeva karcionoza peritoneuma ,meta potrbusnica tanko crijevo . na kemo sam konstantno evo u 02.2014 ce biti 4 godine ,AKO budem ZIV.. imam napravljenih 17 CT -scanova abdomena i zdjelice te 1 PET CT. primio sam sve skupa 74 kemo terapije , stime da ove od 2 dana neko racuna kao dvije al eto ja kao jednu 1 linija FOLFIRI +AVASTIN 49 KOMADA 3 godine do prve progresije 2 linija FOLFOX 8 komada . 5 miseci do druge progresije 3 linija FAMOZNI ERBITUX (KOJI neki tvrde da ima thc u sebu) +campto sve skupa njega 17 komada uskoro radim CT pa cu vidjeti jel drzi ili je doslo do progresije.. e SADA POSLIJE TOGA JA VISE NEMAM NISTA , to je kraj medicine,, idem kuci i cekam smrt.. mnoge prijatelje sa kemo 33, 35 ,38 ,40 godina sam pokopao poslije godinu dvije sa slicnim dijagnozama. ulje nisam koristio ,puno sam citao ,imao prilike vidjeti sprice sa uljem razlicite kvalitete..pokusaio sam sam uzgojiti trava ,al u 9 misec kasno sam poceo iako sam imako AK 47 automatic, dosla je do 25 cm i odjednom uvenila , svih 5 sjemenki mi je propalo tako da mislim da nije lako sam uzgojiti je.. TREBAM SAVJET. AKO KO ZNA, ja se dvoumim oko ulja jer paranoje bi me vatale od jointa , ja sam vise tableto alkohol frik bio u mladosti ,a oko trave imam paranoje ,al danas sutra kad me posalju kuci ja necu imat vise dileme pogotovo sta vec sada osjecam bolove ,a bolovi kad rak krene harat po crijeva i potrbusnici su takvi da meni sada A TRAMAL NE POMAZE, pomaze mi zacudo ibubrufen , a flastere morfijske i druge jos ignoriram.. daleko sam jos od kreveta zasto ovo pisem ,pa eto ponukala me i cura koja isto ima rak dojke meta po jetri ,tesko stanje te ona koristi ulje i dala mi je jedno uzas kvalitete a sada koristi nesto svjetlo sta nema ni smisla ni icega, jer to nije HEMP OIL.. trebam savjete jednostavno 1. kome se obratiti za kvalitetan HEMP OIL , preferira se indica zar ne za spavanje ,bolove i apetit ,iako ova AK 47 automatic je bila sativa .al tako su mi je prodali ,znate vec koji.. eto samo to pitanje imam. jer vrijeme kucka.. i te e a ja se bojim opet upustati u uzgoj ,jer ne ide mi .. imam neke kontakte u nizozemsku za ulje vrh -kvalitete al me malo strah preko granice ici , jer NE TREBA MI POLICIJA, boze moj imam rak 4 stupnja.. btw ja sam svjedok koliko ljudia pa i zena od 70 godina koje su pustene kuci uzimaju HEMP OIL , po pricama dok cekam kemo i tako ........ eto toliko od mene ,pozdrav.. btw ovo je moja blijcica koja je uvenila mlada :)
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#2
pozz! glee glupo mi da ti ovdje neato savjetujem,al ini se sve si probo. promijeni totalno prehranu,izbaci sve ~ivotinjakog porijekla,postani vegan. iskreno mi je ~ao zbog tvoje bolesti,i joa ~alije ato nemogu pomoi, valda e neki stariji forumaai znat viae,pa e te pm. Al ovo za hranu pokuaaj,to je uz ulje ja mislim druga najva~nija stvar. a pro itaj i ovo: http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/dr-warburg-kiselost-organizma-je-uzrocnik-raka-i-ostalih-bolesti
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#3
probao sam sve sa hranom ,mislio sam se samo zadrzati na ulju , ,jer moze se desiti da dobijem 12300 recepeta za ljecenja raka , al u 99 posto ne virujem uopce. moj problem sa hranom je specifican imam suzenje opet ,recidiv raka na deb crijevu , i moram jesto hranu sa malo ostataka brzo i lako probavljivu , znaci da sad ne prosipam pamet jer sve ucim preko neta ,,sve makro mikro sirovo zdrava voce povrce NE SMIJEM smijem jesti samo kuhano gomoljasto povrce ,krumpir cikla celer koraba , kuhano meso bijelo piletina puretina teletina ,kuhana bijela riba ,, i tako jos neke namirnice...zanima me ulje samo radi ublazvanja bolova.. a ne kao vid ljecenja, jer moji decki su probali sve.......karcinom 4 stupnja metastazirani , to je jedna posebna prica ,osim raka testisa i raka dojke.
LoNbaENTUZIJASTA

nov 2013.

#4
Vedrane brate,pre svega veliki pozdrav!Ne znam sta mogu da ti napisem a da vec ne znas ili nisi procitao.Za pusenje marihuane si upravu,imaces paranoje jer znam kako je meni bilo svaki put kada sam imao problem a duvao.Jedini spas je da nikada ne duvas sam vec sa devojkom i da sa njom provodis sto vise vremena jer kad ostanes sam neces biti sam docice paranoja.Sto se hrane tice jedino sto znam jeste da je Macro-biotika majka izlecenja i spasa od bolesti.Ima mnogo jela koja se kuvaju i koja bi sigurno mogao konzumirati ali za to ti treba neko ko se time bavi,da si mi blize ja bi te vodio kod coveka ovako mogu samo da serendam :( Sto se tice ulja,definitivno se nesto desava i poboljsanja su negde ocigledna,negde i ne ali svi mi imamo jedinstven organizam kao i otisak prsta pa svako drugacije i rejaguje na sve!Krivo mi je (nije kritika) sto odmah nisi kada si saznao poceo sa macro-biotikom i uljem ali sta je tu je (mozda i jesi ali nisi napisao)!U kombinaciji jednog i drugog ulja i ishrane mislim da bi trebao da postignes neke rezultate,nadam se da barem neces imati bolove!Citam danas kako su uz pomoc Genetski modifikovanih celija uspeli da izlece leukemiju koja je ustvari karcinom,samo ne verujem da ce to kod nas bili uskoro kao i vakcine (Cuba) koje ne znam da li deluju u naprednoj fazi! U svakom slucaju nemoj odustajati od ideje za ulje koje definitivno daje rezultate,nadam se u ovom slucaju fenomenalne :) Zdrav covek ima hiljadu zelja a bolestan samo jednu,da ozdravi!Zelim ti puno snage,volje,hrabrosti,osmeha i nadam se puno zdravlja!!! Sta god ti bude trebalo posalji mi PM i pomocicu sta god je u mojoj moci!Pozdrav i drzi se KRALJU! :) OCU DA VIDIM OVDE TVOJE USPESNE I ZAVRSENE DNEVNIKE UZGOJA I DA KASNIJE BUDES NAS LIDER ZA LEGALIZACIJU UZ DOKAZE O TVOM IZLECENJU UZ POMOC CUDOTVORNE BILJKE! :))) Inace sam izgubio sve koje sam voleo,sestru rodjenu,brata rodjenog i tako dalje...verujem da bog postoji i da sve na kraju ima svoju nagradu ako je covek,covek i ako kao takav postoji :) JOS jednom ogroman pozdarv i vici sta god treba ima da izmislimo :)
weedoyeLEGENDA

nov 2013.

#5
paranoja nemoj da se plasis, ja sam imao jake paranoje kad sam dimio smece sa ulice, kad sma uzgojio svoje, dosta retko. Tebi trebaju sorte koje imaju dosta cbd, cbd ublazava dejstvo thc koji je krivac za izazivanje paranoje, guglaj te sorte, evo jedna jeftina sorta sa dosta cbd(nema mnogo u odnosu na one 'medicinske"), to je Big Bang - GHS, to je indika, terace te da spavas, plus ima cbd mada ja bi narucio neke medicinske. eto imas pozdrav od mene i lepe zelje za oporavak.
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#6
hvala vam puno , to je samo to sta mogu sada rec pa cu se javiti mozda malo iscrpnije.. iduci tjedan je za mene bitan CT SCAN I pitanje ocu li dobiti jos 3 mjeseca zivota ili mozda i ne ...ipak ovaj erbitux preskupi bi morao djelovati vise od 4 mjeseca... uhh
Turf.POZNAVALAC

nov 2013.

#7
Pozdrav Vedrane,ja ti nemam sta reci,mogu samo ponovit ovo isto kao sto su rekli ovi iznad mene..drzi se..sretno ti, i da docekas jos puno puno godina ziv i zdrav :)
zgwolfENTUZIJASTA

nov 2013.

#8
I ja bih se uklju io u temu poato bolujem od Crohnove bolesti, nadam se da ti mogu biti pa barem od male pomoi. Dat u ti par linkova o biljkama koje bi ti mogle pomoi kao dodatak uravnote~enoj i zdravoj prehrani, isto tako uz koriatenje ulja kako bi ato prije i prirodnije alkalizirao svoj organizam, jer je postalo dosta jasno da svi tumori i rakovi nastaju u kiselom okru~enju koje je nam je industrijskom prehranom neizbje~no. Vjeruj mi i ja punom parom radim na tome! Va~no je znati da kemoterapija i tablete zakiseljuju tijelo do maksimuma i takoer bude uspavane tumore u nama!! `to se tie ulja sla~em se i vrsto vjerujem da e ti pomoi isto kao i svima koji doista vjeruju u mo toga ulja. vrsta vjera u mo toga ulja je pola izlje enja po mom mialjenju. Samo pozitivno prijatelju, pozitvna autosugestija, ne razmialjanje o smrti, jer znaa onu staru, ono si ata mislia... ;) Sretno!! LINKOVI: http://hr.wikipedia.org/wiki/Graviola https://vutra.org/topic/10899-graviola-biljka-koja-lije%C4%8Di-rak/ http://hr.wikipedia.org/wiki/Kurkuma http://www.ayurveda4you.net/index.php/uradi-sam/124-receptura-za-caj-zdravlja-i-dugovjecnosti http://hr.wikipedia.org/wiki/Kombucha (osobno ju uzgajam i koristim oko mjesec dana, pa ako ea biti zainteresiran, kada malo poraste dijelit u ju dalje)

nov 2013.

#9
Pozdrav Vedrane! Svaka ast na svemu ato si dosad izdr~ao.. Izgubio sam i majku i oca do svoje 30-te godine od te opake bolesti. }elim ti samo dati potporu i savjet ato se ulja ti e. Moj otac je po eo koristiti ulje kad je ve bio terminalnoj fazi. Primarni karcinom je bio na pluima poprili ne veli ine i sa metastazama na kostima i mozgu. Za bolove je koristio 3x brufen 600, 3x oxycontin 20mg, 1x servedol za jake bolove i 1 voltaren injekciju za spavanje SVAKI DAN. Dok nije po eo koristiti ULJE. U roku 7-10 dana izbacio je sve to i ostao samo na ulju. Napominjem, kad je po eo koristiti ulje ve je bio u krevetu u teakim bolovima Neu vas daviti detaljima, ali nakon samo 2 mjeseca koriatenja (cca 35 ml ulja) iaao je na snimanje. Rezultati su bili iznenaujui. Ulje je uistinu djelovalo. Na kostima je ostala samo jedna metastaza (od 3), a tumor na pluima se smanjio za cca 70%!! Mozak nismo snimali, ali ja vjerujem da su rezultati bili i na mozgu jer je do zadnjeg dana bio normalan u glavi, prepoznavao nas je sve itd.. Na~alost nije izdr~ao, bio je ve preslab.. Da smo samo krenuli ranije sa uljem.. Stoga moj iskreni savjet: 1. nabavi ulje i kreni ~estoko. (po Rick Simpsonu). Cilj je unijeti ato viae u ato kraem periodu- koliko god ti tijelo dopusti. 2. pripremi se na puno spavanja i gubitak apetita 3. misli pozitivno, okru~i se sa dragim ljudima.. 4. Vjeruj!!! Pozdrav i dr~i se!!
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#10
hvala na savjetima.. iduci tjedan cu napravit ct .. pa cemo vidjeti di idem ,, znam sve o kiselosti organizma o kemo terapijama o makrobiotici o otrobu skorpiona o sodi bikarboni aloe vera i svemu svemu tome u ove 4 godine sam poprilicno ljudi ispratio........ samo (mozda se varam) imam vjeru u HEMP OIL jer sam vidio zene od 60 ,70 godine koje to koriste jer ih je medicina odbacila i ako one koje su skroz neutralne kazu da ih vise ne boli da spavaju i da jedu. e onda im ja virujem.. btw ja necu riskirat jer moj ERBITUX DODJE 200 000 KN za 6 mjeseci........al kad on prestane ja krecem sa uljem.. ja sam prosao 74 kemo terapije i to jos ,(ili njih jako jako malo ) nije niko prosao i ja se ne bojim kemo jer sam zasticen bozanskom snagom,ali sve ima svoj pocetak i svoj kraj, zato sam tu , da sagledam altnerantivu kad sl .medicinu me odbaci ,tj kad ne bude bilo vise linija obrane,, a samo HEMP OIL . nista vise........myko san gljive 30 000 kuna ,, ahahhaha ,samo cu se nasmijati ,al ne zelim nikome rusiti nadu...
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#11
ini se da joa uvijek vjerujea doktorima,ato se ti e hrane i ljekova. tvoj je ~ivot. Ne zaboravi izreku:"izlje en pacijent je izgubljena muaterija" sretno!
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#12
naravno da vjerujem doktorima ,nisam ovdje radi niceg drugoga nego radi HEMP OILA a ne zanima me nikakva alternativa druga.. hvala,,
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#13
ok,ok,evo joa jedan video ako ipak prestanea vjerovati,na tebi je. neu te viae daviti,nemoj zamjeriti. over and out http://vimeo.com/17326209#
vedranSTENTUZIJASTA

nov 2013.

#14
bezveze mi spamate temu ,bio sam jasan ,samo HEMP OIL . ne zelim gubiti energiju na mlacenje prazne slame jer u ove 4 na onkologiji sam vidio sve alternativne mogucnosti i osjecaj ljudi koji umiru u krevetu do mene.. al uvijek ce se naci ponude i potraznje za kojekakve stvari...hvala.. i pozz :)
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#15
evo samo da se javim ,iako nisam bas interesantan jer nisa konzument ulja,, ali nadam se uskoro poceti uz dobrociniteljstvo jednog prijatelja sa ovog foruma.. bolest je u umjerenoj progresiji ,skinut sam sa kemo terapija.. opcija ima jos ali su jako slabe.. operacije HIPEC KOJA traja do 20 sati , i uzasno je teska iako su metastaze prevelike i neka exp kemo mytomicin velike doze antibiotika.. zadnji nalaz ct-a ... na zalost 4 godine kemo terapije sa terminalnim stanjem raka ...
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#16
jedan dio ct.a 12,5 metastaze u potrbusnici..
jesamZMAJ

dec 2013.

#17
super za ulje :) i super ato si se skinuo s kemoterapija a i koji dim u plua bi te sigurno malo opustio, ako niata drugo
BOTANIKISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#18
jel imas opremu za uzgoj?
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#19
nemam opremu ,pokusao sam vanjski uzgoj i nije mi islo ,mislim stvarno da sam glup za to i ne ide mi , pa od 5 sjemenki ak47 ,meni su 3 proklijale a 1 je samo dosla do 20 cm , koliko god sam citao ne razumin se u uzgoj nikako i nikako mi ne ide..ali ulje cu nabaviti preko izvora nekih ,, jer nema smisla......mislio sam vas jos pitat sta kazete na ovo...http://www.cannabisbureau.nl/en/MedicinalCannabis/ u kapsula bediol sa puno CBD ,, jedna osob ami je rekla da se moze nabavit u ljeakarnama u nizozemskoj..
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#20
ove metastaze me rasturaju jer mi crijevo suzava 17 mm i samo jedem laganu lako probavljivu hranu a ove sa desne strane me bole do poluludila.. ma mislin,mozda je za mene sve ovo kasno ,, ja sam odabrao medicinu 74 kemo , 3 linije kemo 4 godine,, sa terminalnim rakom od 39 godine... probio sam rokove...jer rak je odma bio metastaziran.. al eto pokusat cu jos sa tim uljem,,,pa kud puklo da puklo ,pisem jos nekim klinikama u njemackoj.... http://www.int-imm-foundation.com/index.html i t o je to...

dec 2013.

#21
Vedrane nemogu ni zamislit koliko te to sve rastura al prijatelju znam jedno ti si jednostavno fenomen i neka visa sila te cuva jer ovo sto si ti prosao nitko drugi nebi ni pola izdrzao zato glavu gore nije jos uvijek kasno ako si izdrzao dosada onda je to sigurno sa nekim razlogom ;) ovaj gore lijek nije lose ali je to daleko od onoga sto bi tebi trebalo i na kraju preskupo jer bi trebao uzimat svaki dan po minimalno 10-15 g doze da bi bio unijeo dovoljno CBD-a koji bi mogao napraviti neki pomak u zaustavljanju i postepenom smanjivanju tvojih metastaza evo za primjer Dr. William Courtny preporucuje doze izmedju 5-20mg/kg a Bediol iz linka gore sadrzi 8% CBD-a na 5g sto bi preracunato bilo 400mg CBD-a za 38 eura a tebi ako uzmemo da imas 70 kg i uzimajuci najmanju preporucivu dozu dolazis na 350mg dnevno ali s obzirom na tezinu tvoje dijagnoze trebala bi ti maksimalna doza a to bi bilo 1400mg dnevno i to je jednostavno preskupo evo ti link odakle sam izvukao ovu racunicu http://hempcurescancer.blogspot.it/ Edit: http://www.int-imm-f....com/index.html a za ovo ti nemogu nista reci jer nemogu naci nitkoga da prica o njima u Njemackoj tako da neznam sta da ti kazem...ja kad sam trazio klinike po Njemackoj koje su se bavile davanjem leterila B17 obicno sam nalazio po forumima iskustva ljudi koji su bili probali ili su razmisljali o tom obliku terapije a o ovom nemam nista osim adrese i imena lijecnika
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#22
http://www.int-imm-foundation.com/ pokusavam stupit u kontakt s njima ,prevode mi nalaze pa cu im poslati ,prvi razgovori kazu da traze od 30 000 - 40 000 eura za tretman.. ..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a kao da su jeftinji od kemo terapije hahahahah ... cijene najskupljih kemo . avastin 6 mjeseci 180000 -200 000 kn erbitux 170 000 kn vectibux 150 000 kn fu 5 stari citostatik niti 5 000 leucovorin sitno nesto emend tableta za mucninu 3 komada 100-150 eura...
mazarLEGENDA

dec 2013.

#23
http://www.vecernji.hr/moje-zdravlje/korijen-maslacka-moze-izlijeciti-rak-u-nekoliko-mjeseci-907122 jeftinije, a u inkovitije

dec 2013.

#24
Vedrane je sam bio trazio puno toga i prije nego samo bili odluci se za ulje ja sam jako zelio odvesti mamu kod Regine Roshttp://www.naturheilpraxis-rose.de/dienstleistungen.html u njenu kliniku je jedan od pionira bore protiv carcinoma alternatvnim metodama u njemackoj ali mama nije pristajala na to posto je trebalo za tri mjeseca terapije i boravka u njemackoj izdvojiti od 13-15000 eura(ja sam htjeo uzet kredit) tako da je to otpalo i onda smo igrom slucaja culi za ulje i okrenuli se tome evo ovdje je njen Blog gdje ona odgovara na pitanja i pise o svojim iskustvima i slobodno je mozes nazvati ako si dobar sa engleskim i poslati joj nalaze pa da cujes i njeno misljenjehttp://b17-vitamin.de/patienten-uber-heilpraktikerin-regina-rose
vedranSTENTUZIJASTA

dec 2013.

#25
pokusat cu... :)

dec 2013.

#26
Prijatelju, ima nade.. ulje ato prije i samo hrabro. Pripremi se na puno spavanja, prepusti se nekom da se brine o tebi i samo pi i. Umjerena je progresija, ulje ima djelovanje, kod nekog viae, kod nekog manje- mo~da si baa ti taj "viae"! Znam da ti je to problem, ali osobito misli na prehranu- ato viae kalorija jer e ti trebati za borbu. Pozdrav i samo hrabro!!
vedranSTENTUZIJASTA

mar 2014.

#27
http://www.royalqueenseeds.com/217-royal-cbd-oil-10ml.html molim misljenje iskusnih ,sta mislite o ovome ulju?jel to ok ,jel to kvalitetno? legalno za kupit i uvest u RH?
CreativeLEGENDA

mar 2014.

#28
"the Cannabis oil is diluted with olive oil until it is under the legal limit for sale. The oil consists of 2.6% CBD and 0.173% THC. The oil is used to negate uncomfortable and undesirable effects from medical issues. " o kvaliteti ne bih pricao ....al po opisu mi se cini da smijes uvesti ...mislim da prolazi sve ispod 3 % thc ..... na carini jedna bocica maslinovog ulja ;) ne bi smjela napraviti problem .
mazarLEGENDA

mar 2014.

#29
ja sam isto mialjenja da je to preslabo... (malo ja e od onog ulja od industrijske) 3 ili 0,3? nedavno sam imao slu aj uvoza onog cbd ulja http://cbdgum.networkofhemp.com/order-cbd/rsho-high-cbd-hemp-oils/ koje mislim da sadr~i 0,54% thca i naravno da su stvarali pomutnju na carini, ali nakon objaanjavanja i objaanjavanja da je to za lijek, popustili su i naplatili carinu
vedranSTENTUZIJASTA

mar 2014.

#30
uhh koje cijene paprene ,moram komentirat... napravio sam ct poslije tretmana u cunga lunga klinici u njemackoj i sve metastaze porasle 100 posto ,, jos uvik hodam al sam na 200-300 mg tramal i 2 .3 ibubrufena koliko i dalje boli, znam sve o ulju i da sam treba i ovo i ono i soda i msms i petrolje sve znam sve sve sve.. ,eto.....idemo dalje.. btw ovdje sam bio..http://lentz.mightyminnow.net/about-us/m-rigdon-lentz/ tako da zna ko zeli ici sta mu se moze desiti a mozda i pomogne.. samo ode 40 000 eura..
vedranSTENTUZIJASTA

mar 2014.

#31
evo jedna fina metastaza poslije tretmana u njemackoj koja je narasla sa 3,6 na 6,7 CM,ovo je dio velikog omentuma potrbusnice lijeva strana, zadebljano tvrdo tkivo kao metalna ploca.. ovakvih imam jjedno 5 ,6 u utrobi.. http://i875.photobucket.com/albums/ab320/vedransaba/20140312_0650291_zps6ef213aa.jpg
Mikan91ENTUZIJASTA

apr 2014.

#32
Moj predlog je samo raw vegan ishrana,bez kuvanog,przenog,mesa,jer svaka termicka obrada hrane preko 40 stepeni ubija enzime u biljkama,ne brini za proteine njih mozes dobiti sasvim dovoljno iz presne ishrane biljkama i celim zrnima zitarica. Moj otac se vec 2 godine alternativno bori protiv malignog melanoma,a melanom ima vec jedno 6-7 godina,s obzirom da su nam doktori tada dali pogresne rezultate,tek nakon sto smo se sami organizovali i otisli u madjarsku na pet skener smo u sustini znali sta mu je.ima metastaze na limfnim cvorovima,koje su se uvecale u proseku za samo 4-5 milimetara,sto je odlican rezultat,s obzirom da ima poslednji stadijum vrlo agresivnog kancera,prosao je brojsovu terapiju gladovanjem i sad je na presnoj ishrani,nabavili smo ulje,i pocecemo uzgoj da sledecu turu napravimo sami,samo budi uporan,samo ulje i presna ishrana,bez ikakvih lekova za bol,jer ulje te tako umrtvi da bolova nema uopste :) Kad smo bili na pet skeneru u Beogradu pre mesec dana,doktorka nije verovala da je moj otac bolestan,samo cu reci neznalice i sarlatani...Sigurno ce produziti zivot,a postoji i dobra sansa za izlecenje...SRECNO!

apr 2014.

#33
ato se ti e proteina, ne ~elim reklamirati, ali postoji firma u RH koja proizvodi proteine iz konopljinog sjemena, a poznato je da je to najbolji i najcjelovitiji izvor proteina na planetu, pa samo hrabro s tim. za tvoje potrebe je jedna ~li ica 3x dnevno dosta, naravno uz sve ato je Mikan spomenuo. koliko sam uspio ia itati iz tvojih postova, ti "znaa" sve o alternativi, ulju i svemu ostalome, ali o ito u to baa i ne vjerujea i ne primjenjujea to. na~alost to nije na in na koji mo~ea ozdraviti ili si olakaati ~ivot, treba prije svega vjerovati i u glavu si usaivati pozitivne misli. za pomo oko toga, preporu ujem ti knjigu Snagom Uma - Tony Buzan, koja e te nau iti kako stvarati metapozitivne misli, i dr~ati ih u glavi svaki dan. napredak sigurno nee izostati. ako ne vjerujea, probaj pa vidi! ;) sretno! ~elim ti ato manje boli, a po mogunosti i potpuni oporavak!
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#34
Prijatelju moj , ja ne znam nista kao ni doktori (koji su mi dali 6-12 miseci) sta je realnost sa ovim stupnjem jer upravo toliko su zivjeli moji "borci " sa kemo iz soba od 30 do 40 godina pocev od prof sportasa boksaca do nepusaca pa do bolema koji je i pio i pusio ,do profi glazbenika........sve sta vi kazete ovdje ja postujem al , nemojte se ljutit ,jedno je pricat o tome a drugo je prozivljavati to.. ako imalo imalo procitate bilo koju strucnu literaturu i pogledate ne sta je rak deb crijeva vec metastaze po potrbusnicu onda ce vam biti jasno koje je to tkivo i kako je to situacija u kojoj danasnja medicina ljeka nema,, ja postujem alternativu ozbiljnu ,, di je granica ozbiljnosti i sarlatnastva ,to svak sam za sebe neka odredi,,,,,,ulje marihuane sam defintivno rekao pomaze ,kod spavanja apetita mira i mucnina kod kemo ,, ljeci li rak?nema znanstevenih dokaza i ja necu nikome rusit nadu jer uvik postoje izljecenja na fazi nemoguceg , na fazi cuda, i doktori sami kazu , posaljemo ga kuci on se vrati cist....zasto doktori kazu tako dramanticne prognoze kad je rak u pitanju , jednostavno stite sebe struku i ozbiljnost posla kojim se bave a i statisticki uzmu u obzir tvoje trentuno stanje te prosirenost bolesti.. mislim da univerzalni lijek za RAK ne POSTOJI , a to nije ni msm ni petrolje ni marihuna ni cbd ni thc ni xxx stvari jer vrsta karcinoma ima vise od 100 mutacija jos i vise i svako tjelo je poseban orgnizam koji drugacije reagira,,,,,,ako meni kaze da jedem samo raw food a nije procitao moj nalaz onda je "sarlatan " ili zeli pisati nesto samo da pise, jer ja imam suzenje crijeva ,i svaki unos sirove hane vlaknaste hrane sirovog voca i povrca meni dovodi u opasnost peristatiku crijeva i veliku vjerojatnost azacepljenja i puknuca te sepse i rjeci ,,_""tako je bog htio" to sam vidio , to se desavalo ljudima ispred mene jer su slusali savjete alternativaca...vidio sam i umrle ljude koji su uzimali otrov skorpiona , i one sa petroljem u sebi ,pa i ja sam popusio sa alternativnom klinikom u njemackoj http://lentz.mightyminnow.net/about-us/m-rigdon-lentz/ koja se reklamira kao bbuducnost ljecenja raka a uzevsi meni 40 000 eura su me ispratili sa rjecima da su smanjili metastaze 30-50 posto da bi CT pokazao povecanje meta od 50-100 posto............volim ozbiljne ljude iza kojih stoje rezultati, pogledajte malo njihove stranice , sve je fino krasno cisto , sa toliko uspjeha i najvjerojantije falsficiranih podataka jer ono sta covik moze napravit to nijedna zivotinja ne moze niti zamislit kako bi zaradio novce.. a rak je idealna prilika jer mi koji smo u 4 fazi ili kako svi vole rado rec TERMINALNA FAZA , mi smo idealne bebe za igricu ,nama nude svi pomoc ,ja imam preko 100 recepeta za izljecenje raka........a svak ima ISTO OPRAVDAVNJE "NEMOZE TI SKODIT",.. evo ja vam garantiram da moze skodit, jer meni je njemacka naskodila da su meta podiglo duplo.. ja cu ovdje naic sigurno na kritike jer ovo je alternativno sajt , i ovo ljecenje u njemackoj je alternativa cista kemo terapiji procitajte ,kojima se gadi kemo koji drze svoje ljecenje cistim filtracija krvi i pumpanje vitamina c i d kurkukom igork pelinom itd itd ,evo to je njihov rezultat kod mene.......a ima jos rezultata koji su jos i gori ........da su rekli ne nismo uspjeli ja bi rekao hvala, ali reci da su smanjlili i trazit jos 40 000 eura da jos smanje , eto ja zovem ,,,,,,..... da ME JOS NE TUZE MORAM BITI OPREZan JER DANAS svi vole potezati odvjetnike..i na kraju su me ispratili ti alternativci sa SUTENT kemo terapijom za rak bubrega i gast , koji nema nikakve kristi kod raka debelog crijeva te mi izbili jos 3500 eura.. toliko o alternativi ja nikome ne zelim rusiti nadu niti ubijati,al ja tvrdim da sluzbena medicina je puna urota i svega sta prati novac ali mislim da je u nekim situacijama jedini spas, nemojte pricat o raku 1 stupnja koji ste izljecili sa kosticama marelice , jer sam rak 1 stupnja se ljeci od 95-100 posto uspjesno bez ikakve kemo ..(govorim o raku deb .crijeva ,jer njega jako dobro znam) sam rak debelog crijeva 2 stupnja ili dukes b se ljeci od 80-95 posto ovino sa kemo iili bez kemo .. i onda usporediti to sa mojim koji ima 6 posto (citaj 6 %) prezivljavanja posli 60 miseci , s time da peritoneum ide i manje cak ........jer jetra se danas uspjesno operira resecionira ako tumor nije difuzno u jetri , te postoje nove metode osvjetljvanja ili koncentriranog unosenja kemo u same metastaze... i tako .......eto .. ja ne znam o alternativi nista , ali znam iz 200 dana lezanja po bolnici sta ljudi uzimlju kooliko zive , sta piju koliko placaju ulje ,odakle nabavaljaju vidatox otrov skorpiona odakle MSM odakle petrolej albanski iz kruja ,koliko treba laedrila da se postigne toksicnost organizma ili kako dr simoncini naplacuje samo 20 000 dolara jeftin tretman ubijanja sa intravenoznim stracanjem sode bikarobne u jtije(ispravka).. eto ja ne znam nista, ali sigurno da sam otpisan i da mi nista ne moze vise skoditi i sta se kaze probao bi "*****" da zivim ..haha ja ne bi.... naravno ja sam za legalizaciju marihuane za medicinske potrebe a i za privatnu upotrebu u granicama nekim, da me krivo ne svatite...eto pozdrav svima..a ako ko zna citat CT i zanima ga kako izlgedaju metastaze u peritonemu i omentumu i kako to boli i koliko je to , neka mi se slobodno javi ,pokusat cu mu pomoc.. pozdrav!
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#36
moja iskustva su na stranicama (ako smijem staviti,ako ne neka admin izbrise slobodno) http://rak-nije-mrak.proboards.com/thread/15/moja-prica-vedran-1971-20 moja stranica na fejsu borba za vedranov zivot , di je transparentno vidljiv cieli tok akcije i svega oko mene ja sam ajmo tako rec prostituriao svoj zivot , sada sam napadan od nekih ljudi iako me dosa bolesnika podrzava u smislu da sam im pomogao. ja ne trazim za sebe nikakvu reklamu ,jbe se meni za to, vec samo pisem svoje osjecaje utiske i dogadnjan u vezi moje bolesti,al i bolje je mozda manje pompe na ovim stranicama ,iako sam uvjeren da ce u roku od 2 godine marihuana biti legalizirana za med.potrebe :) ne kazem da sam u pravu ,niti da je moj put ispravan ,ALI JE MOJ PUT ,MOJ ODABIR, npr konkretno ako su 4 osobe htjele ici u ovi kliniku di sam ja isao i poslije moga rezultata su odustale, ja samo mogu rec da je vridilo otici jer ovi su dobili 40 000 a izgubili 200 000 eura..zar ne... slobodno izbrisite ako ne smije ovo pisati ..razumijem
Mikan91ENTUZIJASTA

apr 2014.

#37
Svako dobro Vedrane,ali svi ti koji su lezali u bolnicama i plus radili razne alternativne terapije nisu nista uradili iskreno,nijedna alternativna terapija te nece izleciti ako ides na hemoterapiju,to je cinjenica. Odredjene terapije mogu samo olaksati nuspojave hemoterapije. Znam licne primere ljudi koji su odbili hemoterapije,odlucili se za alternativno i izlecili se,jedna od njih je Maja Volk,za koju ste verovatno culi,moj otac se video sa njom,imam jos primera,ali naravno nece svako verovati. Jos jedno moje misljenje,svaka alternativna terapija za koju postoji klinika gde mogu da naplate 40 000 eura je verovatno laz i debela prevara,i simoncini i laetril,nista se time ne moze postici. Jedino sto sam video da radi je kompletna presna ishrana i gladovanje,najprostije,nikom ne dajes neke pare za razne sumnjive tretmane. Ljudi koje znam su time izlecili rak mozga,grla,jetre i pluca,moj otac se upravo leci time,plus ulje od marihuane od skoro. Ali mora se biti 100% disciplinovan,jedna zena iz Kragujevca je izlecila terminalni kancer mozga upravo Brojsovim gladovanjem i presnom ishranom. I svako ko kaze da je tesko proci Brojsa se vara,nije uopste tesko,video sam po mom ocu,koji je muzicar i voleo je pojesti onako lepo,Brojsa je prosao relativno lagano,bez ikakvih posledica po zdravlje,cak nam je i doktor opste prakse rekao nikako hemoterapije,samo pici Brojsa i ishranu. Ali i Brojsa ne mogu ici ciji je organizam izmucen hemoterapijama,eventualno ako je od zadnje hemoterapije proslo vise meseci i organizam je malo ojacao. Sve najbolje Vedrane,nadam se da ces pobediti! :)

apr 2014.

#38
Mikan, itaj bolje ato je Vedran napisao u postu gore...
Mikan91ENTUZIJASTA

apr 2014.

#39
Znam zato sam i rekao gladovanje prvo,jer je gladovanje operacija bez skalpela,i najvise pomaze kod karcinoma u crevima uz redovne klistire... Ali svakako ulje na prvom mestu. A da li sme sokove pravljene od sirovog voca i povrca,posto je blendiranje bukvalno predvarenje i u creva ne ide nista cvrsto?
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#40
Brojs je ok.ali ja brojsa ne mogu proci jer sam imao sa 80 /58 kila..i bio na granicu smrti.ja ovdje nisam dosao trazi sveti gral za moj slucaj vec se malo druzit s vama jer se puno moze naucit niste ni optereceni i super je djir koji zivite barem vecina.meni je sve zapisano vec.. 2009 u bolnici sam vidio momka nakon sto je pojeo kilo naranci svjezih..dva dana je doslovno umirao od toga u crijevima .voce i povrce se nadima siri obujam u crijevima.sirina normalno deb crijeva je 50 na pocetno uzlaznom dijelu a tankog oko 30 mm.mojrdebelo i tanko je operirano 1m tankog i 30 cm deb uzlaznog..a sada je zatvoreno metastazama skoro 19 mm.znaci za prolaz sadrzaja imam jako jako malo i svska takva hrana je ruski rulet.ja znam sta smijem jesti..zanimljivo ja mogu davati vama savjete(ne da se hvalim) jer ovo je epidemija.ja mogu vama pomoci ako imate problem sa crijevina kako ga prepoznat Zasto ne ic u kloniku dr lentza..kemo je stvar izbora.sve to stoji unistava.itd itd trebate izdrzat 76 kemo pa vidjet da vas ne ubije .tribate izdrzat 20 ct snimanja 5,6 rengena 1 pet 2 scintigrsfije skeleta pa vidit ds vas ne ubije..ja osobno da sam nisam bio metastsziran ne bi isao na kemo.jeo bi raw food.mjenjao zivot u glavi.pusio travu ili ulje uzimao.zajebavao bi se i zivio..ovako sam tu di jesam i virujte mi samo ovo 9od 10 alternativaca mi nisu htjeli pomoc..zasto ? Nisu ljudi ludi znaju sta je peritoneum a znaju sta ih ja i pitam.meni su ovdje neki momci puno pomogli fala im na tome.i super ste ekipa.ja sad na balkonu uzgajam royal queen hignes i dutch passion skunk haze radi uzitka i gusta sta volim gledat kako raste.ulje imam vrhunsko..mojima na onko ne mogu pomoci koliko bi oni htjeli jer svi hoce ulje al ja mislin da ce za 2 gid.maximalno bit legalizirano..eto.ako kome triba savjet u vezi raka d.c.slobodno nek se javi.simptomi pregled dijagnoze vrste ljecenje..sta znam recem.
Mikan91ENTUZIJASTA

apr 2014.

#41
Znam,problem je sa crevima,nazalost Brojs i presna hrana nisu uspeli mom ocu to da srede,mada mislim da te terapije nisu bile uspesne zbog loseg klistiranja koje je cale radio i zato sto je uzimao mlecne proizvode tokom preostala 42 dana terapije po Ginteru presnom ishranom,i on ima metastazu u tankom crevu i stolica mu nije normalne boje vec duze vreme i oseca pecenje u stomaku predpostavljam zbog toga. Sad je na ulju i presnoj ishrani,pa ce ponoviti Brojsa negde na leto...Mi se jos dvoumimo dal ici operisati neke od tih metastaza naravno bez hemoterapije jer za melanom i ne postoji klasicna hemoterapija,ali se naravno bojimo da bi kancer onda opet mogao otici dalje i naravno treba naci dobrog hirurga...
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#42
ne znam o melanomu nista i trudim se stvarno ne pricat nista o onome o cemu ne znam..drzite se ,to jedino mogu porucit ,,imnnutet jacat psihu odrzavat ,to je dobra osnova za dalje. ja sam nekidan imao zivcani slom radi gluposti i zavrsio malo na psihjatriji ,naravno elicea lekotam ,nmormabel mi je kamilica tramal mi je osnova , i ulje i svega pomalo dok srce izdrzi .. haha
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#43
evo bas sam gleda nalaze malo i sitija se da su nasli kao meta po kostima i uza svu dijagnostiku posli 5 miseci ispada da 99 postotne metastaze na kostima i nisu meta,, e pa sad pogledajte sva ona mutna izljecenjua sa kvazi ljekovima.. prilazem moje slike...
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#44
e sad jedna jebacki dobra meta i potrbusnici, vidi se ime, but who care?

apr 2014.

#46
Vedrane svasta si progurao do sada i neznam odakle si izvukao energiju za sve to al znam da ako te ista ide u zivotu to je da prkosis medicini i njihovim shvatanjima i cekam dan da vidim sliku na kojoj ce se metastaze poceti smanjivati a uvjeren sam da cu ga docekati ;)
vedranSTENTUZIJASTA

apr 2014.

#47
moj mario dobri i posteni ,ako ima pravde, volija bi da se barem djelic tebi vrati ,kao i velikoj vecini ovdje ekipe , vi ste vecina ovdje ok , bar po forumu sta citam ,rjetko di sam vidio ovakvu zelju za pomoc neupitnu i dragocjenu u svakom segmenetu.. sta dalje,, boli jebiga rak ide svojim tokom ,vise nije igra,,,,,,,,,,,,stiska ,kad nesto raste i veliko je po 10 tak cm i i ima toga na 3,4,5 mista u potrbusnici mozes znat kako boli i u kojoj sam fazi,, najgore je sta sa zivcima od boli ,,,,,,pomalo se trosim..all dobro necu o bolesti vise,idemo dalje.............triba ovo izdrzat...:)
vedranSTENTUZIJASTA

maj 2014.

#48
ha umisto stacionarno , donili odluku ipak da je progresija raka , skinut sa kemo , skinut sa ljecenja ,ostavljen sebi bogu vragu i ..............:) idemo dalje, sa metastazama od 20 cm....
unicumPOZNAVALAC

maj 2014.

#49
vedrane ~elim ti sve dobro!!! ako je medicina digla ruke , vutraai nisu!!! dr~i nam se!
vedranSTENTUZIJASTA

maj 2014.

#50
da
revolutionAMBASADOR

maj 2014.

#52
Samo guraj naprijed, Be good Vedrane :D
vedranSTENTUZIJASTA

jun 2014.

#53
eto mene pred vratima .........matrifen flasteri 50 +morifjum tablete SEVREDOL od 20 mg.. auuuuu bit ce pakleno
jesamZMAJ

jun 2014.

#54
good luck
Bruce BannerENTUZIJASTA

jun 2014.

#55
http://www.torexin.co.rs/index.php/todoxin-preparati Kontaktiraj ih i posavetuj se snjima, to su prirodni biljni preparati koji dizu imunitet i organizam se sam izbori, meni je pomoglo kad sam bio pozuteo (i koza i beonjace), padala mi glava za vreme rucka (kunjalica), i imao sam temperaturu svaki dan godinu dana.

dec 2015.

#57
Bio i ostao ljudina u srcima onih koji su ga poznavali....na zalost nije mogao da istjera terapiju sa uljem, imao je preveliki strah od njega i tu ga nikako nisam mogao razumiti da netko tko prodje 75 ciklusa kemo ima strah od ulja i otisao je bez da se uhvati za tu poslijednju slamku....pocivaj u miru prijatelju
SmellsZMAJ

dec 2015.

#58
Pratio sam njegovu pri u na jednoj drugoj stranici,na drugom forumu,bio je vrlo aktivan,ata re,po ivaj u miru...ni kriv ni du~an,ali borac. Ima par mjeseci da nas je napustio.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se