VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaVutra i dojenje - yes/no/maybe
LEGACY

Vutra i dojenje - yes/no/maybe

16 odgovora3,073 pregleda
BlueMorticiaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#1
Pozdrav ekipa, Same pohvale na pocetku odlicni ste :) vec ste mi jednom pomogli pa evo vracam se po savjet ;) U blazenom stanju sam 5 i pol mjeseci i izuzev pocetka trudnoce kad jos nisam znala da sam trudna i mog rodendana od prije tjedan dana nisam ni dim povukla. Da se razumijemo, za rodendan sam povukla par dimova, nista hardcore. Ne planiram vise pusiti do kraja trudnoce ali me zanima smijem li pusiti nakon sto rodim? Pritom ne mislim na unistavanje vec na laganu pljugicu prije spavanja za opustanje. Ukoliko bi to pravilo razliku izdajala bi se prije pljuge da mogu dati djetetu mlijeko kroz noc. Ako ima koji roditelj ili vi poznate nekoga da je bio u takvoj nedoumici molila bih za savjet. Naravno nista mi nije vaznije od djeteta i ako postoji kakva opasnost necu pusiti. Ponavljam ne mislim se unistavati od zize vec za opustanje (you know the feeling :D). Hvala vam unaprijed :*
Minja3LEGENDA

mar 2017.

#2
ovde su ti mahom muaki tako da nemaju iskustva u dojenju - ali logi ki ako thc prelazi u krvotok - onda prelazi i u mleko - i da se thc zadr~ava par dana u organizmu dok ga ne izbaci jetra - nije teako zaklju iti da e i beba dobiti neki deli thc . to ti je fact . a beba sama nema na in da se izjasni da li ~eli da ima thc u krvi - tako da je bolje da je poatedia toga , bebe su same po sebi - za opuatanje - nea biti na gubitku ako pri ekaa malo :)

mar 2017.

#3
Ok jesmo vecinom muski al ima nas dosta roditelja a samim tim imamo i nekog iskustva;) kao i svaki roditelj nezlis da ti dijete unosi ovo ili ono al na kraju nemozes ga zastiti od svega i ako ce ti ta dva tri dima na svakih par mijeseci pomoci u kriznim situacijama da se osijetis da si jos uvijek ziva i da zivot koji si prije imala nije zavrsio zacecem malog andjela onad nisam uopce protiv a ja sam jedan od rijetkih clanova koji bas i nepusi :) al ajmo sad konkretno moja zena je pusac cigara ali zadnje tri godine nepusi sto zbog trudnoca sto zbog dojenja ali imam bliske prijateleljice koje su volile zapaliti(vutru) i znalo im se omaknuti i u trudnoci i u fazi dojenja i nisam protiv toga ako cemo pricat o tri lagana dima par puta u fazi trudnoce i dojenja nevijerujem da moze biti toliko vise skodljivo za dijete od onog starog savijeta casa piva dobra je za mlijeko;) Dobro dosla na vutru i zelim ti laganu trudnocu i savresen porod a poslije ce ti trebat nesto vise od trave al to dodje samo po sebi :D
L0oDZMAJ

mar 2017.

#5
Moja supruga je korist kroz trudnocu,a i nakon trudnoce... mada vec sam pisao o tome na forumu:) na par cimova nemas beda :thumb: :razvaljen:: stej haj
BlueMorticiaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#6
Mozes molim te napisati kolko je pusila i kolko cesto nakn trudnoce? :)
L0oDZMAJ

mar 2017.

#7
dimila bi i dimi samo tokom noci :) ili ti pred spavanje,kad uspava decu :razvaljen:: nakon tri,cetiri dana,dimila je po 5-6 cimova i to je to :) a sad su ti cimovi porasli:fuck::fuck::rasta: elem negde sam citao,da mleko koje deca doje,to jes majcino mleko,sadrzi neki postotak thc-a... a mozda sam i pogresno procitao:razvaljen:: :)
BlueMorticiaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#8
Kolko su djeca stara ako smijem znati? Procitala sam i ja da mlijeko sadrzi kanabioide, ali isto tak da i postoji mogucnost da thc negativno moze utjecati na razvoj djeteta (makar iskreno ne vjerujem previse toj teoriji)
L0oDZMAJ

mar 2017.

#9
ne smijes :) razlicita su vidjenja od strane nas ljudi i shvacanja prema mariji.... dosta ima polemike,tako da ne bi zalazio u toj prici,samo sam ispisao ono sto sam gledao svojim rodjenim ocima... :razvaljen:: a ne mogu rec da sam iskusio,jer supruga je dimila u tom blazenom stanju,a i naravno u stanju dojenja :D :D :D :D ajde stej haj peace

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se